Suski rozprawia się z 'Układem Kaczyńskiego'. Totalsi wściekli!!! - zdjęcie
06.03.19, 15:38Zdj. Twitter, edytowane

Suski rozprawia się z 'Układem Kaczyńskiego'. Totalsi wściekli!!!

3

Posłowie Platformy Obywatelskiej stworzyli i powiesili w Sejmie tablicę "układ Kaczyńskiego". "Twórczość" totalsów zniknęła z sejmowego korytarza już drugi raz. Poprzednio stało się to za sprawą Straży Marszałkowskiej, tym razem rozprawił się z nią minister Marek Suski. 

"To sieć powiązań między politykami PiS a spółką Srebrna"- mówił podczas konferencji prasowej w Sejmie poseł PO, Cezary Tomczyk. Poprzednia tablica, ze względu na "niezgodność z przepisami", trafiła do depozytu Straży Marszałkowskiej. Dziś kolejną tablicę zdjął szef gabinetu premiera, Marek Suski. 

Demontaż "Układu Kaczyńskiego" został uwieczniony przez dziennikarzy obecnych w Sejmie. Nagranie upublicznił Jacek Czarnecki z Radia ZET. 

"Radosna twórczość" polityków opozycji ma związek z serią artykułów opublikowanych w "Gazecie Wyborczej'. Przypomnijmy, że dziennik w zeszłym miesiącu opublikował nagrania rozmów prezesa PiS, Jarosława Kaczyńskiego z austriackim biznesmenem, Geraldem Birgfellnerem. To negocjacje wokół budowy dwóch wieżowców spółki Srebrna. 

 

yenn/Twitter, Fronda.pl

Komentarze (3):

polka2019.03.6 18:43
Kiedy wreszcie ci z POKO zajma sie czyms pozytecznym.Oni chce rozwalic Polske. Caly czas tylko przeszkadzaja pracowac normalnym poslom. nad waznymi ustawami.Kto taka cholote wybral do Sejmu.Przeciez oni nie sa juz nawet smieszni tylko zalosni.
Paweł2019.03.6 17:23
Cały PiS to złodzieje.
Piotr Nowak2019.03.6 16:17
Czyli Katarzyna Wielka po prostu podpie..lił tablicę i to jest nagrane? aha. No to bardzo zacnie, szlachetnie i z godnością... Brawo! Duma!