Szczepienia w Niemczech nieobowiązkowe? Manipulacje posła Konfederacji obnażone  - zdjęcie
06.04.21, 17:40Fot. screenshot - YouTube (Monika Jaruzelska zaprasza)

Szczepienia w Niemczech nieobowiązkowe? Manipulacje posła Konfederacji obnażone

7

Politycy Konfederacji nie rezygnują ze swojego sceptycznego podejścia do pandemii koronawirusa. W marcu, w kontekście szczepień przeciw COVID, poseł Jacek Wilk krytykował obowiązkowe szczepienia na inne choroby, przekonując przy tym, że żadnych obowiązkowych szczepień nie ma w Niemczech. Teraz wypowiedź tę komentuje portal demagog.org. Okazuje się, że poseł Konfederacji znacząco się mylił.

- „Nasz największy sąsiad, Niemcy, liczący sobie 80 mln ludzi, a wśród nich parę milionów przynajmniej ludzi, którzy przyjechali z krajów, gdzie tak naprawdę wielu z nich nawet nie słyszało o żadnych szczepieniach, nie poddaje się obowiązkowym szczepieniom i nic złego się nie dzieje”

- mówił poseł Jacek Wilk na kanale myPolitics w marcu.

Teraz portal demagog.org publikuje artykuł, w którym obnaża manipulacje polityka. Od 2020 roku w Niemczech istnieje obowiązek szczepień na odrę wszystkich dzieci, które rodzice chcą posłać do przedszkola, szkoły lub innej placówki. Zaszczepione muszą zostać też wszystkie osoby pragnące rozpocząć edukację i przedstawiciele niektórych zawodów.

- „Zaszczepione muszą zostać ponadto osoby mieszkające w lokalach dla uchodźców i osoby ubiegające się o azyl oraz pracownicy instytucji mających z nimi kontakt”

- czytamy na demagog.org.

kak/tvp.info.pl, Twitter

Komentarze (7):

Grizzly2021.04.7 7:40
Wiadomo! Konfederata z ruska to sojuznik!
Skrzypek na dachu2021.04.6 18:25
I'm not just your average cocksucker, but I'm also garment shit eater.
Skrzypek na dachu2021.04.6 18:23
Ludzie nie dajcie sie oszukac bo naprawde Pan Jacek Wilk ma racje ze migranci unikaja zastrzyki jako trefne bo to wyprodukowane z abortowanych ludzkich embrionow mRNA genetycznie modyfikowane wychodowane w szczurach doswiadczalnych . Brawo Konfederacja bardziej wiarygodna niz Rzad PiS , bo Konfederacja ma racje ze Plandemia to sciema i szczepionka gorsza niz zaraza .
kibic2021.04.6 17:56
Wirus wybrany, covid pany!
matis892021.04.6 17:55
A tak w ogóle, to wie ktoś, jaką rolę w Polsce pełni Duda??
czekista2021.04.7 6:23
Duda??? To chyba ten od Solidarnosci. Co nie???
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2021.04.6 17:49
PiSdziaków powinno się szczepić cyklonem-B!