Socjalistka zakazała drogi krzyżowej. Bo to obraża muzułmanów - zdjęcie
20.07.15, 20:03Natalia Nunez (fot. media)

Socjalistka zakazała drogi krzyżowej. Bo to obraża muzułmanów

16

Socjalistyczna burmistrz miasteczka Cenicientos w Hiszpanii usunęła kamienne stacje drogi krzyżowej, bo obrażałyby muzułmanów.

Cenicientos, które znajduje się pod Madrytem, zamieszkane jest przez 2073 osób. Socjalistka Natalia Nuñez została wybrana na burmistrza miasteczka 24 maja tego roku. Decyzja o usunięciu drogi krzyżowej była jedną z jej pierwszych decyzji w ogóle.

Socjalistka Nuñez uznała, że jest to niemożliwe, bo rozdział Kościoła od państwa zakłada poszanowanie wszystkich religii, a… publiczne wyznanie wiary chrystusowej części mieszkańców Cenicientos mogłoby obrazić lokalnych muzułmanów oraz ateistów.

Jeszcze przed objęciem urzędu przez socjalistkę mieszkańcy miasteczka wystarali się o 3000 euro wsparcia ze strony administracji prowincji. Dzięki temu ustawili kamienne stacje, przy których mogliby odbywać drogę krzyżową. Nie było na nich nawet żadnych krzyży ani innych symboli religijnych - wyłącznie rzymskie cyfry. Samo Cenicientos nie wydało na projekt ani grosza.

Pomimo tego stacje usunięto, by nie obrażać wyznawców Allaha, choć ci nawet nie wiedzą, o co chodzi w istnieniu takich kamieni. Widać więc ewidentnie, że burmistrz Natalia Nuñez po prostu nienawidzi chrześcijaństwa i chce, by wszystkie jego symbole zniknęły.

Pytanie teraz: jeśli muzułmanów i ateistów "obrażają" zwykłe kamienie, to kiedy zacznie się burzyć kościoły i mordować księży, zakonnice i zakonników? Przecież wielkie budynki i ludzie w sutannach czy habitach siłą rzeczy muszą "obrażać" samym swoim istnieniem. 

bjad/katholisches.info

Komentarze (16):

anonim2015.07.20 20:56
No i czas na usuwanie socjalistów, bo obrażają chrześcijan.
anonim2015.07.20 20:57
Ilu chrześcijan na to coś głosował?
anonim2015.07.20 20:58
Jak widać nie będzie jej pisane bycie w gronie Zbawionych + tylko w gronie nieszczęśników, potępionych tzw, czcicieli i miłośników Węża starodawnego. Ww. postępowanie wskazuje wyraźnie, że ww. pani burmistrz osiągnęła V stopień w wierze Ateizmu tzn została "synem złego". Może jak wszyscy mieszkańcy szczególnie ci którzy ją wybrali będą się za nią modlić to może ocaleje ocaleje przed wiecznym towarzystwem Lucyfera w piekle tzn zostanie uwolniona z opętania. Jej czyn wskazuje wyraźnie że naśladuje słynnego sekretarza demonicznego władcy Wł. Lenina który w 15 roku życia podeptał Krzyż św. i wskutek tego złego czynu dostąpił zaszczytu na ziemi bycia ludzkim Lucyferem VII stopień w wierze Ateizmu tzw. Teoretycznego tj. opętanie idealne z którego nikt nie może go Uwolnić ponieważ jest utwierdzony w Kłamstwie Wężowym.
anonim2015.07.20 21:13
Jeżeli postawi się pytanie dlaczego to uczyniła? Odpowiedź w zasadzie prosta chce byś w gronie zasłużonych wybrańców piekła - gdzie doświadcza się o wiele większych mąk piekielnych. tzn cieszy się bardziej niż zwykli potępieni z radości piekielnych, bo bardziej zasłużone dla piekła hurysy /diabły/ będą ją potem po sądzie Bożym męczyć
anonim2015.07.20 21:18
Głosujcie na socjalistów a będzie u nas to samo, mimo obietnic przedwyborczych.
anonim2015.07.20 21:20
Antychrześcijańskim fanatykom z jakichś lóż muzułmanie służą za wielozadaniowe narzędzie do likwidowania chrześcijaństwa. Wyznawcom Jezusa prześladowanym, zabijanym przez islamskich dzikusów przez ich bojówki z PI, "cywilizowane" państwa, z USA na czele nie pomagają, do tego islamistów jak widać wykorzystują do usunięcia resztek chrześcijaństwa pod pretekstem uniknięcia ich "obrażania". Co do tej baby ze zdjęcia: jeśli w ogóle nie chce obrażać muzułmanów, niech zakryje włosy chustką, nie chodzi w spodniach, a już tym bardziej w krótkich spódnicach, niech przestanie pić wino i stanie w pierwszym szeregu przeciwników parad zboczeńców. A ostatni akapit redaktora bjad bardzo trafny.
anonim2015.07.20 21:44
Wiadomo, że lewi zawsze nienawidzili Boga, zawsze im przeszkadzał i zawsze próbowali Go wyrugować z życia społecznego. Dlatego tak ważne jest aby od rządzących domagać się jasnych deklaracji. Jesteś katolikiem to wymagam od ciebie abyś był nim w życiu prywatnym jak i polityczno-społecznym. Deklarujesz się jako katolik to głosując na ciebie masz się kierować nauką kk. bo jak bym chciał, żeby ktoś wprowadzał lewackie pomysły na życie to bym głosował na lewaka. Oczywiście takich "katolików" jak w PO (Kopacz, Komorowski itd.) w ogóle nie bierzemy pod uwagę.
anonim2015.07.20 21:59
w Warszawie niedługo to samo. Warszawa będzie islamska bo mieszkają tam muzułmanie a przynajmniej oni tak twierdzą...
anonim2015.07.20 22:37
@Radzi Pigulek zapomnial wziac, czy przedawkowal???
anonim2015.07.20 22:52
"No i czas na usuwanie socjalistów, bo obrażają chrześcijan." Czy drogi na Sybir również należy usuwać.........
anonim2015.07.21 0:37
bjad, ty wstrętny cenzorze
anonim2015.07.21 6:40
Wtedy przychyli dzikusom nieba, zmieni Hiszpanię w państwo totalitarne rządzone przez fundamentalistycznych morderców i religijnych fanatyków. Ale z pewnością pozbędzie się katolicyzmu, w tej kwestii jej zadanie zostanie wykonane.
anonim2015.07.21 7:45
@bardd Co uważasz, że nie stanie ww. burmistrz albo ty sam nie staniesz na Sądzie Chrystusowym? Czy myślisz 'że nie w piekle są miłośnicy Węża tacy Iluminaci jak K. Darwin K. Marks F Engels Wł Lenin J Stalin A Hitler Mao A Weishaupt, A Pike ect ? Uświadom sobie w piekle jest ok 25 miliardów potępionych ludzi, czy ty chcesz do nich dołączyć jak Iluminat Michnik wraz z współpracownikami? Dziś diabeł GW pomaga usuwając przeciwników GW, ale za tę pomoc trzeba zapłacić straszną cenę, niewyobrażalną cenę Diabeł nic nie daje za darmo, zawsze udzielone przez niego kredyty muszą być spłacone! Dziś pomaga a jutro zaciągnie duszyczkę do ognia wiecznego. Obyś przestał być fanem GW i jej lidera i podobnych jemu z tzw partii lewicowych i liberalnych.
anonim2015.07.21 20:41
za 2 lata u nas też tak będzie
anonim2015.07.21 21:38
Taka sama tolerancja i poszanowanie jak w samozwańczm państwie islis ! Czuje już na plecach oddech dżichadystów . A rozdział kościoła od państwa nie ma znaczenia na relacje Kościoła z innymi wierzeniami !!!!!! Co to za ateiści skoro już wiedzą , że znaki widzialne świadczą o nie widzialnym Bogu ?
anonim2015.07.24 22:27
Ciekawe, czy ta burmistrzyca kazała by też zburzyć meczet. Przecież może obrażać chrześcijan