Remis 36:36! Sensacyjne wyniki sondażu prezydenckiego - zdjęcie
07.05.15, 18:20Konwencja wyborcza Andrzeja Dudy (fot. Youtube.com)

Remis 36:36! Sensacyjne wyniki sondażu prezydenckiego

7

Do badania dotarli dziennikarze portalu Niezależna.pl. Rzecznik SLD, Dariusz Joński nie chciał oficjalnie potwierdzić tej informacji, jednak przyznaje, że „słyszał o takim sondażu”.

- To tajemnica handlowa. Nie mogę zaprzeczyć ani potwierdzić - powiedział z kolei Kuba Antoszewski z Millward Brown. To właśnie ta sondażownia miała przeprowadzić badanie dla Sojuszu.

Trzecie miejsce w badaniu zajął Paweł Kukiz z 8 proc. poparcia. Za nim uplasowała się Magdalena Ogórek z 6 proc. i Janusz Korwin-Mikke z 5 proc.

KJ/Niezależna.pl

Komentarze (7):

anonim2015.05.7 18:42
oj zrzędnie minka platfusom;) zastanawiające jest to, że tak dzisiaj szaleją jakby wścieklizny dostali. najpierw ten spot, później język "miłości" Bula, Salety i Krzywonos.
anonim2015.05.7 19:35
@ Maz49 chyba żartujesz;) Duda na pewno nie podpisałby tych szkodliwych ustaw, które przyjął Bul-Komorowski. przynajmniej nie będziemy się go wstydzić, bo facet zna języki, jest obyty i inteligentny. nie będzie skakał po krzesłach, zabierał królowej kieliszka, opowiadał durnych kawałów.
anonim2015.05.7 19:42
sondaż nie uwzględnia Polaków za granicą
anonim2015.05.7 19:43
@Max49 - jaaaasne to zgrana śpiewka mainstreamu - wszyscy są tacy sami, wszyscy są siebie warci, wszyscy kłamią i oszukują - chodzi o to żeby większość Polaków została w domu bo żelazny elektorat bula czyli cała armia urzędników naprodukowanych przez Platformę i tak pójdzie do wyborów.
anonim2015.05.7 20:17
@ Max49 a co ma piernik do wiatraka? Kaczyński w tej chwili już może pójść na emeryturę. idź i zagłosuj na Dudę, nawet dlatego, żeby utrzeć nosa tych pyszałkom z PO. pamiętaj, że urzędasy pójdą, a zwykli ludzie pieprzą od rzeczy, że to nic nie zmieni, wszyscy są tacy sami. wyborcom PO w to graj.
anonim2015.05.7 21:04
O Komorowski, o boska istoto Tyś naszym dziełem a my twoje dzieci Z dreszczem wzruszenia - niech chwały dosiężem Palikotowym gdy jakże nam świecisz Pięknym orężem! I ty się do nas uśmiechnij Venero Z tobą niech miłość i radość przybędzie Z Dwoma Słońcami ze słodkością szczerą Miej nas na względzie! Gdy wzbrały rzeki i odmęt wodziany...- Zawrócił wody Bronisław płynące - Lewy brzeg Odry (od ziomka) zalany! Ratuj nas słońce! I gdzieś od biegu od Wisły połowy Zawracać wody kijami nie będzie Ale potężnym bo palikowowym Swoim narzędziem! O Komorowski! wśród wieńców chwały Ojcze narodu - właśnie bo i oto Wśród wzgórz Olimpu wschodzisz wspaniały Boska istoto! Agamemnon Ps. A oto morał jakby z orędzia brzmią prawdy owe że Polską rządzą palikotowe słusznych rozmiarów narzędzia poezja polityczna Agamemnon blog
anonim2015.05.7 21:28
No to Komorowski, to będzie mój dzień, gdy staniesz przed Trybunałem Narodowym, by odpowiedzieć za swoje zbrodnie przeciwko narodowi i państwu.