01.07.20, 17:21Fot. screenshot - YouTube

Prezydent: Kłamcy nie mogą powrócić do władzy

- „Kłamcy nigdy więcej nie mogą powrócić do władzy. Ci, którzy nas okłamywali, oszukiwali w najważniejszych sprawach, nie mogą wrócić do władzy. Ci, którzy odbierali nam wolność, nie mogą powrócić do władzy. Oni strzelali do górników gumowymi kulami” – mówił prezydent Andrzej Duda w Czarnkowie.

Ubiegający się o reelekcję prezydent Andrzej Duda spotkał się dziś z mieszkańcami Czarnkowa. W swoim wystąpieniu podkreślał, że „kłamcy nigdy więcej nie mogą powrócić do władzy”:

- „A zwijanie Polski? Likwidacja komisariatów policji, likwidacja komisariatów policji, likwidacja jednostek wojskowych, połączeń komunikacyjnych, likwidacja szkół. Co to było? To nie było zabieranie wolności?” – mówił Andrzej Duda.

- „Zabierali nam wolność – cynicznie i bezczelnie. Pozawalali likwidować polskie stocznie, kiedy Francuzi i Niemcy swoje ratowali. Pozwalali nas okradać z 50 mld zł rocznie podatku VAT. Ja chciałbym, żeby była kontynuowana polityka ostatnich pięciu lat – polityka przestrzegania polskiej konstytucji, gdzie polska rodzina znajduje się pod szczególną ochroną” – dodawał.

Prezydent kolejny raz odniósł się też do kwestii forsowanej w szkołach tzw. „edukacji seksualnej” i do adopcji dzieci przez pary homoseksualne:

- „Nigdy nie pozwolę na agresywną seksualizację dzieci i na to, żeby dzieci były adoptowane przez pary jednopłciowe, bo to jest eksperymentowanie na dzieciach. Nie pozwolę na eksperymentowanie na dzieciach. Nikt mi nie wmówi, że to jest wolność, bo to jest właśnie niewolenie dziecka, wymuszanie na dziecku. Nie można nigdy na to pozwolić i mam nadzieję, że nigdy tego w Polsce nie będzie” – deklarował.

kak/wPolityce.pl, Twitter

Komentarze

Polak Ateista Dumny Gej2020.07.2 10:17
Złodziej krzyczy "łapać złodzieja"
Walter2020.07.2 9:03
Wybory prezydenckie są nieuczciwe. Andrzej Duda przeznaczył roczną dotację z budżetu państwa na TVP w wysokości 2 mld zł. Tak więc propagandę wyborczą ma sfinansowaną z naszych podatków. Odmówił debaty telewizyjnej w TVN obawiając się kłopotliwych pytań dotyczących np. wielokrotnego łamania konstytucji (art. 2, 10, 32, 42, 126, 173, 183, 187, 190) czy niezrealizowanych obietnic wyborczych z 2015 r. W Unii Europejskiej Andrzej Duda ma bardzo słabe notowania, tak więc tysiące mieszkających tam Polaków zostało pozbawionych możliwości oddania głosu. Dostali tylko jeden dzień na zarejestrowanie chęci zagłosowania i nie zostali o tym poinformowani. W USA i Kanadzie gdzie Andrzej Duda ma wysokie notowania, takich przypadków nie było. W przypadku małej różnicy głosów w drugiej turze wyniki zostaną zakwestionowane. Pierwszy Prezes Sądu Najwyższego Małgorzata Manowska będąc protegowaną Andrzeja Dudy nie uzna tych protestów. Wtedy sprawa trafi do Trybunału Sprawiedliwości w Luksemburgu. Pragnę przypomnieć, że w 2014 r. ówczesny europoseł Andrzej Duda w Europarlamencie oskarżał polskie władze o sfałszowanie wyborów, nie mając żadnych dowodów.
503🤘2020.07.2 8:34
Rekonstrukcja?
Brzechwa to pisał o Dudzie2020.07.2 8:04
Proszę pana, proszę pana, Zaszła u nas wielka zmiana: Moja starsza siostra Bronka Zamieniła się w skowronka, Siedzi cały dzień na buku I powtarza: kuku, kuku!" "Pomyśl tylko, co ty pleciesz! To zwyczajne kłamstwa przecież." "Proszę pana, proszę pana, Rzecz się stała niesłychana: Zamiast deszczu u sąsiada Dziś padała oranżada, I w dodatku całkiem sucha." "Fe, nieładnie! Fe, kłamczucha!" "To nie wszystko, proszę pana! U stryjenki wczoraj z rana Abecadło z pieca spadło, Całą pieczeń z rondla zjadło, A tymczasem na obiedzie Miał być lew i dwa niedźwiedzie." "To dopiero jest kłamczucha!" "Proszę pana, niech pan słucha! Po południu na zabawie Utonęła kaczka w stawie. Pan nie wierzy? Daję słowo! Sprowadzono straż ogniową, Przecedzono wodę sitem, A co ryb złowiono przy tym!" "Fe, nieładnie! Któż tak kłamie? Zaraz się poskarżę mamie!"
Poska rodzina2020.07.2 7:50
Dla Dudy prawidłowa polska rodzina to taka z ojcem molestującym własne dzieci
Ciekawy2020.07.2 7:49
W ramach głoszenia prawdy leje szambo na ludzi o innej orirntacji seksualnej a po cichu UŁASKAWIA PEDOFILA
zANETA2020.07.2 7:48
Bardziej zakłamanego oszusta niż ten pajacowaty pseudookatolik to Polska nie widziała
Zbyszek2020.07.2 6:13
Niestety znaczna część Polaków jest zmanipulowana przez media służące układowi III-ej RP, co widać w poparciu dla Trzaskowskiego Hołowni. Na homopropagandę idą w Polsce olbrzymie pieniądze, wspierając ją w kulturze masowej, oddziałującej na polskie społeczeństwo. Układ III-ej RP, posiadając pełnię władzy politycznej, jeszcze bardziej będzie to wzmacniać, ponieważ służy to jej utrwalaniu. Ludzie poddani agendzie ideologicznej LGBT odwracają się bowiem od wartości narodowych i katolickich, do których stara się nawiązywać Konfederacja i PiS. Wybór na prezydenta Andrzeja Dudy nie jest tym samym, czym byłaby prezydentura Trzaskowskiego, budującego nie biało-czerwoną, ale tęczową (sodomicką) Polskę.
loki2020.07.2 5:37
" Kłamcy nie mogą powrócić do władzy " Adrian i tu się z tobą zgodzę, nie wrucisz do wladzy.
bogdanus2020.07.2 2:21
Nie mam sklerozy PAD mówi prawdę.
Maria Błaszczyk2020.07.2 1:42
„kłamcy nigdy więcej nie mogą powrócić do władzy”??? Powiedział to człowiek, który powiedział również, że "Nigdy nie pozwolę na agresywną seksualizację dzieci i na to, żeby dzieci były adoptowane przez pary jednopłciowe, bo to jest eksperymentowanie na dzieciach"... No więc jest to tak piramidalna bzdura i kłamstwo, że aż się prostować nie chce. Otóż dzieci w rodzinach z rodzicami tej samej płci wychowywały się od zawsze. W każdej kulturze. Tylko w jednych jawnie, w innych nie. Obecnie w Polsce w takich rodzinach wychowuje się kilkadziesiąt tysięcy dzieci. Na świecie - są to setki tysięcy. i do teg mało kwestii z zakresu psychologii rozwojowej jest zbadanych tak dokładnie, jak kwestia wpływu płci rodziców na ich rozwój. Równie dobrze może pan twierdzić, że nie będzie pan eksperymentował i ryzykował życia, bo z tą grawitacją to nic nigdy nie wiadomo, podobno ktos kiedyś lewitował - i zawsze pozostawał przywiązany do drzew, żeby nie odlecieć...
Zbych2020.07.1 23:34
Błyskawica nie jestem faszysta. Lewacy to współcześni faszysta tylko w innych kolorach. Trzasniety juz tylko w dół.Przykro mi ale to prawda .Za kłamstwa jest taka cena i przyjaciele sędziowie nie pomogą, że trzasniety nie pamięta czy był posłem czy oslem a może już wtedy chodził w tęczowym durszlak na głowie.
loki2020.07.2 6:28
Tak jest towarzyszu, poruszymy ten temat na przeszłym plenum PZPR.
Anonim2020.07.1 22:52
I jeszcze słowo o obłudzie PO. Gdyby nie Rokita, sprawa Rywina, większość miłych rzeczy, awans Tuska, nigdy by się im nie zdarzyła. Za co skutecznie go wyautowali. Fajne?! Obrzydliwe!
zbych2020.07.1 22:41
Nina długopisem jest trzasniety. Tusk, Kopacz, Gronkiewicz walc,Sikorski,Kwaśniewski, mistrz Geremek,rostowski, grupa bilenbrg, cimoszewicz, nawet mile,super wkłady długopisów?
Dracha na majtach2020.07.1 22:44
Mr Cykor
Błyskawica2020.07.1 23:12
zbych Masz już hacken kreutz na du-pie wytatuowany?
zbych2020.07.1 22:36
Aaa tomek masz już tęczowy durszlak na głowę? Nie trać energii trzasnietego juz tylko w dół. Z kłamstwa mi doszliscie juz do ściany lobuzy
Zbych2020.07.1 22:31
Foster wszystko wy śmiać. To kiepska metoda. Zawsze możesz zagłosować na trzasnietego i pochodzić z tęczowym durszlakiem na głowie.
Foster2020.07.1 22:18
Ze łzami w oczach (ze śmiechu) dziękuję Panu Prezydentowi za obniżenie VAT na musztardę. Na pewno w mojej rodzinie znacznie zwiekszymy jej spożycie - tylko obawiamy się, że na kiełbasę juz nie starczy.
Tchórze nie powinni rządzić2020.07.1 22:17
Dlaczego Duda jeżeli nie zna pytań boi się debaty i bezpośredniego starcia z Trzaskowskim, bo wie że całe jego pięć lat to była tylko fikcja i bezprawie a pan Trzaskowski by mu to udowodnił
Anonim2020.07.1 21:59
Pewnie, że tak. Król miłości Tusk, który z pełną bezwzględnością niszczy każdego, kto ma inne zdanie w partii. Oczywiście przed możnymi i potężnymi ogonem zamiata!
Seks kamerki2020.07.1 21:46
Cześć- Zapraszam na nowy portal społecznościowy dla dorosłych! Znajdziesz tam osoby na szybkie sex spotkania lub na wyskok na imprezke! Wystarczy wejść aktywować konto i juz randkować! www.frircikvip.com.pl
AAAtomek2020.07.1 21:16
Otóż to panie Duda! Szczera prawda, kłamcy nie mogą powrócić do władzy!!! Dlatego głosuję na Trzaskowskiego!!!!
Nina2020.07.1 20:43
Duda... mierny prezydent, długopis podpisujący każdy bubel, zaprzysięgający komuchów i okradający Polaków na każdym kroku... gdy mógł się wykazać i np. pomóc frankowiczom to sprawę olał, woli wygłupiać się na tik-toku.
Anonim2020.07.1 20:41
Maliniak Duda znowu bredzi... błazen zapomniał o swoich kłamstwach?
OZ2020.07.1 20:20
Panie Prezydencie "KŁAMCY" ? - to bezwzględnie za mało - są to bezduszni złodzieje, krętacze - którzy nie cofną się przed najgorszym.
Walter2020.07.1 18:35
Podsumowanie działalności Andrzeja Dudy. Andrzej Duda ośmiokrotnie złamał konstytucję na którą przysięgał, co wypomniał mu nawet jego były promotor prof. Jan Zimmermann. Złamał następujące jej artykuły: art. 2, 10, 32, 42, 126, 173, 183, 187, 190. Dał się poznać jako posłuszny wykonawca poleceń Jarosława Kaczyńskiego. W czasie rządów PO i PSL w Europarlamencie oskarżał polskie władze o sfałszowanie wyborów, nie mając żadnych dowodów. Unię Europejską publicznie nazwał "wyimaginowaną wspólnotą, z której nic nie wynika". Powiedział również "ojczyznę dojną racz nam zwrócić, Panie", co w związku z licznymi aferami PiS-u brzmi jak prośba o kontynuację. Krytykował Unię Europejską za promowanie żarówek energooszczędnych, być może woli lampy naftowe. Jego prezydentura kosztowała budżet państwa ponad 880 mln zł. Podpisał ustawy dotyczące podniesienia ponad 30 podatków. Jest rekordzistą w ilości odbytych lotów na koszt podatników. Objął patronat nad uroczystością upamiętniającą 75-lecie powołania Brygady Świętokrzyskiej Narodowych Sił Zbrojnych, oskarżanej o kolaborację z Niemcami. W czasie wystąpień głośno krzyczy i opowiada niewybredne kawały ośmieszające rektora Akademii Górniczo-Hutniczej. Zgodnie z nakazem Jarosława Kaczyńskiego mianował Krystynę Pawłowicz i Stanisława Piotrowicza sędziami Trybunału Konstytucyjnego. Wstydząc się tych nominacji nie wpuścił dziennikarzy na ich zaprzysiężenie. Określił wybór prof. Małgorzaty Gersdorf na Pierwszego Prezesa Sądu Najwyższego jako "wstyd". Wolał przeznaczyć 2 mld zł z budżetu państwa na dotowanie telewizji tzw. "publicznej", a tak naprawdę pisowskiej, niż na leczenie onkologiczne. Chciał przeprowadzenia wyborów korespondencyjnych w dniu 10 maja 2020 r., które byłyby bardzo łatwe do sfałszowania. Odmówił przystąpienia do debaty przedwyborczej z Rafałem Trzaskowskim w TVN, obawiając się niewygodnych pytań np. dotyczących wielokrotnego łamania konstytucji i niezrealizowanych obietnic wyborczych z 2015 r.
Ja2020.07.1 18:21
Czy to znaczy, że Duda się wycofuje z kandydowania? Patrząc, ile kłamstw zmieścił w obietnicach wyborczych, chyba powinien.
Anna2020.07.1 17:56
Trzaskowski zaczął kupczyć z Hołownią, by go poparł,a ten by otrzymał posadę w Kancelarii Prezydenta. To ci jest dopiero polityka oszustów. Dwóch Trzaskowski i Hołownia oszustów, kłamców i naciągaczy w akcji. Doborowa para do sprzedania Polski na 10 srebrników jak Judasz.i do dorwania się do majątku Polski . Dwóch oszustów, a nie polityków!!!! Uwaga, jak perfidny oszust Hołownia , wyłudzał przed wyborami od ludzi pieniądze , a teraz chce się wcisnąć do Kancelarii Prezydenta Polski.Mam dwóch handlarzy- kupców handlującymi głosami Polaków. https://wiadomosci.onet.pl/.../wybory-2020-rafal.../fdj5m8m
Anonim2020.07.1 20:45
Głupcy twojego pokroju nawet nie wiedzą, że to PiS rujnuje Polskę zamykając kolejne firmy i zakłady, tylko z tego roku Solarisa, URSUS i Autosan oraz huty w Małopolsce, wystarczy poczytać raporty nIK o rosnącej biedzie...
Seks kamerki2020.07.1 17:38
Cześć- Zapraszam na nowy portal społecznościowy dla dorosłych! Znajdziesz tam osoby na szybkie sex spotkania lub na wyskok na imprezke! Wystarczy wejść aktywować konto i juz randkować! www.frircikvip.com.pl
pomatolska kretynizacja polski2020.07.1 17:36
DUDA TO POLSKA …tusk i trzaskowswki to smierdzace fekalia poniemiecko ubeckie…antypolska zgnilizna
chłopie nie żłop środków do odkażania2020.07.1 17:37
°
pomatolska kretynizacja polski2020.07.1 17:39
ty tez smierdzisz tak jak oni
zamknij się, kretynie, bo ci zablokuję dostęp2020.07.1 17:43
°
kapral FSB2020.07.2 0:23
Spróbuj matole zablokować! Duda to Polska! Poniatno towariszcz!
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2020.07.1 17:34
"polityka przestrzegania polskiej konstytucji" buhaha... PADalca już ze strachu przed utratą koryta totalnie poyebało! i czemu ten błazen przy każdej wypowiedzi tak głośno drze PiSdę? próbuje zakrzyczeć swoje kłamstwa!
Dudowe bzdury2020.07.1 17:32
Nie obniżacie podatków, Duda, nie kłam.
Polak2020.07.1 17:31
Polacy głosują przeciwko pisowskiej mafii właśnie po to by kłamcy nie zostali przy władzy, Adrianku. A propos kłamstw - którą obietnicę z 2015 udało ci się spełnić? I jak tam fundusz medyczny?
pomatolska kretynizacja polski2020.07.1 17:38
jestes debilkiem czy kretynkiem tak jak trzaskowski??