Prof. Grzegorz Górski ostro o działaniach UMK - zdjęcie
19.09.19, 12:15

Prof. Grzegorz Górski ostro o działaniach UMK

4

"Wczoraj odtrąbiono sukces w sprawie prof. A. Nalaskowskiego - rektor UMK cofnął zawieszenie Pana Profesora w wykonywaniu Jego obowiązków. Ale przecież trwa "postępowanie dyscyplinarne", czyli problem ukarania profesora jest aktualny. I to nie tylko tego profesora. Trwają podobne szykany wobec prof. J. Bartyzela" - pisze na facebooku prof. Grzegorz Górski.

"Przypominam, że UMK funkcjonuje w oparciu o środki publiczne. Płatnikami owych środków publicznych, którymi dysponuje ta uczelnia, są w większości katolicy (bo prawie 95% w spisie powszechnych, zadeklarowało że są katolikami). Mamy prawo i obowiązek dopominać się o to, by ci, którzy korzystają z odbieranych nam w podatkach pieniędzy, nie prowadzili działań godzących w drogie nam wartości" - dodaje.

"Słowem by za nasze pieniądze, NIKT NAS NIE OBRAŻAŁ" - stwierdza Górski.

 

bsw/facebook

Komentarze (4):

anonim2019.09.19 16:50
POLACY UCIEKAJCIE OD TOTALNYCH i TĘCZOWYCH - NAWRACAJCIE SIĘ !! POPIERAJĄC ICH BĘDZIECIE WSPÓŁODPOWIEDZIALNI ZA ZŁO KTÓRE ONI PLANUJĄ (homomałżeństwa, adopcja dzieci przez homo, aborcja, deprawacja dzieci WHO-ideologia gender) - WYBORY już 13 października 2019 a - FATIMA OSTRZEGA - CUD SŁOŃCA - 13 października 1917 roku w Fatimie Matka Boża po raz szósty ukazała się trojgu portugalskim pastuszkom. Dzieciom towarzyszył ogromny tłum. Ludzie pobożni przyszli z nakazu sumienia, inni ze zwykłej ciekawości. Niektórzy znaleźli się tam z obowiązku służbowego. Trzy miesiące wcześniej Maryja zapowiedziała: W październiku powiem wam, kim jestem i czego chcę oraz dokonam cudu, który wszyscy zobaczą, aby uwierzyli. Wezwania Matki Bożej skierowane do ludzi oraz tajemnice, które otrzymały dzieci miały uzyskać potwierdzenie, które powinno przekonać każdego co do prawdziwości objawień. SURSUM CORDA - POLACY CHWYĆMY ZA RÓŻANIEC i DO URN, POGONIĆ TĘCZOWĄ ZARAZĘ - JEZUS JEST PANEM POLSKI a MATKA BOŻA KRÓLOWĄ POLSKI !!!
anonim2019.09.19 14:31
95% społeczeństwa jest katolikami?
ZERR02019.09.19 22:29
Tyle się deklaruje, i choćby dostał zahoba, nic na to nie poradzisz, POpaprańcu
anonim2019.09.19 12:57
Pan Gowin musi trochę nad tym popracować. Trudno abyśmy żmije hodowali za własne pieniądze!