01.06.14, 17:44fot. Youtube

Rodzice uczynili z sześciolatki chłopca

Małżeństwu Whittington urodziło się dziecko w 2007 roku. Na świat przyszła dziewczynka. Jednak od chwili, w której zaczęła mówić, używała w odniesieniu do siebie męskich form. Na początku rodzice nie zwracali na to większej uwagi. Rozmawiali z ekspertami i doszli do wniosku, że ich dziecko jest osobą transpłciową. Dowiedzieli się jednak, że takie osoby popełniają często samobójstwa. Wówczas pozwolili swojej córce ściąć włosy i odnosili się do niej jako do chłopca. Dziecko ma na imię Ryland.

„Tożsamość płciowa Ryland nie została uwarunkowana naszym stylem wychowywania dzieci, strukturą rodzinną ani czynnikami środowiskowymi” – mówią rodzice. „Ryland wciąż jest zdrowym, pięknym i niesamowicie szczęśliwym dzieckiem” – dodają.

By podzielić się z całym światem w ich mniemaniu radosnym faktem „przemiany” ich dziecka stworzyli film wideo. Obejrzało go już niemal 2 miliony osób.

„Mamy nadzieję, że dzieląc się tą historią, możemy rozpocząć zmianę świata na bardziej kochające miejsce, gdzie ludzie mogą być naprawdę sobą” – komentują rodzice.

Pac/pinknews

Komentarze

anonim2014.06.1 17:57
Co za piękna 6-lateka, która ledwo umie liczyć do 20 po rozmowie z ekspertami wspaniałomyślnie została chłopcem, podajcie ten adres tych "ekspertów" bo mój 8 letni syn bardzo chce być Iron man-em.
anonim2014.06.1 18:07
Neri - padłam :)) No właśnie, dlaczego ograniczyć wybór tylko do płci? Osobiście znam kilkulatkę która chce być żabką ;)
anonim2014.06.1 18:11
Ta rodzina to przykład prawdziwej miłości. Świat byłby jeszcze piękniejszy, gdyby wszyscy to rozumieli.
anonim2014.06.1 18:12
Najokrutniejsze jest ze strony tych rodziców, że wrzucili to do sieci. Jak za kilka lat dziecko dorośnie, puknie się w głowę i będzie chciała być normalną dziewczyną, to ten filmik będzie za nią wlókł i utrudniał normalne życie. Kto wie, może kiedyś wpadnie w depresję, jak np. kolejny chłopak powie jej "Sory, nie umówię się z Toba. Boję się, że zechcesz znowu być chłopcem, rozumiesz."
anonim2014.06.1 18:17
Ideologia gender w praktyce, skutki działania tych nieodpowiedzialnych ateistycznych opiekunów są wynikiem medialnych nagabywań do zabawy płciowością latorośli.
anonim2014.06.1 18:18
Jaka łądna manipulacja "pozwolili swojej córce ściąć włosy" Kolejne ofiary "ekspertów". Niech się "polscy" eksperci nie cieszą, bo z całą pewnością kiedyś, za parę lat załomoce w ich drzwy oddział Milicji, zawlecze przed Sąd a ten dupnie im ćwiartkę w góre, aż do krawata. Tak więc - nalegam na UMIAR, choćby nie-wiem-jak paluchy swędziały. PS. Miło będzie też przeczytać o wyrokach na sex-edukatorówm jak znikają na dziesięciolecia w lochu.
anonim2014.06.1 18:27
@Majestic Dlaczego twierdzisz, że "ateistycznych"? Z filmu wynika, że wierzą w Boga
anonim2014.06.1 18:29
Dżęderowców powinno się odstrzelać. Mącą durnym angolom i innym lemingom w głowach, a to jest niebezpieczne dla ludzkości.
anonim2014.06.1 18:37
@brzęczyszczykiewicz Chyba nie myślisz tak naprawdę? Bo jeżeli wierzysz w Boga, a byś to zrobił, to skazywałbyś się na wieczne potępienie. Chyba, że wierzysz w innego Boga niż przypuszczam.
anonim2014.06.1 18:51
„Tożsamość płciowa", "struktura rodzinna, "czynniki środowiskowe" Widzę, że to już się stało pewnego rodzaju modą. Dla niektórych takie wychodzenie przed szereg "postępu" jest atrakcyjne, daje okazję do szerszego zaistnienia. Przecież ci rodzice już gadają "dżenderem", mają nieźle już narąbane w głowach. Poczekajmy jeszcze trochę, a wszyscy się tą modą znudzą, choć dla dzieci takich "rodziców szybkiego reagowania" może się to skończyć tak jak prorokuje Bratkowa.
anonim2014.06.1 19:05
@robekal, oj tam oj tam..od razu ja miałbym ich odstrzelać. Zrobiłoby się "Igrzyska śmierci" - The Hunger Games. Sami by się odstrzelili.
anonim2014.06.1 19:31
Mam okazję obserwować rozwój dzieci, które urodziły się w odstępie 15 miesięcy, najpierw chłopiec, później dziewczynka. Dziewczynka też na początku używała w stosunku do siebie męskich form. Dla wszystkich było oczywiste, że naśladuje braciszka, który był dla niej autorytetem, na równi z rodzicami, choć różnica wieku jest tak niewielka. Kiedy odkryła swoją odrębność oczywiście nie miała żadnych problemów z tym, co tutaj nazywa się tożsamością płciową.
anonim2014.06.1 20:37
Debile
anonim2014.06.1 20:46
A ja wierzę, że tak może być, z jakiegoś powodu, że rodzisz się mężczyzną choć w środku czujesz się kobietą. Nie zazdroszczę tym, którzy naprawdę przeżywają ten dramat. Ale nie zdecydowałabym o zmianie płci u swojego dziecka. Co, jeśli potem okaże się to błędem. Kto będzie winny?
anonim2014.06.1 20:48
@Schikaneder Nie ma takich form. Może chodziło o to, że mówił o sobie "boy" a nie "girl". Zmyłka w artykule, jak zwykle...ach, Frondo, popraw się...
anonim2014.06.1 21:03
hamaczek Chodziło o dziecko, które dopiero uczy się mówić. Jaką ono może mieć tożsamość? Dopiero przeciętny dwulatek powoli odkrywa, że jest odrębną osobą, do wykształcenia pełnej tożsamości potrzeba jeszcze co najmniej kilku lat.
anonim2014.06.2 7:50
@hamaczek - kto będzie winny za tak wczesne podjęcie decyzji? Ty! To i tak dobrze, że nie w drugą stronę i chcąc przerobić chłopczyka na dziewczynkę tacy "rodzice szybkiego reagowania" nie kazali obciąć mu siusiaka.
anonim2014.06.2 9:19
https://www.youtube.com/watch?v=vsNPNYbeuwA Link do tego filmiku... Biedne dziecko, szaleni rodzice, chore społeczeństwo! W jakim świecie żyjemy?
anonim2014.06.2 9:53
Widać z tego przykładu że im ( rodzicom) już Budda Majtrja przewrócił w głowie. żeby dla mamony i promowania swojej głupty nagłaśnić w mediach takie dewiacyjne zachowania
anonim2014.06.2 11:30
Co za bzdura! Moja córka na bal przebierańców w przedszkolu chciała się przebrać za króla albo księdza (wybrała tę pierwszą opcję). We wszystkim naśladowała swojego starszego brata. Młodszy syn jako półtoraroczniak bawił się jej wózkami- tak mu się łatwiej utrzymywało równowagę w chodzeniu. Zakładał jej opaski na głowę, naśladował mnie, kiedy wykonywałam makijaż. Nikomu na szczęście nie przyszło do głowy zmieniać im płeć. Córa ma teraz osiem lat, jest śliczną dziewczynką, chodzi na gimnastykę artystyczną, a syn jest typowym chłopakiem-łobuziakiem:)
anonim2014.06.2 12:32
@VinCent: masz rację ale znając postępy politoprawności w Wielkiej Brytanii to prędzej odbierze się prawa rodzicielskie rodzicom którzy wychowują swe dzieci po katolicku niż tym kreaturom.
anonim2014.06.2 12:32
@VinCent: masz rację ale znając postępy politoprawności w Wielkiej Brytanii to prędzej odbierze się prawa rodzicielskie rodzicom którzy wychowują swe dzieci po katolicku niż tym kreaturom.
anonim2014.06.2 14:00
A później będą zaskoczeni samobójstwem dziecka, jak wielu popełnia po "zmianie" płci. Powinni jej pokazać zalety swojej płci, bo każda ma swoje zalety.