Sakiewicz o raporcie LIBE: Chaos w Polsce o jedyna szansa opozycji - zdjęcie
26.05.20, 14:59Tomasz Sakiewicz, publicysta i red. nacz. tygodnika Gazeta Polska/TT/Telewizja Republika

Sakiewicz o raporcie LIBE: Chaos w Polsce o jedyna szansa opozycji

16

Wczorajszy raport LIBE zaprezentowany w Parlamencie Europejskim wzbudza bardzo dużo kontrowersji jak też wątpliwości co do samej formy. Nie jest bowiem raportem a jedynie propozycją raportu.

Ma on zdecydowanie zabarwienie antypolskie, co skomentował Tomasz Sakiewicz, redaktor naczelny "Gazety Polskiej" i "Gazety Polskiej Codziennie".

Jak możemy przeczytać na portalu niezalezna.pl:

- Akcja w Parlamencie Europejskim jest nastawiona na maksymalną destabilizację państwa polskiego. W tej chwili już nie chodzi o walkę polityczną tylko o wywołanie takiego chaosu, który uniemożliwi zarządzanie i spowoduje rozpad całego systemu prawnego i systemu władzy w Polsce.

Oraz dalej:

- Liczba błędów, bzdur, kłamstw, które znalazły się w tym raporcie, zupełnie kompromitujących, świadczących o braku znajomości choćby najistotniejszych artykułów konstytucji, na który się powołują, świadczy o tym, że mamy do czynienia z rodzajem furii politycznejJest ona atakiem politycznym, która ma wesprzeć tego typu taktykę opozycji czyli destabilizację Polski.

Takie ataki – jak dodaje Sakiewicz – są możliwe jedynie ze względu na bliską współpracę polityków opozycji w Polsce, którzy „Uparli się oni, aby doprowadzić do maksymalnego chaosu, bo dla nich to jest jedyna droga przejęcia władzy.mp/niezalezna.pl

 

Komentarze (16):

ladychapel2020.05.26 18:17
Sakiewicz to grzesznik - nie placi za wykonana prace
M.a2020.05.26 17:37
PO to w większości politycy bez honoru, byle dorwać się do władzy, do kasy i układów. Wynagrodzenie poselskie i senatorskie powinno zostać jeszcze obniżone, aby praca w parlamencie była naprawdę służbą dla Polski i Polaków.Zobaczymy czy wtedy Grodzki ze swoim dworem będzie zainteresowany.
ladychapel2020.05.26 18:18
wtedy takie miernoty jak ty by tam sie znalazly
Marek2020.05.26 16:39
Te płaczki są nie do zniesienia. Opozycja psuje, opozycja prowadzi destrukcje itp. Rząd sobie nie radzi? Do dymisji dyletantów.
JaKi2020.05.26 15:59
Tomasz Sakiewicz już płaci swoim pracownikom ? Czy przeprosił zgodnie z wyrokiem sądu Różę Thun?
Olej2020.05.26 15:33
Wielka czerwona świnia !! Od niepamiętnych lat powojennych przywleczono na naszą ojczyznę czerwoną zarazę – świńską zarazę, ze świńskim łbem w bolszewickiej czapie z amarantowym otokiem i czerwona gwiazdą. Owa świnia żarła wszystko jak leci, z istnieniami ludzkimi włącznie, żarła i zmieniała otaczającą ją rzeczywistość w ……ówno. …..ówno z czasem tężało, zakładało garnitur, uczyło się jeść przy stole, posługiwać się nożem i widelcem, robiło matyry z chęci szczerej, i tak powstawała nowa jakość, świnia ewoluująca w w coś na kształt świńskiej inteligencji, sczwanej inteligencji, nie znającej granic ani zahamowani. Przez kolejne dziesięciolecia świnia przybrała ogromne rozmiary, rozparła się na całej ojczyźnie, sadowiąc swoje gigantyczne ….upsko na naszych karkach, uprzywilejowała siebie, rozpostarła swoje macki i odrosty swego potomstwa i tak z kraju niegdyś normalnego zrodziła się cuchnąca chlewnia, pełna gnoju i zalegającego wszędzie bagna. Jakimś cudem z wysoka i darem w osobie jednego człowieka, narodził się bunt chcących się uwolnić od ucisku i jażma świńskiego …..upska. Zaczęto w nie kłuć, zbiorowo kłuc i uciekać na boki, świnia poczuła, że coś się zaczyna kończyć. Dobrała sobie kompanów spośród zaprzedanych świni buntowników i zaczła kwiczeć o odnowie, zasiadła nawet przy okrągłym stole – sama ze sobą i ustaliła, że odtąd będzie świnią pozbawioną czerwieni, będzie świnią różową, a nawet białą, tudzież przemalowała się w biały i czerwony, przypięła sobie orzeł do łba i ogłosiła, że odtąd jest świnią patriotką. Oczywiście ludzie uwierzyli w tę przemianę, dostali nawet od świni bolca spawacza i w ten sposób udało jej się pojechać na karkach zdurniałej publiki do następnej rzeczywistości, pieniądza i kapitału. W 2015 r. zdezorientowany naród pokazał świni wała, no ale ona również pokazała wała. I Ów impas trwa. Rząd wybrany przez buntowników wpadł w świński dołek i fajdając się po uszy nie może z niego się wygramolić, jak jedną łapę umyje, to drugą mu świnia ubabra, podrzycając co rusz porcję …..ówna. A to w postaci prezydencji miejskiej, a to senator ze świńskim łbem się trafi, Tak czy owak świńska obszerność macek i układów jest nie do zniszczenia, Świnia się troi i dwoi, spec agencje również aby tę świńską ekspansję powstrzymać. Aż trzaska idąć krzywą szenysynoidalną, raz w górę, raz w lewo, raz w dziurę, w wylot, z wylotu, kolonoidalnie, jak się da. Zdezorientowane władze nie nadążają za tą świńską żonglerką nitrasującą wszystko co się jeszcze znitrasować nie udało, trzaska przy ty warsiawką, bryzga ……ównem na cały kraj. Końca nie widać, świnia się pręży, wywija, raz łeb tu, raz tam, w brukselskim oknie łba mam, a to z Berlina łeb wygina. A naród co ??? Pałę szykuje, pałę dogina, pasuje, i czeka ?.......
Andrzej Malik2020.05.26 15:17
Tomciu- a na jakiej podstawie nie doszły do skutku wybory prezydenckie, i teraz rządzi nami... no własne kto?
n2020.05.26 15:25
Na podstawie wykorzystania przez Senat (czyt. Grodzkiego) 30 dni wakacji... Wy od totalniaków jesteście tak głupi, że myślicie, że już nikt nie pamięta co się działo wczoraj. Najbardziej mnie śmieszyło kiedy jeszcze 9 maja totalniactwo wrzeszczało o zabójczych kopertach i mordowaniu Polaków wyborami a już 11 maja narracja się zmieniła i okazało się, że PiS-iory nie chciały przeprowadzić wyborów. No i że już zbieranie podpisów niczemu nie zagraża... A na początku było, że PiSiory ukrywają statystyki zachorowalności... Sama Kidawa pomstowała na wizji... Domagała się wręcz pokazania chorego, którego Kaczor trzyma go pod kołdrą...
n2020.05.26 15:40
Ps. Odnoszę wrażenie, że całe totalniactwo nadaje się do wizyty u lekarza o specjalności byłego PeŁowskiego Ministra Obrony Narodowej... Zgaduję, że badanie musiałoby być przeprowadzone w kierunku: schizofrenia. I na pewno nie jest to "schizofrenia bezobjawowa". Prędzej już "pomroczność jasna"...
Andrzej Malik2020.05.26 15:45
....ale Stanu Wyjątkowego nie mogliście wprowadzić, bo?
Pat2020.05.26 15:13
Chaos w Polsce to cel Niemiec i ich sługusów
Klejnot Nilu2020.05.26 15:14
Tak, tych samych Niemców, co nam tak zazdroszczą dobrobytu.
n2020.05.26 15:19
Dobrobyt u Niemców? Kiedyś tak... a teraz to tylko "biednym murzynkom" fortuna sprzyja... No i Die Muter Merkel...
Klejnot Nilu2020.05.26 15:22
Już widzę tego biednego, przymierającego głodem Niemca, który ciśnie po autobahnie swoim dwuletnim Passatem do Francji na wakacje, i myśli sobie "Sheisse, ależ ja zazdroszczę tym Polakom!".
PiS to masoneria tak jak PO2020.05.26 15:04
Nie ma chaosu, dezinformatorze z Kijowa!Jest wspólna praca POPiSu z lewicą na rzecz wprowadzenia tylnymi drzwiami socjalistycznego totalitaryzmu! Znawca masonerii zapewne w/g takich postsowieckich kmiotow jak gazpol ruski agent :St. Krajski: https://www.youtube.com/watch?v=Ig_Bhe65X-c
Klejnot Nilu2020.05.26 15:02
Oj Tomciowi się ostro pod tyłkiem pali. Skończą się tłuste lata, gdzie można było brać gruby hajs z reklam spółek Skarbu Państwa, i jednocześnie zalegać pół roku z wypłatą dla pracowników.