"Staruch" handlował narkotykami? - zdjęcie
09.07.13, 09:47(Fot. FreeDigitalPhotos)

"Staruch" handlował narkotykami?

11

Rusza dalsza część procesu przeciwko liderowi kibiców Legii Warszawa Piotrowi S. pseud. Staruch, który oskarżony jest o hander narkotykami. "W maju odbyła się pierwsza rozprawa, ale sąd odroczył rozpoczęcie procesu ze względu na wnioski złożone przez obrońców oskarżonego. Jeden z nich dotyczy dokumentu, jaki Prokuratura Generalna przekazała jednemu z dziennikarzy. Obrońcy poprosili, by śledczy nadesłali jego kopie. Drugi to kwestia włączenia do sprawy Jacka S., który miał być łącznikiem w przekazaniu "Staruchowi" amfetaminy" - podaje IAR.

Według prokuratury, Piotr S. miał kupić kilogram i zamówić kolejne 5 kilogramów amfetaminy w maju 2010 roku Za te przestępstwa grozi do 10 lat więzienia. Po ośmiu miesiącach aresztowania, pod koniec stycznia "Staruch" został zwolniony za kaucją w wysokości 80 tysięcy złotych. Akt oskarżenia opiera się bowiem wyłącznie na zeznaniach świadka koronnego "Haniora", który zniknął. Nie ma też zapisu monitoringu ze stacji benzynowej, na której miało dojść do transakcji. Śladów po narkotykach śledczy nie odkryli też w mieszkaniu S.

philo/IAR

Komentarze (11):

anonim2013.07.9 10:00
A o morderstwo w związkuize zniknięciem świadka jeszcze go nie oskarżyli?
anonim2013.07.9 10:53
@arbiter. Oskarżony! Mówi ci to coś? A brak dowodów i zeznania świadka koronnego, który niekoniecznie mówi prawdę. Pomyśl trochę chłopcze
anonim2013.07.9 11:42
@brzęczyszczykiewicz - trolle znane są z tego, że nie myślą. Szkoda dla nich klawiatury. Usuwać tylko te głupie wpisy i tyle.
anonim2013.07.9 11:43
jak śmią oskarżać naczelnego patriotę polskiego? :D
anonim2013.07.9 14:00
Tusku ! Może Pan Bóg ci wybaczy.
anonim2013.07.9 14:13
Tak ejst anty islam 18 lat i II gimnazjum za pasem. Powiedz to rodzicom uzależnionych dzieciaków.
anonim2013.07.9 14:13
"nie brak świadków na tym świecie" tyle czasu go trzymali w areszcie i nie mieli żadnego haka chociaż sprawa była prestiżowa bo wpisywała siew mądrość etapu - walkę z kibolami a teraz z nieba im spada wiarygodny świadek - jakiś kryminalista oczywiście zarzuty prokuratorskie są niedorzeczne i każdy adwokat Starucha wybroni ale będzie trochę szumu w mediach i tępe lemingi zakodują sobie w łepetynkach "Staruch-kibol-drug-dealer"
anonim2013.07.9 14:19
Leaf 427 Ale za to jakie odszkodowanie dostanie....
anonim2013.07.9 14:48
Anty islam Gdybym Cię nie lubił napisałbym ,że sam handlujesz.
anonim2013.07.9 18:01
Anty islam Wysokie ceny narkotyków to jest mit , w który nawet dzieci nie wierzą. Na dyskotece piwo kosztuje 8-10 zł. a ile kosztuje skręcik , albo pastylka jakiegoś świństwa? . A ile piw trzeba wypić żeby klepnęło. Podaż narkotyków na rynku jest tak duża ,że wpływa to na ceny. Jest argument ,ze jak będzie legalnie to towar będzie czysty . A wiesz ile nielegalnej wódy jest w legalnych sklepach ? To samo będzie i z gandzią. Bo tak to u nas działa Na legalnym interesie położą łapę też grupy przestępcze bo takie coffe shopy będą doskonałą przykrywką do prania brudnych pieniędzy. Oczywiście obaj tu gdybamy. Ja mówię zawsze dzieciakom które twierdzą ,że zioło lepsze od wódy . lepiej być zdrowym i żadnego g...a nie tykać. Odnośnie penalizacji posiadania to wprowadzono ten przepis , bo złapani dealerzy twierdzili ,że towar mają na własny użytek. Jak kogoś złapią że skrętem to kary są zazwyczaj niskie. Często kończy się to też warunkowym zawieszeniem postępowania . Kogo łapią .? Z tych , co znam to chłopaki , którzy zaczynali brać w wieku między 14 a 16 rokiem życia. Znam też paru , którzy dostali wyroki w zawiasach a dalej jechali na tym świństwie . To mieli wybór albo idziesz się leczyć albo do pierdla . Z tym , co napisałem ,że 18 lat i II gimnazjum za pasem to nie było do Ciebie tylko jako przedstawienie pewnego typu. Tak na koniec napiszę nie bierz tego gówna lepiej być zdrowym i wolnym. Z Bogiem.
anonim2013.07.10 5:57
Bardziej interesuje mnie,czy uderzył piłkarza..Manipulacje i świadek koronny od narkotyków nie są wiarygodne.