Prof. Górski: Izraelski antypolski szowinista znów pluje na Polskę  - zdjęcie
25.06.21, 20:00

Prof. Górski: Izraelski antypolski szowinista znów pluje na Polskę

65

„Ten świat stoi naprawdę na głowie” – pisze w mediach społecznościowych prof. Grzegorz Górski, komentując ostatnie wypowiedzi holenderskiego premiera na temat Węgier i szefa izraelskiego MSZ na temat Polski.

Przed szczytem UE w Brukseli premier Holandii Mark Rutte stwierdził, że w Unii Europejskiej nie ma miejsca dla Węgier. Powodem tej opinii jest przegłosowana niedawno przez węgierski parlament ustawa, w myśl której w szkołach zakazane zostanie propagowanie homoseksualizmu i ideologii gender. Wobec tego holenderski premier chce „rzucić Węgrów na kolana”.

- „[…] muszą sobie uświadomić, że jeśli chcą należeć do Wspólnoty, to nie mogą nikogo dyskryminować ze względu na orientację seksualną, kolor skóry czy płeć”

- stwierdził.

Stanowisko Marka Ruttego skomentował na Facebooku prof. Grzegorz Górski.

- „Mark Rutte, holenderski premier, chce usuwać Węgry z Unii Europejskiej Węgry, bo te - rzekomo - naruszają wartości europejskie w ten sposób, że prawnie gwarantują rodzicom wpływ na wychowywanie ich dzieci. Mówi to facet przewodzący krajowi, który od prawie 20 lat, by ratować walący się system emerytalny, prawnie wyżyna swoich własnych obywateli przy użyciu tzw. eutanazji (ostatnio także dzieci), ku uciesze niezliczonych handlarzy ludzkimi organami”

- pisze prawnik.

Prof. Górski odniósł się również do skandalicznej wypowiedzi szefa izraelskiego ministerstwa spraw zagranicznych i przyszłego premiera Izraela Jaira Lapida, który „hańbą” nazwał nowelizację Polskiego kodeksu administracyjnego.

„Jair Lapid, izraelski antypolski szowinista, który wyssał antypolonizm z mlekiem matki (córki jego trzeciej babki, która zginęła w Oświęcimiu), znowu pluje na Polskę, teraz już jako minister spraw zagranicznych i premier in spe”

- zauważa.

- „Tenże antypolski szowinista dał sygnał amerykańskim potomkom Żydów, którzy w czasie II wojny światowej nie kiwnęli nawet jednym palcem, aby wstawić się za swoimi, wyżynanymi przez Niemców, współbraćmi. Ci właśnie amerykańscy Żydzi chcą dzisiaj wypompować z Polski miliardy dolarów, aby powetować sobie wyrzuty sumienia z tego powodu, że w żaden sposób nie ujęli się za pobratymcami”

- pisze prof. Górski.

- „Tylko czekać, kiedy w imieniu tych brooklyńskich łajdaków, wystąpi rząd niemiecki reprezentujący naród, który był przecież - jak ogłosił ostatnio jakiś żydowski ośrodek "naukowy" - okupowany przez nazistów”

- dodaje.

Jak jego zdaniem powinna zachować się więc Polska?

- „Po raz setny wołam (na puszczy...) - nie można zwlekać  z wystąpieniem z roszczeniami odszkodowawczymi wobec Niemiec. To jedyna dziś droga aby tych łgarzy i paserów zepchnąć do defensywy”

- przekonuje.

kak/Facebook

Komentarze (65):

Panie Profesorze - a co2021.07.4 5:43
z odszkodowaniami od Żydów, którzy w latach 1917 - 1956/89 wyrżnęli w ZSRR i w PRL ca 2 mln Polaków ?
POLAK2021.06.26 12:53
żydowska świnia
Tylko POLSKIE PO2021.06.26 11:16
Bez EWY KUREK nic nie będzie. Chyba, że damy się DYMAĆ tak jak do tej pory. Wielką PRZYJACIÓŁKĄ PRZYZWOITYCH, UCZCIWYCH, SPRAWIEDLIWYCH ŻYDÓW, szczególnie POLSKICH ŻYDÓW, jest PRAWDZIWA POLKA, mająca największą wiedzę o ŻYDACH, szczególnie mieszkających kiedyś na terenie Polski, dr EWA KUREK, nie powinna ona wychodzić ze STUDIA TELEWIZYJNEGO wyjaśniając kwestie ŻYDOWSKIE między POLAKAMI i ŻYDAMI. Nie mówiąc o tym, że w imieniu POLSKI powinna być od "SPECJALNYCH ZADAŃ" w KONTAKTACH z ŻYDAMI. Taki nijaki DANIELS, Żydowska ambasadorka, czy ten Żydowski minister, a nawet nijaki Netanjahu, powinni być pod specjalnym "NADZOREM" dr EWY KUREK, reprezentującym POLSKĘ w tych kontaktach. Kiedy POJAWI się w RZĄDZIE POLSKIM, jako EKSPERT i osoba ODPOWIEDZIALNA za kontakty z ŻYDAMI, dr EWA KUREK, to będzie znak ze nie ma żadnej z KIMŚ "USTAWKI"? OCZYWIŚCIE dr EWA KUREK musi być mocno "UMOCOWANA", najlepiej, jako WICEPREMIER, lub w ostateczności, jako MINISTER. Inaczej to jest tylko "BAJER". Inna sprawa to, że teraz jest cała masa ekspertów od ŻYDÓW z grona dziennikarzy, którzy do tej pory byli ekspertami od sportu, rolnictwa, pojazdów w ruchu drogowym, skupu opakowań zwrotnych czy obrotu owocami. Przy okazji spytam, KIEDY zostanie wyemitowany przez PiS, FILM dr EWY KUREK pt., „KTO RATUJE JEDNO ŻYCIE" znany POLAKOM „PUŁKOWNIK" (od prawie 21 lat leży na półce). Właśnie w tej chwili jest OKAZJA na taką emisje tegoż FILMU. Pięknie współgrałby ze ŚWIADECTWEM POLSKIEGO ŻYDA, ocalałego z Holokaustu, uratowanego przez POLAKÓW Edwarda Mosberga. Przy okazji spytam, CZY będą wspólne z IZRAELCZYKAMI KONFERENCJE na temat "OSZUSTWA w JEDWABNEM", na temat "NIEDOKOŃCZENIE EKSHUMACJI w Jedwabnem", na temat "JAK WSADZIĆ DO WIEZIENIA NIJAKIEGO GRONSSA"" za KŁAMSTWA i PONIŻANIE POLSKI???? Jak zabezpieczyć się przed FABRYKĄ zwaną "PRZEDSIĘBIORSTWO HOLOKAUST" i jej 447??? CZY jak wymóc aby nie nazywano POLSKI naszej OJCZYZNY jakimś dziwacznym słowem POLIN, co to jest POLIN???, ponoć znaczy "MIEJSCE TYMCZASOWE" dla KOGO??? Czy Żydzi będą współpracować nad rozwiązaniem tych spraw??? Czy w końcu IZRAELCZYCY pozwolą pochować na CMENTARZU ŻYDOWSKIM, POLSKICH ŻYDÓW z TEGO DOŁU w JEDWABNEM w którym leżą WRZUCENI jeden na drugim NASI STARSI BRACIA w WIERZE, POLSCY ŻYDZI ZAMORDOWANI PRZEZ siepaczy niemieckich GESTAPOWCÓW i SS-manów??? Przecież jest cały RYTUAŁ POCHÓWKU NASZYCH BRACI POLSKICH ŻYDÓW, nie mogą leżeć we wspólnym DOLE bez POCHÓWKU. CZY JEST ZAPROSZONA do tych rozmów PROFESOR EWA KUREK???
prosty2021.06.28 11:24
Zniknął Pospieszalski, nie będzie dr Kurek. To lizusostwo, brak wizji i reakcje tylko na ważne wydarzenia nas dotyczące wyjdą nam kiedyś, jeśli nie już, bokiem. PiSie, obudź się, rządzenie to nie tylko rozdawanie pieniędzy i walka ze złodziejstwem. To konieczne, ale okrętem "Polska" trzeba sterować, przewidywać zagrożenia i być przygotowanym na reakcję, ale też wykorzystywać niespodziewane okoliczności. Orban potrafi, my jak dzieci we mgle.
cud zydowski2021.06.26 10:35
Zydy od Niemcow dostaja mase pieniedzy to trzymaja swoje falszywe geby i kochaja swoich niemieckich oprawcow
katolicka deratyzacja Polski2021.06.26 10:27
Zydzi i protestanci zamordowali miliony Polakow !!!
Proste pytanie2021.06.26 8:11
Jeżeli w Izraelu albo w USA zamordowano by obywatela tego państwa narodowości polskiej który nie pozostawił testamentu i spadkobierców ustawowych to kto wtedy po nim by dziedziczył ? Izrael ,USA czy Polacy w Mozambiku ?
Byli sobie Polak ,Niemiec i Żyd2021.06.26 7:56
Żyd mieszkał w kamienicy którą kupił za pożyczkę zaciągniętą z polskiego banku. Pożyczki nie zdążył spłacić bo Niemiec zabił Żyda i dodatkowo zburzył kamienicę. Polak kamienicę odbudował za swoje pieniądze. Niemiec zapłacił odszkodowanie innemu Żydowi ,a jeszcze inny Żyd domaga się zwrotu kamienicy od Polaka ...
Praworządność2021.06.26 7:53
Nigdy nie było i nie ma czegoś takiego jak mienie bez spadkowe ! Jeśli zmarły właściciel nie pozostawił testamentu lub nie ma po nim spadkobierców ustawowych to majątek zmarłego dziedziczy państwo !
as2021.06.26 6:53
Jeszcze niedawno przyjaciele, aż tu kilka lat temu okazało się, że jeden z nich mówi do drugiego: DAWAJ KASĘ. Jak to ? Narażałem własne życie i życie moich dzieci aby uratować twoich braci, powiedz czy tak było? TAK BYŁO, ALE DAWAJ KASĘ! To wystawiam ci rachunek na ratowanie i uratowanie tysięcy, tysięcy i... WON. WON oszukańcze, hieno, niewdzięczniku i chciwy wężu. Tyle lat się maskowałeś, tyle lat, aż się dowiedziałem. Nie jesteś wart aby uczciwy człowiek podał ci rękę. To jest przestroga dla innych: uważajcie komu pomagacie! UWAŻAJCIE KOMU POMAGACIE!
Anonim2021.06.26 6:25
Obecna zmian KPA to zamach na własność Polaków, zagraża interesom pokrzywdzonych przez bolszewizm Polaków, a nie Żydów z przedsiębiorstwa holokaust? Zmiana KPA uprawomocni bezprawie urzędnicze? to bolszewickie, ale i to obecne covidowe? Pisowski socjalizm w całej krasie? Ciąg dalszy bolszewizmu? PiS rabuje majętnych Polaków tak, jak komuniści? PiS to neobolszewizm? ...... Żydzi i tak swoje wyłudzą od rządów RP w różnych formach finansowania, dokładnie tak, jak robią to do dziś?
Anonim2021.06.26 6:33
Nie będzie takiej pozycji księgowej: Roszczenia żydowskie? I tu JK i jego sitwa nie kłamie? Ale będą inne formy finansowania żydostwa? Podobnie jak do tej pory? emerytury? cmentarze? działki? budynki? dotacje? fundacje? i czego tam sobie Żyd nie wymyśli?
Anonim2021.06.26 6:38
Zmiana KPA się wpisuje w Wielki Reset? ..... Innowacja J. Kaczyńskiego?
Albert2021.06.26 5:40
Niezmiernie dziwi mnie fakt, że nieprofesor Górski nie dostał jeszcze jakiejś ciepłej rządowej posadki. Ze swym niezmiernie imponującym intelektem (widać KUL jak na dłoni) byłby świetnym uzupełnieniem dla takich tuzów jak Pawłowicz, Czarnek, czy inni pisowscy geniusze.
abc2021.06.26 6:19
Dla odreagowania poczytaj sobie lewackich geniuszy i noblistów: Wałęsę i Tokarczuk.
Albert2021.06.26 7:32
Nobla nie dostaje się za nienależne tytułowanie profesorem i wierzenie w Smerfy, czy inne bujdy.
co?2021.06.26 10:40
jak to nie idze za wymislona bujde przez Tokarczuk dostala Nobla bo po lini partyjnej
as2021.06.26 7:00
włącz myślenie, pilnuj Polski, bo ci ją ukradną razem z twoim małym mieszkankiem
Albert2021.06.26 7:33
Już dawno została doszczętnie rozkradziona przez watykańskich okupantów, teraz jest tylko już dobijanie trupa.
katolicka deratyzacja Polski2021.06.26 10:21
Albert to Konfederacja Targowicka wiecznie antypolska
JM2021.06.26 5:26
Ilu jest przechrztów zasiadających w Sejmie, Senacie i na innych stanowiskach!? To są wewnętrzni wrogowie Polski. Drodzy rodacy dlaczego wybieramy tych łotrów w czasie wyborów? W dobie internetu można dotrzeć do pełnej informacji o tych "Polakach" i zorientować się czym pachną!!! Jeżeli nie wyeliminujemy ich z życia politycznego to będą oni sprzymierzeńcami izraelskich czy amerykańskich szowinistów żydowskich. Jeżeli chodzi o odszkodowania dla Żydów to niech im płacą Niemcy, którzy ich mordowali i niszczyli majątki. Polacy wspólnymi siłami odbudowali wsie i miasta, a teraz żydostwo chce odszkodowania! Zdecydowany sprzeciw!!! Wielu pouciekało do Ameryki, a teraz tchórze sięgać chcą po cudze mienie! WON!!!!
żydokomuny pod Trybunał Narodowy2021.06.26 5:25
zbrodnie ich niech nigdy nie będą przedawnione - Instytut Nakena. Brat Stefana wynocha do kibucu
WICIO pluj narodowy2021.06.26 5:23
pluje ciągiem w kaprawe oka, w nos haczykowaty temu żmijowatemu. Oczywizda nie jestem antypolakiem , a tym bardziej antysemitą
Prawda2021.06.26 6:01
Qurwa a nie Polak jesteś!
kat2021.06.25 22:51
Najwyższa pora, żeby zacząć myśleć o sobie. Łupili nas Niemcy, łupili Ruscy, chcą wykorzystać Żydzi. Dopóki mamy u władzy polski rząd, należy niezwłocznie i konsekwentnie pozamykać niejasne sprawy zgodnie z polską racją stanu. Tylko naiwnie głupi albo nie Polak będzie czynił wszystko, szukając poparcia wokół, aby Polsce nigdy się nie polepszyło, aby Polska pozostawała zawsze ubogim krewnym tych, którzy decydują o Europie. Nie, - dziś Polska dojrzała do tego, żeby bez kompleksów, na równi z liderami kreować przyszłość naszego kontynentu. Wierzę, że ilość polskich sługusów zachodu, o proweniencji sprzedawczyka stopniowo zacznie maleć. Czas na decyzje odważne i bezkompromisowe. W nieodległej przyszłości z Polską liczyć się będą nie tylko dotychczasowi europejscy liderzy, ale inne potęgi światowe. Z dobrze obranej drogi rozwoju zawrócić nie można. Boże chroń Polskę!
Jan Radziszewski2021.06.25 22:42
żydzi i Masoni w Polsce, sługi szatana. Wasz czas w Moim Kraju kończy się. Posłużę się jeszcze wami dla oczyszczenia Polski lecz wasze miejsca w piekle są straszne. Kto szkodzi Polsce będzie bardziej jeszcze męczony niż mieszkaniec innego kraju szkodzący jemu. + Zatem wasze piekielne cierpienia masoni służący szatanowi w Polsce będą jeszcze większe niż masonów we Francji, Niemczech czy innych krajach. Zatem pamiętajcie. Chcecie żyć choćby dla marnego życia ziemskiego i waszych bliskich. Zatem czyńcie tak aby żyć bo kto oddaje się szatanowi nie żyje lecz już jest martwy. + Strzeżcie się. Truliście przez wiele lat Polaków smugami chemtrails. Zatrzymałem to teraz w wielkim stopniu. + Widzicie to. Więc nie wierzgajcie przeciw ościeniowi. Nie chcę was zgładzić. Wy sami idziecie na zagładę. Służcie Polsce. + To ostatni wasz czas. + Amen. - Dziękuję Chryste Królu, doskonały nasz Panie i Zbawco.
Anonim2021.06.25 22:49
w domu tej polskiej swinei wszyscy sa po olei beda na uboj, jak zawsze w przeszlosci. czas soie pobawic szynkami.
Seraf2021.06.25 22:41
100% SŁUSZNOŚCI W WYPOWIEDZI PROF. GÓRSKIEGO.
Skrzypek na dachu2021.06.25 22:38
Ludzie bedzie wojna . Trzeba robic zapasy , suchary , ryby w puszkach , ogorki kwaszone w sloikach i suszone owoce . Nie przezyje nikt kto nie potrafi szable udzwignac na wlasne obrone .
profesorek grzesiu górski2021.06.25 22:17
następny "wystrugany z banana bohater".
Anonim2021.06.25 22:26
typowy sprzedajn polski knur bezmogu,. swinai polsk na zoldzie pedala kaczynskiego. czas ich pogonic na sped
Anonim2021.06.25 22:27
Kiedyś już to pisałem: prostactwo przy twoich komentarzach, to dziedzina nauki.
Anonim2021.06.25 22:29
polska swinai jestes bo bronisz pedala i smiecia antysemickiego. na uboj was mamy
Portofino2021.06.26 2:54
Wynoś się parchu z Frondy, bo nam tu wszy przywleczesz.
Po 11 ...2021.06.25 22:04
Dziś ilość nieszczęść, która spadła na kotoprawicę jest tak ogromna, że ja nie mam nic do roboty. Nie będę kopać leżących i rozplaćkanych.
Anonim2021.06.25 22:25
... ale ty nic innego nie potrafisz. Trollowi płaci się właśnie za kopanie. Doczekasz się kiedyś, że i ciebie wykopią. To tylko kwestia czasu.
Anonim2021.06.25 22:28
Nieszczęścia straszliwe - prawie jak powrót Tuska, albo zwrot książek do Tokarczuka.
Anonim2021.06.25 22:30
iemcy palili ksiazki za Hitlera, polskie swinei poczta zwracaly. dac swiniom Noblistke to pokaza klase swinska.
Anonim2021.06.25 22:39
Jak noblistka, tacy czytelnicy - Sienkiewiczowi nikt książek nie zwracał.
Anonim2021.06.25 23:55
debil jestes polski. sienkiewicz nie zyl w polsce, lecz w Rosji. Byl rasista i tepakiem, ale polaki o lubili, bo swojak.
A.2021.06.26 3:11
Zapomniałeś dodać śmierdzący agencie, że Sienkiewicz otrzymał Nagrodą Nobla, a jego powieść "Quo vadis" była popularna na całym świecie i do dziś wchodzi w skład różnych serii klasyki światowej, na przykład we Włoszech.
Anonim2021.06.26 23:10
TOSWINAI POLSKA LUBI NIEKTORE nOBLE? wALESY TEZ, SMIECIU NADWISLANSKI NA UBJ GOTOWANY PRZEZ NASZYCH ZOLNIEZY NA ZACHODZIE?
katolicka deratyzacja Polski2021.06.26 10:26
Tokarczuk to ukrainsko-komunistyczna Zydowka pochodzenia sowieckiego..
PRAWDA2021.06.25 21:41
Znowu na Żydów ==Spadnie Kara Boża przez == Chciwość i Chamstwo ===
Anonim2021.06.25 22:28
na polskie swinie zawsze spadala kara. kopa znow wam dadza i pogonia swinie polskie na sped.
Skrzypek na dachu2021.06.25 21:29
Nasz Wieszcz i Prorok Mojrzesz Wernyhora zgromadzil setki tysiecy ludu na Wolyniu i Podolu a na kazaniach glosil ze bedzie wojna i niech kazdy robi zapasy , suchary , ogorki kwaszone w sloikach , owoce suszone , ryby w puszkach i zborze , buraki , zyto i przenica bo kto szable nie potrafi udzwignac na wlasne obrone to nie przezyje czasow czarnych chmur nad Rzeczpospolita .
Anonim2021.06.25 21:52
I jeszcze słonecznik łuskany
Amonin2021.06.25 21:25
Olać muchy plujki
trucker Texas2021.06.25 21:06
Jam Grand US.
Skrzypek na dachu2021.06.25 21:04
Ludzie bedzie wojna , trzeba robic zapasy , ryby w puszkach , ogorki w sloikach , suchary .
Anonim2021.06.25 21:12
No i uj - Polacy się nie boją, bo zawsze walczyli z lewactem - i zwyciężali!
Skrzypek na dachu2021.06.25 21:32
Kto potrafi szable udzwignac na wlasne obrone to przezyje , a kto nie to nie .
Anonim2021.06.25 21:39
Te chłoptasie LGBT na wysokich obcasach to mogą się powywracać.
Skrzypek na dachu2021.06.25 20:56
Czarne chmury nad Rzeczpospolita , tylko ten przezyje kto jest gotowy bronic wlasze zycie .
Skrzypek na dachu2021.06.25 20:53
Bedzie wojna , ludzie kosy na sztorc , dubeltowki na pas .
Anonim2021.06.25 21:54
Ale co z chłoptasiami LGBT? Fryzura im może się poczochrać!
Skrzypek na dachu2021.06.25 20:49
Pan Premier Marko " Jasna cholera " Rutte wypowiada wojne domowe w Unii Europejskiej , trzeba ogorki kwasic do sloika , robic zapasy , suchary , fasole , rybu w puszkach , suszone owoce i groch .
lewacek2021.06.25 20:48
Oni chyba mają coś z ustami - jak mówią to plują (ale to chyba nie ma nic wspólego z genetyką)
Co tam sprzedają?2021.06.25 20:31
Kim jest ten Gorski?
trucker Texas2021.06.25 20:57
"wuju "a kim "ty "jestes?
trucker Texas2021.06.25 21:05
Jam Grand US.
Anonim2021.06.25 21:20
twoim mosku pier..nym wyrzutem sumienia kanalio
Wielka Narodowa Nowenna Pompejańska2021.06.25 20:06
Rozpoczyna się odmawianie Wielkiej Narodowej Nowenny Pompejańskiej. Program: CZAS TRWANIA łącznie 54 dni, Cześć błagalna od 28.06.2021r do 24.07 2021. Część dziękczynna od 25.07.2021 do 20.08.2021 GODZ: 20.30 do 21.30 INTENCJA: Aby przez nawrócenie ludzi, upadły masońskie plany szczepień i zniewolenia ludzkości. Możesz włączyć się w dowolnym czasie odmawiania nowenny, odmówić 1 dziesiątkę Różańca albo więcej. Może być odmawiana w domu, na zewnątrz- przy figurach Matki Boskiej, Serca Pana Jezusa, Przy Krzyżu, możesz odmawiać sam , z rodziną albo w towarzystwie, z sąsiadami , w grupie małej albo wielkiej, w Kościele. Szczęść Boże
Skrzypek na dachu2021.06.25 21:01
Bron , chwytaj bron . Nie przezyje nikt kto sam nie potrafi sie obronic .
kolega2021.06.25 20:05
Ani kroku do tylu Polsko , brawo panie premierze ---szacunek