Szczepienia poza kolejką. Celebryci podejmą się wolontariatu?   - zdjęcie
11.01.21, 20:21Fot. screenshot - YouTube (Onet News), Twitter (Adam Niedzielski)

Szczepienia poza kolejką. Celebryci podejmą się wolontariatu?

4

Odnosząc się na dzisiejszej konferencji prasowej do skandalu związanego ze szczepieniem poza kolejnością celebrytów na WUM, minister zdrowia Adam Niedzielski stwierdził, iż celebryci ci powinni wykazać się odpowiedzialnością i zaangażować w wolontariat, wspierając medyków w walce z koronawirusem. Na apel ministra odpowiedziała już jedna z zaszczepionych osób.

- „Osoby, które przyjęły szczepionka poza kolejnością, powinny poczuć dobrze pojętą odpowiedzialność. Mogłyby włączyć się w wolontariat w przychodniach lub miejscach, gdzie można pomóc walczyć z COVID-19” – mówił dziś minister zdrowia Adam Niedzielski.

Niedługo po konferencji minister przekazał za pośrednictwem Twittera, że jedna z zaszczepionych poza kolejnością osób już wyraziła chęć podjęcia się wolontariatu.

- „Pół godziny po briefingu dotarła do mnie pierwsza deklaracja odbycia wolontariatu przez jedną z osób zaszczepionych poza kolejnością. Odbieram to jako akt odwagi cywilnej i odpowiedzialności, będący próbą naprawienia sytuacji” – napisał minister.

kak/Twitter

Komentarze (4):

PRAWDA2021.01.12 7:40
W 2 wojnie światowej 40 procent celebrytow aby ratować życie podpisało Volks dojcz liste i nakrecało filmy Niemieckie jak Ach Libe Dojczlad ==czyli Kocham Niemcy ==
Anonim2021.01.11 20:56
Wolontariat w przychodniach ? To przychodnie otworzą wreszcie ,celebryci bedą leczyć pacjentów .
Anonim2021.01.11 20:41
Sprzedam swoją dawkę tej szczepionki i następnych (bo będą szczepić aż do skutku czyt. zgonu) głupiemu celebrycie, politykowi etc. Tanio!
Skrzypek na dachu2021.01.11 20:35
Brawo Pan Jerzy Zieba na bitchute.com/jerzy-zieba