Śmierć radnego PiS, Tomasza Jędrzejczaka. Są wstępne wyniki sekcji zwłok - zdjęcie
23.10.19, 14:58Zdj. Edward Kimmel, CC BY SA 2.0, Flickr

Śmierć radnego PiS, Tomasza Jędrzejczaka. Są wstępne wyniki sekcji zwłok

3

Rzecznik Prokuratury Okręgowej Łukasz Łapczyński poinformował o wstępnych wynikach sekcji zwłok radnego PiS Tomasza Jędrzejczaka, którego ciało znaleziono w sobotę rano pod Mostem Łazienkowskim.

Prokurator Łapczyński oświadczył, że wyniki sekcji zwłok wskazują na utonięcie zgierskiego radnego PiS. Dodał jednak, że ostateczną przyczynę śmierci będzie można wskazać po uzyskaniu badań dodatkowych.

Przypomnijmy, że w sobotę w Warszawie wyłowiono z Wisły ciało 52-letniego radnego PiS Tomasza Jędrzejczaka. Zauważył je płynący po Wiśle kajakarz, który powiadomił odpowiednie służby.

Jak wynika z ustaleń, mężczyzna wracał wraz z żoną z koncertu Bayer Full i Zenona Martyniuka organizowanego przez Krajowe Centrum Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego. Według śledczych, w okolicy ul. Czerniakowskiej, mężczyzna przeszedł na drugą stronę arterii i ruszył w kierunku portu Czerniakowskiego.

Żona radnego pojechała do domu, zaś o zaginięciu męża powiadomiła dopiero kolejnego dnia. Nie wiadomo, dlaczego kobieta nie poczekała na polityka.

Z materiałów monitoringu wynika, że radny stracił równowagę i wpadł do wody.

yenn/Tysol.pl

Komentarze (3):

zmiecz2019.10.23 20:51
Mial taki sik,ze hej, a zona po powrocie do domu stwierdzila, ze jeszcze musi sikac i poszla spac i dopero jak sie wyspala zawiadomila policje, ze maz jeszcze sika.
JONASIK2019.10.23 15:47
Taaa, stracił równowagę i wpadł do wody... taaa, a barierki? A czy czasem nie był pod wpływem?
mckwacz2019.10.24 14:30
no przecież był nayebany, ale tylko tu o tym nie napiszą. Zaraz zrobią z niego męczennika, napiszą, że poległ. A to zwykły burak co zamiast do kibla, chciał naszczać do rzeki i go bozia pokarała.