Sebastian Kaleta: Trzaskowski akceptuje polityczne chuligaństwo  - zdjęcie
03.07.20, 18:26Fot. screenshot - YouTube (Telewizja Republika)

Sebastian Kaleta: Trzaskowski akceptuje polityczne chuligaństwo

32

Wiceminister sprawiedliwości Sebastian Kaleta odniósł się dziś w „Aktualnościach dnia” na antenie Radia Maryja do wczorajszej incydentu z udziałem posła PO Sławomira Nitrasa w warszawskiej „Czajce”. Jak przekonuje Kaleta, była to zaplanowana akcja sztabu Rafała Trzaskowskiego, który akceptuje polityczne chuligaństwo Nitrasa.

Posłowie PiS Sebastian Kaleta i Jacek Ozdoba chcieli uczestniczyć wczoraj w konferencji prasowej prezydenta Warszawy i kandydata na prezydenta RP Rafała Trzaskowskiego w warszawskiej oczyszczalni „Czajka”. Uniemożliwił im to jednak poseł PO ze sztabu Rafała Trzaskowskiego, Sławomir Nitras. Napadł on na wiceministra sprawiedliwość i siłą uniemożliwił wejście na konferencje.

- „To jest gra Platformy Obywatelskiej i pokazywanie, że używanie siły wobec przeciwnika politycznego jest dla nich czymś naturalnym, co jest godne potępienia. (…) To jest brutalna, polityczna gra. Brutalność nie pozostaje już tylko w sferze słownej, tylko również w fizycznej. Przez kilkanaście godzin od tego zdarzenia Rafał Trzaskowski nie zabrał głosu. Dlaczego? Ponieważ Rafał Trzaskowski autoryzował działania Sławomira Nitrasa” – komentuje wczorajszą napaść Sławomira Nitrasa poseł Sebastian Kaleta.

- „To była zaplanowana akcja całego sztabu Rafała Trzaskowskiego. On musiał doskonale o tym wiedzieć. Rafał Trzaskowski w związku z tym akceptuje tego typu polityczną bandyterkę i chuligaństwo posła Nitrasa. To też jest dowód na hipokryzję Rafała Trzaskowskiego, że on wcale nie chce rozmawiać z przeciwnikami politycznymi czy ich zwolennikami, tylko kiedy nie pasuje mu jakiś element, to może być po prostu fizycznie atakowany. (…) On boi się spotkać z dwoma posłami w towarzystwie dziennikarzy, którzy chcą jedynie słuchać jego wypowiedzi, a on się boi po prostu spojrzeć im w oczy” – stwierdza polityk.

Sebastian Kaleta dodaje, że podczas tej konferencji nie zabrakło kłamstw wypowiadanych przez Rafała Trzaskowskiego. Jak podkreśla, chwalił się on inwestycjami wspieranymi finansowo przez rząd, które z jego winy są opóźnione od wielu miesięcy:

- „Wydawać by się mogło, że Rafał Trzaskowski podziękuje rządowi podczas takiej konferencji, wskaże na to, że współpraca z rządem jest możliwa mimo różnic politycznych. A co zrobił? Nie dość, że nie podziękował rządowi, to jeszcze rząd atakował podczas konferencji, że nie wspiera tego rodzaju inwestycji. To jest naprawdę szczyt hipokryzji” – podkreśla polityk.

kak/radiomaryja.pl

Komentarze (32):

skarb2020.07.5 8:00
czekowski to kłamca,ekscentryk,nadęty ,lewniwy przeideologowany przez "lucyperow" żydowskich,którzy sponsoruja niszczycieli Świata" i dobra ktore go charakteryzuje,jak warszawiacy moga w takiej ilosci wybierac takiego szkodnika dla Warszawy,TAKI KTOŚ NIE MA POJECIA o uczciwej pracy,dbanie o sprawy które mu POwieżono tylko swoje interesy i swoich kolesi.JAK UCZESTNIK TAJNEJ MASOŃSKIEJ ORGANIZACJI BILDERBERG MOZE ZAJMOWAC PAN”STWOWE URZĘDY O CO W TYM WSZYSTKIM CHODZI POLACY MADRZY WIEDZ- A AŻ TYLU NIE WIE TO NIEPRAWDOPODOBNE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Seks kamerki2020.07.4 9:32
Cześć- Zapraszam na nowy portal społecznościowy dla dorosłych! Znajdziesz tam osoby na szybkie sex spotkania lub na wyskok na imprezke! Wystarczy wejść aktywować konto i juz randkować! www.frircikvip.com.pl
Jan Radziszewski2020.07.4 8:12
Kyrie elejson, Chryste elejson, Kyrie elejson. Chryste usłysz nas, Chryste wysłuchaj nas. Ojcze z Nieba Boże - zmiłuj się nad nami. Jezu Chryste Boże - zmiłuj się nad nami. Duchu Święty Boże - zmiłuj się nad nami. Matko, Boża Rodzicielko - zmiłuj się nad nami. Chryste Królu Polski 20 lutego 2020 roku przez Boga Ojca Intronizowany - zmiłuj się nad nami. Chryste Królu Polski, z serc narodu na Króla Polski uproszony - zmiłuj się nad nami. Chryste Królu Polski, - nad Nowym Jeruzalem Panujący - zmiłuj się nad nami. Chryste Królu Polski, Królestwo Dwóch Serc Miłości w Polsce Tworzący - zmiłuj się nad nami. Jezu Chryste Królu Polski i Matko Boża Królowo Polski - panujcie nad nami. Jezu Chryste Królu Polski – Boże porządki zaprowadzający w Polsce - zmiłuj się nad nami Polakami. Jezu Chryste Królu Polski – nad Polską czuwający - zmiłuj się nad nami. Jezu Chryste Królu Polski – Polskę oczyszczający z grzechów - zmiłuj się nad nami. Jezu Chryste Królu Polski – darzący kraj wybrany nad Wisłą wielkimi łaskami - zmiłuj się nad nami. Jezu Chryste Królu Polski – oczyszczający serca, dusze, ducha i umysły Polaków - zmiłuj się nad nami. Jezu Chryste Królu Polski – zawsze nad Polską czuwający - zmiłuj się nad nami. Panie Jezu Chryste Królu - zmiłuj się nad nami. Panie Jezu Chryste Królu, który gładzisz grzechy świata - przepuść nam Panie! Panie Jezu Chryste Królu, który gładzisz grzechy świata - wysłuchaj nas Panie! Panie Jezu Chryste Królu, który gładzisz grzechy świata - obdarz nas pokojem! 3x Chrystus Królem, Chrystus Wodzem, Chrystus Chrystus Władcą nam.
Seks kamerki2020.07.4 8:08
Cześć- Zapraszam na nowy portal społecznościowy dla dorosłych! Znajdziesz tam osoby na szybkie sex spotkania lub na wyskok na imprezke! Wystarczy wejść aktywować konto i juz randkować! www.frircikvip.com.pl
Kubus Puchatek2020.07.4 6:34
Chuligaństwo takie na przykład jak Sebastiana Kalety?
ceramik2020.07.4 6:30
Jak to akceptuje chuligaństwo? On jest samym złem.
Zaneta2020.07.4 6:02
Kaleta a gdzie kontrola w MZ na temat kupionych respiratorów po których nie ma sladu ?
fdf2020.07.4 5:30
Szczurek, dać mu premie.
mm2020.07.4 1:51
POLAKU PATRIOTO ZOBACZ SPOT „RAFAŁ NIE KŁAM” https://www.youtube.com/watch?v=bC87YYvxCVk PRZEKAŹ DALEJ INNYM POLAKOM !!!!!! DZIAŁAJ, BY NIE ŻAŁOWAĆ.
Observer2020.07.3 22:07
Trzaskowski na bezczelnie kłamie i oszukuje jak podczas kampanii o fotel prezydenta Warszawy. Obiecuje wszystkim wszystko. Nie spełnił w Warszawie prawie niczego.
Arek2020.07.3 22:05
Proszę o zrozumienie. Pani Trzaskowska publicznie wyznała że fascynuje ją Baruch Spinoza czyli judaizm a nie chrześcijaństwo. Te pokrętne wyjaśnienia Trzaskowskiego sugerowały że jest chrześcijaninem. Tymczasem jego żona wprost wyznała judaizm. On nas traktuje jak gojów których może bezkarnie oszukiwać.
Anonim2020.07.3 21:00
Polecam również upublicznienie zdjęć Obamy i Bidena obściskujących małe dziewczynki, bo to autorytety naszych światowców i moralistów!
Zbych2020.07.3 20:57
AAA TOMEK ale ty aktywny jesteś na frondzie, a jaki"mądry"". Cudowne wypowiedzi
Anonim2020.07.3 20:53
A może tak, poglądowo, działające na wyobraźnię fragmenty z uzasadnienia wyroku Polańskiego zamieścić, jak bez winy to bez winy?!
ryszard2020.07.3 20:42
Aktywizacja Merkelowskich bojówek w Polsce nie wróży dobrze.
Zbych2020.07.3 20:20
Trzasniety juz się nie odetnie od Tuska i jego metod prowokacji,insynuacji i kłamstwa.Dlatego trzasniety już tylko w dół A jego żona z małego miasteczka niech się nie wypowiada o pani prezydentowej.
AAAtomek2020.07.3 20:06
Panie Kaleta, czy i kiedy prezydent Duda ułaskawi kolejnego pedofila ?????
Kaleta tylko głowa nie ta2020.07.3 20:04
°
Anonim2020.07.3 20:02
Obrzydlistwo moralne również. Czyta się i publikuje urywki z uzasadnienia wyroku człowieka, który wyraził skruchę, odbył karę więzienia i pogodził się z dorosłą już i odpowiedzialną kobietą, która mu wybaczyła jego błędy i słabości! Otóż Panie Trzaskowski, Chrystus, w którego kulturze miał przyjemność Pan się wychować, uczy wybaczania! Może Pan i żona zreflektujecie się w waszej postawie wobec Boga i religii, bo krzewicie okrucieństwo i nikczemność! Aż strach się bać takiego prezydenta i takiego porządku! Oczywiście gdy chodzi o Polańskiego, to bez odsiadki usprawiedliwiony, bo możny i wpływowy!
Arabella2020.07.3 19:50
Panie Kaleta, kto dopuścił Pana do polityki, rany Boskie?!
Jedni akceptują polityczne chuligaństwo2020.07.3 19:40
Inni akceptują akt prezydenckiej łaski okazany pedofilowi.
Polak Ateista Dumny Gej2020.07.3 19:26
PiSdy się boją bo już wiedzą, że koniec dudy bliski żadna mobilizacja nie uratuje ułaskawiacza pedofilów
Topek2020.07.3 19:23
Pisdzielców to można tylko do piekła wpuszczać reszta imprez zamknięta
Anonim2020.07.3 19:28
i radia ma ryja.
Stop tęczowej zarazie!2020.07.3 19:21
Rosja nam kiedyś przysłała Jaruzela generała. A potomkowie Hitlera podrzucają Trzaskę frajera.
mordechaj2020.07.3 19:06
Co robił wiceminister na konferencji prasowej opozycyjnego kandydata, zamiast być w PRACY ? Dlaczego przyjechał służbowym samochodem ? Dlaczego w godzinach pracy chciał trollować Trzaskowskiego ? Zachowuje się jak władza na Białorusi.
Seks kamerki2020.07.3 19:03
Cześć- Zapraszam na nowy portal społecznościowy dla dorosłych! Znajdziesz tam osoby na szybkie sex spotkania lub na wyskok na imprezke! Wystarczy wejść aktywować konto i juz randkować! www.exslove.com.pl
Wysłuchaj nas Panie2020.07.3 19:26
Boże obetnij mu tę niegodziwą diabelską ręke która pisze takie plugastwa
dl2020.07.3 18:51
POLAKU PATRIOTO ZOBACZ SPOT „RAFAŁ NIE KŁAM” https://www.youtube.com/watch?v=bC87YYvxCVk PRZEKAŹ DALEJ INNYM POLAKOM !!!!!!
Anonim2020.07.3 18:37
Gdybyście widzieli tych speców od PR, które zaplecze daje Platformie, czysta nienawiść!
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2020.07.3 18:34
kaleta PiSdowaty śmieciu, trzeba było "potraktować" Nitrasa, zaczepno-obronnym różańcem z którym podobno się nie rozstajesz i rzucić parę katolskich zaklęć tzw. modlitw!
Hanys2020.07.3 18:52
A czymtrzeba POtrKtOwać ciebie czerwona szmato?