Prezydent: Zawsze chciałem przyczynić się do poprawy życia każdej polskiej rodziny - zdjęcie
06.11.19, 21:09Zdj. Jakub Szymczuk/Prezydent.pl

Prezydent: Zawsze chciałem przyczynić się do poprawy życia każdej polskiej rodziny

10

– Uważam, że rolą Prezydenta jest jeździć i patrzeć, jak Polska się rozwija, na jakim poziomie żyją ludzie i czy ten rozwój jest równy – mówił Prezydent Andrzej Duda na spotkaniu z mieszkańcami powiatu jarocińskiego w województwie wielkopolskim.

 Jak podkreślał, niezwykle ważne jest dla niego, by nie było tak, że jeśli ktoś chce z Prezydentem porozmawiać, to musi przyjechać do Warszawy. – Moją ambicją jest to, by każdy miał możliwość spotkania się ze mną na miejscu, u siebie – dodał. 

W trakcie spotkania odbyła się uroczystość wręczenia przez Prezydenta RP Sztandaru Zespołowi Szkół Ponadpodstawowych Nr 1 im. Powstańców Wielkopolskich w Jarocinie.

"Cieszę się, że dzisiaj w bardzo wielu miejscach Polska jest już zmieniona w stosunku do tego, co było pięć czy cztery lata temu. Że jest wiele nowych inwestycji, zostało zrealizowanych bardzo wiele przede wszystkim takich elementów, jeżeli chodzi o infrastrukturę, których bardzo brakowało, z powodu braku których całe lokalne części naszego kraju były słabiej rozwinięte i miały mniejsze szanse rozwojowe"-podkreślał prezydent Andrzej Duda w swoim wystąpieniu. 

"Zawsze wszędzie powtarzam, jest to mój motyw przewodni: rzeczą, na której najbardziej mi zależy ze wszystkich, które stawiałem sobie, walcząc kiedyś o urząd Prezydenta Rzeczypospolitej, było to, abym mógł się przyczynić do poprawy sytuacji materialnej, jakości życia przeciętnej polskiej rodziny – na tym zależało mi najbardziej"-wskazała głowa państwa. 

yenn/prezydent.pl

Komentarze (10):

violencja2019.11.7 20:23
Jest listopad roku 2019 , w komentarzach czytam hasła jak za komuny , sprzed dziesiątek lat , tylko nazwiska się zmieniły. -tylko tow . Stalin -Bóg nie wybaczy jeśli wybierzecie tego towarzysza... -niech żyje Lenin Skojarzenia niefortunne , ale takimi hasłami Państwo myślicie.Przypomniały się dawne szare czasy. Ja czekam na kandydata młodego , spoza okrągłego stołu , spoza układów, spoza WSI, ideowego , mężnego, świeżą twarz , bo już w...ę tymi ludżmi , których widzimy od kilkudziesięciu lat , którzy uwikłami są w układy/wy nie tykajcie naszych , my nie tykamy waszych/, nic nie zdziałali, jest jak było , nijak.Ochłapy 500+różne, komuś odebrane komuś dodane... Czekam i mam nadzieję , że się doczekam . Żadem z poprzednich prezydentów nie był moim prezydentem , Duduś także.Niestety.
zypcio kapen2019.11.7 8:24
Dzieci będą wdzięczne dobroczyńcom. A jak nie to wyrzuty sumienia "to ja Ci mleko (w sensie rodzicom siano, ale psst) dawałem, a Ty co robisz?".
KKK2019.11.6 23:10
Stwierdzam, że duża grupa przygłupów lewackich przeszła z Frondy na onet.pl . To dobrze, bo tam jest ich należyte miejsce. Podobnie postąpił Tusk jako dureń, zdrajca, złodziej i kłamca przeniósł się do Brukseli i już stamtąd nie wróci, bo to tchórz, a dla niego Polskość to nienormalność ! Na Frondzie pozostali tylko bydlaki, które mogą edwo pisać typu 54, Mirek T, Pisbusters, kalinka, Lennon, JONASIK i in., oraz kilku złośliwych i agresywnych szkodników jak Björn Larsson, Piotr Nowak i in.
mordechaj2019.11.6 23:09
Wreszcie mamy Prezydenta z Którego możemy i jesteśmy dumni. Na to czekała Polska i normalni obywatele. To piękna chwila i dzięki Opatrznosci za wynik wyborów. Niech Żyje Nasz Prezydent dr Andrzej Duda !!
542019.11.6 23:08
DRODZY RODACY: Gratuluje sobie i Wam, że mamy nareszcie prezydenta POLAKA, jak s.p. Prezydent Kaczyński, a nie "polaka" agenta lewackiej brukseli lub moskwy. Usunieto mnie z Facebooka 3 razy: za krytyke zboczeńców spod tęczowej flagi, za krytykę islamizacji Polski i Europy i za bratanie sie z Braćmi Słowakami, Czechami i Węgrami w sprawie islamizacji. Ogladałem wczorajsze 'wiadomości" tvn. Propaganda prl w najczystrzej postaci. Manipulacja na 100 procent. Od kiwania głową pani "redaktor" przeszła do sprytnego montarzu newsów. Jednego mi tylko brakowało: a mianowicie mundurów jak w stanie wojennym. Lewackie sztuczki nie afektują normalnych, świadomych ludzi. Niestety wciąż działają na niedouczonych i niedobudzonych lemingow, ktorzy, obok mafi PO i innych komunistów i zboczeńców, będą głosować na bagno, które powoli wciągało Polskę i Polaków w odchłań. Nie dajmy się, naszą ogromną szansą na Polskę dobrobytu są jesienne wybory. Pozdrawiam.
Zosia2019.11.6 23:07
Gdyby Polacy wybrali innego kandydata na prezydenta niż Andrzej Duda, to Bóg nigdy by nam tego nie wybaczył, a historia uznałaby nas za durniów !!!
Michal2019.11.7 9:04
Wybiorą innego. Do wyborów jest dużo czasu a kasa na prezenty dla lumpokatolickiej ciemnoty już się skończyła. 13 emerytura już się idzie gonić, a waloryzacji nie ma i nie będzie. Emerytury będą obniżane bo 2+2 nigdy nie równa się 10. Łapacz wafelków niedługo będzie bardzo passe.
violencja2019.11.7 20:09
Zosiu , Ty tak na poważnie???:)
Piotr Nowak2019.11.6 23:06
Polacy, czy chcielibyście, aby ten Kamyk z PSL-u, który podniósł wam wiek emerytalny do 67 lat, i ten, który ukradł wam 156 MLD zł z OFE (Otwartych Funduszy Emerytalnych), a tym samym obniżył wam emerytury z powodu braku pieniędzy – był waszym prezydentem ?! Czy będziecie na takiego głosować, wiedząc, że jeśli sejm przegłosuje idiotyczne ustawy – to ten prezydent podpisze je wszystkie bez zająknięcia ?! Jeśli tego chcecie to głosujcie na Kamyka !!!
katolik2019.11.6 21:52
To prawdziwy Prezydent, człowiek z godnością