Radny PiS zakażony koronawirusem obala fake newsy i apeluje do polityków PO - zdjęcie
18.03.20, 08:45Screenshot Youtube - prawicowy internet

Radny PiS zakażony koronawirusem obala fake newsy i apeluje do polityków PO

10

Chciałbym obalić kilka fake newsów, na przykład te, które dotyczą nieprzygotowania szpitali. Tutaj wszystko działa można powiedzieć, że perfekcyjnie” - mówi radny PiS z Pomorza Dariusz Matecki, który przebywa w szczecińskim szpitalu, ponieważ jak się okazało – jest zakażony koronawirusem. W swoim nagraniu stwierdza między innymi:

Wszystko jest sterylne, są maseczki, płyny dezynfekujące, pielęgniarki i lekarze również są bardzo dobrze zabezpieczeni, przychodzą w tych pełnych kombinezonach. Jak tylko tu przychodzą, wymieniają później rękawiczki i dezynfekują ręce”.

Podkreśla, że wielką wdzięczność okazać należy zwłaszcza lekarzom i pielęgniarkom, nierzadko starszym osobom, które narażają swoje zdrowie i życie dla ratowania innych. Na koniec zaapelował również do polityków Platformy Obywatelskiej o to, aby ci nie mówili publicznie o konieczności przebadania każdego Polaka na obecność koronawirusa, ponieważ to jest właśnie to, czego najbardziej obawiają się lekarze:

[…] że nagle przyjdzie się przebadać wielki <<rzut>> ludzi i będą w poczekalni np. zarażać jeden drugiego koronawirusem. Lepiej siedzieć w domu i jeśli naprawdę czujecie, że jesteście zakażeni, to dopiero wtedy przyjechać i zrobić badania”.

dam/Youtube - Prawicowy Internet

Komentarze (10):

sarenka2020.03.18 11:11
to ten Krasnal to co na lekarzy - rezydentow tak narzekal, ze tacy pazerni sa?
stop wirusom i innym tęczowym zarazom!2020.03.18 10:20
Pedały i feministki roznosiły wirusa podczas manify popieranej przez lewacki rząd Hiszpanii.
arbiter elegancji2020.03.18 10:12
To ten krypto nieujawniony, co to "odkażał" plac po manifestacji LGBT? Teraz to po nim odkażają pomieszczenia w urzędzie miejskim w Szczecinie.
Andrzej Malik2020.03.18 10:02
I jeszcze jedno- Matecki objawy zarażenia miał od 8 marca, o czym donosił na swoim TT. i jednocześnie hejtował Trzaskowskiego, że ten ma domową kwarantannę. I takich kretynów nam trzeba, brawo!
Andrzej Malik2020.03.18 9:45
Wszystko to zasługa naszego prezesa i nie jest prawdą, że nad łóżkami dach przeciekał! Szczególnie, że prawie nie padało! Prezes dba o nas jak ojciec najlepszy! Pre...
Zdecydowanie hetero!2020.03.18 9:16
To pedał jest? Poważnie pytam, bo się pojawiły głosy że ten wirus to kara za zboczenie. Ktoś wie?
Maria Blaszczyk2020.03.18 16:31
Nie, żebym ceniła sobie taki język, ale wiele na to wskazuje... To ten człowiek, co razem z Młodzieżą Wszechpolską nawoływał do odkażania Szczecina po marszu równości.
kasikasss2020.03.18 9:11
To proszę pojechać do Zgierskiego szpitala i sprawdzić...podobno TVP nie wpuszczono na teren bo się obawiano pewnie...do wczoraj mieli 10 kombinezonów..prowizoryczna śluza się zawaliła,,,,jedna łazienka na oddziale..do niedawna igieł nawet brakowało...w Salwe w Łodzi w tej samej maseczce na oddziale położniczym pielęgniarka chodzi kilka godzin....przełożeni wręcz wykładają mniej, żeby położne oszczędzały....trzeba rozmawiać ze zwykłym personelem bo władza uładza, że jest wszystko ok,,,a pracownicy są przerażeni i boją się mówić otwarcie....
BOGAnieMA2020.03.18 9:04
Ok, niech wam Maria Antonina opowie jak to we Francji głodu nie ma...
taro2020.03.18 13:44
glodowala cala zachodnia europa ,nie z powodu antoniny, tylko nieurodzaju, ochlodzenia klimatu i zimna, ktore pozniej nastalo, mrozy i opady sniegu.