Sondaż TNS: Maleje przewaga prezydenta nad Dudą - zdjęcie
24.03.15, 10:59Andrzej Duda (fot. YouTube)

Sondaż TNS: Maleje przewaga prezydenta nad Dudą

3

W porównaniu z lutowym sondażem lutego, poparcie dla ubiegającego się o reelekcję Bronisława Komorowskiego spadło o 6 punktów procentowych. Poparcie dla kandydata PiS Andrzeja Dudy wzrosło natomiast o 7 punktów.

Gdyby wybory prezydenckie odbyły się teraz, na Bronisława Komorowskiego zagłosowałoby 41% pytanych. Na Andrzeja Dudę głosowałoby 24% ankietowanych.

Na trzecim miejscu jest Magdalena Ogórek z 6% poparciem. Po dwa procent uzyskali kolejno: Adam Jarubas, Janusz Korwin-Mikke i Paweł Kukiz.

Trzecie miejsce w zestawieniu sondażowni zajmuje Magdalena Ogórek z wynikiem 6 proc.  Adam Jarubas, Janusz Korwin-Mikke i Paweł Kukiz mają 2-proc. poparcie. Janusz Palikot i Wanda Nowicka zyskali wynik 1 proc. Aż 21 proc. ankietowanych to wyborcy niezdecydowani.

Sab/Interia.pl, TVN24

Komentarze (3):

anonim2015.03.24 11:06
Zaraz, jaka przewaga?! Przeciez Duda wygrywa w pierwszej turze!
anonim2015.03.24 11:43
Duda powinien teraz zaprezentować po muzeum i sklepie jakieś fajne WC, też miałoby wzięcie. Prezentowane przez przyszłego prezydenta jeszcze podniosło by mu rangę. Duda to dobry kandydat na przedszkolankę tam są takie tematyczne zabawy dla dzieci. Sprawdziłby się. Tak naprawdę jest bardzo miałki i mówi brdury nie do zrealizowania. Nie jest samodzielny , z jednej strony prezes z drugiej o. Rydzyk. O. Rydzyk już mu w RM robi kampanię.
anonim2015.03.24 11:58
Ciepły nius z wczoraj, Fronda zawsze jest na bieżąco. Hasłem waszego portalu powinno być zawołanie: odgrzewany bigos - najsmaczniejszy