Sadurski zły na opozycję. Chodzi o TVP - zdjęcie
30.07.19, 14:24zdj. screen Youtube/TOK FM

Sadurski zły na opozycję. Chodzi o TVP

12

"No ta ja bardzo dziękuję za takie zwycięstwo, drogie żółwie!"-zwrócił się do polityków Platformy Obywatelskiej prof. Wojciech Sadurski. W swoim wpisie wspierający opozycję prawnik odniósł się do wypowiedzi posłanki PO, Iwony Śledzińskiej-Katarasińskiej. 

W rozmowie z "Gazetą Wyborczą" polityk mówiła o sytuacji w TVP. Śledzińska-Katarasińska podkreśliła, że po ewentualnym dojściu jej partii do władzy, nowy zarząd TVP nie wyrzuci z dnia na dzień wszystkich pracowników zatrudnionych za czasów Jacka Kurskiego. 

"Danuta Holecka, Michał Adamczyk czy Krzysztof Ziemiec z 'Wiadomości' nie dostaną pracy w nowej telewizji publicznej"-zapewniła posłanka.

"Pewnie z rok. Tyle musi potrwać zmiana sytuacji prawnej – uchwalenie ustaw i wybór nowych ciał, które będą kontrolować media publiczne. Innej drogi nie przewiduję. Zrobimy to zgodnie z prawem i tak szybko, jak się da"-stwierdziła Iwona Śledzińska-Katarasińska. Nie spodobało się to prof. Wojciechowi Sadurskiemu. 

"Rok zajmie Platformie po ewentualnym zwycięstwie by wykarczować dzisiejszą manipulację i pozbyć się dzisiejszych manipulantów z TVP, mówi Iwona Śledzińska-Katarasińska w GW. No ta ja bardzo dziękuję za takie zwycięstwo, drogie żółwie!"-napisał na Twitterze kontrowersyjny prawnik, słynący nawet nie tyle z niechęci, co po prostu nienawiści do obecnej władzy.

yenn/Twitter, Fronda.pl

Komentarze (12):

DZIELNICOWY2019.07.30 23:35
SLUCHAJCIE POLACZKI JA JAKO ZYD WNUK DZIADKA Z UBE NIE LUBIE GOJI BO GOJ TO ZWIERZE ZGODNIE Z NASZA WIARA W SREBRNIKI.DEPTAM WASZA ZIEMIE I JEM ZA DARMO WASZ CHLEB I NIC MI NIE ZROBICIE BO ZYDZI Z UNII MNIE OBRONIA
KDJ2019.07.30 21:31
Jak to mówił Gomułka - PO ,,dzieli skórę na baranie".
anonim2019.07.30 18:29
profan Sadurski jeszcze peta six po Polsce Izrael czeka na tego osobnika zwracam sie z prosba do Polskiego Rzadu o wystawienie faktur za przeloty samolotem dla TUSKA i Borusiewicza okolo 10 mili0now
Ewe2019.07.30 16:53
Czy ten stary sledz juz podjął leczenie z alkoholizmu???tak pytam bo w tym ugrupowaniu albo narkomani albo alkoholicy albo zawodowi złodzieje
Cogito ergo sum2019.07.30 16:13
Czyli będą czystki.
Max Fiend2019.07.30 17:04
Tak samo jak poprzednio.
tol2019.07.30 15:22
Durczok jakoś wytrzeźwiał, Sadurski sam nie da rady. Potrzebna doba na "dołku".
polak2019.07.30 15:15
teraz przed wyborami widzimy tych co na Polskę s.................ją takich wypie..................lić z kraju i będziemy spokojnie żyli i dzielnicowy ten skur..........................n też by nie miał o czym pisać
anonim2019.07.30 15:10
Dzielnicowy na pierwszej pozycji. Znowu dostanie parę rubli premii. Oszczymur jeden
bioetyk z ujotu2019.07.30 15:08
Krokiem milowym w rozwoju genetyki i nauki w ogóle będzie wyodrębnienie genu odpowiedzialnego za homoseksualizm i inne dewiacje seksualne.Jest sprawą naukowo oczywistą że wszelkie patologie organizmu są uwarunkowane genetycznie. Wykrycie tego genu umożliwi wczesne zdiagnozowanie patologii u płodu i odpowiednią reakcję medyczną. Będzie to również wyjście na przeciw nowoczesnemu trendowi walki z ociepleniem klimatu przez redukcję populacji ludzkiej a tym samym ograniczenie emisji co2. Tylko naukowy postęp umożliwi dalszy rozwój ludzkości.
bioetyk z ujotu2019.07.30 15:07
Teoria Darwina mówi, że organizmy nie spełniające podstawowych funkcji to organizmy patologiczne i są eliminowane przez naturę. Podstawową funkcją organizmu jest przedłużenie gatunku czyli rozmnażanie. Organizm który nie spełnia tego zadania jest organizmem patologicznym i zostaje w naturalny sposób wyłączony z ewolucji. Więc po co to zawracanie głowy z homoseksualizmem skoro biologia sama eliminuje organizmy patologiczne. A przecież człowiek to taka troche lepiej rozgarnięta małpa.
szcze na PiS i rydzyka2019.07.30 15:02
Lata potrwa oczyszczanie Polski z PiSiego szamba które zalało kraj! PiSdzielskie aparatczyki są wszędzie! zaczynając od miejskich szaletów a kończąc w pałacu prezydenckim!