Prof. Kochanowski: Jestem gejem. Będę się bronił. Internauci: Za tęczą się chowasz, papierowy tygrysie? - zdjęcie
14.08.19, 09:45screenshot Youtube - artykuł osiemnasty

Prof. Kochanowski: Jestem gejem. Będę się bronił. Internauci: Za tęczą się chowasz, papierowy tygrysie?

45

Prof. UW Jacek Kochanowski, który w ostatnich dniach zasłynął serią hejterskich wpisów w mediach społecznościowych, został upomniany przez rzecznik UW Annę Korzekwę-Józefowicz. Broniąc swojego stanowiska, posługujący się wcześniej wulgaryzmami Kochanowski, twierdzi, że nie on zaczął. Na ten wpis licznie zareagowali internauci.

Styl wypowiedzi, jaki w swoich ostatnich wpisach zaprezentował prof. UW Jacek Kochanowski, nie spełnia standardów debaty publicznej. Sprawa zostanie skierowana do rzecznika dyscyplinarnego UW”

- napisała wczoraj rzecznik UW o skandalicznych wypowiedziach pracownika naukowego uczelni.

Jestem nie tylko profesorem, ale także gejem. Codziennie w mediach politycy prawicy, publicyści i ludzie Kościoła wylewają na mnie kubły pomyj. Otóż będę się bronił, bo to nie ja rozpętałem tę wojnę. Proszę poczytać, jak nazywają mnie ludzie w komentarzach pod Pani postem”

- stwierdził Kochanowski.

Tysol.pl

Komentarze (45):

Greg Antek2019.08.18 15:28
czy ja musze wiedziec pedale ze sie dmuchasz w odbyt,,, trace apetyt i wage przez takich jak ty,,
Bożena2019.08.16 10:17
Ataki nie są obroną tylko dziką prymitywną agresją. Kogo obchodzi, że jest gejem. Czym się tu chwalić odchyleniem od normalności? Żenada.
jacek placek2019.08.16 7:27
Profesorek jedyne co potrafi to chwalić się, że jest gejem. Nikogo to nie interesuje, poza innymi gejami. Proponuję żeby towarzystwa szukał wśród gejów a innym dał spokój.
Jazzz2019.08.16 0:16
Tak się broni profesor UW ??? Nie możliwe, Tak może się bronić burak spod budki z piwem, prosty człowiek po 8 klasach SP. Ale żeby tak gnoił ludzi profesor. Taka to bolszewicka norma że wykształcenie do niczego nie zobowiązuje.
ten2019.08.15 16:39
to wyjeżdżaj do gejowa, droga wolna
Ja2019.08.15 13:15
Lobby z synagogi szatana przeniknęło do uniwersytetów, aby deprawować młodych ludzi. Walczą z wiarą, a jednym z najważniejszych celów jest zniewolenie ludzkości pod skrzydłami światowej masonerii NWO kierowanej przez banksterów Rothildów, Rolefelerów, Sorosa, korporacje międzynarodowe. Zagarnęli oni prawie cały majątek i dorobek materialny ludzkości. Dlatego dyktują wszystko i bezkarnie zniewalają ludzi. Są to ludzie Szatana, choć sami mówią , że są ateistami, gejami, itp., ale tak naprawdę są okultystami religii satanistycznej. Chcą zmienić terrorem porządek świata na satanistyczny.. Jest to opisane w Apokalipsie św. Jana Ap. My wierzący trwajmy mocno przy Jezusie Chrystusie i brońmy naszej wiary i Kościoła.
Mejer2019.08.15 12:54
Kolejny zbok z UW ... co oni tam katedre wykolejonych prowadzą ?
Zbigniew2019.08.15 12:05
Jakie rycerstwo taka i "obrona" - wylewy śmierdzącej gnojówki. W Polsce trzeba sformułować i wprowadzić procedurę weryfikacji stopni/tytułów naukowych - koniecznie! Nie może być tak, że może ktoś w autorytecie nauki wygłaszać brednie, kłamstwa i razić gnojem. Musi istnieć prawo chroniące społeczeństwo przed takimi niebezpiecznymi nadużyciami.
Jarek XXL2019.08.15 9:13
Ale, czy masz COKOLWIEK - na swoją obronę ??????
Andrzej Budzinski2019.08.15 0:36
Chiałbym dołączyć mój głos dotyczący idei LGBT i GENDER. Otóż w ostatnim czasie napisałem książkę, która rozpatruje ten problem: LESBIAN GAY BISEXUAL TRANS. BŁAZNY KRÓLA „Lesbian, gay, bisexual, Trans … błazny króla”, to próba odpowiedzi na definicję naukową homoseksualizmu, według której jest on naturalnym wariantem ludzkich zachowań, polegającym na sentymentalnym i/lub seksualnym przyciąganiu osób tej samej płci”. „Naturalny wariant”. Według tak sformułowanej definicji homoseksualizmu stawiam pytanie: Naturalny wariant, ale według jakiej matury? Tej przed grzechem pierworodnym zgodnej z wolą Bożą? Czy tej po grzechu pierworodnym skażonej przez grzech i manipulację szatana? Odpowiedzi na te pytania znajdują się w Piśmie Świętym, a w szczególności w Księdze Rodzaju w opisie stworzenia, który ukazuje w sposób jasny i niepodważalny prawdę o naturze człowieka, jako mężczyzny i kobiety, i ich seksualność stworzonych na obraz i podobieństwo Boga. Książkę można nabyć https://www.andrzejbudzinski.com/
aldek2019.08.14 22:44
Chce się RZ, tak przez RZ.
Prorok2019.08.14 21:35
Gejem to jest Elton John,byl gejem George Michael a ty jestes zwyklym pedalem z konskim lbem.
tere2019.08.14 18:56
To,że jest wulgarny to jest nie do przyjęcia, Jego wypowiedź nie ma logiki. Pewnie coś zawalił, dlatego wyskoczył z tym g...em, bo to ma go chronić. nie wiadomo co z nim mają młodzi chłopcy? Pewnie ktoś się pożalił.
danao2019.08.14 17:33
"Jestem nie tylko profesorem, ale także gejem." Za nic innego, tylko za naigrawanie się z logiki powinien być wywalony. Bo to tak, jakby ktoś powiedział: "jestem heteroseksualny, ale także lubię zupę pomidorową" albo: "mam 175 cm wzrostu, ale także odkurzam czasami mieszkanie". Panie! idź pan stamtąd, nie narażaj młodzieży na pobyt w domu wariatów!
Jerzy2019.08.14 17:16
Jeśli ktoś jest czynnym gejem, i z tych czynów nie zamierza się wycofać, grozi mu wieczne potępienie. Alternatywy dla takich zachowań nie ma.
ada2019.08.14 14:49
A co nas to obchodzi, profesorku? To twój problem i widocznie masz jakieś wątpliwości. Ja się nie chwalę, że jestem hetero, bo nikomu nic do tego.
anonim2019.08.14 13:58
z spaskudzil nazwisko
anonim2019.08.14 13:57
Tak wyglada profan z Izraela o takich im chodzilow szkolnictwie
killpedryll2019.08.14 12:55
Kochanowski, ty nie jesteś gejem tylko pederastą, ciotą, parówą i zwykłym pedałem.
guess who2019.08.14 12:18
Proszę wskazać choć jedno państwo w którym po wprowadzeniu związków partnerskich (niekoniecznie nawet małżeństw dla osób tej samej płci, ale związków partnerskich dostępnych dla wszystkich) "uległa destrukcji instytucja małżeństwa jako związku kobiety i mężczyzny". Jeden kraj, gdzie po wprowadzeniu ZP zanikła instytucja małżeństw dwupłciowych. JEDEN!
stahu2019.08.14 13:02
Prosze .... szlak trafił imperium rzymskie przez rozpasanie seksualne być -może to końcowy objaw krachu ? Zawsze w histori świata -zawsze w ostatnim akordzie TUŻ tuż przed upadkiem wielkich cywilizacji , cesarstw potęg militarno gospodarczych Nagle eksploduje homoseksualizm pedofilia prostytucja zoofila we wszelkich konfiguracjach - totalny upadek obyczajowości hamólców moralnych. Jest to reguła, co to takiego , przypadek?
leszczyna2019.08.14 18:47
Odnośnie upadku imperium rzymskiego, a dokładnie jego zachodniej części, to nastąpił on w roku 476, po uznaniu chrześcijaństwa za religię państwową przez cesarza Teodozjusza w roku 395. Natomiast wschodnia część cesarstwa, z czasem przeobrażona w Bizancjum, monarchię jak najbardziej chrześcijańską, uległa nawale tureckiej w 1453 roku. Żadne z tych wydarzeń nie miały związku z wymienionymi przez Ciebie zjawiskami nieobyczajności.
PJK.2019.08.14 23:31
A SODOMA I GOMORA TO ZAPOMNIELIŚCIE , CO PAN JEZUS Z NIMI ZROBIŁ?
ZERR02019.08.14 17:38
Zanika wszędzie. W każdym państwie białasy poddane homoseksedukacji od przedszkola dostają tzw zaqoba i liczba zboczeńców rośnie kilka razy. Tylko półdebil nie 'widzi' że to proces obliczony na przecwelenie dzieci. Jak one, te przecwelone dorosną, wtedy zaniknie. Sekciarzu
Mirek2019.08.14 11:49
Nie mam nic przeciwko zboczeńcom i różnego rodzaju sodomitom dopóki oni się z tym nie obnażają publicznie . Gdy widzę te ich obrzydliwe korowody na naszych ulicach i te obleśne mordy w piórach pomalowane i półnagie cielska to mi się przysłowiowy nóż w kieszeni otwiera . Gdy jeszcze baby się obściskują to pół biedy ale gdy spasieni obleśni faceci pedały wychodzą na ulicę i udają miłość to jest to obrzydliwe . A ja po prostu nie cierpię obrzydlistwa .
jack2019.08.14 11:29
On się chwali czy żali? A kogo to obchodzi czy on jest gejem lejem czy hejem. Dla mnie to plujący nienawiścią śmieć i tyle.
leszczyna2019.08.14 11:19
Ten profesor to spec genderowo-queerowy. Co to jest, niech pokaże fragment z dzieła kolegi po fachu, dr hab. Andrzeja Rejtera: "(...) dyskurs queer, który mógłby być rozumiany- uogólniając – jako fenomen komunikacyjno- kulturowo- społeczny wyznaczony przez cechę ODMIENNOŚCI od heteronormatywnego wzorca kultury opresyjnej; konstytuowany przez zespół właściwości// wyznaczników- społecznych, kulturowych, aksjologicznych, psychologicznych, semantycznych, estetycznych; obejmujący swym zasięgiem pewien typologiczny zbiór kontekstów i konwencji komunikacyjnych (werbalnych i pozawerbalnych), współtworzących jakiś abstrakcyjny bądź konkretny rodzaj zachowania komunikacyjnego, manifestujący się w określonych tekstach, aktualizacjach gatunków mowy, możliwy także do obserwacji na niższych poziomach kodu naturalnego". Brzmi jak satyryczny kod przemówień z czasów gierkowskich, pozwalający nawijać przez kilkadziesiąt godzin bez powtórzeń, karykatura przemówień politruków. Smutne, że to jest dziś dyscyplina akademicka. To nie gaj, ale cierniowe krzaki Akademosa.
stahu2019.08.14 12:32
he he ...pamiętamy pamiętamy lata 70 ! Były książki poradniki z setkami takich gotowców słownych, do takich ,,wystupów,, Wykształcony to nie znaczy że mądry!
Reytan2019.08.14 10:46
No i co z tego, że jest pan gejem? Czy to ma oznaczać, że jest pan świętą krową, i w żaden sposób nie można się odnosić do pańskiego prymitywizmu i chamstwa? Na szczęście żyjemy w wolnym kraju i nawet jeżeli jest się profesorem (nie wiem jakim cudem) i gejem to należy przestrzegać ogólnie przyjętych norm funkcjonowania w społeczeństwie. Będąc profesrorem UW należałoby również dawać dobry przykład studentom i innym patrzącym z boku, ale ten szczegół możemy pominąć. To nie ten typ profesora. Szkoda, be przez takich jak pan, pańscy koledzy i koleżanki nie będą mieć autorytetu za grosz. Świętym krowom mówimy stanowcze NIE.
joanna2019.08.14 10:42
Panie Profesorze Kochanowski (nazwisko zobowiązuje!), najlepszym dowodem na to, że w Polsce nikt nie prześladuje osób homoseksualnych, jest fakt, że doszedł Pan do profesury, pracuje Pan na prestiżowym uniwersytecie i nikt Panu na żadnym etapie kariery nie utrudniał z tego powodu życia. Znam kilka osób homoseksualnych (kobiet i mężczyzn) pracujących na uczelniach, których także nikt z tego powodu nie dyskryminuje. A teraz jakiś diabeł, albo lobbysta podrzucił Panu pomysł, żeby Pan zaczął robić karierę - zamiast na polu nauki - na ideologii LGBT. Zaręczam, że dopóki Pan będzie się zachowywał jak na rozumnego człowieka i profesora uniwersyteckiego przystało, to w Polsce - słynącej od wieków z tolerancji! - włos z głowy Panu nie spadnie. Ale, gdyby Pan zaczął chodzić nago po ulicach, pomalowany na wszystkie kolory tęczy i zaczął wciskać wszystkim wokół, by Pana naśladowali, to musi się Pan liczyć z tym, że co najmniej wzbudzi Pan śmiech, ale i protest większości społeczeństwa, która nie chce naśladować nagiego Profesora chodzącego np. po Krakowskim Przedmieściu. Mam nadzieję, że jako wykształcony człowiek, dostrzega Pan różnicę pomiędzy byciem gejem, a robieniem ze swojej orientacji seksualnej wesołego miasteczka i pałki na inaczej myślących?
Hanys672019.08.14 10:41
pederaści (jak zwykle) są święci - to nie oni wylewają kubły pomyj ....
Valentynka2019.08.14 20:33
Nie mieszaj wszystkich pederastów w LGBT. Oni sami tego nienawidzą.
Rene2019.08.14 10:20
Zobaczcie ta jego facjate zacięta
ZERR02019.08.14 10:18
W całej UE i szczególnie w Polsce Sekta LGBT jest w pełnym natarciu i w porozumieniu z organami państwa i władzami samorządowymi na ulicach kolejnych miast biją Polaków, nazywając to skromnie 'obroną'.
Dam2019.08.14 10:44
Ty się spowiadasz z tych kłamstw, które tutaj wypisujesz? Kiedy osoby LGBT biły polaków na ulicach kolejnych miast? Jeżeli nie potrafisz bez łamania 8 przykazania czegoś napisać, to zamilcz.
ZERR02019.08.14 16:53
Kiedy? W Białymastoku Aktyw ZSMP, (sory, LGBT) maszerował raźno miotając obelgi przeciw Reakcji, (sory, kibicom). Aby Aktywowi nie stała się krzywda, dostał do pomocy oddziały MO, ZOMO i ORMO (sory, policji państwowej) które pobiły - w pełnym porozumieniu z Aktywem ZSMP - ponad 200 osób, z czego ponad 30 musiało poddać się leczeniu. Co prawda Trybuna Ludu usiłuje przedstawić wydarzenia w kłamliwy sposób, bo JEDEN aktywista nieopatrznie wyszedł poza kordon ZOMO i oberwał kopa. Powinien dostac nagane partyjną, bo nie po to partia wysyła ZOMO, aby jacys Aktywiści ZSMP wychodzili poza kordon.
Zbigniew2019.08.15 12:33
W Białymstoku w dziennikarzy Mediów Narodowych rzucano ze strony uczestników marszu jajkami i jakimiś innymi przedmiotami. Jest zapis wideo.
Tomek2019.08.14 10:18
Jesteś wulgarnym chamem z tytułem profesora! To, jakie masz preferencje seksualne i co robisz w łóżku, w ogóle mnie nie interesuje.
ZERR02019.08.14 17:48
Juz ten 'prof.' zadbał, aby jego preferencje zainteresowały wszystkich naokoło. Z Sektą LGBT nie ma że 'nie interesuje'. Jeśli będziesz nienawistnie milczał, uznają cię za faszystę i zniszczą, jeśli tylko będa mogli.
pad2019.08.14 10:08
Profesor, a taki głupi. On też nie wie, że z chorobą wstydliwą idzie się do dyskretnego doktora i leczy, a nie ogłasza publicznie takiego wstydu ?
DANIEL2019.08.14 9:57
Dziwna ta obrona, przez atak. Jakie to typowe dla dewiantów z LGBT
wiecznie glodni ssrebrnikow2019.08.14 9:57
MYSLE ZE TEN KOCHANOWSKI TO NIE POLAK TYLKO JAKAS PRZYBLEDA.
katolik2019.08.14 9:55
Jesli jestes gejem i profesorem jednoczesnie to powinienes Pan wiedziec to nic czym powinienes sie glosno chwalic, zaden powod do dumy, jedynie wstyd o ogromny smutek dla twoich bliskich. Jesli jestes jeszcze czynnm gejem to ryzykujesz zbawienie (Pan prof. z latwoscia znajdzie sobie fragmenty w Biblii) , stosunek homo to najwyzszy sakrament w kosciele szatana zalozonym przez Szandora LaVeya. Ale jako prof. to przeciez wszystko wiesz.
BUCEK Z KIBUCEK2019.08.14 9:59
COS MI SIE WYDAJE ZE TO PROFESOR OD SIEDMIU BOLESCI
ZERR02019.08.14 17:49
nie od boleści tylko od dżendera