Szokujące statystyki! Rekordowa liczba imigrantów! - zdjęcie
23.12.15, 19:58

Szokujące statystyki! Rekordowa liczba imigrantów!

1

Statystyki mówią wyraźnie - imigracja do Europy wzrosła w roku 2015 aż czterokrotnie. Przemyt imigrantów okazuje się doskonałym biznesem, który w mijającym roku przyniósł wręcz miliardowe zyski.

Wg danych przedstawionych przez Międzynarodową Organizację ds. Migracji w okresie od początku stycznia 2015 do końca roku do Europy przybył ponad milion imigrantów (dokładna liczba to 1 005 504 osoby), co jest wynikiem aż czterokrotnie wyższym niż analogiczna statystyka z roku 2014. 

Podczas prób przedostania się na stary kontynent śmierć poniosło ponad trzy i pół tysiąca ludzi (dokładnie 3692).

Większość imigrantów pochodzi z Afryki, Bliskiego Wschodu i południowej Azji, a głównym, żeby nie powiedzieć jedynym celem i kierunkiem ich wędrówek są Niemcy. Ministerstwo Spraw Wewnętrznych naszych zachodnich sąsiadów podało, że na tę chwilę liczba osób przybyłych do Niemiec w mijającym roku i ubiegających się o azyl wynosi ponad 900 tys. 

Głównym punktem tranzytowym dla imigrantów była Grecja. Przez ten kraj podczas podróży do Europy przewinęło się ponad 800 ty.s ludzi. 

Dyrektor Międzynarodowej Organizacji ds. Migracji William Lacy Swing szacuje, że dzięki przemytowi imigrantów ludzie zajmujący się tą działalnością zarobili w zeszłym roku przeszło miliard dolarów. 

emde/theguardian.com/pch24.pl

Komentarze (1):

anonim2015.12.23 22:26
to inwazja głupoty politycznej, pazerności i wybujałych ambicji mocarstwowych, banksterów i lewackich durni, którzy skończą z odium zbrodniarzy anie zbawców czy projektantów "cudownej" przyszłości - czeka nas piekło tak jak i autorów tego projektu cywilizacyjnego