'Skandal! Duda tańczy na Lednicy!!!' Internet przypomina...  - zdjęcie
03.06.18, 12:47zdj. screen Youtube

'Skandal! Duda tańczy na Lednicy!!!' Internet przypomina...

Internetowe bojówki KOD-u i politycy opozycji totalnej nie mogą przeboleć tańca prezydenta Andrzeja Dudy na tegorocznej Lednicy2000. 

Strony typu Sokzburaka huczą od bardzo prostackich komentarzy typu "pajac", "oszołom", "co za wstyd". Bo to przecież oczywiste, że na radosnym, chrześcijańskim wydarzeniu, skupiającym przede wszystkim ludzi młodych, którzy chcą wspólnie uwielbiać Boga, prezydent powinien stać jak kołek i nie wychylać się... No, chyba że jest nim Bronisław Komorowski... 

"Różnym hejterom, którzy nawet z takiego wydarzenia próbowali atakować prezydenta, przypomnę, że 5 lat temu, w 2013 roku, prezydent Komorowski też brał udział w tańcu. To ta sama uroczystość, Lednica, ta sama pieśń"-przypomniał w programie "Kawa na ławę" w TVN24 rzecznik głowy państwa, Krzysztof Łapiński. 

 

Pytanie, czy powyższy filmik widziały takie osoby, jak były europoseł Platformy Obywatelskiej, Paweł Zalewski czy "duszpasterz KOD", ks. Wojciech Lemański, których taniec prezydenta szczególnie zabolał. 

Trzeba jednak przyznać, że w internecie większość opinii była pozytywna. Zwłaszcza wśród tych internautów, którzy wiedzą, jaki jest charakter wydarzenia, którym jest Lednica2000.

yenn/Twitter, Fronda.pl