Rusza nowa komisja do zbadania katastrofy smoleńskiej - zdjęcie
03.02.16, 11:57

Rusza nowa komisja do zbadania katastrofy smoleńskiej

6

"Rozporządzenie umożliwiło szefowi MON Antoniemu Macierewiczowi wznowienie działań komisji ds. wypadków lotniczych i poszerzenie jej składu z 30 do 60 osób.W uzasadnionych przypadkach możliwe będzie - w porozumieniu z szefem MSWiA - powoływanie kolejnych jej członkówę" - czytamy na portalu rp.pl.

Resort MON powoøa równiez specjalną podkomisję w której skład wchodziliby wyłącznie członkowie komisji właściwej, i to ona właśnie ma się zająć wyjaśnieniem przyczyn katastrofy smoleńskiej. Raport z ich prac miałby być przedstawiany szefowi MON.

Członków komisji ds wyjaśnienia katastrofy smoleńskiej poznamy jutro. 

mm/rp.pl

Komentarze (6):

anonim2016.02.3 12:54
Od trzech miesięcy powstaje i nie może powstać. Zobaczymy teraz, ilu jej "ekspertów" będzie certyfikowanych przez ICAO w dziedzinie katastrof lotniczych.
anonim2016.02.3 13:12
Żeby tylko parówek do eksperymentów im nie zabrakło ;)
anonim2016.02.3 14:06
Przecież wiadomo, że to Tusk z Putinem.
anonim2016.02.3 15:32
Tylko żeby nie używać puszek z piwa z Biedronki bo są stalowe a nie aluminiowe, i cały eksperyment weźmie w łeb
anonim2016.02.3 15:33
@Der Wal Rety tu biją Hrabia Antychrysto, Panie Jezu błagamy Cię powiedz, dlaczego ta katastrofa się wydarzyła i czy musiało do nie dojść? + Pan Jezus:" Ja dozwoliłem na śmierć taką. Historia powtórzy¬ła się - jak był zamach na gen. Sikorskiego nad Gibraltarem. Do tej pory nie ma udowodnionego winowajcy a winni są przedstawiciele trzech państw. Tak samo jest i w tym wypadku. Winni są przedstawiciele trzech państw i też nigdy nie odnajdą się winni. To jest cała siatka szpiegów, którzy chcą być waszymi bogami. Oni wiedzą, że jesteście bramą do Europy. Oni wiedzą, że wasz kraj wyjdzie zwycięsko i ocaleje najwięcej ziemi przed kataklizmami. Ale oni nie chcą wiedzieć, że ocaleje pod jednym warunkiem: JEŻELI BĘDĘ KRÓLEM WASZYM OFICJALNIE UZNANYM PRZEZ WŁADZE PAŃSTWOWE i RELIGIJNE. + Gdy ten AKT nie będzie dokonany, wkrótce wszystko będzie pomału ginąć i nikt z tego nie skorzysta. Nie będzie zwycięzców na waszej ziemi, za to duża radość będzie w piekle z zagarniętych dusz z powodu nieposłuszeństwa Bogu. Dlatego też będzie płacz i zgrzytanie zębów już tu na ziemi, bo piekło na ziemi zgotują wam wasi przywód¬cy państwowi i religijni przez swoją zachłanność.+ PRZEDSTAWIŁEM WAM DZISIAJ PRZYSZŁOŚĆ WASZĄ JE¬ŻELI JA NIE BĘDĘ WASZYM KRÓLEM. + Wybierajcie: kładę przed wami BŁOGOSŁAWIEŃSTWO l PRZEKLEŃSTWO. WYBIERAJCIE BŁOGOSŁAWIEŃSTWO
anonim2016.02.3 18:44
@der - ale z tą coraz gorzej bo z diabłem rozmawiasz i jemu wierzysz