Rosjanie dla zabawy kastrowali ukraińskich jeńców - zdjęcie
26.02.15, 18:51Tortury (fot. za: kresy24.pl)

Rosjanie dla zabawy kastrowali ukraińskich jeńców

56

Portal kresy24.pl, powołując się na rosyjsko- i ukraińskojęzyczny portal korespondent.net, informuje o bestialstwach tak zwanych separatystów na wschodzie Ukrainy. Okazuje się, że ludzie opłacani i wspierani przez Kreml nie tylko brutalnie bili ukraińskich jeńców, ale po prostu ich torturowali. Fronda.pl już wcześniej pisała o przypadkach obcinania języka czy ręki. Korrespondent.net, powołując się na relacje wojskowych i lekarzy ze szpitali w Dniepropietrowsku i Krzywym Rogu, dodaje do tego kolejne rosyjskie sposoby na „umilenie” sobie wojaczki…

Swoistym novum, o którym jeszcze nie wiedzieliśmy, jest kastracja. Otóż pod koniec ubiegłego roku Ukraińcy wykupili grupę żołnierzy z rosyjskiej niewoli. Okazało się, że część młodych chłopaków, którzy walczyli w obronie ojczyzny, zostało wykastrowanych. Jeden z nich już po wykupieniu go z rąk wrogów popełnił samobójstwo. I niewykluczone, że nie będzie to odosobniony wypadek.
Pracownica jednego ze szpitalu mówi, że wielu ukraińskich żoł

nierzy jest na skraju wytrzymałości psychicznej, myśli o samobójstwie. Niektórzy stracili z powodu rozstroju psychicznego mowę. Część z nich jest teraz na intensywnym leczeniu tych problemów w szpitalu w Krzywym Rogu; innych skierowano do Kijowa.

bjad,all/kresy24.pl

Komentarze (56):

anonim2015.02.26 19:26
Nigdy więcej wojny!
anonim2015.02.26 19:27
A co wiecie o torturach drugiej strony? Przecież wiadomo że na Wołyniu potrafili zabić na 120 sposobów kobiety i dzieci także.
anonim2015.02.26 19:33
@Polipid3 Trudno się z Tobą nie zgodzić (chyba po raz pierwszy). Ten temat jest bardzo niekoszerny na F która zgodnie z nakazem swojego bóstwa (bo z pewnością nie Boga który takimi rzeczami się brzydzi) skacze z zachwytu ze Polska wyśle żołnierzy którzy będą wspierali UPOwców. Demon pozmieniał nie tylko myślenie oprawców na Ukrainie lecz także rozumy redaktorków tak ze przykazania zamienili na swoje chore cele
anonim2015.02.26 20:56
Dzicz nie ma jednej narodowości, objawia się wszędzie tam, gdzie wyrzucono Boga z sumień.
anonim2015.02.26 21:25
@izazdo Nie warto dyskutować z kacapskimi polskojęzycznymi propagandystami typu różne Polipidy3, Wojcieszki_Polaczki czy inne enriki111 i im podobne - to są idioci, niektórzy opłacani przez kacapów i do takich albo nic nie dotrze, albo z założenia nie przyjmują - co na jedno wychodzi. Pojmą co robili albo w ruskich łagrach, albo po osądzeniu przez sądy Polski suwerennej. Każdy Polak mający choćby podstawy w wiedzy historycznej wie, że takie i bardziej wymyślne tortury to standardowy arsenał kacapów - stosowali to już choćby na polskich oficerach w Katyniu i innych miejscach kaźni(o czym rzadko się wspomina), zanim ich pomordowali, albo przypomnijmy Czeczenię itd - wymieniać można długo. A kacapskich , płatnych propagandystów w internecie nie brakuje...
anonim2015.02.26 21:28
widać że we frondzie ktoś cenzuruje, pewnie Putin A skąd wiadomo kto na zdjęciu to rosjanin?
anonim2015.02.26 21:37
Ale wiadomo kto to jest Listwa Lut 26, 2015, 9:28 po południu - to kolejny kacapski propagandysta - paszoł won swołocz - nieskuteczny jesteś i rozpoznany.
anonim2015.02.26 21:43
Nabi No dobrze ale ukraińcy to taka sama wschodnia mentalność i to nie tylko rzeź wołyńska pamiętam jak czytałem o tym jak traktowali więźniów polski w swoim ZURL w 1919 roku jak ich zamęczlai głodem, jak w latahc 20tych i 30tych co jakiś czas na Kresach znajdywano polskie trupy pamiętam jeden opis takiego morderstwa "Ukraińcy poprzebijali całe ciało Polaka tak że wyglądał jak martwe sito" Jedni warci drugich.
anonim2015.02.26 22:50
Dokonali zbiorowego gwałtu. Po zajęciu miejscowości, komendant separatystów zapytał ich, kto w tym uczestniczył. Ponieważ nie chcieli wydać kolegów, zawezwał lekarza i kazał ich wykastrować bez znieczulenia. Na jego miejscu postąpiłbym podobnie.
anonim2015.02.26 22:52
@izazdo Jeśli obecnie ukraincy oficjalnie wystawiają i chwalą bandytów a przedstawiciele władzy oddają im hołd to są taką samą swołoczą jak ich dziadkowie i zasługują na miano UPOwców. Podobnie jak komusze lewackie debile mające się za katolików jak nabi, którzy dzień zaczynają od kłamstw, powinni być napiętnowani i zapomnieni. Ruscy są warci nazioUpowcow... geny jak widać na forum, przetrwały w niektórych
anonim2015.02.26 23:15
Ja się nie dziwię. Od dawna były sygnały o "znikających" młodych kobietach w okolicy stacjonowania batalionów ochotniczych. Kilka razy nawet wykopywano ich umęczone zwłoki. Ja rozumiem, fajnie jest wyobracać wysokomleczną 20stkę (albo i 30stkę, czemu nie) szklanym tulipanem, ale potem trzeba zapłacić jak złapią.
anonim2015.02.26 23:42
Szkoda, że administracja Frondy pozwala na tak swobodne trolowanie i infiltracje kacapskim trolom - oj obróci się to przeciw wam szanowni redaktorzy Frondy, obróci ...i będziecie zdziwieni ...chyba, że administracja frondy też popiera wszelkie przejawy antypolskości.
anonim2015.02.26 23:49
Na 15 wpisów - na tę chwilę - jest 8 wpisów kacpskich propaandystów jak: Polipid3 Wojciech_Polak Listwa Szok PiotrZW Zerro amandil i to mówi wszystko
anonim2015.02.27 0:03
Ciekawe czy amandil dostaje kopiejki od wpisu czy za wierszówkę...
anonim2015.02.27 0:16
Pytanie, że propagandyści pro-banderowscy to "pożyteczni idioci" czy cyniczni zaprzańcy robiący gratis dobrze jankesom czy też pogrobowcy morderców rozgonionych w Akcji Wisła. Dla tych szumowin wystarczy nie podzielać debilnego entuzjazmu wg zaleceń z Ambasady USA i już jad wypełnia im paszcze. Was chyba dyscyplinują pejczem i elektrowstrząsami? Niezaczadziały Polak wie, że i banderowiec i moskal to wróg śmiertelny. Dobrze widzimy, dlaczego tak drobiazgowo wypleniono pamięć o zbrodniach ukraińskich - chamy zza oceanu od lat szykują nas na podpałkę. PS. Każdy widzi ultra-agresywną politykę USA na świecie. Doprawdy, przebili CCCP w najlepszych latach, a nawet wewnątrz panuje tam coraz większy faszyzm, to nie to co 40 lat temu. Śmieszna sprawa, ale tak samo jak sowdepia miała "wojska wewnętrzne" do rozwalania poddanych, tak samo dzisiejsze USA również ma uzbrojone w ciężką broń "policje". Historia lubi sie powtarzać.
anonim2015.02.27 0:43
Ha,ha kacapy już się zaktywizowali amandilowi (chyba jednak kopiejki bierze za wpis) na pomoc przybył Zerro (też dostaje kopiejki za wpis?) I po co się kacapy wysilają, przecież i tak nic nie wskórają - lemingów nie trzeba indoktrynować, a normalnych nie dadzą rady - durne kacapy...ha,ha,ha
anonim2015.02.27 0:47
Ludobójców karze się śmiercią. Putin powinien być pojmamy i skazany na karę śmierci. Z przestępcami się nie negocjuje, nie przyjmuje, nie wpuszcza na salony.
anonim2015.02.27 0:48
Powtórzę; Na 15 wpisów - na tę chwilę - jest 8 wpisów kacpskich propaandystów jak: Polipid3 Wojciech_Polak Listwa Szok PiotrZW Zerro amandil i to mówi wszystko
anonim2015.02.27 1:38
eee tam, powtarzać to sobie możesz do US śmierci, ukropny. Macie kłopot, bo przeciętny chłopak ukraiński leje rozpryskowo na tę waszą wojenkę i zmiata do polski albo rosji (ile się udało wcielic w kamasze? 15%?). Zostaniecie sam na sam z demonem, wyplujki germańskiego ducha, produkt szwabskiej propagandy dla ciemnych pogranicznych chłopów. Sry, ale jesteście frankensztejnem pozszywanym przez CK krawców od początku przeciw Polsce. Dobrze pamiętam opowieści Dziadków o waszych gierojach, odważnych bo we trzech z widłami na 5-letnie dziecko. Teraz za to zapłacicie, za zbrodnie dziadów, za krew niewinną.
anonim2015.02.27 5:34
Kacapek Zerro wyrobił normę propagandy i udał się na spoczynek...ciekawe, że takim kacapom jak Zerro tak zależy na tych paru marnych kopiejkach, że decydują się na takie łajdactwo...
anonim2015.02.27 6:23
@Zastanawia mnie czemu Fronda pozwala wypowiadać się komuszym agentom Putina którzy chcą rozwalić i zniszczyć Polskę, pchając ją do wojny ? Co tu robią posty antypolskiego trolla nabiego? Redaktorzy ... zróbcie coś z tym
anonim2015.02.27 8:14
Eeeee, to zapewne propaganda UPA jest, wszak to banderowcy zaatakowali miłującą pokój Rosję
anonim2015.02.27 9:43
@Polipid3 Te bydlaki potrafiły to robić na ponad 460 sposobów, niestety.
anonim2015.02.27 10:02
krisie666, masz rację, to hordy banderowskie (plus 300 komandosów z izraela) wznieciły krwawy bunt i w zamachu stanu obalono legalnie wybranego prezydenta. Po prostu grupa odsuniętych od żłoba oligarchów zrobiła przewrót. Obalony rząd zrobił krok w dobrym dla ukrainy kierunku. Udało się skazać i uwięzić jedna oligarchinię za miliardowe przekręty, zawarł strategiczna umowę z Chinami co zapewniało sporą niezależność w kontaktach z Rosją. No i zgromadził 40 ton złota w skarbcu państwowym - teraz zrabowanego przez bandyckie USA. Po prostu - 5% mniejszość, dobrze zmotywowana ideowo mniejszość banderowska zasilona dolarami USA przechwyciła władzę kraju. Sprzeciwiła się im 10% mniejszość rosyjska, zasilona rublami Moskwy i mamy teraz wojnę domową. Ile ci płacą za plucie jadem nienawiści? Robisz to cynicznie czy z głupoty propagandysto wojenny? Widać jak trole usiłują wkręcić Polskę w konflikt. Kłamią i oczerniają, jak to trole, za pieniądze upadającego imperium i w interesie najgorszych banksterów i oligarchów.
anonim2015.02.27 11:38
to samo moze spotkac nas Polakow, zabijac beda mezczyzn a kobiety gwalcic, to dzicz, ktora odpowie za swoje czyny w piekle ale za nim tam trafia narobia mnostwo krzywdy ludziom.
anonim2015.02.27 12:37
Do wszystkich, którzy usprawiedliwiają zbrodnie rosyjskich bandziorów. Nie wiem, czy ukraińscy jeńcy nie gwałcili kobiet. Być może to robili (jak to na wojnie), ale do licha, czy to w jakikolwiek sposób usprawiedliwia rosyjskie zbrodnie??? Powiem wam tylko-,,zło dobrem zwyciężaj!". I na koniec. Siostra mojego tata w lipcu 1944 3 dni przesiedziała w piwnicy w obawie przed ,,wyzwolicielską" armią czerwoną.
anonim2015.02.27 13:17
Nabi Jak ktoś dostrzega niewiarygodnośc informacji i jest dla ciebie kacapski to ty matoł jesteś
anonim2015.02.27 13:44
@izazdo Małe znaczenie ma to czy wykastrowani są banderowcami, skoro zarówno liderzy majdanu byli, jak i obecne władze są. Dopóki Ukraińcy nie uznają tej zbrodni , nie odetną się od niej i nie przeproszą / zadośćuczynią to po prostu nie mamy żadnego obowiązku im pomagać. Dodatkowo sprawiedliwość społeczna nakazuje się od nich obciąć i tyle.
anonim2015.02.27 14:05
izazdo Jak im trzeba pomóc to wyślijmy im dokumenty soborowe, niech czytają
anonim2015.02.27 14:42
izazdo wystarczy ukraincu tego instrumentalnego wykorzystania śwętych tekstow. Z nich nie wynika wcale że mamy pomagać ukraincom mordowac w tzw Noworosjii. Rosja jakoś nie kwapi sie do zajęcia Urainy i Polski. Obaliliście Janukowiczy, macie wspaniałego prezydenta, premiera rzad nie wiem czemu siedzicie w Polsce i namawiacie nas na walkę z Rosją a sami chcecie tu zostać
anonim2015.02.27 14:45
izazdo I cytujesz tyle z Pisma Św. a nie widzisz różnicy między wspanialymi tekstami Soboru Watykańskiego II a francuską poezję renesansową i otwieracze do konserw? Weź się za prostsze teksty
anonim2015.02.27 15:30
@izazdo Zapomniałaś o jednym : nie będziesz zabijał (Jahwe) Jeśli masz w nosie Jego słowa to możesz sobie cytować co chcesz. Zarówno jedni jak i drudzy to mordercy a pomagać im mordować więcej jest nie chrześcijańskie i nie ludzkie. To nie nasza wojna i nie nasz konflikt. Mieszanie religii tu nie pomaga. Piszę jako Polak któremu babka opowiadała jak to Ukraińscy pacyfiści, miłujący pokój, ćwiartowali Polaków i Polki.
anonim2015.02.27 15:51
@izazdo Jak już napisałem - możesz cytować cokolwiek w celu uzasadnienia swoich twierdzeń. Problem w tym że wychodzi z tego całe kłamstwo bo znowu "zapomniałaś" ze warunkiem wybaczenia jest uznanie swojej winy i prośba o przebaczenie. Jak już wspominałem - nie jest to nasza wojna. Nie jest to też wojna obronna Polski. Nie mamy interesu pomagać bandytom, lub tym którzy bandytów mają za bohaterów (i takich samych czynów się dopuszczają). Zgodzę się z Tobą - Trzeba się modlić i tyle. Wojska nie wysyłać. Niech wojska wyślą Ci co wywołali konflikt. Wysyłanie Polaków na śmierć za bandytów jest niemoralne, nie chrześcijańskie i nie ludzkie. I cytaty wyrwane z kontekstu lub użyte od czapy tego nie zmienią. Jezus nie powiedział - wyślijcie wojsko swoim prześladowcom po to by walczyli przeciw innym prześladowcom. Powiedział : módlcie się za nich (kropka). To też czynimy. Nie podcieraj wiarą polityki której w dodatku nie rozumiesz.
anonim2015.02.27 17:42
@Wojciech_Polak +++ - Nawet nie ogłosili stanu wojennego, tak się bronią... Z Putinem podpisują porozumienia, choć oficjalnie Rosja nie jest stroną konfliktu. Dziwna ta "wojna"
anonim2015.02.27 18:07
@marekwu Nie wiem naprawdę czyja tu propaganda działa i jacy agenci wpływu za nią stoją. Z jednej strony pismo które uważa się za chrześcijańskie skacze pod niebiosa ze Polacy pojadą na wojnę, z drugiej czytam o tym ze Putin chce zająć Warszawę, z trzeciej ze zaraz Rosja się rozpadnie, na kolejnej ze najważniejszą wartością wynikającą z Biblii jest dać się zabić za naziolstwo UPOwskie w wojnie na wschodzie popierając bandytów. Potem czytam ze prawie zdradą stanu ... a na pewno Polski i katolicyzmu, jest napisanie prawdy o tym że to nie nasza wojna, nie my ją wywolalismy, nie my bronimy domów i naszych rodzin. I to nie my powinniśmy wysłać wojsko do obrony tych którzy chronią banderowskie wartości ale ci co inspirowali sytuację. Potem czytam ze Ukraińcy handlują ciągle z Rosją sprzedając im technologie a polscy idioci opowiadajacy sie za Upowcami zostali jak zwykle wydymani w odbyt ... nie tylko oni bo rachunek w postaci sankcji płacą wszyscy Polacy. A wydymali nas ci co stoją za rozróbą na Ukrainie. Cały ten stek bzdur i kłamstw okraszają jeszcze inni popijając to pod wiarę i uzasadniając Biblią bandytyzm i konieczność dołączenia do wojny .
anonim2015.02.27 18:41
@ izazdo to ty posłuchaj banderowcu, wole bajki Andersena niż twoje opowiastki. Ambasador ukrainy od dawna skomli o broń a ty opowiadasz o jedzeniu i odzieży. A tatuś nie opowiadał ci o wiaszkach z polskich dzieci ( jak jakies naiwne miernoty nie wiedzą co to jest to wyjasniam - banderowcy wieszali polskie 2-3 letnie dzieci za szyje drutem kolczastym na drzewach i robił sie wianuszek). Nikt nie chce przekazywac broni ukraińcom dlatego przychodzą do Polski i wyciągają łapska wycierając sobie mordy cytatami z Pisma św, nie banderowcy będa nas uczyc chrzescijaństwa. Pomocy wymagaja bombardowani a nie bombardujący. I bzdur banderowcu nie opowiadaj ze nie macie co jeść i w co się ubrać bo bombardowaliście wszchodnie rejony .
anonim2015.02.27 20:03
kacapscy moskale, których wcześniej wymieniałem do pracy po spoczynku wrócili stadem i do hejtu...ha,ha,ha...
anonim2015.02.27 20:26
@Nabi Piszesz o swej matce czy ojcu putinowski ćućwoku?
anonim2015.02.27 21:30
Bua, ha, ha Wojcieszkowi_Polaczkowi nerwy puściły i rosyjską składnią napisał... ale się odsłonił kacap jeden - dla Polaka komplementem jest to co taki kacapek jak Wojcieszek_Polaczek napisze uważając za wyzwisko...widać, że ma świadomość pisania na Berdyczów...
anonim2015.02.28 8:26
Oj Nabi Nabi ... myślenie życzeniowe putinowsko komuszy trollu. Ile kopiejek dostajesz za wierszówkę?
anonim2015.02.28 21:37
@Nabi żal mi ciebie i tobie podobnych. Wierzę, że jesteś patriotą, a nie ukraińskim agentem. Ale żeby normalny człowiek, Polak, nie mógł mieć dystansu do Ukraińców i od razu był posądzany o ruski trolling? Człowieku, kim ty jesteś?! Przecież to działa w dwie strony. Ukraińcom należy pomóc. Pod następującymi warunkami> 1. Potępią zbrodnię wołyńską. 2. Odetną się od UPA i potępią Banderę. 3. Zobowiążą się do nienaruszalności polskich granic wschodnich oraz do ścigania wszystkich, którzy głoszą, że należy przyłączyć do Ukrainy niektóre ziemie polskie (najbardziej radykalni mówią nawet o Krakowie). 4. Należy im udzielać pożyczki na bieżąco - ale pod zastaw ich mienia, nie za darmo. Gdzie to masz Nabi? No gdzie? Jakim prawem wyzywasz innych, którzy są większymi, a na pewno mądrzejszymi patriotami od Ciebie? No ręce opadają, jak się dałeś ogłupić propagandzie. I wierzysz, że to Ty jesteś tym jedynym prawdziwym patriotą, a każdy kto wspomina o zbrodniach ukraińskich jest opłacanym przez Putina trollem. Naprawdę mi ciebie żal.
anonim2015.03.1 9:22
@Solidarny Ty agencie jeden ;)
anonim2015.03.1 11:00
@Solidarny2010- Zbrodnie ukraińskie były i myślę, że nikt normalny tego nie neguje. Teraz zbrodni dokonują Rosjanie (Ukraińcy pewnie też). Czy stać ciebie na potępienie ich? Nie jestem banderowcem! Brzydzę się nimi!
anonim2015.03.1 13:14
@ Cox Kazdy normalny potępia zbrodnie na słabszych (no chyba ze jesteś Frondystą to masz to w pompie bo interesy i polityka ważniejsze są dla Ciebie od honoru i uczciwości) niezależnie czy zbrodni dopuszcza się Putin czy banderowiec. Natomiast ucięcie jaj komuś kto zgwałcił lub kryje gwałciciela wydaje się sprawiedliwą karą. taka sama kara powinna być dla pedofili. Jeśli jednak ktoś dla zabawy lub kasy pozbawia inne osoby zdolności płodzenia to dopuszcza się zbrodni.
anonim2015.03.1 18:48
@Wojciech Polak- Taka ,,sprawiedliwość" jaką proponujesz to zwykła karykatura. A co by było, gdyby świadek dajmy na to się pomylił, albo skłamał np. z zawiści. Pomijam już aspekt moralny.
anonim2015.03.2 13:07
@cox A jakby babcia miała wąsy ? To co by było ?
anonim2015.03.2 14:28
@Wojciech Polak- Powiem jedno. Nie życzę ci tego, by to na ciebie padło w takiej sytuacji bezpodstawne oskarżenie.
anonim2015.03.2 14:58
@cox O czym ty piszesz? Ucięcie jaj w momencie kiedy wina nie budzi wątpliwości jest jak najbardziej słuszną i społecznie sprawiedliwą karą. To jest coś co po prostu powinno się robić. Podobnie powinno być w przypadku pedofilii. Generalnie to powinna być kula w łeb - no ale mówimy o humanitaryźmie. Tylko lewactwo broni zbrodniarzy.
anonim2015.03.2 18:35
@Wojciech-Polak- Nie bronię tych zbrodniarzy, tylko twierdzę, że każdy zasługuje na uczciwy proces, a nie na samosąd.
anonim2015.03.2 20:05
Złapani na gorącym uczynku ? Wina nie budzi wątpliwości ? Jaki sąd? Jakie zasady? Powinni najpierw pomyśleć o zasadach i prawach ofiar. A jak nie ? To ciach i po jajach. Tak samo pedofile - złapany na gorącym uczynku ? To może rozwazyć kulę w łeb i tyle. Trzeba najpierw myśleć o ofiarach a dopiero potem o prawach bestii.
anonim2015.03.3 15:58
NMie! Trzeba myśleć o jednym i o druim!
anonim2015.03.3 16:39
@cox Możesz myśleć. Ja wolę o skrzywdzonych. Prawo powinno chronić ofiary.
anonim2015.03.4 2:43
Bestialstwo tych terrorystów to żadne zaskoczenie. Nie ma problemu, aby bez logowania na Youtube zobaczyć wyczyny tych "separatystów" vel "powstańców" (sic!), torturujących ukraińskiego dziennikarza czy ukraińskiego chłopca. Dotąd, zdaje się, nikt jeszcze nie odpowiedział np. za rozstrzelanie ukraińskiej drogówki czy brutalne pobicia ukraińskich dziennikarzy. Oczywiście, zestrzelenie malezyjskiego samolotu zrzucają na Ukraińców, choć żadnych dowodów i argumentów nie mają, a wszystkie poszlaki wskazują na nich i na Rosjan - podobnie jest z ostrzeliwaniem ludności cywilnej. Trzeba również wiedzieć, że w ich szeregach walczy wielu muzułmanów, zwłaszcza z Czeczenii, którzy są zdolni do najgorszych bestialstw, by przypomnieć tylko to, co robili nie tak przecież dawno z rosyjskimi żołnierzami (choć faktycznie, wtedy rzeczywiście walczyli o wolność i niepodległość swojego kraju i narodu).
anonim2015.03.4 14:06
@Wojciech Polak- Ktoś już o tym pisał, ja to powtórzę. Polskie Państwo Podziemne podczas okupacji nie pozwalało sobie na samosądy. Zawsze przeprowadzano proces, a oskarżony miał przydzielonego obrońcę. Po ogłoszeniu wyroku skazującego skazanemu starano się (choć nie zawsze) doręczyć wyrok na piśmie. Tak również powinno być w tym przypadku, anie jakieś samosądy.
anonim2015.03.4 17:14
@cox No proszę ... nie ośmieszaj się. Myślisz że hitlerowcy w takich procesach mieli jakiekolwiek szanse na obronę? Choć pozory oczywiście były spełnione. Tak samo można powiedzieć o sądach stalinowskich - no przecież adwokat był .. wiec o co chodzi ? Tutaj nie chodzi o pozory ale o sprawiedliwość. To nie jakiś tam samosąd - to wykonanie sprawiedliwej kary za bestialstwo. Moralnie ok, sprawiedliwe i słuszne. Oczywiście nie wiem jak było w sytuacji opisanej w artykule. Ty zresztą też. Może był sędzia i wydał wyrok ? Co do bestialstw to na wojnie obie strony je popełniają. UPOwcy nie byli lepsi (napisze ze byli nawet gorsi od tego co napisane jest w artykule) - a te chłopaki właśnie giną za takie wartości.
anonim2015.03.4 21:47
Dobry sposób, aby zniszczyć morale wroga. Niestety.