"Śmierć mózgu". Chcieli ją zabić, a wszystko słyszała! - zdjęcie
21.10.14, 16:58Kate Allat (fot. YouTube)

"Śmierć mózgu". Chcieli ją zabić, a wszystko słyszała!

21

Kate Allat w wieku 39 lat doznała wylewu. Spędziła następnie dziesięć dni w śpiączce. Gdy się wybudziła przyznała, że było to przerażające doświadczenie przez strach… przed lekarzami. Kobieta słyszała wszystko, co działo się wokół niej i obawiała się, że zostanie odłączona od aparatury, która podtrzymuje jej życie.

Allat mówi, że jej umysł funkcjonował zupełnie normalnie. Tymczasem wszyscy wokół byli przekonani, że jej mózg umarł. Kobieta leżała w szpitalu sparaliżowana, nie mogła mówić ani samodzielnie oddychać. Z wielkim przerażeniem słuchała, jak personel medyczny rozmawiał z rodziną o ewentualnym odłączeniu jej od aparatury.

To kolejny dowód na to, że odłączanie pacjentów od aparatury po „stwierdzeniu” śmierci mózgu może być tak naprawdę zwykłą zbrodnią mordu.

pac/lifenews

Komentarze (21):

anonim2014.10.21 17:10
Proste - personel od przeszczepów zostanie w odpowiednim czasie oskarżony o świadome mordowanie co czwartego pacjenta. Potem Sąd odda hołotę Mistrzowi Katowskiemu. Tak sie jakoś dziwnie składa, że przemysł przeszczepów ma tych samych "właścicieli" co przemysł porno. Właścicieli uważających z powodów religijnych resztę ludzi za "zwierzęta" którymi mozna wedle upodobania handlować, ciąć na części zamienne, niewolić.
anonim2014.10.21 17:12
Exi, przestań bełkotać, bo jak już udowodniłem na podstawie oficjalnej ministerialnej procedury stwierdzania "śmierci mózgu", jakbym cię teraz sprawdził czy twój mózg zyje to na 50% byś tego nie przeżył. Więcej pokory, prostki.
anonim2014.10.21 17:13
Dzięki technice człowiekowi można przedłużyć życie a nawet trzeba. Sami sobie ukręciliśmy ten bicz. Czy lepiej czy gorzej - nie mnie oceniać.
anonim2014.10.21 17:24
Oczywiste z trupów narządów się nie pobiera ...rżną żywych i to na żywca w Polsce nie znieczulają!!!
anonim2014.10.21 18:05
Hahaha, porozumiewała się za pomocą mrugnięć okiem, a według Frondy już orzekali śmierć mózgu i odłączali od aparatury... Jeśli ktoś tu ma śmierć mózgu, to tylko redaktor pac!
anonim2014.10.21 18:09
@Apologetyczny Existenz merytorycznie odniósł się do artykułu wskazując na błędy w rozumowaniu, po co go obrażasz?
anonim2014.10.21 18:18
Ilu ludzi w ten sposób pozbawiono życia...SZOK!
anonim2014.10.21 18:20
Tak, na pewno odłączyli od aparatury wiele osób porozumiewających się z otoczeniem przez mruganie oczami. Ja bym odłączył redaktorów Frondy od internetu na jakiś czas, może wtedy by ochłonęli i przestali pisać bzdury.
anonim2014.10.21 19:31
@Apologetyczny No, ok, rozumiem.
anonim2014.10.21 19:33
@ExistenZ: sam poszukaj informacji zamiast krytykowac: "They thought I was in a vegetative state. I couldn’t move a muscle. There was no signal I was in there,” She said. “I was on life support and they might have turned it off. I couldn’t breathe for myself but I could hear conversations that I didn’t want to hear.”" http://www.lifenews.com/2014/10/20/mother-in-coma-heard-everything-was-scared-theyd-turn-off-her-life-support/
anonim2014.10.21 19:34
janko74 , wybacz ale ozorem to ty możesz ale Gejowemu Marusze czyścić. Łykasz kłamstwa GWybroczyn na temat dowolny jak gąsior gałki. A sprawdził ty Oficjalną procedurę stwierdzania tzw Śmierci Mózgowej? Wisi na stronie Ministerstfa Zdrowia, Semiinteligęcie... Wiem co odpwisz "po co mnie to, czytanie boli". To skąd wiesz na jakiej podstawie "personel medyczny" cokolwiek ustala, kłamco? Skąd wiesz czy i jak się wogóle ustala czy mózg nie pracuje? jesteś bałwanie w stanie poddać te "metody" krytyce? Wiesz COKOLWIEK o CZYMKOLWIEK, pajacu indolencie? Och, Sorry!!! Przecież wy jesteście Ludźmi Wielkiej Wiary. Wiedza wam SZKODZI. Szkoda tylko że dzięki waszej "wierze" bandyci w kitlach zarezali setki tysięcy "dawców"
anonim2014.10.21 19:40
Janko74 (taki stary a taki hihi) śmieszne jest to, że ja ANI SŁOWEM się nie odniosłem do tego konkretnego przypadku a ty oplułeś nieźle monitor klepiąc pierdoły o jakiejs :dokumentacji medycznej". Mnie to nie dziwi - pajace jak ty NIGDY nie czytaja ze zrozumieniem, najczęściej chyba wcale, wszak wiedza boli w mózg. Jeszcze byś sam sobie udowodnił jakim jesteś pajacem (wzajem!) i popełniłbyś samolubstwo. Jestes jak Pies. Pawłowa dokładnie. Dzwonek - ślina nienawiści.
anonim2014.10.21 19:50
Exi, odpowiedziałeś na choć jeden zarzut kiedykolwiek? nie? to buzia w szklankę przeczytałeś jak się "ustala" śmierć mózgu? Tak dokładnie? Nie? to WYPAD kretynie z frondaforum
anonim2014.10.21 20:16
Exi, typowe dla semiinteligętuf - paczy a nie widzi czyta a nie kuma Znam te "procedury". Dokładnie choć z innego, ministerialnego źródła. Zrozumiałeś coś z tego? Bo ja wszystko. Widzisz gdzie jest ściema w tych "badaniach"? Nie? To co pyszczysz? Takie "badania" to może cfany kowal na wsi robić. Widzisz tam gdzieś fmri? Nie? Sorry, ale takie badania nie moga ocenic czy tkanka mózgowa jest martwa tylko czy działa elektrycznie. Te badania nie sprawdzaja czy tkanka jest żywa, czy pochłania tlen i glukozę. A punktu pod nazwą "Badanie bezdechu" prawdopodobnie byś nie przeżył. Chyba że masz 1/2 kory po wypadku w gimnazjum
anonim2014.10.21 20:19
Co za brednie. SuperExpress to przy tym wyżyny dziennikarskiej rzetelności. Nic dziwnego, że nawet tutaj nikt nie miał odwagi umieścić pod tym bełkotem swojego nazwiska.
anonim2014.10.21 20:35
"To kolejny dowód na to, że odłączanie pacjentów od aparatury po „stwierdzeniu” śmierci mózgu może być tak naprawdę zwykłą zbrodnią mordu." Primo: śmierć mózgu potwierdza się licznymi badaniami. To, że lekarze dywagowali na temat stanu pacjentki i tego, czy mózg już obumarł nie świadczy o tym, że zdiagnozowali taki stan. Secundo: to nie byłoby morderstwo, lecz co najwyżej zabójstwo. A najwłaściwiej - błędna diagnoza i zaniechanie leczenia. Polecam zapoznać się ze znaczeniem słów, bo zabójstwo to każde bezpośrednio wnikające z działania zabicie drugiego człowieka, morderstwo to natomiast wyrachowane, zaplanowane i celowe zabicie drugiej osoby, najczęściej przy użyciu broni.
anonim2014.10.21 21:03
merlinthemage, ależ morderstwo. Jak ujawniają lekarze transplantolodzy około 1/4 z nich jest przekonana o życiu dawców. Sry, ale jako-tako wykształcony felczer powinien wiedzieć, że te "badania" mozna sobie o kant dupy potłuc. trzeba powtarzac bez końca - tkanka mózgu dawcy NIE JEST MARTWA. pochłania tlen, glukozę, nie następuje rozpad komórek jak w tkance martwej. Rozpad funkcji elektro-chemicznej mózgu nie jest śmiercią, Za tzw Efekt Łazarza odpowiadaja głębsze partie MÓZGU, rzekomo martwego. Prof. talar wybudzał ludzi wyrwanych właściwie ze stołu operacyjnego, spod noża "transplantologów". Wyrwanych dzięki bliskim nie chcącym podpisać zgody na mord medyczny. Wiemy co robić, gdyby jakaś szumowina usiłowała ukraść tkanki bliskich nam ludzi.
anonim2014.10.22 9:28
Znany to fakt,że często nieprzytomni słyszą i np podczas operacji itd.Człowieka nie wolno zabić ani straszyć,że się go zabije.
anonim2014.10.22 10:31
rozmawiali? i co ? zabili? i Wam powiedziała już po śmierci? nie łapię tego tekstu
anonim2014.10.27 14:51
Przeszczep pozornie najtańsza forma ratowania ludzkiego życia, to w rzeczywistości gigantyczne zyski firm farmaceutyczny. Wyobraźcie sobie miliony ludzi po przeszczepach, z których każdy musi przez kilkadziesiąt lat po przeszczepie, przyjąć codziennie garść pigułek immunosupresyjnych, a w przypadku infekcji dodatkowe koszta leków... A mówią, że wychodowanie narządu z komórek macierzystych ze szpiku jest za drogie ...
anonim2014.10.27 15:30
NIe wiem dlaczego katolicki portal Fronda rozpowszechnia nierzetelne informacje. Popieram komentarz Marka22.