Przesłuchanie Tuska. Jacek Sasin: Nad niczym nie panował i na niczym się nie znał. Aktor zapomniał swojej roli - zdjęcie
18.06.19, 07:10screenshot Youtube

Przesłuchanie Tuska. Jacek Sasin: Nad niczym nie panował i na niczym się nie znał. Aktor zapomniał swojej roli

2

- Z przesłuchania Donalda Tuska przed sejmową komisją śledczą ds. VAT dowiedzieliśmy się, że były premier o niczym nie wiedział, nad niczym nie panował i na niczym się nie znał - ocenił w "Sygnałach dnia" Jacek Sasin, wiceminister i przewodniczący Komitetu Stałego Rady Ministrów.

- Wyłudzenia VAT były i są nadal, tylko obecna ekipa boi się rozmawiać o tych problemach - mówił w poniedziałek przed komisją śledczą ds. VAT były premier Donald Tusk. Zarzucił rządzącym manipulacje i kłamstwa, które "zatrują umysły na długie lata", a których ofiarą będzie Polska.

O przesłuchaniu Donalda Tuska mówił w "Sygnałach dnia" Jacek Sasin, wiceminister i przewodniczący Komitetu Stałego Rady Ministrów. - Wczorajsze przesłuchanie to było zadziwiające widowisko. Można je porównać do występu aktora, który zapomniał chyba swojej roli - ocenił Sasin.

- Dowiedzieliśmy się, że premier polskiego państwa o niczym nie wiedział, nad niczym nie panował i na niczym się nie znał. Mówił, że jest historykiem, a finanse to nie jego domena - dodał polityk.

Według wicepremiera "od czterech lat mamy bardzo dobrą dynamikę wzrostu wpływów podatkowych". - To pokazuje, jaka była skala niedomagań systemu podatkowego w poprzednich latach - podsumował Jacek Sasin.

Całej rozmowy wysłuchać można tutaj

dam/Polskieradio24.pl

Komentarze (2):

Toefila Bapka w spoczynku w Trumnicach2019.06.18 9:03
Intelekt posła Sasina wraz z jego niewątpliwymi i częstymi pobytami w końcowym odcinku przewodu pokarmowego szeregowego posła czynią go wręcz nieomylnym w swych sądach.
Pluralis maiestatis2019.06.18 7:28
Tymczasem w jednym ze wszechświatów równoległych: "Donald Tusk MIAŻDŻY akolitów Kaczyńskiego. Poseł Horała bezradny wobec argumentów jakie padły podczas posiedzenia Komisji. ZOBACZ KONIECZNIE! (video)"