Ruszyła kampania społeczna "Rodzina ma głos" - zdjęcie
30.09.14, 09:21Rodzina ma głos! Poznaj kandydata przyjaznego rodzinie (fot. archiwum/Facebook)

Ruszyła kampania społeczna "Rodzina ma głos"

3

Każdy kandydat, który publicznie zadeklaruje stosowanie tzw. dekalogu samorządowca przyjaznego rodzinie, otrzyma specjalny certyfikat.Dziesięć zasad samorządowca, który sprzyja rodzinie. Takie wytyczne do kandydatów w zbliżających się wyborach kierują pomysłodawcy akcji „Rodzina ma głos”.

"Wspólnota lokalna poleca jakiegoś kandydata. W każdym regionie jest pełnomocnik regionalny i on taką osobę sprawdza. Pyta się takiej osoby, czy ona chciałaby zobowiązać się do podpisania takiego dekalogu. Są to ogólne zasady zobowiązujące do tego, że będzie się angażował we wspólnocie samorządowej, w zgodzie z wartościami chrześcijańskimi, w zgodzie z tradycją Polski, tradycją lokalną; zobowiązuje się do tego, że będzie wspierał inicjatywy, które mają na względzie dobro rodziny i będzie obalał takie inicjatywy, które będą rodzinę deprawować" – wyjaśniła w rozmowie z Radiem Maryja Małgorzata Szymańska, rzecznik akcji „Rodzina ma głos”.

Informacja o poszczególnych kandydatach przyjaznych rodzinie będzie dostępna na stronie internetowej TUTAJ

Osoby wspierające rodzinę mogą mieć realny wpływ na promowanie wartości chrześcijańskich w regionach. Ważne więc, by oddać głos na politykę prorodzinną a nie antyrodzinną – wskazują na swojej stronie inicjatorzy akcji. Dzięki kampanii 16 listopada każdy wyborca będzie mógł powiedzieć zdecydowane „TAK” rodzinie.

MaR/Radiomaryja.pl/Rodzinamaglos.pl

Komentarze (3):

anonim2014.09.30 9:50
Jeśli ktoś jest impotentem umysłowym, to osobnik wabiący się @Airwolf. ADMINI!!! Jak długo jeszcze będziecie tolerować tego typa i jego ekskrementy werbalne!!!????
anonim2014.09.30 10:17
Czemu tych trolli tak rozzłościło parę prostych i słusznych zasad? Czy świadomość, że amoralne PO w swoich działaniach je podważa i że niewielu jej kandydatów się pod nimi podpisze? Nie mówiąc już o SLD. Ale dobrze, że te zasady zacytowali, teraz każdy może zauważyć, jak zacietrzewieni są ich przeciwnicy.
anonim2014.10.2 21:28
"Rodzina" homo to nie rodzina tylko jej wypaczenie.