06.02.16, 17:39Razem przeciw imigrantom: Ruch Narodowy i Pegida

Prorosyjska Pegida i Ruch Narodowy razem przeciw imigrantom!

Dziś w Warszawie odbyła się manifestacja antyimigrancka "Przeciw islamizacji Europy". - Podobne protesty mają odbyć się w około 150 miastach w całej Europie, także w kilku miastach Polski - zapowiedział Robert Winnicki, prezes Ruchu Narodowego i poseł Kukiz'15. Organizatorami polskich manifestacji są Ruch Narodowy i Młodzież Wszechpolską w ramach porozumienia "Twierdza Europa". Na manifestacji narodowców pojawiła się i przemówila do zebranych m.in. liderka niemieckiej organizacji walczącej z islamizacją Niemiec i Europy (PEGIDA), Tatjana Festerling, wierna Moskwie. 

Pan Winnicki wyjaśniał, że kolejne manifestacje mają na celu okazanie społecznego oporu wobec przyjmowania imigrantów. Uważa, że przybysze z Bliskiego Wschodu nie radzą sobie z asymilacją w Europie i stanowią dla niej zagrożenie. - Chcemy, by Polska pozostała Polską; by nie było tu islamskich dzielnic. By na wzór zachodnioeuropejski, nie dochodziło u nas do rabunków, gwałtów czy nawet mordów. Chcemy po prostu powstrzymać falę najazdu osób z obcych kręgów kulturowych - mówił poseł ruchu Kukiz'15. - Będziemy apelować do rządu i polityków Prawa i Sprawiedliwości, aby nie przyjmowali imigrantów do Polski - zapowiedział podczas manifestacji lider Ruchu Narodowego Robert Winnicki. 

A Pani Tatjana Festerling powiedziała do swoich przyjaciół z Ruchu Narodowego: - Przyjaciele, zapewniam Was, nasi obywatele nie myślą tak jak niemiecki rząd. Wstydzimy się za kanclerz Angele Merkel! Jest nam wstyd za ich arogancję i ich mieszanie się w wasze narodowe sprawy. Jest nam wstyd za to, co mówią niemieccy politycy, którzy krytykują wasz rząd wybrany demokratycznie. Wstydzimy się za bezczelność niemieckich polityków, którzy są zdania, żeby udzielać lekcji Polsce w sprawach demokracji i wolności. To wszystko, co zostało zrobione dla polsko-niemieckiej przyjaźni jest systematyczne niszczone przez lewicowy rząd Merkel i niemieckie media (…) Ci zarozumiali feudałowie, którzy siedzą w Brukseli w swoich pałacach, ale nie robią nic przeciwko upadkowi europejskiego kontynentu udowadniają, że zawiedli. UE zawiodła, należy ją zniszczyć. Im szybciej, tym lepiej – powiedziała Festerlin.

Alians Ruchu Narodowego z Pegidą zdaje się potwierdzać przypuszczenia, że RN-owi bliżej do Moskwy niż do...No właśnie, gdzie jeszcze mogliby się zwrócić panowie i panie z RN?

philo

Komentarze

anonim2016.02.6 17:49
"No właśnie, gdzie jeszcze mogliby się zwrócić panowie i panie z RN?" Niech zgadnę - do USraela lub kanclerzycy Makreli ?
anonim2016.02.6 17:56
O shit. Te schizy redakcji przyjmują niespotykanie gwałtowny charakter. Jakieś dwa lata temu wchodziłem na Flądrę by trochę potrenować intelekt. Obecnie pozostaje mi tylko śmiech i trollowanie
anonim2016.02.6 18:12
W kwestii imigrantów islamskich RN ma rację. Dorze, że do manifestujących w Polsce dołączyli się manifestujący w Niemczech i to wcale nie oznacza, że RN popiera Moskwę. Ktoś tu wyciąga nazbyt naciągane wnioski. Popieram protest.
anonim2016.02.6 18:47
Jęli byłoby im bliżej do Moskwy to i jednocześnie do Berlina - bo red. jest spółka bez jakiejkolwiek odpowiedzialności, zastanawiam się komu Wam Frondo bliżej
anonim2016.02.6 18:51
NIE dla UCHODŹCÓW i NIE dla FSB(Rosja)+ZNBw(RFN) Do przemyślenia: http://www.youtube.com/watch?v=j_tHrCB-Acs
anonim2016.02.6 19:40
Jesteśmy manipulowani przez Putina i jego służby i przez współpracującą z Putinem Merkel - przyjmowanie imigrantów ozn. utratę suwerenności i poddanie się planom Merkel+Putin jak i ew. izolacja(także jako straszak) skutkuje tym samym - to są dwie kanalie do rozegrania a nie jak się różnym stronnikom wydaje tylko jedna. Ten tekst wpisuje sie w manipulację obu służb
anonim2016.02.6 20:33
zawłaszczają opozycję przeciw migrantom ?
anonim2016.02.7 11:36
Merkel wykorzystała kryzys na Bliskim Wschodzie cynicznie, odrębną sprawa jest rozgrywka Merkel-Erdogan - imigracja z mechanizmem relokacji to narzędzie wojny - nasze pkb rośnie ale Polacy biednieją - kapitał odpływa do Niemiec (UE nie przynosi korzyści - jest toksyczna dzięki Niemcom) - Niemieccy biskupi to nie patrioci - to funkcjonariusze... czy to cię nie dziwi? ????---??__++=!?????? ???????????????????? ? ???????????????????????????????????????????????????? https://www.youtube.com/watch?v=amJPgakOi30