Sekielski atakuje Tuska i opozycję - zdjęcie
23.12.19, 17:37zdj. screen Youtube/Superstacja

Sekielski atakuje Tuska i opozycję

26

"Tusk jest odważny po fakcie, fighter w komentowaniu, fighter w ocenianiu innych, człowiek który wie, jak wygrywać wybory, ale jakoś w tych wyborach wystartować nie chciał"-mówi o Donaldzie Tusku dziennikarz Tomasz Sekielski. 

W nagraniu opublikowanym w mediach społecznościowych twórca filmu "Tylko nie mów nikomu" ostro uderza w polityków opozycji, a także byłego szefa Rady Europejskiej. 

"Najpierw dał dyla na dobrą unijną posadę, na której on zyskał, a Polska zyskała niewiele. A zostawił tutaj niezły bajzel, partię w rozsypce i rząd, który dryfował"-podkreślił Sekielski. 

"Życzę Wam tego, abyśmy doczekali się w tym kraju polityków z klasą, opozycji, która nie będzie miała wszystkiego w d…e, nie będzie darła szat, krzyczała o końcu demokracji i dyktaturze, a jednocześnie tak wielu z nich nie przychodzi na głosowanie, na którym może zmienić porządek obrad Sejmu i trochę popsuć krwi, tym którzy na chama próbują założyć kaganiec sędziom i sądom"-mówi na nagraniu dziennikarz. Od Tomasza Sekielskiego dostało się m.in. szefowi klubu PO-KO, Borysowi Budce. 

"Pan Borys Budka ma zostać nowym, charyzmatycznym liderem Platformy, a nie potrafi jako szef klubu zdyscyplinować wszystkich posłów. To ja już widzę, jak on będzie zarządzał całą partią. Na pewno… to będzie zmiana na lepsze"-ironizuje. Czym Sekielskiemu podpadł Tusk? Nieobecnością na protestach w obronie sędziów. Były premier nie wziął udziału w tym wydarzeniu, gdyż podpisywał egzemplarze swojej książki "Szczerze" i brał udział w spotkaniach z czytelnikami. Jak ocenił Sekielski, cała ta sytuacja "pokazuje, co jest priorytetem". 

"Jednak zarabianie kasy na książce, tak mi się wydaje, nie jakieś demonstrowanie w obronie wolnych sądów(...) Tusk jest odważny po fakcie, fighter w komentowaniu, fighter w ocenianiu innych, człowiek który wie, jak wygrywać wybory, ale jakoś w tych wyborach wystartować nie chciał"- ubolewa dziennikarz, zwracając się następnie do Donalda Tuska:

"Panie przewodniczący Donaldzie Tusku, można było wystartować w wyborach prezydenckich. Powalczyć, postarać się, pokazać, jak to pan nie odpuszcza. Teraz to są "kocopoły". Tusk najpierw dał dyla na dobrą unijną posadę, na której on zyskał, a Polska zyskała niewiele. A zostawił tutaj niezły bajzel, partię w rozsypce i rząd, który dryfował. Pamiętajmy też to Tuskowi""-podsumował Tomasz Sekielski. 

yenn/Facebook, Fronda.pl

Komentarze (26):

otto2019.12.23 22:12
bolszewicka gnida skrytykowała inne zdradzieckie gnidy. Tys dobze..
kinga2019.12.23 21:57
Uwaga, bulwa atakuje!
katolik2019.12.23 21:28
Są Polacy ,którzy żeby nie ośmieszyć przed zachodem ,gotowi są sprzedać siebie i Polskę. Przypomina to człowieka,który wstydzi się swego pochodzenia i swej matki. Taki człowiek jest słaby ,tylko wydaje mu się ,ze jest gośc ,jeszcze dać mu dużo kasy , to pozamiata rodzinny dom -Polskę
Kora...2019.12.24 1:27
Takich ludzi nazywamy zdrajcami Ojczyzny! To są takie " Judasze! To przykre !
katolik2019.12.24 7:10
gdyby to było w innym kraju ,przywołano by ich do porzadku
katolik2019.12.24 7:12
ale dno popslsldwiosnanowoczesna upadnie
katolik2019.12.23 21:23
tusk i jego klika mieliby wygrac wybory- chyba dla siebie, bo z Polaków to zrobiliby dno. Ale dno popslsldwiosnanowoczesna upadnie
o, yenny2019.12.23 21:12
Oj, nie tak pani(e) «yenn», nie tak
14/12/192019.12.23 21:13
.
Jurekxyz2019.12.23 20:54
" Elektoracie młody usłużny, Gdy będziesz wrzucać głos swój do urny A chcesz być sługą Niemca i Ruska Dalej popieraj Donalda Tuska."
ian2019.12.23 20:51
wieprz tvnowski załamany królem złodzieji tuskiem
skuter2019.12.23 20:45
To jakaś fala nawrócenia najpierw Lis teraz Sekielski Kto następny
Durczykiewicz2019.12.23 20:02
Panie Sekielski, do cholery, czy Pan także nie rozumie, że należy wymienić postkomunistycznych sędziów...??!! To nie PiS próbuje założyć "kaganiec" sędziom, tylko ci sędziowie od czasów komunizmu wciąż piastują wysokie stanowiska, to oni wciąż trzymają ludzi w kagańcach...może PiS robi to nieudolnie, ale próbuje, choć tyle. A ja pytam Pana, kiedy Pan zrobi film podobny do "tylko nie mów..." o dziennikarzach i innych grupach zawodowych?
leszczyna2019.12.23 23:17
Tego sędziego, który orzekał podczas stanu wojennego, sędziego Iwulskiego, mianował do SN akurat Pan Prezydent Duda. Więc o co chodzi?
Kora...2019.12.24 1:24
Tak, a na czyj wniosek ? Kto sie podłożył pod niego i go zachwalił?
Jan2019.12.23 19:42
kocopoły, co to jest, panie Chudy?
1002019.12.23 19:24
widzic ,jak chcecz to potrafisz malpeczko napisac cos sensownego
Katolicka Kretynizacja Polski2019.12.23 18:40
"Panie przewodniczący Donaldzie Tusku, można było wystartować w wyborach prezydenckich..." tylko idiota chciałby reprezentować kraj który dzięki PiSowi oraz kościołowi stał się pośmiewiskiem europy i świata!
skuter2019.12.23 20:49
Napisałeś chłopku że za rządów PIS u i kościoła Polska jest pośmiewiskiem Europy Czyli rozumiem że jak przyjdą lewackie szczochy to będzie postępowa Wracaj do swojego rynsztoka i odpłyń wraz awarią Czajki
Seth2019.12.23 18:32
Cz.2. Tusk był wychowankiem SB. Był człowiekiem przysposobionym przez komunistyczne służby specjalne, szkolony przez funkcjonariusza Szylinga, zaufanego człowieka Kiszczaka. Był przeznaczony do rozmów z Wałęsą w okresie przygotowywania się przez niego do operacji przejmowania władzy po wyborach w 90 r. Donald Tusk pełnił wiodącą rolę w obalaniu rządu Jana Olszewskiego, nie tylko z powodu politycznych przekonań. I to był moment, w którym był bardzo zaangażowany w to, by układ postkomunistyczny utrzymał się przy władzy. Poza tym był agentem służb niemieckich pod pseudonimem „Oskar”. Tusk to strusiowato nielotny fasoniarz, który się wielokrotnie wygłupił i skompromitował, jako niepoważny i szkodliwy premier i nieodpowiedzialny polityk, sprzedajny szkodnik i Judasz , a także skrajnie cyniczny lawi-rant. Jest też coś jeszcze , co przy okazji wyboru Tuska należy sobie jasno uzmysłowić, aby raz na zawsze pozbyć się absolutnie szkodliwych złudzeń. Otóż, tym właśnie wyborem, decydenci poza naszymi granicami, a dość łatwo w tym przypadku wskazać ich adres, ujawnili już zupełnie definitywnie, że ich zaborcze zamiary wobec Polski i Polaków są niezmienne i wieczne, a proces wynaradawiania Polaków i klasyfikowania ich do kategorii niewolników przeszedł właśnie na kolejny, wyższy etap realizacji. Tusk jest bowiem psychopatą (patrz: Encyklopedia Medycyny, dział poświęcony chorobom psychicznym. To człowiek, który został ewakuowany z kraju, w którym padają pod jego adresem coraz poważniejsze zarzuty, od finansów i gospodarki począwszy, na Smoleńsku skończywszy !!! Tuskowi ewidentnie zależało na stanowisku w Unii, bo wiedział, iż jego władza w Polsce się skończyła. W Radzie Europejskiej, nic mu tak dobrze nie wyszło jak Wielka Brytania z Unii Europejskiej ! Anglicy nazwali go brudnym szczurem unijnym. Niestety nie poradził sobie z falą emigracji muzuąmańskiej, a poza tym zamiast integrować, tylko skłócał państwa członkowskie UE. Wszyscy przestali się z nim liczyć i traktowali go jak jakiś śmieć ze śmietnika politycznego, bez znaczenia i bez żadnego wpływu. To pustak, który nawet nic nie robiąc, odpowiadał Merkel i innym z zachodniej Europy. Tak to prawda ! To jest klątwa Tuska ! A klątwa ta podwoi się jak Tusk stanie przed TS. Na koniec: Tusk wychyli czarę goryczy !
Seth2019.12.23 18:31
Każdy, kto będzie czytał książkę Tuska p.t. „Szczerze” – powinien najpierw przeczytać tą informację dla lepszego zrozumienia co czyta ! Źeby zrozumieć dlaczego Tusk uważa, że Polskość to nienormalność, należy cofnąć się do jego życorysu ! Dziadek Tuska ze strony ojca oraz brat dziadka ze strony matki byli ochotniczo w hitlerowskim wermahcie. Natomiast babka ze strony matki, z domu Liebke, była również rodowitą Niemką. Matka Donalda Tuska wspomina, że jej mama i babcia chciały uciekać po wojnie do Niemiec. To, że w rodzinie Tuska rozmawiało się po niemiecku, nie było tajemnicą. Ojciec Donalda (też Donald) karał go często pasem.Młody Donad miał problemy ze swoją tożsamością narodową i całej jego rodziny. W głębi serca czuł się Niemcem. Miał od dzieciństwa zaszczepioną nienawiść do innych i szczerze nienawidził Polaków, bo był jako dzieciak wyzywany od hitlerowców na podwórku. W podstawowce wolali na niego "rudy szkop", za co będzie sie mścił na Polakach bez końca. Jego wielką traumą jest chorobliwa nienawiść do Polskości, i to ona była na rękę lewackim homosowietikusom, którzy Tuska w pełni poparli w wyborach 2012 roku. Jako polityk pisał: „Polska - to nienormalność”. Jakże smutne jest to że tak dużo polaków wybiera nienormalność. Polacy jako obywatele powinni wiedzieć, kogo wybierają do władzy i jakie jest jego pochodzenie. To jest normalnym prawem każdego narodu wybierającego swoich przywódców w USA, W.Bryt, czy Francji. Dlaczego więc kłamcy i oszustowi powierzono sprawowowanie w Polsce tak wysokiego urzędu ? Dlaczego dopuszczono, żeby wyrządził tyle szkód Polakom i Państwu Polskiemu łącznie z Zamachem Smoleńskim ?
kalinka2019.12.23 18:29
Tusk mówi, że liczył razem z całym jego rządem, szczególnie z Rostowskim, Wincentem zresztą, i wyliczyli, że na 500 plus , poza 240 MLD zł, które mafie watowskie kradły, piniędzy nie ma ! Polacy, U W A G A !!! To powinna być dla was ważna wskazówka podczas podejmowania decyzji na kogo głosować !!! Synek skur-wiel i tatuś tchórz wiedzieli dobrze, że Amber Gold to lipa ! Mimo to ryjów nie otworzyli, przez co nieświadomi ludzie stracili wszystkie oszczędności ! Tusk stchórzył i zwalił się potwornym smrodem ! Teraz wszyscy PO-je-by śmierdzą, aż dech zatyka – a sio, a sio, WON stąd ! WON ! Jak my Polacy cieszymy się i jaką mamy radość z pozbycia się niemieckiego szkodnika Tuska z polskiego podwórka ! Były król Europy, a obecny szef EPL mówi, że trzeba założyć w Polsce nową partię centrową – przeciwstawną Lewicy ! Ale kto ma to zrobić ? Same lewackie PO-je-by ! W partii PO-je-bów nie ma normalnych ludzi – tam albo złodzieje albo łapówkarze ! Oni, PO-je-by nie chcą dobrobytu dla wszystkich Polaków – oni chcą dobrobytu tylko dla siebie ! Tusk wstydzi się za Polskę, bo jest zbyt mocno przywiązana do Kościoła. Pytam więc, czy ten jełop jest przewodniczącym europejskiej partii czy polskiej partii politycznej ?! Nie ma nikogo, kto złapałby za fraki, dał kopa i wyrzucił Niemca z Polski ?!
vivi2019.12.23 18:28
Tak właśnie postępuje tchórz !!! Tusk wyjechał za granicę i po 2 kadencjach króla Europy miał super okazję wrócić na białym koniu i wźiąć udział w wyborach prezydenckich, ale ?! S T C H ó R Z Y Ł !!!................. , bo wystraszył się Andrzeja Dudy – obecnego prezydenta ! A przy tym zdradził wszystkich PO-paprańców, zdradził całą kastę nadzwyczajną, zdradził Putina i Merkel, zdradził byłych funkcjonariuszy milicji i SB, byłych członków PZPR, celebrytów, aktorów, urządników w dużych miastach, itd, itp, itd. I co teraz ?! Teraz siedzi w EPL jak pies w budzie i co jakiś czas wychyla łeb i wyje, i nawołuje zdradzonych do protestów, do ulicy i zagranicy. Po prostu – z nienawiści pragnie zemsty !!!
ridado2019.12.23 18:27
Po lewej stronie ław sejmowych siedzi: H A Ń B A .......narodu polskiego !!! Tam, w tej PO-sr-an-ej partii politycznej nie ma już mormalnych ludzi. To same PO-je-by. Oto przykłady : 1. Były marszałek senatu Borusewicz, przydomek „samolocik”, latał samolotem rządowym z W-wy do Gdańska, żeby wypuszczać psa, 2. Obecny marszałek senatu Grodzki, od samego początku kadencji posiada przydomek „seryjny łapówkarz”. Pierwsza osoba od której zarządał łapówki w wys. 500 USD już się zgłosiła, następne się zgłaszają, a ostatnio facet wręczył 3000 zł za nieudaną operację. 3. Burmistrz dzielnicy Praga, przydomek „jeździec z otwartym oknem”, niestety siedzi, ale swoi sędziowie nie pozwolą mu długo siedzieć. Neumann mówi, że będą o niego walczyć jak o niepodległość, 4. Senatorów Gawłowskiego i Kwiatkowskiego czekają procesy, ale Neumann pracuje nad tym, aby przygotowania trwały jak najdłużej, 5. Tusk spietrał i ogłosił, że nie będzie kandydował na prezydenta. Tchórz i zdrajca PO. Tam już nie ma komu kandydować. Same debile ! Co za patologia ?! 6. Jest trzech kandydatów na nowego przewodniczącego PO: Mucha, Budka i Zdrojewski. Faworytem jest Mucha. Dlaczego ?! Uważam, że nikt inny nie rozwali tej mafii do końca tak szybko i tak sprawnie jak właśnie Mucha !
1002019.12.23 19:25
wy nie macie honoru pisuary
Stalker2019.12.23 18:26
Panie Lis, my PIS-owcy życzymy Panu dużo zdrowia, życzymy spokojnych świąt, i życzymy wszystkiego dobrego w Nowym Roku. Niech Pan przejrzy na oczy i zaprzestanie wspierać kłamców, złodziei i zdrajców. Każdy człowiek może zbłądzić i każdy może się mylić, ale jeśli ktoś się nawróci lub zawróci ze złej drogi, będzie naszym przyjacielem jak inni !