Świat narzuci nam homo-małżeństwa?! - zdjęcie
30.04.14, 04:57fot. sxc hu

Świat narzuci nam homo-małżeństwa?!

13

Takie komentarze ze strony Amnesty International pojawiły się w związku z Irlandią Północną. Tamtejsi politycy wciąż opierają się legalizacji homoseksualnych „małżeństw”. „AI” uważa jednak, że tak nie może być w nieskończoność.

„Państwa nie powinny dyskryminować ze względu na orientację seksualną lub tożsamość płciową w dziedzinie małżeństwa oraz zakładania rodziny” – powiedział Patrick Corrigan, dyrektor Amnesty International.

„Ten obowiązek jest jasny w międzynarodowym prawie” – dodał.

Rzeczywiście, na kraje afrykańskie, w których dochodzi do wtrącania homoseksualistów do więzienia, sypią się gromy i nakładane są sankcje. Jednocześnie nikt nie grozi państwom, które otwarcie dyskryminują czy więc zabijają chrześcijan. Corrigan może mieć rację.

pac/pinknews

Komentarze (13):

anonim2014.04.30 5:46
Zapewne i w Polsce dojdzie kiedyś do tego, że para dewiantów będzie mogła wziąć tzw. ślub. Mam równocześnie nadzieję, że nigdy do tego nie dojdzie, bo małżeństwo, jak sama nazwa mówi, to związek kobiety i mężczyzny. TAMTO, to jakiś tragikomiczny cyrk.
anonim2014.04.30 6:04
Mało tego, według przygłupów z amnesty (czyli najgorszego sortu lewactwa)obowiązkiem państwa powinno byc zapewnienie homogenizowanym możliwości rodzenia dzieci. Według rozczochranej "profesor" z Polski już nawet więcej dzieci rodzi się w takich układach niż w tradycyjnej rodzinie.
anonim2014.04.30 6:39
A dlaczego mamy się temu nie opierać? Bo jakaś nieduża grupka krzykaczy tego chce? W Polsce tego NIE BĘDZIE! A homoadopcja to już w ogóle jest jakaś porażka.
anonim2014.04.30 6:42
Tęczowy homofaszyzm rośnie w siłę i też siłą doprowadzi do "normalności" gdzie związki wszystkich ze wszystkim dadzą w końcu tak upragnione "szczęście". ......tylko dzieci żal :-(((((((((((
anonim2014.04.30 6:47
DOM WARIATÒW TEŻ MA SUFIT! W zwiazku z ostatnimi wydarzeniami, które jak stado rozjuszonych byków tratuja logikę i zdrowy rozsadek w całej UE, ja prof. zw. dr hab. mgr lic. KEFAS piszę ten list otwarty do wszystkich ludzi dobrej i złej woli: STOP DYSKRYMINACJI CZEGO KOLWIEK PRZEZ COKOLWIEK KIEDYKOLWIEK!!!! Wychodzac na przeciw żadaniom wszystkich nowoczesnych i postępowych neobolszewików, marksistów, starych komunistów i ukrytych łysenkistów DOMAGAM SIĘ rozszerzenia zakazu dyskryminacji ze względu na tożsamość i ekspresję!! Niech płeć nas nie ogranicza! 1) ZAKAZ DYSKRYMINACJI ZE WZGLĘDU NA TOŻSAMOŚĆ I EKSPRESJE NARODOWA - Narodowiec to też człowiek! 2) ... ZE WZGLĘDU NA TOŻ. I EXP. POLITYCZNA -Kazdy polityk ma prawo kraść, oszukiwać i niedotrzymywać wyborczych obietnic! 3) ...ze względu na toż. i exp. ARTYSTYCZNA- takie same prawa dla każdej Antygony 4) ...ze względu na toż. i exp. PŁCIOWA-zboczony heteryk też może być jeszcze człowiekiem! 5) ... ze względu na toż. i exp. UMYSŁOWA-szanujmy każdego indianina i wszystkie krasnoludki! 6)... ze względu na toż. i exp. FIZYCZNO-RUCHOWA. Każdy człowiek ma prawo być drzewem! ... ze względu na toż. i exp. ANALNA- Hapening czekoladowych smakoszy pod hasłem: "Każda sraka lubi ptaka", albo " Walnij śmiało w cudze kakao!" Z pozdrowieniami dla wszystkich lewackich pedalców i maniaków seksualnych!!!!!!!! HWDP!!!!!!!
anonim2014.04.30 7:25
To czy narzuci lub nie, zależy jakich wybierzemy polityków. Nie możemy wspierać międzynarodowego lewackiego programu.
anonim2014.04.30 8:12
Warto przypomnieć, że Jan Paweł II do przejawów cywilizacji śmierci nie zaliczał wyłącznie zbrodniczych praktyk aborcji i eutanazji. Wśród przeciwników życia Jan Paweł II widział także wszystkich tych, którzy akceptowali i propagowali antyrodzinne rozwiązania – od żyjących w konkubinacie po promotorów homoseksualizmu. Papież nie był oczywiście w swej antyhomoseksualnej nauce jakoś wyjątkowo oryginalny. Wszystkie jego dokumenty odwołują się przecież do Pisma Świętego i Tradycji Kościoła, choć należy zauważyć, że powołują się również na współczesne osiągnięcia nauk o człowieku. Papież krytykował m.in. Parlament Europejski, który już za jego pontyfikatu wydawał rezolucje skupiające się na promowaniu homoseksualizmu. „Parlament w sposób nieuprawniony nadał walor prawny zachowaniom dewiacyjnym, niezgodnym z zamysłem Bożym: wiemy, że człowiek ulega słabościom, ale Parlament w ten sposób poparł ludzkie słabości. Nie uznano faktu, że prawdziwym prawem człowieka jest zwycięstwo nad samym sobą, które pozwala żyć w zgodzie z prawym sumieniem” – mówił papież.
anonim2014.04.30 9:46
Przecież tutaj chodzi o sakrament małżeństwa. Kościół w tej kwestii wypowiada się jednoznacznie. Nie da się zakwestionować Ewangelii. Oczywiście sekciarze, schizmatycy i heretycy twierdzą, że się da.
anonim2014.04.30 11:01
@TTWE... Ty to jesteś homoseksolub... Aż szkoda czasu na komentowanie twoich fantasmagorii...
anonim2014.04.30 11:05
@TTWE Ta, trzeba być naiwnym, żeby uwierzyć, że LGBT nie chce ślubów kościelnych. Kiedyś bym się może zgodził, ale dziś już zdecydowanie nie. Parę razy słyszałem już, że kiedy geje nie otrzymali takiego ślubu, to poszli z tym do sądu.
anonim2014.04.30 14:27
@Existenz ... "to chyba oczywiste, ze czesc wierzacych homoseksualistow chcialaby slub koscielny. " W co wierzących? "Seaman, dwoch facetow czy dwie kobiety stanowia na pewno bardziej wartosciowa rodzine niz dom dziecka." Dom dziecka jest domem dziecka i nie udaje, że pobyt dziecka w nim to utworzenie normalnej rodziny.
anonim2014.05.1 16:09
@Existenz "Seaman, skoro jest tylu chetnych, to czemu wciaz istnieja domy dziecka?" Tylko 3 proc. wychowanków domów dziecka to sieroty. Niemal 80 proc. ma oboje rodziców. Sądy sprawy porzuconych dzieci rozpatrują nawet osiem lat. Coraz mniej osób chce zakładać rodziny zastępcze. Państwo wciąż faworyzuje finansowo tradycyjne domy dziecka, mimo że to rodziny zastępcze osiągają lepsze wyniki wychowawcze - to wnioski z najnowszego raportu Najwyższej Izby Kontroli, która sprawdziła, jak działają domy dziecka. http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114873,11714431,Panstwo_faworyzuje_domy_dziecka__choc_dzieciom_jest.html
anonim2014.05.1 22:20
@Existenz ... "Kropelka, w Boga. Niekiedy w twojego. " Mój Bóg nie akceptuje czynów homoseksualnych. Tym bardziej nie uświęci ich Sakramentem.