Spór w resorcie rozwoju. Wiceminister Semeniuk: To oznacza, że Gowin nie widział, pod czym się podpisuje  - zdjęcie
04.08.21, 09:58Fot. screenshot - YouTube (Polityka Insight, Rzeczpospolit)

Spór w resorcie rozwoju. Wiceminister Semeniuk: To oznacza, że Gowin nie widział, pod czym się podpisuje

7

Wciąż trwa spór Prawa i Sprawiedliwości z Porozumieniem, które nie zgadza się na proponowane w Polskim Ładzie rozwiązania podatkowe. W tym kontekście trafną uwagę pod adresem Jarosława Gowina, który podpisał się pod wspólną deklaracją Polskiego Ładu, skierowała podsekretarz stanu w kierowanym przez niego resorcie, Olga Semeniuk.

Wczoraj na antenie TVN24 wiceminister rozwoju, pracy i technologii Anna Kornecka z Porozumienia, krytykując Polski Ład stwierdziła, że z powodu zaproponowanych w nim rozwiązań podatkowych ugrupowanie Jarosława Gowina może zdecydować się na opuszczenie koalicji rządzącej.

- „Jeżeli będzie tego wymagała sytuacja i trzeba będzie zakończyć ten projekt właśnie na protestowaniu przeciwko podwyższeniu podatków, to prawdopodobnie będzie to nasz koniec w Zjednoczonej Prawicy”

- mówiła.

O tę wypowiedź wczoraj wieczorem na antenie Polsat News pytana była Olga Semeniuk, która również jest wiceministrem w resorcie kierowanym przez Gowina. Zaznaczyła ona, że wiceminister Kornecka zajmuje się w ministerstwie projektami związanymi m.in. z mieszkalnictwem i „nie ma odpowiedniej wiedzy na temat Polskiego Ładu”.

Wiceminister Semeniuk skierowała też trafną uwagę pod adresem Jarosława Gowina.

- „Trudno dzisiaj ocenić pozytywnie rolę pana premiera Jarosława Gowina w kontekście Polskie Ładu, skoro kilka, kilkanaście tygodni temu podpisał się pod wspólną deklaracją Polskiego Ładu, bo to oznacza, że nie widział, pod czym się podpisuje”

- podkreśliła.

kak/Polsat News, DoRzeczy.pl

Komentarze (7):

YORK2021.08.4 14:34
Gowin jest niepismienny?
matis892021.08.4 12:05
Pan Jezus w Orędziach Ostrzeżenie przestrzegał przed TRUJĄCYMI szczepieniami i je przepowiedział 17.06.2012r. tak samo jak przepowiedział obalenie Benedykta XVI i ustanowienie Fałszywego Proroka ........... ,,Moja droga umiłowana córko, plany masońskich grup przejęcia światowych walut są coraz bliższe ukończenia. Ich nikczemne plany obejmują również nowe globalne szczepienia, które spowodują choroby na całym świecie, wywołujące cierpienia na skalę nie widzianą nigdy wcześniej. Unikajcie takiego nagle ogłoszonego globalnego szczepienia ponieważ będzie was ono ZABIJAĆ.......''
katolicka deratyzacja Polski2021.08.4 21:13
matis to idiota genetyczny,jak i cala KonfederacjaTargowicka.
olo2021.08.4 11:28
Amerykanie rozmawiają już tylko z jedną osobą w polskim rządzie. Jarosław Gowin spotka się dziś na telekonferencji z kolejnym wysokim urzędnikiem rządu USA, wicepremier będzie rozmawiać z Katherine Tai która pełni funkcję przedstawiciela USA ds. handlu.(Przedstawiciel ds. handlu jest głównym doradcą prezydenta USA w sprawach polityki handlowej i głównym negocjatorem rządu USA ds. m.in. relacji handlowych, ceł, ochrony środowiska i własności intelektualnej)
Anonim2021.08.4 11:16
co Semeniuk sądzi o LGBT?
RNA wirus2021.08.4 11:07
Pan Gowin zapewne wie czego PIS nie wie że jego chlebodawcami są polscy przedsiębiorcy. Jak zarżnie się kurę znoszącą złote jajka to z samego głaskania kota PKB nie urośnie .
Mejer2021.08.4 10:16
Być może pan Gowin posiadł tajną umiejętność czytania bez zrozumienia :D