Sondaż. Prowokacje LGBT. Wyborcy Trzaskowskiego też są przeciw - zdjęcie
06.08.20, 14:21fot. fb/rafał trzaskowski/tt

Sondaż. Prowokacje LGBT. Wyborcy Trzaskowskiego też są przeciw

27

Jak wynika z przeprowadzonego w dniach od 31 lipca do 3 sierpnia 2020 roku badania sondażowego przez pracownię Social Changes na zlecenie portalu wPolityce.pl, zdecydowana większość Polaków bardzo krytycznie ocenia prowokacje LGBT oraz ich prowokacje wykonane w Warszawie. Flagą LGBT sprofanowane zostały pomniki związane z polskością oraz figura krzyża Chrystusa Króla „Sursum Corda” na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie.

W badaniu zadane zostało następujące pytanie:

- Jak ocenia Pani/Pan działania aktywistów LGBT, którzy w Warszawie okleili plakatami i tęczowymi flagami pomniki Syrenki, Jana Kilińskiego, Wincentego Witosa, Mikołaja Kopernika oraz pomnik Chrystusa, znajdujący się na Krakowskim Przedmieściu?

Aż 60 proc. Polaków wyraziło opinię krytyczną dla tych profanacji, a jedynie 18 proc. wypowiedziało się o nich „zdecydowanie pozytywnie”.

Odpowiedź „trudno powiedzieć” wybrało 22 proc. badanych.

Co ciekawe akcje te krytykuje zdecydowana większość wyborców prezydenta Andrzeja Dudy, ale również większość wyborców Rafała Trzaskowskiego.

 

mp/wpolityce.pl

Komentarze (27):

Witt2020.08.8 3:00
Wyborcy Trzaskowskiego to TAAAAKA ciemna masa że nawet ten koleś z magdonalda co się po jajach klepał dałby im tąś samą nieumytą ręką frytki to dalej by go popierali.
jack2020.08.7 10:01
Jakby byli przeciw to by nie byli wyborcami Czaskoskiego. Kropka.
Jeśli chodzi o Caskoskiego.2020.08.7 12:19
W czasie wyborów nie był zdecydowanie określony, dziewczynka czy chłopaczek. Dziś już wiemy, jedno i drugie.
katolik2020.08.7 7:21
czaskoski jak ci nie wstyd poszedłes na spotkanie z Prezydentem Polski i o czym ty mogłeś rozmawiać z powaznym facetem,chyba o ostatnim obrazku na balkonie PO małpi zbok. Skończ ośmieszać Polskę i Warszawę. Sam widzisz co reprezentujesz, zwykłe zooo
Walka2020.08.6 23:32
Polska Walcząca z faszyzmem LGBT+
aktorzyna2020.08.6 21:58
jesi chcesz szacunku od innych szanuj ty ludzi a pozniej skacz jak malpa w klatce po oknach i taki obrazrk oglada caly swiat i tym sie szczycicie??? to wam odpowiada robic a siebie DEBILI prawdziwi "inni" sorry za uzycie tego slowa sa madrzy i kulturalni a wam brakuje nie tylko jednej klepki ale wogole nie macie mozgu czlowieka i my Polacy mamy na to patrzec i to podle zachowanie tolerowac i znosic?? wynocha do puszczy zeby was swiat nie ogladal jak nie potrafisz byc czlowiekiem jeden z drugim!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
katolik2020.08.7 7:18
Tak, totalny obciach w świecie. 10 mln co głosowało na dno PO małpi zbok na nich ,zrobiło Polsce wstyd na cały swiat, pokazali ,że ich cechą główną jest relokacja mozgu z genitaliami i co najgorsze chcieli, żeby tacy układali życie spoleczne i żeby pozostali Polacy też tak się upodlili jak oni. Te 10 mln to niepowazni ludzie, nie wiadomo skąd tacy sie biora...
Szybka Randka2020.08.6 20:35
Cześć- Zapraszam na nowy portal społecznościowy dla dorosłych! Znajdziesz tam osoby na szybkie sex spotkania lub na wyskok na imprezke! Wystarczy wejść aktywować konto i juz randkować! www.lexlale.com.pl
pat2020.08.6 19:56
Obudzili się katolicy, głosujący na Trzaskowskiego, czyli zboków ? Ależ skąd, oni następnym razem też zapalą Panu Bogu świeczkę, a diabłu ogarek. To judasze, które dla mamony, czyli oszukiwania na podatkach - zaprzedali dusze diabłu. To homosowietikusy, które chodzą do kościoła i niby wyszli z komuny, ale komuna z nich nie wylazła.
katolik2020.08.7 7:09
na dno PO małpi zbok nie głosują katolicy. Na pewno są tacy co chodzą do kościoła, ale fałszywi jak psy dla Boga i ludzi i nie są katolikami
Glaudiusman2020.08.6 16:19
Na tęczowych łajdaków tylko gęsty łomot dechami sękatymi, niczym rzęsisty deszcz burzowy.
Anonim2020.08.6 15:57
Jak rozmontować Polskę? Plan jest już wdrażany .... źródło:youtube.com/watch?v=LTJzps5Y0A8
...2020.08.6 15:32
Przypomniała mi się akcja z bezmózgą uczestniczką marszu "patriotów" , która w obsceniczny sposób łapała się za swoją niedomytą pi.zdę. i kazała się coś tam po dzwonku. Debile są po obu stronach barykady, ale wy piszecie tylko o jednej.
elo genderku!2020.08.6 15:52
twierdzisz, że ten obleśny facet LGBT był kobietą a jaja to p..zda?
Cool2020.08.6 16:38
... i obudziłeś się w poplamionej pościeli?!
Papista impresjonista2020.08.6 15:32
Wybranku małej Hani. My nie głosowaliśmy na wygląd, puste słowa ale na charakter.
katolik2020.08.6 15:30
wyborcy towarzystwa dna PO małpiego zboka, już dawno przegrali siebie. Został tylko obrazek małpiego zboka z balkonu, który na zawsze zostanie odzwierciedleniem wnętrza i umysłu tych ludzi
pytajnik2020.08.6 15:17
Gdzie można znaleźć we Frondzie informacje o realizacji listu pasterskiego Episkopatu Polski: "Kościół nie zostawia ich samotnych w obliczu życiowych zmagań. Wśród osób, które skorzystały z terapii w katolickich ośrodkach „Odwagi” ponad 30% potrafiło zmienić swą orientację i podjąć życie w sakramentalnych związkach małżeńskich.” ( http://episkopat.pl/swiadkowie-ewangelii-zycia/ )? Gdzie znaleźć te ośrodki w poszczególnych parafiach/diecezjach? Jak wzrosła ich skuteczność? Gdzie osoby z problemami w ukierunkowaniu seksualności i ich rodziny mogą znaleźć pomoc w prawidłowej integracji do życia w rodzinie szkole/pracy i innych wspólnotach? Czy pozostawianie tych ludzi bez pomocy nie jest główną przyczyną takich ekscesów?
Polak Ateista Dumny Gej2020.08.6 14:50
A ja "trzepie kapucyna" publicznie Rafalalku! ..... Przyłącz się do mnie!
Pokażcie swoją "odwagę"!2020.08.6 14:49
Pedały, wejdźcie na sam czubek pomnika świętej krowy "bohaterow ghetta" i zawieście tam waszą flagę z haslem: " YYebcie się ignoranci"!
Anonim2020.08.6 15:00
Akurat w Izraelu LGBT cieszy się sporą popularnością. Tylko ortodoksi coś tam jeszcze bzdyczą. Wygląda zatem na to, że prawdy biblijne dla Żydów jakoś tak ważne nie są... W końcu Biblia taka stereotypowa by odnieść się do konwencji stambulskiej...
Goovno mnie obchodzi2020.08.6 15:10
co jest w Izraelu!
Anonim2020.08.6 15:21
Przedmówca nawiązywał do określonego pomnika. No a ja nie jestem pewien czy zawieszenie na nim tęczowej flagi wywołałoby to przewidywane oburzenie.
o tym nie dowiesz się z Frondy2020.08.6 14:29
Ks. Piotr M. z Ruszowa, którego sąd pierwszej instancji skazał za molestowanie dwóch niepełnosprawnych intelektualnie dziewczynek, na apelację poczeka na wolności. (...) Kilka dni po Pierwszej Komunii Świętej, gdy miały już wychodzić na mszę, dziewczynka zaczęła płakać. Pokazywała na swoje uda, brzuch i miejsca intymne. Mówiła, że ksiądz sadzał ją na kolanach i dotykał. Kazał też dotykać siebie. Już w śledztwie tłumaczyła – trochę po swojemu, bo Julia ma niepełnosprawność umysłową w stopniu umiarkowanym – że proboszcz „pukał ją paluszkiem”, a chociaż to było dotykanie, to bolało i ona bardzo się bała. I że nie miała wtedy na sobie ubrania, nie wie nawet, co się z nim stało. To Julia powiedziała, że w „domu księdza” była z koleżanką Alicją. Śledczy nie sprawdzali, jak to się stało, że dziewczynki znalazły się z proboszczem sam na sam. Najprawdopodobniej jednak proboszcz zabierał je na „dodatkowe zajęcia”, co mógł uzasadniać „specjalnymi potrzebami”. Bo Alicja również ma niepełnosprawność umysłową (w stopniu lekkim). Gdy najpierw mama, a potem śledczy porozmawiali z dziewczynką, okazało się, że ona również była molestowana. Zeznała, że proboszcz dotykał ją po ramionach, nogach, twarzy, wkładał ręce pod koszulkę, obejmował, próbował rozbierać, a raz pocałował ją w usta. https://wroclaw.wyborcza.pl/wroclaw/7,35771,26182779,ksiadz-pedofil-wyjdzie-na-wolnosc-sad-wypuszcza-go-z-aresztu.html
***2020.08.6 14:40
No jasne, a ty akurat masz dostęp do takich zeznań.
Mirek2020.08.6 14:41
Wśród księży trafia się taki może jeden na tysiąc ale wśród celebrytów , aktorów artystów , prawników są tysiące zboczeńców którzy dla odwrócenia uwagi od siebie wycierają sobie swoje obślizłe , wulgarne mordy księżmi .
Anonim2020.08.6 14:57
Cały czas chodzi o to by usunąć Kościół z życia ludzi, by przestał być autorytetem pokazującym drogę do Boga. A na to miejsce wprowadzić dewiacje tylko już wtedy to będzie słuszne, postępowe, tolerancyjne. Rzeczywistość nie znosi pustki... To oczywiście nie jest tak, że w KK nie ma grzeszników, nie ma odstępstwa. Najlepszym przykładem Judasz. I w dodatku do Kościoła wprowadził go sam Jezus Chrystus. Jednakże Kościół nazywał te rzeczy grzechem, złem. Nazywał do czasu jak nie "przyszedł" Bergoglio. No bo teraz to mamy już inny trynd. Światowo-postępowy. W każdym razie zaczęło się od "błondziorno" a obecnie jesteśmy na etapie "niech będzie pochwalona Matka Ziemia" znaczy się Pachamama. W międzyczasie wprowadzono rozwody w obręb doktryny, dowartościowanie homoseksualizmu, radość z wielości religii i inne tam... drobiazgi. Obecnie jesteśmy na etapie unieważniania kolejnego po małżeństwie, sakramentu czyli kapłaństwa. To tak ładnie idzie od góry w dół... Ot, duchownych sprowadzi się do roli rozdawaczy chleba ubogim... a biada temu, który nie będzie chciał zrozumieć "prawdy czasu, prawdy ekranu".