Profesor wychowany przez lesbijki opowiada o tym jaka to trauma - zdjęcie
09.03.17, 13:58Przykładowa para lesbijska

Profesor wychowany przez lesbijki opowiada o tym jaka to trauma

Jakie spustoszenie powoduje w człowieku wychowanie przez dwie osoby tej samej płci, opowiada profesor jednej z amerykańskich uczelni.

Robert Lopez, profesor języka angielskiego na Uniwersytecie Northridge był przez niemal 20 lat wychowywany przez dwie lesbijki: matkęi jej partnerkę. Jak zaświadcza, sytuacja powodowała, iż jak mówi, był skazany na "bycie społecznym wyrzutkiem".

Lopez doskonale wiedział czego mu było brak. O rówieśnikach wychowywanych w normalnych rodzinach mówił: "Uczyli się jak być odważnym i niezachwianym od mężczyzn i jak pisać kartki z podziękowaniami i być wrażliwym od kobiet". W domu Lopeza tego zabrakło.

Profesor j. angielskiego wyznał, że nie miał pojęcia jak być atrakcyjnym dla płci przeciwnej. Dodawał: "Gdy wyszedłem na zewnątrz, natychmiast byłem uznawany za wyrzutka z powodu moich dziewczęcych nawyków, śmiesznych ubrań, seplenienia i dziwaczności".

Lopez uważa, że osoby wychowane w "rodzinach" jednopłciowych są bardziej zainteresowane homoseksualizmem, a środowisko gejowskie oskarża o to, że chcą zamknąć usta tym, którzy tak jak on wyznają prawdę na temat wychowania przez "rodziców" tej samej płci.

krp/chnnews.pl, Fronda.pl