Spychalski: Mam nadzieję, że dojdzie do porozumienia - zdjęcie
05.05.20, 10:35Błażej Spychalski/YT/RMF FM

Spychalski: Mam nadzieję, że dojdzie do porozumienia

7

Gościem Beaty Michniewicz w „Salonie politycznym” w radiowej Trójce był Błażej Spychalski, rzecznik Prezydenta RP Andrzeja Dudy. W odniesieniu do zbliżającego się głosowania w sejmie na temat wyborów prezydenckich powiedział:

W Polsce rządzi obóz Zjednoczonej Prawicy i on jest gigantyczną wartością. Bardzo źle by się stało, gdyby doszło rozpadu czy końca rządów Zjednoczonej Prawicy. W demokracji parlamentarnej zawsze jest takie zagrożenie, że większość na skutek różnego rodzaju zawirowań będzie utracona, ale mam nadzieję, że dojdzie do porozumienia

 

mp/polskie radio

Komentarze (7):

StanPio2020.05.5 14:25
Chyba plan jest inny! Nie dopuścić do przeprowadzenia wyborów i wtedy obowiązki prezydenckie z dniem 06 sierpnia przejdą na Marszałka Sejmu. Ale nie będzie to Marszałek Witek, tylko najprawdopodobniej otwarty filosemita Gowin, bo w ostatniej chwili gowinowcy przejdą do opozycji i zmienią marszałka Sejmu. Wtedy na nowo zostaną ogłoszone wybory. PO będzie mogła wystawić nowego kandydata - być może Gowina lub Bosaka. Wszystko będzie zależało od Konfederacji!
edi2020.05.5 13:58
UFAM PiS i Prezydentowi Dudzie - czytam historię polecam "DZIEJE POLSKI" prof Andrzeja Nowaka - SĄ SIŁY W EUROPIE I NA ŚWIECIE KTÓRE POLSKĘ CHCIAŁYBY W ŁYŻCE WODY UTOPIĆ ZA JEJ NIEUGIĘTOŚĆ W WIERZE KATOLICKIEJ, ZA JEJ WOLNOŚĆ I REPUBLIKAŃSKI SYSTEM OPARTY NA CYWILIZACJI ŁACIŃSKIEJ - DLATEGO MUSIMY POSTĘPOWAĆ MĄDRZE I NIE DOPUŚCIĆ DO KOLEJNYCH ROZBIORÓW - TRZEBA SIĘ MODLIĆ OPATRZNOŚĆ CZUWA JEZUS JEST PANEM POLSKI A JEJ KRÓLOWĄ MARYJA - SURSUM CORDA !!
Wydrukuj sobie pakiet wyborczy2020.05.5 11:19
Teraz pakiet wyborczy możecie wydrukować sobie sami! głosuj na kogo chcesz i ile razy chcesz! https://s3.bialystok.pl/pakietwyborczy.pdf
katolicka kretynizacja polski2020.05.5 10:46
Wybory mają się odbyć bez żadnego trybu. Krótki Qtas z Żoliborza ma to we krwi, już w szkole z klasy do klasy tak go promowali!
Łukasz2020.05.5 11:02
ciągnij za sznurki i portki swojego przygłupka Donka
Krzysztof2020.05.5 12:34
Pocałuj go w pierwszego lepszego członka(!!!) po,psl-zsl,lub czerwonego,a może różowego...
KZK2020.05.5 19:17
......".Kretynie"...zacjo ! vel...Lechu Kellerze, vel ...dumny...g..ju"! No dalej lej swoją złość! A my się z tego cieszymy, że się wściekasz i nic nie możesz zrobić!!! Wyzywaj sobie do woli, pień się ze złości! Tylko tyle twego pajacu! I tak nikt z "popslów" nie jest Jego wart! TO JEST MAŁY, WIELKI CZŁOWIEK!