SZOK! Najgrubszy kot w Ameryce! - zdjęcie
03.06.15, 17:58Kot (fot. youtube)

SZOK! Najgrubszy kot w Ameryce!

3

Sprinkles to kotka, jednak nie będzie bić rekordów, gdyż właśnie przeszła na dietę. Kotka waży tyle co przeciętny czteroletni chłopiec. Kot nie jest w stanie poruszać się sam, opiekunka musi nosić go na rękach.

Nie wiadomo, kto tak przekarmiał kotkę, gdyż aktualnie opiekuje się nią organizacja SOS Sea Isle City, która znalazła Sprinkles w schronisku.

Dobrze, że kotka trafiła w ręce odpowiedzialnych ludzi, dzięki czemu już jest na diecie. Jednak to nie jedyny problem zwierzaka.

 - Kiedy do nas trafiła miała pchły i ślady przypominające oparzenia na bokach. Nie mogła dosięgnąć tam językiem i dokonać właściwej toalety - opowiada obecna opiekunka zwierzęcia.
Według relacji jej aktualnej opiekunki, prawdopodobnie kotka zostawała w domu sama z jedzeniem. Kiedy się roztyła, wylądowała w schronisku.

Aktualnie zwierzę jest pod opieką weterynarza, który opracował dla niej specjalną dietę. Kotka jeszcze nie jest w stanie chodzić. Nastąpiła poprawa, gdyż już jest w stanie przewrócić się z boku na bok.

KZ/Fakt.pl

Komentarze (3):

anonim2015.06.4 10:21
Cały artykuł jak z "faktu" No ale Frondzie do Faktu coraz bliżej. P.s ale szkoda kota:( mam nadzieję, że schudnie i ktoś się nią zaopiekuje.
anonim2015.06.4 20:07
znak czasów...?
anonim2015.06.4 20:09
no i "Katniss Everdeen" oraz "Gabriela999 " mają rację- Fronda chce zająć miejsce "Faktu".