SW do Konfederacji: Chcecie świętować stulecie Bitwy Warszawskiej w tęczowych barwach? - zdjęcie
09.07.20, 18:47Fot. screenshot - YouTube (Konfederacja TV)

SW do Konfederacji: Chcecie świętować stulecie Bitwy Warszawskiej w tęczowych barwach?

21

Stowarzyszenie Solidarność Walcząca wystąpiło z apelem do młodych wyborców Konfederacji. Podkreślają w nim, że w najbliższych wyborach prezydenckich wybierzemy pomiędzy skrętem w lewo i przyłączeniem się do neomarksistowskiego eksperymentu, co proponuje nam Rafał Trzaskowski; albo pozostaniemy na drodze wzmacniania suwerennego kraju.

- „My, członkowie niepodległościowego antykomunistycznego podziemia, w latach osiemdziesiątych działający w szeregach organizacji Solidarność Walcząca, zwracamy się z gorącym apelem do młodych wyborców Konfederacji Wolność i Niepodległość: weźcie czynny udział w niedzielnych wyborach” – piszą członkowie Solidarności Walczącej.

W swoim apelu podkreślają, że towarzyszą im obawy o przyszłość Polski:

- „Dużą część swojego życia, często drogo za to płacąc, poświęciliśmy walce z komunistycznym systemem, w tym walce o wolne wybory! Dziś z wielkim niepokojem obserwujemy odradzanie się systemu komunistycznego w nowej formie. Liberalno-lewicowa rewolucja, która ogarnia kraje Zachodu, ma charakter jawnie neomarksistowski. Jej ideologowie wprost odwołują się do Marksa. W rewolucji tej widzimy coraz więcej cech komunistycznego totalitaryzmu: terror jedynie słusznych poglądów, wyrzucanie inaczej myślących z pracy, strach ludzi przed powiedzeniem, co naprawdę myślą – to zupełnie oczywiste przejawy likwidacji wolności słowa i niszczenia demokracji, które my znamy z własnego doświadczenia. Rewolucję tę łączy też z komunizmem: podważanie zasad cywilizacji łacińskiej, deprecjonowanie rodziny, promowanie relatywizmu, aborcji i niemoralnych postaw” – czytamy.

- „Przed nami wybory, które mogą zadecydować na lata o drodze, którą pójdzie Polska. Wybieramy albo skręt w lewo, który gwarantuje nam Rafał Trzaskowski, przyłączenie się do neomarksistowskiego eksperymentu, albo pozostanie na przeciwnej drodze wzmacniania suwerenności kraju i tradycyjnych wartości patriotycznych i konserwatywnych. Można mieć różne pretensje i zarzuty do prezydentury Andrzeja Dudy, ale nie ulega żadnej wątpliwości, że zgoda na wybór Trzaskowskiego oznacza olbrzymie cofnięcie się na drodze do Polski w pełni wolnej i niepodległej oraz realne ryzyko wchłonięcia Polski przez kolejny lewicowy eksperyment” – dodano w apelu.

Solidarność Walcząca podkreśla, że w obecnej sytuacji nie wolno pozostawać biernym:

- „Wstrzymanie się od głosu to głos oddany na kandydata, który przywrócił w Warszawie ulicę Armii Ludowej, który zdjął tablice z nazwiskami wielkich polskich patriotów, który otacza się ciemnymi postaciami ze zbrodniczą komunistyczną przeszłością, który bierze udział w marszach równości” – przekonują.

Sygnatariusze apelu zwracają uwagę, że to właśnie głosy młodych wyborców Konfederacji, jeżeli ulegną „niemądrej” narracji partii o „równym dystansie do oby kandydatów”, mogą zadecydować o tym, że „stulecie Bitwy Warszawskiej Polska świętować będzie w różowych i tęczowych barwach z lewicowym prezydentem na trybunie”.

Dlatego zwracają się z prośbą:

- „Młodzi Przyjaciele! Nie pozwólmy na to! My starzy prosimy Was młodych: Weźcie wszyscy udział w drugiej turze wyborów prezydenckich i dokonajcie wyboru, który oddali zagrożenia dla polskiej niepodległości, wolności oraz narodowej tożsamości. Potwierdźmy, że jako naród zasłużyliśmy na Cud nad Wisłą!”.

kak/tvp.info.pl

Komentarze (21):

katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2020.07.10 15:14
Niech Bóg ma nas Polaków w opiece-głosujemy na Dudę!
Natalja Siwiec2020.07.10 6:24
Solidarność Warcząca to taki potworek uznany za organizację terrorystyczną w czasach komuny. Działał w niej nieżyjący oszust, stary Morawiecki, ojciec premiera kłamcy.
Anonim2020.07.10 13:56
Nie jesteś już celebrytką to tutaj nie szczekaj do budy z podwiniętym ogonem.
t.m.2020.07.10 15:05
A kultury to gdzie się uczyłeś-w swoich stronach, w Łyskowie?
Marco Bresalviano2020.07.10 6:12
A jak jest alternatywa? Świętowanie Chanuka? Swoją droga, czy to nie ambasady Izraela i USA wysyłają swoich przedstawicieli na marsze tęczowych zboczeńców w Warszawie?
Brawo2020.07.10 6:04
Tu jest szczera i prawdziwa wypowiedź skinheada i katolika -- https://www.cda.pl/video/543600601
AntySzwab2020.07.10 6:00
Brzydzi mnie trzaskowski.
Michał Jan2020.07.10 5:44
A to jakieś obchody w ogóle będą? Od paru lat cały czas przed nami "najważniejsze wybory w XXI wieku", więc kiedy klika rządowa miała się jeszcze jakimiś obchodami zajmować?
Kontestator2020.07.9 20:50
Kaczyński o monopolu władzy: https://youtu.be/ufam-Uoc4sk
ble2020.07.9 20:36
ach ta fronda,kiedyś ONUCE teraz PATRIOCI
Anonim2020.07.9 20:48
To raczej do wyborców apel a nie do aktywu. Bo aktyw to onuce, ba, czysta agentura.
Andej2020.07.9 20:12
Słuszny apel. Dziwię się, że Bosak sam nie zaapelował o poparcie Dudy.
Konfederata2020.07.9 19:31
Na Konfederatów takie tanie gadki nie działają, to dobre na pisowców i biedroniów. Uważam, że dobrze robia nasi liderzy nie popierając żadnego z zawodników! A wiadomo też, że lepiej dla Konfy jeśli wygrałby p. Trzaskowski. Wtedy PiS będzie zmuszony szukać sojuszników w Sejmie przeciwko działaniom Prezydenta. Konfa może znacznie się wzmocnić, może coś przepchnąć z własnych pomysłów. A jak nie to nowe wybory i tez dobrze. Sam nie idę wybierać między dwoma palantami, ale kibicuję Trzaskowi.
Ale :2020.07.9 19:43
Z Ciebie taki konfederata jak ze mnie Moskal .
violencja2020.07.10 12:31
Konfederato myślę podobnie , jednak pójdziemy na wybory , skreślimy obydwóch , żeby komisja nie fałszowała naszych kart.Jest nas już nieco.P.Michalkiewicz także zachęca do tego.A rządzący niech widzą jak Polacy myślą.
MarKan2020.07.9 19:30
Piękny apel. Komuna jest przebiegła i podstępna. W swym zakłamaniu komuna ima się największych podłości. Wierzę, że młodzi nie są ślepi i podejmą właściwe decyzje. Walczymy o ich przyszłą Polskę.
Gniazdo szczurów!2020.07.9 19:10
Szczur "kretynizacja" już tyra dobre ponad 9 godz. (!!), DZIEWIĘĆ GODZIN, NON - STOP ! Okazuje sie, że szczur "kretynizacja" to PARCH. Co za sytuacja, PARCH i taki pracowity! Musi tu byc ich CAŁE GNIAZDO szczurów, ale ...! Tak nadaktywne szczury ZDYCHAJĄ SZYBKO. Należy więc szczurowi/-om "kretynizacja" tylko kibicować!
Anonim2020.07.9 19:05
No jasne, że chcą. Grzesio Braun przecież jednego tęczowego aktywistę zatrudnił jako swojego zaufanego. Protestowali przeciwko PiS-owskiej tyranii i dali odpór kaczystom. Co prawda nieco kłóci się z tym co robił młody idol Konfy, niejaki 15-sto letni Baryła, stojacy samotnie naprzeciw hord LGBT-owskich a wredna policja państwa PiS go usuwała, ale modus operandi by dowalić PiS-owcom, jest ten sam. Potem ten sam Baryła powiedział, że jego idolem jest "papież Franciszek", zresztą ze sposobu działania, naczelny gej Watykanu. Tak więc Konfa w sprawie LGBT jest "za a nawet przeciw" w zależności od sytuacji co świetnie pokrywa się z tym co mówi Trzaskowski. Jednego dnia tak a drugiego inaczej, a poza tym "wszystko się zmienia". W związku z tym mniemam, że skrót POKO to tak na prawdę pochodzi od PO+KOnfa czemu jasno dał wyraz p. Nitras ustawiając Konfę w roli Kapo kiedy już razem z Konfą zorganizują KL "Polin".
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2020.07.9 18:56
Polacy to spokojny, dobry naród! a skłóca nas i wywołuje w państwie ferment wyłącznie PiS ich przydopasy jak te z solidarności walczącej i kościół!
Anonim2020.07.9 19:12
Cretino, wszystkie Twoje wypowiedzi odnośnie Kościoła i narodu polskiego znakomicie wpisują się w dorobek PZPR-u, co oznacza, że jedyne czego można się po Tobie spodziewać to kultywowanie procedur ścigania wrogów ludu pracującego miast i WSI... a bardziej UB. Bo przecież byłeś z nimi związany nie tylko emocjonalnie, zdaje się, co zapewne trwa do dziś. Jak to mówią: ze służby się nie odchodzi, chyba że "przez komin".
Anonim2020.07.9 19:17
ile razy zamieszczasz swoj wpis tyle razy smrod czosnku idzie z komputera - miej litosc i przestan😣