Sondaż: PiS odrabia straty, KO traci - zdjęcie
16.02.20, 21:05Fot. PiS via Flickr

Sondaż: PiS odrabia straty, KO traci

6

Dobre wiadomości dla PiS. Partia Jarosława Kaczyńskiego w sondażu pracowni Social Changes odrabia straty. Według wyników najnowszego badania dla portalu wpolityce.pl Prawo i Sprawiedliwość może liczyć na 42 proc. głosów, zyskując 3 punkty procentowe.

Jednocześnie spada poparcie dla Koalicji Obywatelskiej, również o 3 punkty procentowe. Na KO chce obecnie głosować 25 proc. badanych.

Nie zmienia się poparcie dla Nowej Lewicy i wynosi wciąż 15 proc. 1 punkt traci z kolei PSL, które wskazuje 8 proc. uczestników sondażu.

Jeden punkt procentowy zyskuje Konfederacja i cieszy się obecnie poparciem rzędu 8 proc. 2 proc. badanych wybrało odpowiedź „inne ugrupowanie”.

dam/wpolityce.pl,Fronda.pl

Komentarze (6):

Tylko prawda sie liczy.2020.02.17 3:10
Hej lewacy a wlasciwie do kazdego kacapa, zdrajcy nie polaka---PISZE. Wszystkie swinie wspomniane powyzej zasluguja tylko na chlew a nie na zycie w Polsce. Kazdy wasz kandydat na wybory, to parch spoleczny, co was reprezentuje ale prawde mowiac zaden z waszei elity na nic innego nie zasluguje.Po prostu brak slow by okreslic wasze chore marzenie , gdyz macie je w waszym pochodzeniowym genie.
Polak Ateista Dumny Gej2020.02.16 22:21
https://natemat.pl/299655,remis-dudy-z-kidawa-blonska-sondaz-polska-press-grupy Panika w PiSdzielskim sztabie - z przewagi Dooy nie zostało NIC!
Michał Jan2020.02.16 22:58
Remis? W sondażu NaTemat MKB powinna mieć 2x więcej głosów niż obecny prezydent. Jeżeli oni dają tylko remis, to p. Jarosław Kaczyński może mruczeć z zadowolenia, jak jego kot, gdy go głaszcze.
Katolicka Kretynizacja Polski2020.02.16 21:25
nieudolny, niesamodzielny pRezydent pisowski, i nie zauważalna pierwsza dama - do tego żydówka! obraz upadku państwa polskiego...
kiki2020.02.17 5:48
a moze tak konkrety co Jak myslisz Biedroń bedzie sam wydawał decyzje a Kosiniak to niby jak tez sam a moze Kidawa sama jak Kwaśniewski czy Komorowski sam Tusk powiedział ze nic do gadania nie będzie miał tylko pilnować żyrandola a sokowirówkę wcięło Wszyscy poprzedni odpisywali wszystkie ustawy jak leciały mało tego sam Tusk powiedział wówczas ze prezydent podpisze bo wydatki z OFE są już zaplanowane w budżecie hahaha A PAD zawetował 9 ustaw i co w tym sadownicze tak ważne Wiec nie pitol kto jest a raczej był żyrandolem Kidawa jest tak niegramotna ze wszyscy będą tam rządzić a ona typowa figurantka a pałac zamieni się w kodziarnie obciach a moze laluś Biedroń no proszę z państwa Polskiego nie kpić On codziennie w lustrze by sie przyglądał i na wycieczki jeździł Polityka by odłogiem leżała Właśnie mamy teraz takiego co do rozmowy do polityki do dogadywania spraw do negocjacji ze znajomością 2 jezydów kulturalny mówca kochający ludzi i ojczyznę Wychowanie przedwojenne z nienagannymi manierami
ABC2020.02.20 15:14
Najlepszy prezydent jakiego można sobie wymarzyć.Nie prowadzi lewych interesów dla siebie,wspaniały mówca,patriota z klasą.Umie się zachować,jest lubiany przez ludzi.Ma wspaniałą żonę o nienagannych manierach,nie prowadzi złodziejskich szemranych fundacji z zyskiem dla siebie.Aktywność prezydenta jest bardzo duża.Mnóstwo spotkań zagranicznych,które wiele wnoszą dla naszej gospodarki.Nie boi się trudnych pytań.BRAWO PANIE PREZYDENCIE ,OBY TAK DALEJ. POLSKA SIĘ ROZWIJA,......Nareszcie ludziom jest łatwiej,jest stabilność,spokój ,praca.Nigdy tak nie było.Nie damy tego zmarnować.