Przerażające sceny z Chile! Lewicowcy dewastują Kościół! - zdjęcie
10.11.19, 12:17(fot. screen)

Przerażające sceny z Chile! Lewicowcy dewastują Kościół!

58

W Chile trwają manifestacje antyrządowe. Mimo rekonstrukcji rządu, jego przeciwnicy domagają się ustąpienia z urzędu prezydenta Sebastiana Pinery. Bezpośrednim powodem buntu obywateli było podniesienie cen biletów na metro.

Podczas protestów rządowych zamaskowani członkowie Antify (jeden z protestujących trzyma flagę z symbolem tego ruchu, jak też anarchistów), zdemolowali kościół katolicki w Santiago.

Na filmie widać działania skrajnych lewicowych bojówek, które niszczą kościół pw. Wniebowzięcia NMP w Santiago.

Lewicowcy zniszczyli wnętrze kościoła, spalili zarówno sakralne figury, jak i przedmioty użytkowe, np. łatki i instrumenty muzyczne.

 

Komentarze (58):

wacula2019.11.11 13:55
Tak bluźnierca w chwili swej śmierci przed przystąpieniem do otchłani piekła dokąd przyszedł z własnym chrustem z całego życia na plecach na własny stos piekielny aby go zapalił sam diabeł,wtedy ujrzy poskładanego przez wierzących już figurę Jezusa Chrystusa która jest już znowu nowa
Józek2019.11.11 7:34
Zidiocenie lewactwa nie ma granic.Wielbiciele szatana w akcji. Jak długo jeszcze ?
Maria Blaszczyk2019.11.11 12:38
Aż kościół katolicki zajmie należne sobie miejsce. Jednego ze związków wyznaniowych.
Ramirez2019.11.12 1:01
A kiedy lewactwo zajmie należne sobie miejsce? Jednego z wielu stowarzyszeń, obok filatelistów i hodowców rybek akwariowych, bez prawa do narzucania społeczeństwu rozwiązań światopoglądowych i pedołomałżeństw?
Maria Blaszczyk2019.11.10 19:35
Wzruszająca jest ta skrzywdzona niewinność... A tymczasem z badania opinii publicznej przeprowadzonego w Chile wynika, że 81 proc. mieszkańców z dezaprobatą wypowiada się o tamtejszym Kościele katolickim, co dało mu zaszczytne pierwsze miejsce. Zapytacie może - a czym to mistyczne ciało Chrystusa zawiniło tym lewackim satanistom? Ano paroma rzeczami... Na przykład: Gwałceniem dzieci i ukrywaniem tego przez rzeczone mistyczne ciało. Zawsze mnie zdumiewa, jak można żałować drewnianej figury, a nie pamiętać o żywych ludziach. Popieraniem dyktatury Pinocheta https://images.app.goo.gl/UeiGwduXxgGRZ3UGA No i rozwiązaniami podobnymi do polskich - podczas gdy wraz z neoliberalną transformacją nierówności rosły, kościół zawsze był po stronie beneficjentów, trzymając - z wzajemnością - z władzą.
ect2019.11.10 21:49
Zbyt łatwo uogólniasz. To że ileś tam procent jest przeciwko KK nie jest równoznaczny ze sprawiedliwą ich oceną całego Kościoła. Najłatwiej ujrzeć zło, zwłaszcza u innych, ale już znacznie trudniej dobro. Naprawdę myślisz, ze cały Kościół, wszyscy ludzie wierzący gwałcą i przemilczają? Nie mieszaj drewnianej figurki z pedofilią, bo to zupełnie inny kaliber.
Maria Blaszczyk2019.11.10 22:05
Nie. Nie uważam, że wszyscy wierzący gwałcą i przemilczają. To własnie ci wierzący mają tego kościoła dość. W Chile większość to katolicy. Ale cały ich episkopat - to już tak. Przemilczał. Kolaborował. Czerpał korzyści z sojuszu tronu z ołtarzem. Nazywanie tego "prześladowaniem chrześcijan" jest co najmniej nieścisłe. Fronda pomija krzywdy wyrządzone ludziom przez kosciół, przez wspieraną przez niego dyktaturę - 3 tysięca trupów i znikniętych, przez Karadimę i jego kumpli, przez kościół, który słono kazał sobie płacic za edukację i usługi zdrowotne, ale za to zniszczenie wystroju wnętrza nazywa "prześladowaniami chrześcijan". Proporcje jakieś powinny obowiązywac. A co do sprawiedliwej oceny - jak sądzisz - czy gdyby hierarchia kościelna stanęła z ludźmi ramie w ramie przeciwko tym podwyżkom, od których się wszystko zaczęło - to jakby się dalej potoczyła ta historia? No ale własnie w tym rzecz. Oni mają bardzo głęboko gdzieś ceny biletów na metro. Bo sami metrem nie jeżdżą.
Ramirez2019.11.10 22:13
Szkoda że uparcie przemilczasz, kim byli ci zniknięci - najpodlejsi z podłych, mordercy, zbrodniarze i komunistyczni oprawcy szykujący karabiny do mordowania na wielką skalę. Nie zapomnij pamiętać o 50 tysiącach Doradców Wojskowych z Kuby, mordujących tysiące "kontrrewolucjonistów" , czyli normalnych ludzi, i zabijających w zamachach terrorystycznych. Pinochet powstrzymał komunistyczne LUDOBÓJSTWO, a że odstrzelono 3K najgorszego bydła, no cóż, nie spotkało ich nic innego niż miało spotkać normalnych Chilijczyków.
Maria Blaszczyk2019.11.11 14:19
Tak, kochany obrońco katów dzieci... Na pewno własnie tak było. I dlatego własnie raport biskupa Sergio Valecha wymienia grupę 164 nieletnich, w tym 88 dzieci poniżej 13 lat, które przez reżim tego milutkiego Pinocheta były katowanie, gwałcone, rażone prądem. Na pewno te dzieciaki to byli "najpodlejsi z podłych, mordercy, zbrodniarze i komunistyczni oprawcy szykujący karabiny do mordowania na wielką skalę"...
Ramirez2019.11.12 0:57
Tylko 88? Każdy widzi, że Junta była bardzo delikatna. Że starała się z całych sił unikać aresztowania dzieci... Dzieci NAGMINNIE używanych do przenoszenia meldunków, bomb, do wskazywania celów do zamordowania. Co za lewakologika - najgorsza zbrodnicza mafia, masowi mordercy doznają rozgrzeszenia i ich zbrodnie są relatywizowane pod dwoma warunkami: są lewakami i wciągnęli do swoich szeregów garść dzieci. Na pewno usprawiedliwiasz czerwonych Khmerów, kanibali, bo przecież ćwierć morderców wycinających na żywca wątroby więźniom to były obiektywnie rzecz biorąc dzieci. PS. Przypomnę, że Stalin miał na swoje specjalne rozkazy komando 12-latków - wyszkolonych do mordowania zabójców, nieznających strachu.
Ramirez2019.11.10 22:09
Jak się "opinie publiczną" zindoktrynuje, tak ona "się wypowiada". I jak zawsze, te same bajki o "gwałtach". nie było żadnych gwałtów, poza oszczerstwami dorosłych szumowin, "przypominających sobie" po dekadach różne zmyślone historyjki, w nadziei na wzbogacenie się. Znany fakt - gdy tylko media opisywały historie osób opowiadających, że porwali ich i gwałcili Kosmici, natychmiast ujawniają się setki podobnych cymbałów, z ogniem w oku opowiadających że ich tez Kosmici porwali i gwałcili zimnymi fallusami. A jak jeszcze dodać do tego oklaski ze strony lewackiego bydła i ukochane pieniążki, obraz jest kompletny.
anonim2019.11.10 22:16
Wow... Księża przyznają się do gwałtów. Ale skoro nie było... Powiedz Cybuli, że niepotrzebnie mielił ozorem, żadnych gwałtów nie było!
Ramirez2019.11.10 22:40
Podczas procesów w USA, z ponad 4000 oskarżonych, sądy uznały winę 252. Czyli ponad 90% oskarżeń było oszczerstwami.
anonim2019.11.11 11:21
To ja doczytam wikipedię troszkę dalej. "Sąd Najwyższy Pensylwanii opublikował w sierpniu 2018 raport opublikowany przez prokuratora generalnego Pensylwanii Josha Shapiro, przedstawiający przypadki pedofilii w sześciu badanych z ośmiu diecezji tamtejszego Kościoła katolickiego. Raport wymienia ponad 300 duchownych dopuszczających się tego przestępstwa w ciągu minionych 70 lat, a liczbę pokrzywdzonych dzieci określa na ponad 1000 osób, przy czym cześć przestępstw mogła zostać zatuszowana lub nie zostać zgłoszona. Wśród osób podejrzewanych o tuszowanie skandalu jest obecny metropolita Waszyngtonu, kardynał Donald Wuerl. Amerykańska organizacja pozarządowa Bishops Accountability oceniła, że w latach 1950–2016 w Stanach Zjednoczonych przestępstw pedofilii dopuściło się 6721 księży, zaś liczba ofiar wynosi 18 565 dzieci"
Ramirez2019.11.11 11:43
Dawno udowodniono liczne fałszerstwa i celowe manipulacje podczas prokurowania tego "raportu". Udowodniono również związki autorów ze zorganizowanym wyłudzaniem i przejmowaniem majątków od Kościoła. Solidnie się kilku ważniaków obłowiło. PS. Szkoda że nie z 700 lat. Albo z 2000.
anonim2019.11.11 12:42
Artykulik mogę? Chętnie poczytam. A problemem w Polsce największym jest to, że oskarżeni księża są przenoszeni na inne parafie gdzie dalej mają dostęp do dzieciaków.
Ramirez2019.11.11 10:41
W zasadzie na procesach stalinowskich oskarżani podobnie przyznawali się do "szpiegostwa".
Maria Blaszczyk2019.11.10 23:53
Żadnych "gwałtów" nie było? Po pierwsze, nie pisałam nic o gwałtach, tylko zgwałceniach. Po drugie Karadimę skazano w procesie kanonicznym - zarzucasz Watykanowi oszustwo? Po trzecie - serio uważasz, że bezprecedensowe działanie papieża, jakim było usunięcie CAŁEGO episkopatu, było z powodu "bajek"? Warto tu zaznaczyć, że to był inny papież, niż ten, za czasów którego Karadimę skazano. Po czwarte - w sposób nad wyraz niekomfortowy dla papieża, bo najpierw jednego z tego biskupów bronił jak n iepodległości, a potem musiał się przyznać do tego, że dowody są nie do podważenia. Po piate - w tej historii było rzeczywiście bardzo dużo pieniędzy - wypłacanych ofiarom i świadkom, za milczenie, przez stronę kościelna...
Ramirez2019.11.11 10:32
Nikt nie wykazał, jakoby wypłacano "ofiarom". Wypłacano szantażystom i oszustom.
Maria Blaszczyk2019.11.11 12:50
Jakim oszustom i szantażystom? Czyli Watykan poskazywał i powyrzucał z roboty niewinnych ludzi? Sąd kanoniczny uznał, w dwuinstancyjnym procesie, że Karadima gwałcił, a biskupi kryli. Zanim papież zdymisjonawał cały episkopat, do dymisji podało się kilku biskupów. Np. takich, co korespondowali - i tę korespondencję udało sie ujawnić - jak ukręcić sprawie głowę. Ale co tam fakty. Co tam analogie - w Polsce co prawda nikt nie zdymisjonował episkopatu, ale widzieliśmy zarówno, jak ukrywa się księży zboczeńców, jak oskarża się ofiary, jak kłamie się, jak domaga miłosierdzia i tolerancji dla sprawców. Codziennie oglądamy z bliska, jak wygląda sojusz tronu z ołtarzem. Widzimy, po której stronie opowiedział się kościół - a za to mają pieniądze i władzę. Na pewno wykorzystane dzieciaki sobie to wymyśliły...
Ramirez2019.11.12 1:04
Cwane 40-letnie dzieci (najczęściej uzależnione i w długach) potrafią nie takie historie wymyślać.
Moly2019.11.11 0:17
Tp prawda: w Polsce wiecej klopotow mozna miec za teczowa Maryje niz za usilowanie zabojstwa ( bo takie powinny byc zarzuty dla prychow z bojowek na marszach rownosci). To jest rak an umysle
Ramirez2019.11.11 10:37
Dla lewaków puszczenie pierda na przystanku MZK jest "usiłowaniem zabójstwa".
Magdalenka2019.11.10 19:09
BRAWO PROPSY ZA AKCJĘ.
.2019.11.10 19:26
wzieli by cie na 'kolejarza' jak tą biedaczke ze squota w Berlinie, to byś poglądy zmieniła, czerwona faszystko
Wojtek Polak2019.11.10 18:40
motłoch lewacki inaczej nie potrafi oni tylko potrafią niszczyć kraść i mordować.i albo ich się powstrzyma albo będzie tylko gorzej.
katolik2019.11.10 18:38
niestety szatan dostał pozwolenie na działanie.Niech Papiez i masońscy biskupi modlą się do paczcamamy.,zachowają spokój,co ich obchodzi,że sprofanowali Kościół.Będa sobie patrzeć,jakies słowo przepowiedzą....
Katolik Tradycjonalista2019.11.10 18:06
Gdzie są parafianie należący do tego kościoła? Kręcą sobie filmiki, tylko na to ich stać?
WyburzyćWyprzedaćStrząsnąćZPolskiOkupacjęWatykanu2019.11.10 17:24
Kleruchy katolickie zawsze trzymają z władzą świecką - także z okupacyjną, narzuconą, opresyjną, reżimową. Kleruchy zawsze dostają więcej pieniędzy od rządów, niż od wiernych. Byle tylko posiadali dostatecznie silny i rozbudowany aparat własnej władzy w terenie. Kler w Polsce dysponuje 10.000 budynków kościołów z przyległościami. To są de facto ambasady Watykanu. Dlatego przyszły rozbiór Polski zostanie w Watykanie przyjęty ze zrozumieniem, a do Polaków trafi napomnienie, żeby władzę okupantów uznać, szanować i wspierać. Wszystko przez to, że Watykan sam jest okupantem.
prosty2019.11.10 16:44
Przymiotniki "lewicowy" czy "lewacki" tu chyba funkcjonują jak epitety i zaciemniają problem. Jakkolwiek by sami siebie nazywali, to prymitywni, bez zasad, antyteiści i anarchiści, dla których nienawiść i burzenie tego, co inni stworzyli, kultury, dziedzictwa pokoleń to jak przygotowanie do rozszerzonego samobójstwa. Teraz są jeszcze na etapie niszczenia świata, w którym żyją.
Anarchosyndykalistyczna Internetowa Partyzantka2019.11.10 15:58
I bardzo dobrze! Brawo, Chilijczycy! Trzeba sprzątnąć śmieci po Pinochecie!
anonim2019.11.10 15:16
To jest właśnie południowoamerykańska ideologia tzw.'' kościoła wyzwolenia'' którego przedstawicielem jest obecny papież Franciszek. A gdzie są miejscowi katolicy dlaczego nie bronią kościoła, czyżby mieli taką wiare jak Franciszek który podobno ostatnio wyznał że nie wierzy w cielesne zmartwychwstanie JEZUSA.
tzeźwo myślący2019.11.10 15:01
Dlaczego ci zadymiarze zawsze są zamaskowani? W polskich zadymach również chowają twarze.
RŻNIJMY KUPY - Stachu posprząta2019.11.10 13:47
RŻNIJMY KUPY na 𝐀𝐍𝐃𝐑𝐙𝐄𝐉𝐇𝐀𝐇𝐍 - 𝐋𝐄𝐂𝐇 𝐊𝐄𝐋𝐋𝐄𝐑-𝐊𝐑𝐀𝐖𝐂𝐙𝐘𝐊 A my się ZERŻNIEMY na twój grób! - podpisali sie: proboszcz Pocałumniewdoope oraz rabin Nożykdokotasa
andrzejhahn32019.11.10 13:31
miodzik dla oczu.................kosciol katolicki jest to obrzydliwa zbrodnicza instytucja i .....dlatego SRAM NA NIEGO
oficer LWP2019.11.10 14:08
jak to możliwe, że matka z ojcem mogli wychować takiego przygłupa chyba , że realizujesz rozkazy prosto z synagogi wtedy rozumiem ten prymitywizm intelektualny ja przystało na żydowskiego komucha , którego Stalin przywiózł do Polski na czołgu, w rodzinie pielęgnujecie nr tego czołgu?
andrzejhahn32019.11.10 14:34
kolejny katolicki imbecyl co to pluje na zydow a jednoczesnie modli sie do zyda i zydowki.............i wy poganscy sekciarze katoliccy dziwicie sie kiedy gada sie na was ciemna zacofana masa..............
oficer LWP2019.11.10 15:23
ty nie jesteś na służbie u żyda, ty jednak jesteś od urodzenia przygłup o wszelkich cechach psychopaty
andrzejhahn32019.11.10 15:49
nie ma bardziej wiekszych psycholi od takich jak ty katoli
oficer LWP2019.11.10 16:50
tylko potwierdzasz to co już o tobie napisałem
andrzejhahn32019.11.10 17:51
ty lepiej potwierdz swoja obecnosc u psychiatry
.2019.11.10 19:22
nie ma nikogo głupszego od marksisty leninisty któremu się wydaje że nim nie jest. A, ty czerwony oszołomie, jesteś takiego indywiduum książkową emanacją, męska qrewko
.2019.11.10 19:23
to oczywiście do andrzejhahn3
andrzejhahn32019.11.10 14:35
jak to jest mozliwe ze wy katole jestescie takimi kretynami..................
Michal2019.11.10 13:20
Tak się kończy sojusz tronu z ołtarzem. Duchowni błogosławiący tyranów, uwiarygadniający obłudę, złodziejstwo i morderstwa, szydzący wraz oligarchiczną władzą z obywateli. Kościół zawsze ma tendencje do symbiozy z władzą, z oligarchiczną władzą, podobnie jak władza do symbiozy z kościołem. Wzajemnie sprzymierzają się by nieść biedę, tyranię i upokorzenie ludziom. Dziwie się, że w Polsce o tym nie pamiętają.
Ron2019.11.10 23:14
Będziesz obalał tron z ołtarzem ? Skąd ja to znam, niech pomyślę.
ect2019.11.10 13:09
Zbuntowanym aniołom też się wydawało, że Boga przechytrzą... i dostali co chcieli. Koniec każdego człowieka na tej ziemi jest bliski, nawet się nie obejrzymy dobrze gdy życie tutaj przeminie a potem już tylko cała wieczność.
anonim2019.11.10 13:08
Jestem naprawdę bardzo wyrozumiały i wiele potrafię wybaczyć, niemniej po jakie licho niszczyli instrumenty muzyczne? :(
Olej2019.11.10 12:50
Świat czeka tragedia jakiej sobie nie wyobraża.
anonim2019.11.10 21:52
No, jesteśmy o krok od katastrofy klimatycznej. Palone kościoły wydzielają dużo zanieczyszczeń do powietrza, nie powinno się tego robić w trosce o środowisko!
marek2019.11.10 12:48
Lewacki motłoch z najniższymi instynktami w akcji. Typowe wściekłe psy które po wzorowo "dokonanej" robocie idą się nażreć żeby mieć siłę do dalszego ujadania, gryzienia i agresji. W rzeczywistości biedni, bardzo biedni i głupi "ludzie"...
mineciarz2019.11.10 12:47
cóż, bóg nie wysłuchał modlitw to oberwał...
ktoś tam2019.11.10 12:29
@Dumna bida No to o czym tam ostatnio sobie gaworzyliśmy? Aaa... o sokach warzywno-owocowych... Z takiego np. soku z buraka otrzymaliśmy nieco toksyczny ekstrakt pod nazwą "Jachirówka". Mnie na ten przykład przypomniał się sok z granatów, bardzo orzeźwiający i o wybitnych właściwościach antyrakowych, oczyszczający... Ale tam soczki... Dla każdego coś miłego... Bardziej interesujące jest to, co niektórzy pretendujący od Ojców Narodu potrafią wyprodukować. Np. taki p. poseł Śmiszek podał się za awangardę ludzkości, kwiat cywilizacji i takie tam wyżyny. Otóż - zdaje się to ktoś od Was - ów "kwiat cywilizacji", owe szczyty intelektualne ludzkości czy jak to tam było, jużeśmy przerabiali. W Sodomie i Gomorze... Jak sie owe "szczyty" zakończyły to wiadomo. Obecnie, biorąc pod uwagę wszystkie proroctwa, w realizacji jest zaktualizowane rozwiązanie: Sodoma 2.0, już nie o zasięgu lokalnym lecz globalnym. Pan Bóg, którego podobno nie ma, Waszym wyciem niespecjalnie się przejmuje, tylko robi co uważa za słuszne i nawet żadne nawiedzone Grety Thunberg tego nie zmienią. Choćby za nimi stały wszystkie pieniądze świata i różne nadzwyczajne kasty... Są takie proroctwa, które np. wskazują na to, że Anglia zniknie z powierzchni Ziemi. Ja się temu nie dziwię, biorąc pod uwagę co tam w Londynie powstało 300 lat temu i to co mówił ks. Gabriele Amorth o Londynie, główny egzorcysta diecezji rzymskiej, zatem fachowiec, ekspert w sprawach duchowych i to ekspert nie teoretyczny tylko praktyk, że Londyn jest najbardziej zsatanizowanym miastem na świecie. Piątym pod tym względem ma być Rzym. Ach ta loża P2 i watykańskie tajemnice owocujące "surprajsem" czyli Bergoglio. Ja tak sobie patrzę na to co się dzieje także w tamtym angielskim regionie i widzę, że zgodnie z proroctwami, Anglia jest powoli, ale nieustannie niszczona przez żywioły. Nie ona jedna oczywiście i też jest to zgodne z proroctwami, ale w jej wypadku jest to bardzo charakterystyczne. I tyle by było w temacie angielskiego splendidu... Proroctwa zresztą są obfite w różne informacje. Np. w taką, że także Niemców zostanie tyle ile kot napłakał. I jak patrzę na tę nację to wszystko powoli zmierza w tym kierunku. No jeszcze zniknie co innego, ale to na inną okoliczność... Co zatem z tego wynika, przynajmniej dla mnie... No gieniusze spod znaku LGBT... Wiecie co się z Wami stanie jak zabraknie Katolików w Polsce, jak uda się Wam "zwyciężyć nad przebrzydłym ciemnogrodem"? Jak już nie będzie nikogo kto by się modlił także w Waszej intencji, o Wasze nawrócenie, nawet jak tego nie doceniacie... My, przebrzydli katole, mamy w swojej doktrynie, że możemy zostać zlikwidowani. Nie jest to miłe, ale jesteśmy tego świadomi i wiemy, że życie nie kończy się na tym co tu i teraz. Jest także potem... Ale Wy? Wy nie macie innej perspektywy niż to co widzicie. I jeszcze jesteście z tego dumni...
ktoś tam2019.11.10 12:31
Cd. To Wasz interes mimo wszystko jest taki byśmy my przebrzydli katole tu byli. Nasz niekoniecznie. Żyć, umrzeć... Nie jesteśmy docześnie wieczni i wcześniej czy później nasz czas odejdzie. Ważne jest to byśmy się załapali na wieczne szczęście bo ono nie przemija. Jednakże póki my żyjemy i wołamy do Boga to Bóg ma do kogo odpowiadać. Kiedy nas zabraknie nie będzie już miał z kim rozmawiać i kogo chronić, bo wy Go odrzucacie. Innym przykładem samozwańczej elyty są Żydzi (uj, jaki antysemityzm). No więc XX-sto wieczny Holokaust nie był niczym nadzwyczajnym. Taki np. 70 r. n.e. Co to tam Rzymianie zrobili z "narodem wybranym"? Jatkę czyż nie? A potem jeszcze inne różne różności. I Żydzi tak jak Wy, różne LGBT-owskie mutacje, niczego się nie nauczyli. Wiem, wiem Polacy to mordercy i takie tam, ale do tej pory żaden Żyd nie opowiedział na proste pytanie: dlaczego Bóg w trakcie tych licznych Holokaustów milczał, nie uchronił Żydów przed przebrzydłymi gojami, skoro są tacy pobożni i w porządku, bez win i wad? No czemu? Z Biblii jasno wynika, że jak Żydzi byli w oczach Boga "be" to Bóg ich opuszczał. No więc dlaczego Bóg opuścił Żydów w XX w.? I nie ma w tej perspektywie morderców, bo jeśli już, to mordercy byli tylko narzędziem wymierzania kary. Żydzi myślą co prawda, że jak oskarżą Polaków to rozwiążą wszystkie swoje problemy. Niestety nie tak łatwo pójdzie, bo nie odpowiadają jednak na to jedno fundamentalne pytanie: skoro byli tacy świetni to dlaczego Bóg dopusścił na nich cierpienie? A ponieważ zrobił to nie po raz pierwszy, to z tego wynika, że Żydzi niczego się nie nauczyli. Tak jak i Wy. I dlatego kroi się zarówno aktualizacja Sodomy jak i kolejny Holokaust. Kto wie czy i nie w Polsce, jak zabraknie przebrzydłych katoli, tych "ksenofobicznych nazioli" - ostatnio było coś o 60 tys. nazistów, czyż nie? - nad czym razem z Żydami usilnie pracujecie... Mnie śmierć nie przeraża, a Ciebie Mysiu-Pysiu? Kilka razy w życiu, w obu ustrojach, miałem taką perspektywę przed sobą, więc wiem co piszę.
cenisz dobre dziennikarstwo?2019.11.10 12:25
Kościół zawsze można posprzątać. Wasza wybiórcza frondowrażliwość jest porażająca: https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2019-11-08/lincz-w-boliwii-burmistrz-wyciagnieta-z-urzedu-oblana-czerwona-farba-i-pobita/
ktoś tam2019.11.10 12:48
Ale w Polsacie nie informowali o wydarzeniach w Chile? Podobno wrażliwość Polsatu przewyższa tylko wrażliwość TVN-u i "GW". No ta wrażliwość nie ma sobie równych.
.2019.11.10 14:00
do Stachu - ty, wrażliwy, wynocha z tego portalu i najlepiej z Polski, oszołomie z ojkofobią
Lupaszko2019.11.11 8:57
szable w dłoń, na koń i bolszewickiego ciecia goń goń goń