Sumliński przestrzega: 'Przedsiębiorstwo Holokaust' powróci - zdjęcie
13.05.19, 16:53Zbigniew Czernik [CC BY 3.0 (https://creativecommons.org/licenses/by/3.0)]

Sumliński przestrzega: 'Przedsiębiorstwo Holokaust' powróci

10

"Każdy polityk-absolutnie każdy!- który z automatu nie odrzuci realizacji żydowskich roszczeń, będzie w moich oczach zdrajcą. I jestem dziwnie pewien, że nie tylko w moich"- pisze na Facebooku dziennikarz śledczy Wojciech Sumliński. 

"Jak informuje TVP Info „w związku z dokonaną w ostatniej chwili przez stronę izraelską zmianą składu delegacji, która mogła sugerować, że rozmowy miałyby koncentrować się na kwestiach restytucji mienia, strona polska podjęła decyzję o odwołaniu wizyty izraelskich urzędników” – czytamy w oficjalnym oświadczeniu polskiego MSZ"- wskazuje Sumliński. Według dziennikarza, oznacza to, że informacja o wizycie w Polsce izraelskich urzędników, której celem miala być rozmowa o restytucji mienia żydowskiego, nie była fake newsem.

"(...) nie miejmy złudzeń: żydzi z przedsiębiorstwa Holokaust powrócą. Lepiej to przygotują, bardziej wyciszą - ale powrócą na pewno. Wojna hybrydowa, którą nam wywołali, dopiero się rozkręca i wszystko, co w niej najważniejsze, dopiero przed nami. Wygramy, bo nie mamy gdzie się cofnąć i nie chodzi tu nawet o te 300 mld USD wziętych z kapelusza nienależnych roszczeń, lecz o coś znacznie ważniejszego. Gdybyśmy zapłacili tym cwanym łgarzom choćby 1 dolara, naplulibyśmy na groby naszych Bohaterskich Przodków, bo oznaczałoby to, że przyznajemy, iż byli oni współwinnymi zbrodni nazistami - a nie byli!"-czytamy na facebookowym profilu Sumlińskiego.

"Dlatego jedyne, co powinniśmy mieć do powiedzenia żydom, to: non possumus! Każdy polityk-absolutnie każdy!- który z automatu nie odrzuci realizacji żydowskich roszczeń, będzie w moich oczach zdrajcą. I jestem dziwnie pewien, że nie tylko w moich"-podsumowuje dziennikarz. 

Facebook/Wojciech Sumliński

Komentarze (10):

Jan Radziszewski2019.05.13 22:34
że żydzi trzymały kasę żydowską nie Niemcy ot żydowscy, niemieccy bankierzy Oppenheimowie udzielali cały czas wydatnej pomocy Hitlerowi, który zrewanżował się im, mianując ich honorowymi aryjczykami. Nie tylko mieli oni do swej dyspozycji dwa gabinety w gmachu Reichbanku, którego prezesem był mason Hjalmar H. Greeley Schach, i agent Rockefellerów, ale jak wynika z akt procesu norymberskiego, trzymali w latach wojny pieczę nad depozytem srebra i biżuterii skonfiskowanej Żydom po 1937 r. Trzeba pamiętać, że zagłada żydów przez hitlerowski reżim nie obejmowała żydowskiej arystokracji, która - przeciwnie - była jej gwarantem, Np. żydowscy, niemieccy bankierzy Oppenheimowie udzielali cały czas wydatnej pomocy Hitlerowi, który zrewanżował się im, mianując ich honorowymi aryjczykami. Nie tylko mieli oni do swej dyspozycji dwa gabinety w gmachu Reichbanku, którego prezesem był mason Hjalmar H. Greeley Schach, i agent Rockefellerów, ale jak wynika z akt procesu norymberskiego, trzymali w latach wojny pieczę nad depozytem srebra i biżuterii skonfiskowanej Żydom po 1937 r. Na najwyższych szczytach dowództwa wojskowego i administracji widzimy wielu żydów, jak: Heydrich, gen. Luftwaffe Milch, admirał Canaris, Eichmann, Streicher czy dr Mengele. W Wermachcie służyło 130 generałów pochodzenia żydowskiego i 150 tysięcy żołnierzy. Znamieniu są stwierdzenia Adolfa Hitlera zawarte w spisanym przez niego testamencie politycznym: Jest nieprawdą że ja lub ktokolwiek inny w Rzeszy chciał wojny w 1939. + Wyłączną przyczyną było to, że międzynarodowi dygnitarze; Byli żydami, lub działali w ich interesach. (...) Trzy dni przed rozpoczęciem wojny z Polską - poprosiłem ponownie ambasadora brytyjskiego, aby rozwiązać problem Polsko-Niemiecki podobnie jak to było z okręgiem Sary - czyli pod międzynarodową kontrolą. Tej oferty nie można było nie przyjąć , Została odrzucona tylko dlatego, że koła partyjne w Anglii chciały wojny częściowo pod naciskiem i propagandą międzynarodowego żydostwa (…) Powziąłem też mały plan, jeżeli narody Europy omamione zostaną przez tych międzynarodowych konspiratorów w bankowości i finansach, tj żydowską elitę bankowości wtedy ta rasa, żydostwo które jest rzeczywistym sprawcą tej morderczej walki będzie wzięta do odpowiedzialności Jak żydzi w czasie przed II wojną światową do niej pchali to potem ponieśli tego konsekwencję - oczywiście wówczas - nie ci prowokatorzy to jednak skupiło się jednak na żydach /ot mały plan Hitlera/ tzn wierzące żydy - Bogu - poniosły tej polityki żydowskiej konsekwencję Ocalała jednak żydowska elita na zachodzie tj. w USA Anglii i Szwajcarii -
Poliamorysta2019.05.13 22:22
Sumliński, sam kłamca i złodziej jak każdy plagiator, ostrzega przed innymi złodziejami. Śmiechu warte!!!!!! http://kompromitacje.blogspot.com/2016/01/sumlinski-plagiator-patologiczny.html
Jan Radziszewski2019.05.13 21:26
NMP 14.04 br poleca nie ulegać finansowym roszczeniom żydowskim Nie pozwólcie dać się naciągnąć żydowskim Chazarom na pozorne roszczenia. Wzywam wszystkie polskie dzieci Boże w kraju i za granicami, do gorącej, szczerej, serdecznej modlitwy! Nie mówcie że nie macie czasu, - wystarczy, że wyłączycie telewizję i internet, zgasicie komórki i tablety, a będziecie mieli go aż nadto. Wyniszczenie was, czyli polskiego Narodu jest teraz większe, niż za czasów hitlerowskiej okupacji. Nie pozwólcie dać się naciągnąć żydowskim Chazarom na pozorne roszczenia. Teraz oni skupili się na was, by was wyniszczyć, pokonać, zamknąć w gettach, bo chcą bez przeszkód panować nad światem. Ulegli oszustwom demona, idą drogą wiecznego potępienia, wiecznej zguby. Proszę was polskie i nie tylko polskie dzieci Boże, abyście oddali się Mi w Niewolę, albo w Niewolę Trójcy Świętej przez Moje Niepokalane Serce.
CzyżbyZdrada2019.05.13 21:01
Jak tak to dlaczego nieustannie mydli się nam oczy że 447 jest bez znaczenia (pomimo tego co widać i co mówił Pompeo), a każdy kto uważa inaczej jest ruskim agentem? Dlaczego ukrywano przed nami wizytę tzw urzędników z Izraela ( komornik o też urzędnik..)?A ponoć takie wizyty z izraelskimi urzędnikami wg TVP odbywają się regularnie. Czy ktoś z Was o tym wiedział?
UW=PiSbis2019.05.13 17:53
Powróci szybciej niż myślisz - już na Eurowizji.
nie dla marksizmu2019.05.13 17:20
Oni są tutaj stale od '45 a ze szczególnym nasileniem od założenia Polin. https://nczas.com/2019/05/13/rzad-rznie-glupa-izraelska-minister-wprost-o-przejeciu-polskiego-mienia-antysemickie-elementy-nie-powstrzymaja-nas-przed-spelnieniem-tego-obowiazku/
JPIII2019.05.13 17:20
Ja chcę trochę szekli za moje dwie pierzyny, poduszki, porcelanowy nocnik oraz lampkę nocną z abażurem zrobionym z dziadka. Oj giwałt!
anonim2019.05.13 17:11
Warto dodać, iż Ameryka nie zgodziła się na przyjęcie Żydów, które ponoć proponował Hitler. Rozumiem, że ratować to nie, ale czerpać korzyści materialne, tak?!
ronin2019.05.13 17:10
Uważacie na tą gejszę (brwi jak u gejszy). To jest kolejna wtyka rosyjska. Jestem tego pewien.
Wojtek Polak2019.05.13 19:24
a ja tego że ty jesteś idiotą