Sumliński: Nowe fakty ws. śmierci ks. Popiełuszki - zdjęcie
19.09.14, 15:38

Sumliński: Nowe fakty ws. śmierci ks. Popiełuszki

6

Czy jest ważne dla nas dla Polaków, że przez 40 lat kłamstw doszliśmy do prawdy o Katyniu? Czy dalej jest ważne, czy pułkownik Kukliński był zdrajcą czy bohaterem? Czy jest istotne to, że Polacy są nazistami, ponieważ za takowych uchodzimy chociażby w Kanadzie? Czy wyjaśnianie tego wszystkiego ma jakiekolwiek znaczenie? Jeżeli to jest bez znaczenia, to tak samo bez znaczenia jest moja książka – wyjaśnił w Poranku WNET przyczyny napisania książki pt. „Lobotomia 3.0” Wojciech Sumliński, dziennikarz śledczy badający sprawy min. morderstwa ks. Jerzego Popiełuszki oraz powiązań prezydenta Bronisława Komorowskiego z WSI

W mojej książce pokazuje, że Polsce zrobiono lobotomię na gigantyczną skalę. Mówili nam, że dobre to złe, a złe to dobre. Kwintesencją tego wszystkiego była otoczka wokół pogrzebu generała Jaruzelskiego. Teraz okazuje się, że wszyscy byli patriotami! I Kiszczak i Jaruzelski jak i oczywiście ksiądz Jerzy byli patriotami. Wszystkim chodziło o to samo, jak podaje mainstreamowa narracja.

To jest właśnie skutek totalnej lobotomii! Doszło do tego, że zdrajców, którzy zamordowali ks. Jerzego Popiełuszkę nazywa się patriotami. Może to zgorszyć słuchaczy Radia WNET, ale być może doczekamy takich czasów że obok, już świętego Jerzego Popiełuszki, będziemy wymieniać Kiszczaka, Jaruzelskiego czy Urbana jako naszych świeckich narodowych świętych – prognozował autor „ Z mocy nadziei”.

Jeżeli chcemy, aby taki obraz został na przyszłe dekady i do historii no to jesteśmy na najlepszej drodze ku temu. Ta książka zadaje kłam takiemu myśleniu! To nieprawda, ci ludzie nie byli patriotami! Generałowie Kiszczak i Jaruzelski wymyślili i przeprowadzili tą zbrodnie i razem ze swoimi współpracownikami z GRU zamordowali ks. Jerzego Popiełuszke. Kiszczak nie był „człowiekiem honoru”, on był mordercą!

Niestety to nie jest już przeszłość, co pokazywał pogrzeb Jaruzelskiego, ale jakieś kondominium w którym ma udział GRU. To w dalszym ciągu trwa, co pokazywał udział w tych uroczystościach pogrzebowych prezydenta Komorowskiego – wyjaśniał Sumliński.

Posłuchaj całej rozmowy!   

Philo/Radio Wnet

Komentarze (6):

anonim2014.09.19 15:45
Nasza historia zależy od tego kto ją pisze, nikt mi nie wmówi że jest inaczej. Sama żyję parę lat i widzę jak się pisze historię. Dobrze że ludzie pamiętają fakty i przekazują swoim potomkom jak było .
anonim2014.09.19 17:46
@stefa60 "widzę jak się pisze historię" Z czystej ciekawości: jakie przykłady masz na myśli?
anonim2014.09.19 20:00
j tam, oj tam. Skoro seryjny morderca 500 dzieci - prof. Chazan jest "przykładem nowego człowieka, pełnego Ewangelii", to dlaczego mordercy jednego człowieka mieliby nie być patriotami.
anonim2014.09.19 22:03
Czy "Żołnierze wyklęci", którzy niewątpliwie byli mordercami byli patriotami? Czy bycie mordercą wyklucza możliwość bycia patriotą?
anonim2014.09.20 10:23
Jaruzel zmarł mając krew na rękach m.in Popiełuszki
anonim2014.09.24 9:38
ks. Popiełuszko to święty człowiek - zginął za wiarę. Natomiast Jaruzelski, Kiszczak, Urban to mistrzowie strategii. Znaleźli takiego Wałęsę, Tuska i jemu podobnych sami ustawiając się na niezłych stołeczka i żyli lub żyją sobie spokojnie w swoim kraiku, który im do końca życia d... liże. O co się stało z Ceaușescu, Honeckerem, i innymi przywódcami państw wasalnych. Dla mnie to mistrzostwo świata jak się ustawili.