Szokujące wyniki audytu po Platformie i PSL - zdjęcie
01.03.16, 21:34

Szokujące wyniki audytu po Platformie i PSL

8

Portal wPolityce dotarł do pierwszych informacji audytu, jaki przygotował PiS dotyczący rządów poprzedniej ekipy PO-PSL. Jutro podczas specjalnej konferencji prasowej nowy prezes Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, Daniel Obajtek zaprezentuje wyniki raportu dotyczące ośmiu lat rządów koalicji PO-PSL właśnie w ARiMR.

Ale już dziś możemy dowiedzieć się szokujących faktów. I tak np. poprzednie władze ARiMR przyznały sobie niesamowicie wielkie nagrody z publicznych pieniędzy. "Kwota jest szokująca i opiewa na 281 milionów złotych! Co ciekawe, aż 10 mln z tej kwoty zostało przeznaczone dla wąskiej grupy zaufanych osób" - czytamy na portalu wPolityce.pl.

Od dawna wiadomo było, że dla PO-PSL Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa była traktowana jako swoiste „królestwo”, ale skala jaka wyłania się z audytu po prostu powala na kolana. Jutro dowiemy się więcej!

mko

<<< NIEZBĘDNIK NA POCZĄTEK DNI OSTATECZNYCH . ZOBACZ! >>>


Komentarze (8):

anonim2016.03.1 21:45
PSL nie jest partią chłopską lecz chytrych kmiotów. Chłop ciężko pracuje na roli, a kmiot patrzy co by ukraść.
anonim2016.03.1 22:19
To wcale nie jest szokujące - że przez osiem lat rządziła agentura wymieszana z pospolitym elementem przestępczym było powszechnie wiadome. Szokujące natomiast będzie gdy przestraszony PiS nie wyciągnie wobec tej swołoczy żadnych konsekwencji i nie zapełni nimi kryminałów.
anonim2016.03.1 22:48
Grzesiek z bytomia 1Juz ja to widze, jak ty grzesiu wpychasz do pegenige, swoich wrogow, zaklamanie twoje jest miary goebelsowskiej, jezeli uwazasz ze swoich ludzi nie upychaja w tzw cywilizowanym swiecie, to poruszasz sie w oparach absurdu, a mowiac , ze prl wrocil haniebnie plujesz ludziom przesladowanym w prlu w twarz, dla nich prl sie konczy, co tym o tym sadzisz nikogo normalnego nie obchodzi 2Jezeli bandziorom jakims mozna do podzialu wybecelowac 300 milionow, to jakim prawem odbierasz 25 baniek na odwierty geotermalne, z ktorych moze korzystac wielu zwyklych ludzi, bezczelnosc twoja jest czyms okropnym Nie grzesiu, ktos tak skrajnie zaklamany jak ty i w dodatku potworny nieuk, nie ma zielonego pojecia co orokuratura powinna, a czego nie, twoim celem jest niszczenie wszystkiego co niesie jakis dobry ladunek, tu od komunistow niczym sie nie roznisz, bez trudu wyobrazam sobie jak z rozanskim rozwalacie jakiegos niegodnego was Polaka, medrkujac przy tym jak dwa koczkodany
anonim2016.03.1 23:02
To są tak zwani patrioci którzy w majestacie prawa okradali budżet państwa a polakom narzucili oszczędności na zdrowiu, przejęli pieniądze z OFE a biednym rodzicom zabierali dzieci. Najgorsze w tym jest to, ze wielu ludzi wspierają takie poczynania, mimo ze sami są ofiarami tych bezdusznych ludzi.
anonim2016.03.1 23:13
A gdzie to szokujące? Normalni ludzie wiedzieli, w jakiej rzeczywistości żyją i kto jest przy władzy
anonim2016.03.2 6:36
"Chłop ciężko pracuje na roli, a kmiot patrzy co by ukraść" Nasz całkowicie rację tylko chłop to POjęcie komunistyczne...Kmieć posiadał ziemie / kilka morgów, mórg kilkanaście ha./ i na niej ciężko pracował.....
anonim2016.03.2 6:38
"Kmiot z PSLU-u wlaśnie jest zastępowany kmiotem z PiS-u." Oj wychodzi fornalowi słoma z butów, wychodzi.....
anonim2016.03.2 9:41
Raport audytu odkrywa program rządu po-psl ! Ktoś może widział zatroskanego o nie skazitelność partii , odchodzącego profesjonalistę nie zadowolonego ?