Prezes PiS W SZPITALU! Będzie operowany? - zdjęcie
04.05.18, 11:32zdj. screen Youtube

Prezes PiS W SZPITALU! Będzie operowany?

Wczoraj pisaliśmy, że prezes Prawa i Sprawiedliwości, ze względu na zwyrodnienie stawu kolanowego, od kilku dni porusza się o kulach.

Stan polityka pogorszył się na tyle, że były premier trafił do szpitala przy ul. Szaserów w Warszawie. Według ustaleń "Super Expressu", Kaczyński przeszedł już szczegółowe badania, a lekarze mają podjąć decyzję, czy będą operować jego kolano. 

"Mamy wielką nadzieję, że uda się wyleczyć kolano pana prezesa. Mocno trzymam kciuki za jego zdrowie"-zapewnił szef gabinetu premiera, Marek Suski w rozmowie z Super Expressem. 

Wczoraj prezes PiS trafił do szpitala ze względu na potworne bóle kolana. Problemy polityka zaczęły się ponad rok temu, mimo zaleceń lekarzy Jarosław Kaczyński nie zdecydował się jednak na operację. 

"Pan prezes nie mógł mieć badań 3 maja z uwagi na święto, dlatego przeszedł je w piątek. Mam nadzieję, że uda się uratować kolano pana prezesa i wszystko będzie dobrze"- tłumaczył w rozmowie z dziennikiem jeden z prominentnych polityków Prawa i Sprawiedliwości, będący w stałym kontakcie z liderem partii rządzącej. 

yenn/SE.pl, Fronda.pl