Szaleństwo ekologów! Chcą więcej aborcji, by chronić planetę - zdjęcie
08.11.19, 08:14(fot. flickr/le Photography)

Szaleństwo ekologów! Chcą więcej aborcji, by chronić planetę

36

Szaleństwo ideologów ekologii zaczyna przybierać coraz większe rozmiary. Wysługując się renomowanymi pismami naukowymi, forsują tezę, że przyszłość ziemi zależy od rezygnacji z posiadania dzieci. Innymi słowy proponują więcej aborcji i antykoncepcji.

Pismo naukowe wydawane przez uniwersytet w Oksfordzie zaproponowało właśnie „sprawdzoną politykę skuteczności”, by osiągnąć cel, jakim jest ochrona planety i zmniejszenie emisji dwutlenku węgla. W 320-stronnicowym artykule „World scientist warning of a climate emergency” opublikowanym na łamach „BioScience” przez 11.258 naukowców ze 153 krajów świata, proponując remedia na „uratowanie ziemi” i „przyszłości ludzkości”, wskazano, że „światowa populacja musi zostać ustabilizowana i idealnie, stopniowo ograniczana”. Autorzy artykułu podkreślają, że można to osiągnąć dzięki „sprawdzonej polityce skuteczności, która wzmacniając prawa człowieka, redukuje jednocześnie wskaźnik płodności”. Za tą ideologiczną retoryką kryje się jeszcze większa promocja aborcji i antykoncepcji.

Publikacji artykułu towarzyszyło rozpoczęcie w Anglii kampanii reklamującej sterylizację. Na banerach reklamowych można zobaczyć pięcioro białych dzieci, a obok nich hasło: „Wyobraź sobie miasto mniej zatłoczone i zrób swoje… wysterylizuj się!”. Jest to ciekawy szczegół w multietnicznym społeczeństwie anglosaskim, gdzie białoskórych Anglików z każdym rokiem jest coraz mniej (obecnie ok. 40 proc.). W tym kontekście warto zauważyć, że podczas gdy ideolodzy ekologizmu posiadanie dzieci uznają za nieekologiczne i zgubne dla planety, nasze społeczeństwa same skazują się na zagładę, dokonując samobójstwa demograficznego.

Beata Zajączkowska – Watykan

vaticannews.va

Komentarze (36):

alcapone2019.11.8 11:52
Prawdopodobnie prawdziwą przyczyną ocieplenia jest gwałtowny przyrost intensywności ruchu lotniczego w okresie ostatnich dziesięcioleciach. Te sławne chemitrails to w istocie jest jakaś idiotyczna zmyłka. Bo one są, tyle że te makabryczne opowieści o opryskach przykrywają nie tajny lecz mało znany fakt, że są to chmury wysokie. A takie chmury działają ocieplająco na klimat. A do tego są to chmury powstałe w wyniku wyrzucania spalin z silników samolotów, niczego więcej nie potrzeba. Są to chmury złożone z kryształków lodu, potrafią szybować nawet przez kilka dni tracąc kontur smugi, rozpływając się po niebie do postaci takiego jakby pobielenia ( niebo ma nienaturalny biały odcień ). No i wystarczy dodać jeszcze jeden fakt, gwałtowny wzrost intensywności ruchu lotniczego w ostatnich dziesięcioleciach. To wszystko wyjaśnia, bo stężenie CO2 rośnie bardzo powoli, jego wpływ jest prawdopodobnie drugorzędny.
592019.11.8 11:31
to czemu sie ta holota nie wysterilizowala sie razem z debilami naukowcami
anonim2019.11.9 15:09
Ci głupi naukowcy, jak śmią wiedzieć więcej ode mnie. Przecież ja wiem najlepiej, że nie ma żadnej katastrofy klimatycznej i ziemia ma zdolność do wyżywenia nieskończonej ilości ludzi.
leszczyna2019.11.9 17:56
Sam wyżej pisałeś, że firmy tytoniowe opłacały "badania naukowe" dowodzące nieszkodliwości palenia tytoniu. Więc także wg Ciebie naukowcy nie we wszystkich twierdzeniach są wiarygodni. Skąd mamy wiedzieć, czy a propos klimatu znów ktoś ich nie opłacił?
anonim2019.11.9 22:45
Opłacane są badania, które udowadniają brak zmian klimatycznych. Ot taka niby publikacja "500 naukowców podpisało się pod stwierdzeniem, że nie ma zmian klimatycznych". Okazało się, że wśród tych 500 naukowców, może 20 miało coś wspólnego z badaniami klimatu. Jakiś tam był weterynarzem, inny żywieniowcem. A badania były finansowane przez dwóch panów związanych z koncernami naftowymi. https://www.kwantowo.pl/2019/10/06/500-autorow-przeciwko-klimatologii/
Eliza2019.11.8 10:13
Co za problem. Niech zaczną od siebie, jeśli mają już dzieci, niech je zabiją. jako pierwsi niech dadzą przykład innym.
Maria Blaszczyk2019.11.8 12:40
Serio, nie widzisz róznicy między "zabijaniem ludzi" a "ograniczeniem bezmyślnego rozmnażania się"? No cóż... Pozostaje współczuć.
RAmirez2019.11.8 12:46
W praktyce nie ma żadnej różnicy.
leszczyna2019.11.8 21:58
W artykule jest napisane: "sprawdzona polityka skuteczności, która wzmacniając prawa człowieka, redukuje jednocześnie wskaźnik płodności". Czyli im więcej człowiek ma praw, tym mniej ma dzieci? Pisałam niedawno, że każdą głupotę uzasadnia się czymś naukowym. Bo naukowcy to obecni prorocy, wieszczący ciemnemu ludowi paranaukowe dogmaty. Sami przyczynili się do masowej produkcji zbędnego plastiku, a problem upatrują w dużej liczbie ludzi i chcą ich pozbawiać potomstwa. Ciekawe, czy zabronią in vitro jako metody produkującej ludzi w sposób nieekologiczny? Wieszczę, że nie, bo na tym mają duży biznes.
Bebik2019.11.8 9:53
Czyli co? W przyszłości planeta Ziemia ma być bezludną przestrzenią. Bzdura kompletna. To człowiek jest PODMIOTEM istnienia i Ziemia została stworzona dla człowieka. Miliony lat żyli ludzie i jakoś to planecie Ziemia nie przeszkadzało. Proponuję wszystkich ekologów wsadzić do rakiety wystrzelić na Marsa - tam jest bezludna planeta. Będą wreszcie zadowoleni.
Azazel2019.11.8 11:35
Człowiek, głąbalku, jest jedną z żyjących na Ziemi istot - tą najbardziej niebezpieczną. Bajeczki o stworzeniu Ziemi to możesz mrówkom czytać, bo dzieci już są na tyle mądre, że w takie bzdury nie wierzą.
Maria Blaszczyk2019.11.8 11:48
Miliony lat ludzie co robili??? Nie widzisz rónicy między garstką Homo habilis mającą habitat wokół jeziora Turkana a blisko 8 mld Homo sapiens? i ich wpływem na planetę? A już twierdzenie, że planeta istnejąca 4,5 mld lat temu została stworzona dla człowieka, który istnieje trochę ponad 2 mln lat, wliczając inne gatunki człowiekowatych... A nasz gatunek to w ogóle 200 tys. lat... To chyba jakiś alternatywny rodzaj logiki.
RAmirez2019.11.8 12:45
Zapewne przypadkiem najostrzejsza propaganda depopulacji jest skierowana do wymierającej mniejszościowej odmiany Homo Sapiens. Zapewne przypadkiem jest to odmiana (rasa) która już wiek temu rządząca ponad narodami arystokracja skazała na wytępienie. Zapewne przypadkiem jest to odmiana która ze względów klimatycznych, geograficznych i kulturowych wykształciła wyjątkowe na skalę globy cechy psychiczne, i narzuciła całemu światu paradygmat wolności i która nosi jedyną religię (ideologię) zaprzeczającą niewolnictwu - chrześcijaństwo. Dlatego zapewne jest tak znienawidzona przez zwyrodniałych Aristoi.
leszczyna2019.11.8 21:47
Pojęcie czasu jest względne: "jeden dzień u Pana jest jak tysiąc lat, a tysiąc lat jak jeden dzień", podaje 2 list św. Piotra. Czy to ma znaczenie, ile lat ma mieć wg jakichś danych geologicznych Ziemia, żeby przyjąć lub odrzucić istnienie człowieka jak cel jej stworzenia?
anonim2019.11.9 15:07
Trzeba być naprawdę wyjątkowym egoistą i dupkiem by uważać, że Ziemia jest dla człowieka. Jesteśmy tu z każdym stworzeniem na równych prawach. Ale zabijamy, wykorzystujemy i podpieramy się ideologią, by nie mieć żadnych wyrzutów sumienia."Bozia mi pozwolił, więc mogę palić śmieciami" Człowiek sam sobie gotuje swoją własną zagładę.
Waarnemer2019.11.8 9:51
"Bóg im błogosławił, mówiąc do nich: Bądźcie płodni i rozmnażajcie się, abyście zaludnili ziemię i uczynili ją sobie poddaną; abyście panowali nad rybami morskimi, nad ptactwem powietrznym i nad wszystkimi zwierzętami pełzającymi po ziemi." Ta pseudo-ekologia, to kolejna próba zanegowania Bożego planu dla ludzkości. Wiele juz razy wieszczono klęski żywiołowe z powodu przeludnienia, i jakoś to się nie ziściło. Zawsze ludzkość wpadała na pomysł jak zwiększyć produkcję żywności. Jeśli chodzi o odpady, to wystarczy aby każdy producent dowolnego towaru miał obowiązek opracowania sposobu na pełną utylizację swego towaru. Można także zainsestować w lepsze linie recyklingowe, tak, aby 100% produkcji było przetwarzane i wysypiska śmieci przestaną być potrzebne. Tak więc, problem wymyślony po to aby sterować mentalnoscią ludzi.
Matka Polka2019.11.8 9:49
Ciekawe co by było, gdyby w kampanii użyto wizerunki dzieci żydowskich lub muzułmańskich... ależ byłby jazgot. A białasy nic - posłusznie lecą i robią z siebie eunuhów..
XXX2019.11.8 9:32
A ja jestem za tym, by się rozmnażać ile wlezie. Zaludniajcie Ziemie aż udusicie się własnym smrodem i utoniecie we własnych odchodach. Na chwałę bożą!!!
taro2019.11.8 10:56
juz taki jeden wariat byl jak ty ,pod koniec XVIIIw, ktory to wyliczal ile bedzie koni w londynie, ile łąk i siana bedzie potrzebne, ile powozow pojawi sie na ulicach, ile ludzi bedzie przybywac i umierac, ktory myslal jak bedzie sie topil w ludzkich odchodach. I co?-nic, zycie znalazlo inna droge i po tej drodze rozwoj techniki, ktory zalatwil wszystkie problemy. Pesymisci tacy jak ty chcieliby najliepiej mordowac ludzi, ale zeby glowa ruszyc i znalezc rozwiazania, to juz za ciezko nieudaczniaku.
Ewa B.2019.11.8 9:16
Papier na rozum dostali ale rozum zagubili. Ten plan był już w latach 40 XX w. Teraz przyspieszają realizację. Po co im to ? Przecież niedługo staną na progu wieczności przed Stwórcą, nie mają pewności, że się jeszcze jutro obudzą. Dla dobra ludzkości dzieci pozabijać w łonach matek, szczątki przerobić na markowe kosmetyki, starcom odebrać ostatnie chwile decydujące o wieczności, pozabijać nie mieszczących się w szablonach. Kto jest ich bogiem ? Komu służą ?
Torchwood2019.11.8 9:05
Gdzie dokładnie ci naukowcy proponują więcej aborcji - bo w "artykule" to autor proponuje więcej aborcji, a nie naukowcy?
Ono2019.11.8 9:18
Nie odnotowano jeszcze ani jednego lewaka-propagatora okaleczania ludzi (tzw sterylizacji) który by nie był zwolennikiem aborcji.
Michał Jan2019.11.8 10:18
A, w którym miejscu pojęcia "Endloesung der Judenfrage" widzisz propozycję wymordowania wszystkich Zydów?
katolik2019.11.8 9:02
Swiat jest opętany szatanem.Boże pomóż Polakom przepędzić szatana.IDZ PRECZ SZATANIE
Karl2019.11.8 9:02
Oni dobrze wiedzą, ze do tego miasta przyjedzie kilka razy więcej ludzi obcych kultur i religii, niż się nie urodzi nowych obywateli.
Wojtek Polak2019.11.8 8:56
proponuję tym wszystkim propagatorom sterylizacji a by sobie mózgi wysterylizowały. patologia lewacka powinna być odizolowana od reszty społeczeństwa a ich zapędy bolszewicko nazistowskie trzeba karać wysokimi wyrokami bezwzględnego pozbawienia wolności. cywilizacja śmierci wraz z czerfono-tęczpfo zarazą szykują nam holokaust przy którym ll wś to było nic w porównaniu do tego co nam szykują.dla tych chorych z nienawiści do Cywilizacji Życia opętanych przez szatana ''ludzi'' największym zagrożeniem i złem są niewinne dzieci starcy i kobiety zdrowe mogące mieć dzieci. i albo ich powstrzymamy albo czeka nas gehenna jakiej świat nie widział i nie słyszał.wszyscy ludzie którzy jeszcze nie są pozbawieni zdrowego poglądu na świat i są za cywilizacją życia nie mogą stać biernie musimy walczyć z cywilizacją śmierci i albo wygramy albo nas wymordują. Boże w Trójcy Jedyny chroń nas przed cywilizacją śmierci.
Michał Jan2019.11.8 8:48
To sekta, groźna, jak onegdaj katarzy.
Adam S2019.11.8 8:39
Jak za duża populacja to wybić tzw ekologów.
EWA2019.11.8 8:39
Niech więc zaczną od siebie. Poddadzą się eutanazji w imię ekologii - w europie znajdą ośrodek i nie będzie z tym jakiegoś problemy, a z ich poziomem intelektu będzie jeszcze łatwiej. Więcej powietrza będzie dla innych.
Waarnemer2019.11.8 9:45
Przy okazji podiósłby się średni IQ na planecie... :)
Ala2019.11.8 8:30
Ci pseudo ekolodzy powinni wszyscy zostać poddani leczeniu psychiatrycznemu w warunkach szpitalnych przez okres 10 lat. Mózg mają totalnie zlasowany zmianami klimatycznymi.
Marian2019.11.8 8:26
PEDALY PRZYSZOSCIA LUDZKOSCI! To nowy dogmat "ekologow".
tomasz2019.11.8 9:11
Marian masz rację ekolodzy to prawdziwe ścierwa im nie chodzi o planetę a o pieniądze. Tylko tym się kierują dzisiaj ekologia to dochodowy interes . To robota dla darmozjadów nic nie muszą robić a zarabiają grube miliony. U nas takimi pasożytami podobnymi do ekologów jest PO partia która dla ekologów jest gotowa zrobić wszystko nawet zniszczyć obrócić w gruzy państwo . Żeby podporządkować się obłędowi ekologicznemu dlatego należy wykastrować wszystkich ekologów i aktorki oraz modelki to największe bagno. Mam nadzieję że przeczytasz i dojdziesz do tego samego wniosku.
Igor Seruga2019.11.8 9:14
Aktorki i modelki? Nie lubisz kobiet, czy panicznie sie ich boisz?
Marian2019.11.8 13:21
Zgoda,to podobno bardzo oplacalny interes.
anonim2019.11.9 15:00
Masz rację, w końcu co za różnica, dwa stopnie w góre, czy w dół. Ale będzie można sobie winorośle hodować w Polsce! I palmy! Bo w cale to nie tak, że najbardziej dochodowe są koncerny naftowe, które by utrzymać swoje bogactwo opłacają badania nnegujące katastrofę klimatyczną. Z resztą tak jak kiedyś firmy tytoniowe opłacały badania mówiące, że przecież papierosy są zdrowe. Czy ktoś teraz uważa, że palenie szlugów jest supcio dla nas? Nope.