Sumliński: Komorowskiego kontrolują ludzie z WSI - zdjęcie
18.04.15, 08:11

Sumliński: Komorowskiego kontrolują ludzie z WSI

7

– Książka jest mroczna, bo taki jest świat służb – ocenił swoją nową książkę Wojciech Sumliński. 
Dodał, że dotąd „nie było książki tak obszernej, która by wyjaśniała, kim jest Komorowski, jakie działania ochronne prowadził dla pewnych grup, jakie decyzje w związku z tym podejmował”.

– Komorowskiego kontrolują ludzie z WSI. Bezpośrednie relacje mieli z nim też ludzie wprost zajmujący się działalnością przestępczą – przypominał dziennikarz śledczy.

Sumliński przywoływał opisywane w książce podejrzane związki obecnego prezydenta, sytuacje związane z jego karierą polityczną, aferą marszałkową i jego zachowaniem w stosunku do likwidacji WSI.

– Chodziło o skompromitowanie komisji weryfikacyjnej WSI, skompromitowanie też dziennikarza, którzy zaczął się zajmować sprawami, którymi w ich mniemaniu nie powinien – mówił dziennikarz śledczy, odwołując się do działań Komorowskiego. – Chciano mnie zniszczyć. Piszę też o tym w książce, że w uderzanie w komisję weryfikacyjną WSI był zaangażowany obecny prezydent Polski – stwierdził Sumliński

<<<<KUP "NIEBIEZPIECZNE ZWIĄZKI BRONISŁAWA KOMOROWSKIEGO" W GALERIIHANDLOWEJFRONDA.PL>>>>

TV REPUBLIKA

Komentarze (7):

anonim2015.04.18 8:30
WSI owy ten nasz prezio, aż do " bulu"... Krwawy po łokcie smolenskie i katolickie ploty obrazoburstwa... Nawet dyby ekskomuniki nie przeszkadzają mu w szatanskim zwodzeniu innych...
anonim2015.04.18 8:34
możemy się oburzać na Komora i pisać i pisać o nim i na niego ale i tak ludzie go wybiorą, bo większość Polaków chce mieć spokój poogladać Ranczo i M jak Miłośc i inne bzdety, może interesują się polityką ale tylko taką jaką im pokażą w telewizji czyli propagandą a inne wiadomości uważaja za teorię spiskową i kłamstwo a osoby które takie rzeczy ujawniają uważaja za debili niedouków, wiem co piszę bo jak rozmawiam i widzę ludzi co robią na co dzień to większość to lemingi takie kury z mazur lewaki, nawet księża, tym ludziom tylko w głowie i do życia najważniejsze to:grill, kawka, ploteczki, telewizja, rozrywka, kasa i jedzenie i samochód, a reszta ich nie obchodzi, nawet księży i to w większości wiem o tym
anonim2015.04.18 12:18
@ wróg publiczny nr1 masz rację. siostry zakonne też nie są lepsze. moja znajoma, która pracuje z sklepie z dewocjonaliami opowiadała mi jak przyszła siostra zakonna i powiedziała, że będzie głosować na Komoruskiego, bo jest spokojny. pamiętam jak przed referendum ws. UE pokłóciłem się z zakonnicą, bo stwierdziła, że musimy wejść, bo sami nie damy sobie rady;)
anonim2015.04.18 14:06
Gremig a Ty co z zakonnicami tak walnąłeś jak łysy grzywką o parapet? Widać masz jakieś uczulenie. Głównie Komorowski bazuje na tych co z zakonem nie maja nic wspólnego. A jeśli rozmawiamy, staramy się o dobro i prawdę to zawdzięczamy to przede wszystkim ludziom Kościoła, księżom, zakonnicom i zakonnikom. Wielu znam i każdy z nich jest godny zaufania a swoim życiem dają dobry przykład. Ta twoja znajoma zakonnica to chyba w zakonie pod nazwą "gazeta wybiórcza służy"... Czy ty nie z tego samego zakonu?
anonim2015.04.18 15:38
Nie podoba się ten, czy inny prezydent? Odpowiedź powinna być racjonalna, parta na chrześcijańskim myśleniu, a nie na emocjach. Odpowiedź na różne problemy z władzą powinna pojawić się przy urnach. Oto taki apel: "Wyborca jest współodpowiedzialny przed Bogiem i historią za decyzje i czyny tych, których obdarza władzą" (Forum Wiara) Przed przystąpieniem więc do urny wyborczej sprawdź kandydata: > czy jest za ochroną każdego życia ludzkiego, a przeciw jego zabijaniu np. przez aborcję, manipulację z zarodkami (in vitro), eutanazję itd.? > czy poczuwa się do obowiązku promowania wartości moralnych człowieka i społeczeństwa, zwłaszcza zdrowej rodziny, a zarazem sprzeciwiania się nachalnej promocji antyrodzinnych zboczeń, w tym także homoseksualizmu? > czy ma zrozumienie dla promowania duchowych wartości człowieka, w tym także kultury religijnej i chrześcijańskiej? > czy wykazuje troskę o własną postawę moralną w zachowaniach na forum publicznym? Jeżeli w którymś punkcie nie jesteś pewnym co do kandydata, nie wolno Ci go promować pod odpowiedzialnością przed Bogiem i historią !
anonim2015.04.18 16:59
Co to jest WSI? To była radziecka razwiedka.
anonim2015.04.18 19:09
@ ArturCezary co się tak rzucasz;) ta zakonnica urszulanka prounijna była z rodziny mojego brata ciotecznego i chyba nic wspólnego z GW nie miała;)