Scheuring-Wielgus chce obalić PiS... skarpetkami! - zdjęcie
11.03.18, 20:10zdj. screen Youtube

Scheuring-Wielgus chce obalić PiS... skarpetkami!

Opozycja totalna w postaci Platformy Obywatelskiej i Nowoczesnej prześciga się w coraz to głupszych pomysłach zamiast pomyśleć nad jakimś atrakcyjnym dla Polaków programem. 

Politycy PO wystawali wczoraj pod galeriami handlowymi w największych polskich miastach (często będących pod kontrolą firm z krajów, gdzie handel w niedziele jest zakazany bądź ograniczony) i organizowali konferencje pod hasłem "Otwórzcie sklepy". To jednak jeszcze nic, bo politycy Platformy przynajmniej zaprezentowali coś, co od biedy można uznać za element pewnego planu. Joanna Scheuring-Wielgus z Nowoczesnej, znana z takich hitów jak "Dość dyktatury kobiet" i "Gdzie jest pan poseł Terlecki?" postanowiła zaatakować PiS... Skarpetkami. Zimowymi w dodatku.

W jaki sposób? Zobaczcie sami! Posłanka Nowoczesnej poinformowała również, że posiadaczem takich samych jest prezydent Słupska, Robert Biedroń. Trzeba przyznać, że opozycja totalna niejako realizuje marzenia Biedronia, który swego czasu walczył m.in. o "cyrki bez zwierząt". Właśnie taki politycy Nowoczesnej stworzyli w Sejmie, a Joanna Scheuring-Wielgus jest jednym z wielu przykładów. 

 

 

yenn/Twitter, Fronda.pl