Prezes PiS o projekcie ustawy ws. ochrony zwierząt: ,,ustawę poprą wszyscy dobrzy ludzie'' - zdjęcie
08.09.20, 13:37fot. tt/pis.org.pl

Prezes PiS o projekcie ustawy ws. ochrony zwierząt: ,,ustawę poprą wszyscy dobrzy ludzie''

130

Podczas dzisiejszej konferencji prasowej Prezes PiS wspólnie z młodzieżówką PiS zaprezentował nowy projekt ustawy dotyczący ochrony praw zwierząt.

Najważniejsze propozycje dotyczą zakazu hodowli zwierząt futerkowych, ograniczenia uboju rytualnego oraz trzymania psów na łańcuchach.

Jarosław Kaczyński powiedział:

- Od długiego czasu uważam, że trzeba wprowadzić nowy porządek prawny, jeśli chodzi o ochronę zwierząt. Jest gotowy projekt ustawy, która przygotowało w dużej mierze Forum Młodych PiS

Dodał też:

- Względy, które za tym przemawiają mają charakter humanitarny

Kaczyński podkreślił też:

- To jest ustawa, którą poprą wszyscy dobrzy ludzie

mp/tvp info

Komentarze (130):

Janek2020.09.9 20:05
Jarosław Kaczyński zajmuje się zwierzętami !! ale ludziom , którzy nie mogą wykonać koniecznych badań dla ratowania zdrowia nic nie pomaga i udaje, że nic o tym nie wie !! teraz w TVP króluje tylko wiedza o koronawirusie a seniorzy i inni pacjenci w przychodniach nie mogą uzyskać żadnej pomocy!! jest fajnie !! niech żyje naczelnik państwa!!
Agnieszka2020.09.9 19:49
Gdyby pan Jarosław Kaczyński miał rozeznanie czym jest dobro a czym jest zło albo sam nie wybrałby zła to nie popierałby i nie promował ludzi, którzy chcą swobody zabijania dzieci
XD2020.09.9 14:43
Wódz powinien już wiedzieć, że w obrębie swojego elektoratu próżno szukać "dobrych ludzi". Pewnie dlatego takie projekty wrzuca po wygranych wyborach XD
Lech2020.09.9 12:43
To jest lewacka głupota. Projekt dotyczący dzieci nienarodzonych leży w sejmie już ponad 1000 dni
Aleks2020.09.9 11:59
Pierwszy raz w życiu zgadzam się z Jarosławem, to prawo musi wejść jak najszybciej. To co się dzieje na fermach norek to piekło na ziemi.
matis892020.09.9 11:13
Dla Kaczyńskiego Dobrego Człowieka, widać apostoł Paweł był złym człowiekiem bo zajmował się obróbką skór zwierzęcych i z tego żył. Tym bardziej apostoł Paweł był zły i gorszy od Kaczyńskiego Dobrego Człowieka bo zajmował się tym choć nie musiał. Jezus kazał zabić baranka, a apostołowie polowali na ryby. Ale Kaczyński Dobry Człowiek jest dobry, a kto go nie poprze w tej lewackiej proniemieckiej ustawie to źli ludzie.
"dobrzy ludzie" myślą o zwierzętach2020.09.9 11:07
a prawdziwie Dobrzy Ludzie o dzieciach nienarodzonych; tych Dobrych Ludzi opresyjne państwo pookrągłostołowe zmusza wbrew KKK do finansowania zbrodni!
Jan2020.09.9 10:32
Dlaczego tylko ograniczenia uboju rytualnego skoro ubój to ubój ? Zakaz hodowli zwierząt futerkowych w Polsce, by Niemcy i inni mogli sprzedawać swoje futra. "Względy, które za tym przemawiają mają charakter humanitarny", a podawanie noworodkom szczepionek z rtęcią i tzw. wit. K, która powoduje zakrzepy już nie musi mieć takiego charakteru.
Norka2020.09.9 10:12
Hodowcy norek (wspierani przez Radio Maryja, które jest wdzięcznym beneficjentem finansowania z ich strony) bronią się że to PiS wbije nóż w plecy polskim rolnikom. A tak naprawdę - ten biznes się zwija od lat. Wg GUS - w tym roku do maja eksport skór z norek wyniósł... 17 proc. tego, co w analogicznym okresie wyeksportowaliśmy w ubiegłym roku, czyli 89 mln zł wobec wobec 529 mln zł. Eksport w całym 2019 r. był wart 729 mln zł. To nie te miliardy, o których mówi branża. Eksperci nazywają futra papierosem przyszłości, także jako trefny towar dla banków do finansowania.
ks. Roman2020.09.9 10:04
Już jest problem, że ustawa ogranicza wolności religijne katolików i jest sprzeczna z Biblią.
Anonim2020.09.9 9:42
zajmijcie się ochroną ludzi? zdrowia ludzi? oto temat, zatruta żywność w sklepach? chemizacja rolnictwa? przepełnione onkologie? Postawcie min. Rolnictwa przed Trybunał Stanu?
Anonim2020.09.9 9:34
PILNE! Znany polityk ujawnia szokujące INFO o "pandemii" i przeprasza Polaków! S i R OSTRO o maskach ........ https://youtu.be/SeNifXhXy0c?t=1124
Anonim2020.09.9 9:36
Awantura w mediach w tle, ze zwierzętami ma przesłonić aferę COVID-19?
Michał Jan2020.09.9 9:12
Czy ów "Bardzo Dobry Człowiek" nie odważył się na, znacznie skuteczniejszy od zakazu hodowli, zakaz noszenia futer, w obawie, że małżonki jego współpracowników pogonią mu kota parasolkami?
Michał Jan2020.09.9 9:08
"Wszystkim dobrym ludziom" gorąco polecam baczenie, czy zakaz hodowli na futra i zakaz prowadzenia schronisk przez przedsiębiorców prywatnych, z projektu ustawy, nie ulegną, w procesie legislacyjnym, o 23:30, syntezie w zakaz hodowli na futra przez przedsiębiorców prywatnych.
Hanys GórnoŚląski2020.09.9 8:49
stajnia pełna gnoju - dla niepoznaki zwana "polskim wymiarem sprawiedliwości" - dalej nie posprzątana a ten się zajmuje głupotami. +++ Panie Jarku chyba jeszcze do pana nie dotarło, że za trzy lata prawi ludzie poszukają innej - prawdziwie prawicowej partii aby na nia oddać głosy.
czy PIS=POKO ?2020.09.9 8:40
Panie Kaczyński zamykasz w Polsce ,a otwierasz rynek dla Niemiec,zastanów się człowiecze ile firm upadnie !!! mam nadzieję że ta ustawa nie przejdzie ,że to może temat zastępczy bo już sobie nie radzisz tak ci się towarzystwo rozbrykało ,ze już bliżej im do POKO
Apateista2020.09.9 8:35
Jeżeli ustawa o zakazie hodowli zwierząt futerkowych w Polsce zostanie uchwalona, będzie to jedyna dobra rzecz jaką PiS zrobił w trakcie trwania swoich rządów. Niestety obawiam się , że gigantyczne lobby hodowców skutecznie zablokuje ustawę i nic się nie zmieni w tym temacie. Hodowla daje ponad 400 mln. zł dochodu rocznie, W Polsce jest około 700 farm, których właściciele maja spore wpływy w polityce. Hodowla zwierząt futerkowych to jedna z najbardziej niehumanitarnych gałęzi rolnictwa. Na fermach zwierzęta trzymane są w tragicznych warunkach, ściśnięte w klatkach, niedożywione, często chore i osłabione. Ubój prowadzony jest w sposób okrutny sprawiający zwierzętom wiele cierpienia, a wszystko tylko po to by zaspakajać snobizm bogaczy, ludzi bez jakiegokolwiek współczucia dla istot żywych. Fermy zwierząt futerkowych to obozy cierpienia i śmierci, my jako ludzie nie powinniśmy pozwalać na ich dalsze funkcjionowanie.
Hanys Górnosląski2020.09.9 8:51
Jedynymi "obozami smierci i cierpienia" są w Polsce kliniki aborcyjne zabijające bezbronne dzieci - dla ściemy zwane "płodami".
trzaska2020.09.9 9:12
Futerka są po to aby służyć człowiekowi,panu tej ziemi,bo tak chciał stwórca a człowiek winien tylko traktować zwierzęta należycie . Proszę nie odwracać kolejności ,zwierzęta są dla człowieka nie odwrotnie.
Dam2020.09.9 8:27
"To jest ustawa, którą poprą wszyscy dobrzy ludzie" - To dlatego Ojciec Rydzyk był przeciwko poprzedniej i będzie też przeciwko tej ustawie. W końcu to na fermie jego znajomego został nakręcony film, w oparciu o który ta ustawa powstaje.
STANISLAW2020.09.9 8:02
Jestem za psami na łańcuchach, byle były zadbane, a łańcuch odpowiedni, np. połączony z liną wybiegową. Dlaczego? Pies na uwięzi jest 24 godziny w przyrodze i nie musi cierpieć klaustrofobii i śmiertelnej nudy w czworościennych mieszkaniach blokowych, a zarazem jest bezpieczny dla przechodniów!
Zbyszek2020.09.9 7:36
Ustawa 447 . Nic w tej kwestii nie robicie . Ukraincy wyłudzają odszkodowania nienależne ze za mienie , majątki pozostawione z racji przesiedleń choć dostali na ziemiach odzyskanych lepsze niż pozostawili !!! Zajmij się pan naprawdę ważnymi sprawami .
Anonim2020.09.9 9:39
Zarządzanie Polakami przez kryzys? Robienie z Plaków idiotów? Awantura w mediach w tle, ze zwierzętami, ma przesłonić aferę COVID-19?
Zbyszek2020.09.9 7:25
Nie panie prezesie . Zlikwiduje pan gałąź gospodarki dochodowej . Natychmiast inne kraje choćby Niemcy zaczną się dorabiać . Ktoś wywiera nacisk na pana ? Dorsza nie ma w Bałtyku bo wymiatają go paszowce europejskie . Wiele rzeczy dobrych pan zrobił ale po co zarzynać gospodarkę . Kopalnie też zarżniecie i doskonale z roku na rok to widać . Zapytaj się katoliku Maryji co masz robić . Czy na konwencji chyba z osiemnastego roku a może dziewiętnastego to koło które było za premierem , nie było czasem utworzone z cyrkli masońskich ??? Poddaj pan swoje rządy Maryji Królowej Polski i zacznij wierzyć że Bóg na Jej prośbę , wstawiennictwo otworzy każde morze nie tylko Czerwone .
Marek2020.09.9 7:10
Ustawę o ochronie życia ludzkiego też popierają wszyscy dobrzy ludzie. A Pan, Panie Prezesie????
STANISLAW2020.09.9 8:28
Nie popierają wszyscy, bo ja np. jestem za psami na łańcuchach, byle były zadbane, a łańcuch odpowiedni, np. połączony z liną wybiegową. Dlaczego? Pies na uwięzi jest 24 godziny w przyrodze, która jest jego domem; nie musi tu cierpieć klaustrofobii i śmiertelnej nudy w czworościennych mieszkaniach blokowych; jest zarazem bezpieczny dla przechodniów!
Czesław2020.09.9 6:18
Ja nie jestem dobrym człowiekiem ja jestem normalnym człowiekiem. PiS koniecznie chce się przypodobać lewactwu europejskiemu i zaczął walczyć z hodowcami zwierząt, nie bacząc na straty gospodarcze, z podobnych powodów z dymisjonowano min.Szyszko. Komuna też zaczęła walkę z polskością od niszczenia polskiego rolnika. PiS i Duda wygrali dzięki polskim rolnikom a teraz zaczęli ich niszczyć, polską gospodarkę. To chyba pomysły młodzieżówki PiS która koniecznie chce być europejska, to nie są spadkobiercy ideowi młodzieży obrońców Zadwórza przed bolszewikami, Orląt Lwowskich czy młodzieży Powstania Warszawskiego. A w ogóle jak to jest że zwierząt nie wolno wykorzystywać w celu rozrywki, przecież trzymanie kota w domu to jest dla rozrywki, innej roli ten kot czy pies kanapowy nie pełni. Na fermie Wojciecha Wójcika onet zrobił propagandowy negatywny film, tak to można zrobić film z wypadku samochodowego i zakazać jazdy samochodami. Jak widać prezes Kaczyński współpracuje z onetem dla niszczenia Polaków, tak jak współpracował z GW, PO PSL dla niszczenia Leppera, też człowieka ze wsi.
Po 11 ...2020.09.8 23:47
Pan Bóg w dziele stworzenia daje Adamowi i Ewie, pierwszym ludziom, prawo panowania nad rybami morskimi, nad ptactwem powietrznym i nad wszystkimi zwierzętami pełzającymi po ziemi. Dlatego panie prezesie, zwierzęta mają nam służyć swoimi futerkami, tłustymi tyłeczkami i smacznymi piersiami. Zwierzęta NIE mają duszy, można je zabijać do woli. A twoje rojenia są ANTYkatolickie.
Po 11 ...2020.09.9 0:03
Tak dla jasności. Bo zaczynają się lajki. Mój wpis jest sarkastyczny. Jawnie popierrrdolony. Taki odwrotny. Oczywiście jestem za zakazem futerkowania, brojlerowania i chlewkowania. Popieram prezesa. Jak ktoś tego nie rozumie i lajkuje ... to jest zwykłym frądlowym kreeetynem.
Anonim2020.09.9 1:04
życzę smacznego styropianku do jedzenia, i modnych tanich butów oraz odzieży tylko z plastiku i żeby się nie rozkladały 500lat
Anonim2020.09.9 1:11
wy homoterroryści jesteście wyłącznie za zakazami, nakazami, cenzurą i przemocą a kreeetynom mówicie że to wolność, mogę ci nasr.ć na głowę w imię tolerancji, miłości, wolności i postępu
Michał Jan2020.09.9 8:23
A jak ktoś docenił ironię i dlatego zalajkował? Nieźleś mu się odwdzięczył.
kele2020.09.8 23:09
ochrona kotów i innych futrzaków to nie wszystko drogi Panie...każde zwierzę powinno być szanowane...a liczba psów w miastach ograniczona!
Marek2020.09.8 22:24
Doktor, dyrektor znowu dostanie miliony w ramach rekompensaty.
marek g2020.09.8 22:17
gowno prawda
Anonim2020.09.8 22:16
Godna pochwalenia postawa geja w internecie który nie chce by mniejszość LGBT wchodziła na głowę większości. Katolicy też powinni się odciąć od fundamentalistów dla których kodeks karny, nie ich prywatny, ma stanowić że zniszczenie zarodka jest jak zabicie człowieka. Terror radykalów może prowadzić w afekcie do aktów przemocy czy innych pogromów gejów i katolików.
Konrad Józef Turzyński2020.09.8 22:14
Zamienić Kaczyńskiego na Ziobrę! Gowina uczynić rzecznikiem prasowym.
Anonim2020.09.8 22:07
Bronią zwierzątka, a ludobójstwa w aborcjach są przeprowadzane bezkarnie przez dziesiąt tysięcy polek . Rządzą obłudnicy a obłudników wybrali kryminaliści i fanatycy postępu i otwartości na szatana . Polecam zobaczyć ten krótki filmik pt "Obudz się Australio" SZOK ! U nas będzie podobnie jeśli się nie obudzicie i dalej będziecie bezmyślnie się godzili na wszystko co wam nakazują a mam na myśli kagańce na twarzach, https://www.youtube.com/watch?v=NnR_PUl-Ce8
Bystry.2020.09.8 21:53
To wasz największy błąd, Szkoda wam zwięrzątek futerkowych a dzięciątek mordowanych w łonach Matek nie szkoda, byłem z wami, pomagałem chyba niepotrzebnie...
matis892020.09.8 20:01
PISowski lewacki szantaż emocjonalny. PIS stosuje czysto lewackie metody. Nie popieracie naszego PISowskiego lewackiego projektu ? To nie jesteś dobrymi ludźmi, jesteś ludźmi złymi. Nie popierasz szczepienia to jesteś złym człowiekiem. Nie popierasz LZPKNTB+ to walczysz z miłością. Nie popierasz państwa bezgotówkowego to jesteś przestępcą. Aż w końcu nie popierasz Znamienia Bestii, to jesteś złym człowiekiem. PIS zrzuca maski i pokazuje swoje prawdziwe lewackie, masońskie oblicze.
GoldenBrown2020.09.8 22:00
Sam teraz widzisz, nawet wasz PiS ma was za idiotów.
Czesław2020.09.8 19:27
Ja nie jestem dobrym człowiekiem, ja jestem normalnym człowiekiem. Komuna też zaczęła walkę z polskością od niszczenia polskiego rolnika. PiS i Duda wygrali dzięki polskim rolnikom a teraz zaczęli ich niszczyć, polską gospodarkę. To chyba pomysły młodzieżówki PiS która koniecznie chce być europejska, to nie są spadkobiercy ideowi młodzieży obrońców Zadwórza przed bolszewikami, Orląt Lwowskich czy młodzieży Powstania Warszawskiego. A w ogóle jak to jest że zwierząt nie wolno wykorzystywać w celu rozrywki, przecież trzymanie kota w domu to jest dla rozrywki, innej roli ten kot czy pies kanapowy nie pełni. A co do tego przypadku u pana Wójcika, można z filmować wypadek samochodowy i zakazać jezdzić samochodami
Michał Jan2020.09.8 18:03
Czy ktoś z większem frondowem otrzaskaniem orientuje się, czy "katolicka deratyzacja Polski", to jakiś bot, zaprogramowany na jeden tekst w paru wariantach, czy tylko zwyczajny wiejski głupek?
Randka juz dzis2020.09.8 17:52
Szukam miłego i kulturalnego faceta na spotkania Mam na imię Monia 24 wiosny.... wiecej moich fotek i kontakt do mnie tu---- www.erooo.pl -------------------------------------------------------------------------------------------- Znajdź mnie- Monikj- napisz do mnie i spotkajmy sie!
KOSTEK2020.09.8 17:23
Prezes Kaczyński w pięknych, jak zwykle, słowach uznał właśnie wszystkich hodowców zwierząt futerkowych wraz z rodzinami oraz tych, którzy ich wspierają, na przykład nosząc futra, za ludzi złych z samej definicji, choć zapewne przynajmniej część z nich głosowała na kandydatów PiSu w różnych wyborach. Ponadto podzielił żydów i muzułmanów na tych lepszych, krajowych, którzy będą mogli zjeść polską krowę, i tych gorszych, żydów i muzułmanów obcych, którzy będą musieli obejść się smakiem. Futrofobia w połączeniu z antysemityzmem to całkiem nowy i, niestety, szkodliwy pomysł ideologiczny prezesa Kaczyńskiego, który poza tym nie przyniesie żadnych korzyści gospodarczych czy politycznych, a może tylko zaszkodzić.
Jarosław Karłowaty2020.09.8 17:16
ale Kaczyński z całym zażydzonym PIS nienawidzi polskich hodowców (druga po Danii hodowla w Europie), po zlikwidowaniu na rozkaz NWO hodowli jedynym potentatem zostanie Dania , 50 tys ludzi na bruk, którzy na niego głosowali, jednak polak to skończony cymbał, 500+ zaczyna zbierać swoje żniwo
JAGODA2020.09.8 17:09
PANIE KACZYŃSKI, ....BARDZO DOBRZE, ŻE BĘDZIE TAKA USTAWA CHRONIĄCA ZWIERZĘTA. JESTEM ZA!....A KIEDY BĘDZIE USTAWA ...CHRONIĄCA.... CAŁKOWICIE NIENARODZONE DZIECI!? .... PROSZĘ, WEŹCIE POD UWAGĘ , ŻE CZŁOWIEK JEST WAZNIEJSZY! UNORMUJCIE W KONCU USTAWĘ ANTYABORCYJNĄ....... CZY NIE WIECIE JAKIE JEST OBURZENIE O TO WYBORCÓW ??? O MAŁY WŁOS NIE PRZEGRALIBYŚCIE Z TEGO POWODU! OBIECALIŚCIE, ŻE UCHWALICIE CAŁKOWITY ZAKAZ, BEZ EUGENIKI......! I CO ? ...I NIC....?! D L A C Z E G O !? MACIE NAS TERAZ GDZIEŚ GŁĘBOKO....! Już teraz się nabrać nie damy! Popłyniecie sobie w następnych wyborach!
jam jest żyd wasz pan goje polskie2020.09.8 17:19
nigdy, goj ma się skrobać, im więcej gojów się wyskrobie tym lepiej, im mniej gojów to szybsze nasze całkowite panowanie nad gojem, ma być tylko 15 mln roboli polskich gojów i tyle będzie , goj jest gorszy od zwierzęcia o czym pisze Talmud i co wam głupie polskie goje Kalkenstin właśnie pokazał
Jan Radziszewski2020.09.8 23:24
ty głupi duraku żydowskie wasze plany Kaput jedyna wasza perspektywa teraz za 2 tygodnie lub dla zasłużonych za 3 lata i 1 m-c trafić do słynnego Raju cezara żydów /J 19,15) tak pięknie opisanego przez także potomka Abrahama tj. Mahometa!!
ja twój pań żyd2020.09.9 0:19
już wam ustawę o IPN zmieniliśmy, jak pajace skakaliście aby ją zmienić i nam się przysłużyć, jak nasza Żorżeta nakazała nasze amerykańsko-żydowskie leki umieścić na liście refundowanych to usłużny Morawiecki w dwa dni to zrobił, jak kazaliśmy gojów sadzać do więzień za zabicie karpia to was wsadzamy, jak nakazaliśmy przepędzić was gojów z Oświęcimia to na oczach naszego Morawieckiego nasz Mosad gonił polskiego goja, za śmieci i wodę już nam płacicie, i rodzynek - 300 mld $ oddacie w podskokach, po to usłużny Morawiecki z naszym usłużnym Dudą sprowadza nasze jankeskie wojsko aby was kolbami karabinów do tego zmusić przy wybitnej pomocy waszego trepa naszego najemnika, już Błaszczak wasze samoloty i żołnierzy wysłał aby strzegli domu naszego Izraela, masz mniej do powiedzenia w Polsce niż MY, zaklinaj swoja gojowska rzeczywistość, nawet ci PIS podatek od cukru podniósł abyś goju nie miał za słodko
Jan Radziszewski2020.09.8 17:06
biedni będą ci tzw miłośnicy zwierząt - niedługo żydzi i lewacy LGBT się nacieszą swym purysowym zwycięstwem!!! Pouczenia Pan i Król nasz!! 22/ 23 VIII 2020 Oświecenie Sumień - ostatki ++ - Pytasz dziecko ( w duchu) ile umrze osób w Polsce podczas Prześwietlenia Sumień:) - Tak Panie Jezu. + Dużo, dziecko. - To i na świecie pewnie będzie dużo. +++ - Będzie to dużo w każdym kraju i narodzie chrześcijańskim:) (smutny uśmiech Pana Jezusa). Sługa, który zna wolę swego pana otrzyma większą chłostę. ++ Inaczej mówiąc ochrzczeni, którzy zostali wszczepieni w Mój Kościół a zlekceważyli Boże dary odpowiedzą za to surowiej niż muzułmanie czy inni innowiercy, poza tymi, którzy prześladują chrześcijan. Lecz i tam jest masoneria. + Ci zaprzedani szatanowi a wysoko umocowani nie umrą wtedy. ++ - Czy będzie tak, Panie Jezu, że będę szedł i widział zmarłych podczas Sądu na próbę? - Tak będzie, dziecko. Skupisz się na swoich grzechach i winach i Mej Miłosiernej Miłości, ale będziesz to wszystko widział i oglądał. ++++ - Ciekawi Cię, jednak, dziecko, ile osób umrze podczas Prześwietlenia Sumień. ++ Ludzie się będą bali wobec podanej liczby. Niech tak zostanie. Każdy Polak, który chodzi regularnie do Spowiedzi i do Komunii i ani jedna ani druga nie jest świętokradcza < tu w mniejszej części nieczytelny zapis „ 95 procent ma szansę na powrót do życia, ponowną szansę po Prześwietleniu Sumień”. 95 procent z wyżej wymienionych C.P>. Ale tak, będziesz i widział młode, ładne dziewczyny martwe bo własne ich grzechy wywołają w nich taki wstręt, że umrą. ++++ I cóż i będzie widać marność, młode ciała sposobne do rozkoszy cielesnej, do niczego już nieprzydatne:). ++ - Ludzie się będą bali, że nastąpi koniec świata. ++ Czy mam wyprowadzać ich z błędu? - Poniekąd. ++ Będziesz mówił aby przygotowali się na spotkanie z Panem bo chwila jest bliska. I by nie lękali się, ale uniżyli serca. Niech czynią pokutę i żałują za grzechy z całego swego życia a zwłaszcza za zatajone przed spowiednikiem. Niech przepraszają za wszystkie uchybienia wobec Mnie w Przenajświętszym Sakramencie i w Komunii Świętej:) ++ Módlcie się teraz za tych co znajdą się w Prześwietleniu Sumień a nie będą wedle Mej Woli. Może umrzeć wielu młodych ludzi, którzy wzgardzili Bogiem/ A może to być już 14 września, pojawić się Krzyż na Niebie tzn może umrzeć ok 2 000 000 polaków nie wyłączając z tego lidera PISu
Jerzy2020.09.8 17:03
Panie prezesie, zamiast zwierzętami futerkowymi zajmij się tym bydłem z dyplomami medycyny, którzy gnoją ludzi narzucając bzdurne ograniczenia, a zwłaszcza nakazując chodzić w szmatach na buziach. To bydło chce się na tej pandemii dorobić (jak szumowski), a ile ludzi przy tym umrze, bo nie udzielono im pomocy z powodów jak wyżej, to mają głęboko w swych koszernych zadach. Szumowski ciągle na wolności, a kosztował Polskę na tę chwilę 100 miliardów złotych, niech pan się tym topornym bydłem zajmie na wstępie, a potem przejdzie do zwierzą futerkowych....
Elektor2020.09.8 16:37
Bandyta z Żoliborza umie ładnie bajki opowiadać. Tymczasem ekonomiczne gnębienie Polaków idzie pełną parą. A od kilku miesięcy również fizyczna eliminacja Polaków. To ludzie tego bandyty wprowadzili drakońskie ograniczenia w dostępie do ochrony zdrowia. Ten bandyta ma krew na rękach. PiS to bezwzględna zorganizowana banda która nie zawaha się przed niczym żeby napchać swoje kabzy.
mateuszjegliński2020.09.8 16:25
KIaczorowi mówię stanowcze NIE
OZ2020.09.8 16:21
Prezesie - nie tyle "nowy porządek ochrony zwierząt" co NWO = niszczenie polskiej gospodarki idzie pełną parą.
Marco Breslaviano2020.09.8 16:20
No wiadomo względy humanitarne nie pozwalają krzywdzić biednych zwierzątek (każdemu polecam sprawdzenie źródłosłowu słowa "humanitarny"), ale nienarodzone dzieci można nie tylko krzywdzić, ale i zabijać i żadne względy im nie pomogą. Przynajmniej nie za "prawicowego" i "katolickiego" PiS-u. Niedawno udostępnione dane Ministerstwa Zdrowia mówią, że zeszłego roku lekarze na polecenie rodziców przy współudziale personelu medycznego niższego szczebla zamordowali 1110 dzieci. Co do samej ustawy, to nikt chyba nie ma wątpliwości, że jest to próba "otwierania się na młodych", czyli, mówiąc po ludzku, podlizywania się lewackim pomyleńcom (w końcu to jedna socjalistyczna rodzina, do której należy PiS) po tym, jak okazało się, że pisowski elektorat to głównie ludzie urodzeni w latach 50-tych poprzedniego stulecia. I dlatego projekt ustawy "przygotowało w dużej mierze Forum Młodych PiS". A gdyby ktokolwiek miał wątpliwości co do lewackich inklinacji obecnej władzuni, to polecam wypowiedź szefa owego Forum (jest także szefem biura poselskiego pana Kaczyńskiego) Michała Moskala: "W pierwszej kolejności, co wielu przyjęło z zaskoczeniem, skupiliśmy się na trzech aspektach: ochronie środowiska naturalnego, równouprawnieniu płciowym kobiet oraz humanitarnym traktowaniu zwierząt. Tematy te, choć do tej pory zawłaszczone przez lewicę, muszą być obecne także w prawicowej dyskusji, ponieważ są ważne dla każdego młodego człowieka, a oddanie w nich pola naszym politycznym oponentom doprowadzić może jedynie do wypaczenia przez nich prawdziwej istoty rzeczy".
PRZESTAŃ W KOŃCU!2020.09.8 16:45
Marco!"... DOŚĆ MAMY TWOICH WPISÓW ,CODZIENNIE ODGRZEWANYCH TASIEMCOWYCH ! W DODATKU NIE NA TEMAT! .... SKOŃCZ ...TO, ....BO ...AŻ ..NA ...WYMIOTY ..... ZBIERA!.... Na nic więcej cię nie stać! .....Lechem jesteś?
Jerzy2020.09.8 16:19
Nawet mnie sie podobaja te zmiany, choc do amatorow prezesa nie naleze.
Dariusz2020.09.8 16:09
Co z prawem do poślubienia kozy?Tego nie uwzględniono?Czy może pkt.1 to obejmuje?Czuję się dyskryminowany.Moja koza również.
jery2020.09.8 15:58
Prezesie , więcej względów mają u was zwierzęta niż nienarodzone dzieci.
Ryszard2020.09.8 15:52
Homo homini lupus est! Humanitarne traktowanie zwierząt i ANIMALNE traktowanie ludzi, ot i cała ustawa Prezesa... Pan Bóg was rozliczy
bodekyoga2020.09.8 15:47
To jest dobry przykład myślenia pseudo ekologicznego. Te lata ideologii zielonych w Europie i pokolenia ludzi, którzy wolą trzymać zwierzęta, niż posiadać dzieci zrobiły ludziom "wodę z mózgu".
yehowy "katolik" matis IQ892020.09.8 15:44
zaprasza do swego kościoła pod wezwaniem Miau Miau.
to zaprzeczenie męskości2020.09.8 15:43
każe kobietom , damom oczywiście , bo nie feministycznej hołocie, chodzić w futerkach z poliestru, który jest nieekologiczny...
stary lewak zdemaskowany2020.09.8 15:39
https://www.youtube.com/watch?v=ZCN4-CE3CgY
thebodzio2020.09.8 15:39
Echhh… jeszcze trochę a hodować i bić trzeba będzie nielegalnie… jak za Niemca… Ale spokojnie, nie takie wariactwa trzeba będzie jeszcze z bólem oglądać, zanim wreszcie Bóg okaże swoją moc.
matis892020.09.8 15:34
PIS to partia lewacka. Hasło pychy ,,my, wy dobrzy ludzie'' to hasło lewackie nie katolickie. Katolickie to wybacz mi Jezus bo jestem grzeszny, niegodny, czynię zło, jestem słaby. Nie lewackie pełne pychy ,,my dobrzy ludzie''.
Dragon2020.09.8 17:38
Ale ci księża zryli banie, najpewniej jeszcze w dzieciństwie.
Natalja Siwiec2020.09.8 15:29
A ja na obrzezanie wysłałem wnuków/-czki i prawnuków/-czki do towarzysza rabina z synagogi Nożykdokütasa.
Aleks..2020.09.8 16:56
" Nataljo Siwiec"?? Co ty nam nie powiesz!??? Aj, Waj! .....Piszesz , że "wysłaleś wnuki"!. To co LECHU , znów sobie strzeliłeś w kolano z tą "Natalią"! Obojnakiem przecież nie jestes!?.. A po drugie ..... to...KŁAMIESZ! ....NIE MASZ ŻADNYCH WNUKÓW, ANI ŻONY, ANI DZIECI, ANI RODZINY ! WIEMY O TYM! WYBRAŁEŚ W ŻYCIU ...PEDALSTWO!!! ŻAŁOSNE ŻYCIE, NIE ZAZDROSZCZĘ...!
Marek2020.09.8 15:11
Brawo!!!
Sherith2020.09.8 15:04
A co z ochroną dzieci w Polsce, tych najbardziej bezbronnych, poczętych w łonach matek??? Św. Jan Paweł II ostrzegł nas: "Naród, który zabija własne dzieci, jest narodem bez przyszłości".
Natalja Siwiec2020.09.8 15:11
Przecież jest ustawa zakazująca aborcji. Polki muszą jeździć za granice żeby się wyskrobać.
Jahu🐟2020.09.8 15:16
Nie muszą bo nikt ich nie zmusza. Ustawa zakazująca owszem jest, ale z wyjątkami a te wyjątki to też ludzie.
katolicka deratyzacja Polski2020.09.8 15:24
Kobiety mordujace malych Polakow swoim lonie,nie sa oczywiscie Polkami.
katolicka deratyzacja Polski2020.09.8 16:14
Osoby piszące takie komentarze pod moim nickiem nie są oczywiście Polakami.
jax2020.09.8 22:43
a co jeśli są i to od wielu pokoleń... zabraniasz mieć inne ni ż ty poglądy szkalując epitetami ?
matis892020.09.8 14:59
Z biologi miałem pałę. Z polskiego terz.
Ale czy pod ochroną będą bydlaki2020.09.8 14:56
jak np. tutaj na forum? Czy parchy to bydlaki czy zwierzaki i czy należy ich chronić, dokarmiać?
yehowy "katolik" matis IQ892020.09.8 14:56
zaprasza do swego kościoła pod wezwaniem Miau Miau.
fdf2020.09.8 14:53
Tak naprawdę jest jedyny gość który może coś w tej sprawie zrobić.
matis892020.09.8 14:48
Lewacki PIS niech się nie błaźnie swoim lewactwem. Masońskie aborcyjne mordowanie dzieci i invitro, a lewacki PIS chętnie gada ale o ochronie zwierząt. Jak widać dla lewackiego PISu zwierzęta są ważniejsze niż zabijane dzieci w aborcji. I rzygać się chce jak się słyszy to lewackie hasło ,,dobrzy ludzie'', ,,bądźmy dobrzy'', ,,jesteśmy dobrzy''.
katolicka deratyzacja Polski2020.09.8 15:08
Konfederacja to lewicowi anarchisci,bo walcza z panstwem i daza do jego likwidacji.
matis892020.09.8 15:31
Pomieszało Ci się. Z państwem, narodowością, patriotyzmem walczy lewactwo w tym PIS. Aby wprowadzić Rząd Światowy walczy się z państwowością. To PIS dla Rządu Światowego wspiera satanistyczny, masoński i apokaliptyczny projekt państwa bezgotówkowego do Znamienia Bestii.
katolicka deratyzacja Polski2020.09.8 15:10
Haslo dobrzy ludzie,i dobre uczynki,to jest po prostu moralnosc katolicka,wy Zydzi z Konfederacji.
matis892020.09.8 15:30
Hasło pychy ,,my dobrzy ludzie'' to hasło lewackie nie katolickie. Katolickie to wybacz mi Jezus bo jestem grzeszny, niegodny, czynię zło, jestem słaby. Nie lewackie pełne pychy ,,my dobrzy ludzie''.
kociara2020.09.8 14:44
" Qwucdgcewu " nie odróznia poddaństwa od brutalnej , morderczej niewoli a ośmiela się tłumaczyć innym słowa Boga . Tak samo pewnie nie rozróżnia zabójstwa od morderstwa . Biedak stoi po ciemnej stronie tego życia . Sam sobie jest winien . Żal , ogromnie żal będzie będzie mi tych niewinnych istot żywych . Ludzi wcale nie jest i nie będzie mi żal .
Jonasz Koran-Mekka2020.09.8 14:43
O aborcji to nic, a nic, tylko o prawach zwierząt, zgryźliwy człowiek powiązał by to z nazwiskiem Wielce Czcigodnego Prezesa
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2020.09.8 14:42
oczywiście panie kałczyński, nadal humanitarnie będzie można polować dla zabawy na zwierzęta, które nie raz postrzelone uciekają w strachu kilka kilometrów wykrwawiając się?
STANISLAW2020.09.8 14:32
A czy będzie też ochrona każdego dziecka poczętego?
ROBOTNICZAkrew2020.09.8 14:35
A co z dziećmi niepoczętymi? Kiedy zakaz masturbacji i menstruacji?
matis892020.09.8 14:51
Doucz się biologi z podstawówki. Nowe życie powstaje z połączonych dwóch komórek.
kura2020.09.8 14:57
Acz nie zawsze. Są organizmy rozmnażające się przez podział.
covidiota2020.09.8 16:03
Ale nie ludzie.
Ale czy pod ochroną będą bydlaki2020.09.8 14:27
jak np. tutaj na forum? Czy parchy to bydlaki czy zwierzaki i czy należy ich chronić, dokarmiać?
Zieloni z Antify przykuli się do ogrodzenia2020.09.8 14:26
siedziby PIS na Nowogrodzkiej
a co knurem Bąkiem z Zoppot2020.09.8 14:24
na niemiecką Wurst
Anonim2020.09.8 14:23
Ktoś się kiedyś powoła na równość wobec prawa i zmusi policję do zaniechania używania kajdanek i łańcuchów na nogi. Niech wzorem wszelkich swobód zostanie kot prezesa
my równiejsze różowe świnki z PO2020.09.8 14:23
jesteśmy systemowo przeciw
Darek2020.09.8 14:16
Pierwsza dobra decyzja PiS, Hitler też pierwszy na świecie wprowadził narodowy (no bo jaki inny?) program walki z nowotworem płuc, także nawet zwyrodnialcy pokroju Hitlera i Kaczyńskiego czasem mogą zrobić coś dobrego.
katolicka deratyzacja Polski2020.09.8 15:12
Konfederacja Rosyjska zwalcza polskie panstwo,bo dazy do Rozbiorow.
Natalja Siwiec2020.09.8 14:12
Nowy program futerko+ ?
Michał Jan2020.09.8 14:04
A on znowu co? Podjął nieudaną próbę zerwania się z gumowego łańcucha? Czy zakaz uboju rytualnego w Polsce spowodowałby, że żydzi przestaliby jeść koszerne mięso? Czy zakaz hodowli na futra spowoduje, że pięknisie zaprzestaną się w nie stroić? Czy zakaz prowadzenia schronisk przez osoby prywatne pomógły miejskim kozom na wyspie w Warszawie?
ryszard2020.09.8 14:01
A co z dobrymi ludźmi, których nie stać na normalną opiekę lekarską.
ryszard2020.09.8 14:07
Zgubiłem koniec zdania - przepraszam. Powinno być: "A co z dobrymi ludźmi, których nie stać na normalną opiekę lekarską, po nierytualnej wędlince."
Anonim2020.09.8 14:01
PO Polędwicy i Szynce własnego wyrobu a rytualne mięsiwo dla Zydów tylko ograniczone dla lepszego geszeftu
A podczas nocnego glosowania2020.09.8 14:00
tej ustawy w Sejmie okaże się ze są w niej zapisy o zmianie Konstytucji, pensji dla Pierwszej Damy i przewodniej roli partii PiS w życiu Narodu oraz zwolnieniu z podatku księży i ich dzieci.
Michał Jan2020.09.8 14:08
Oraz o utworzeniu Państwowego Koncernu Futrzarskiego.
kociara2020.09.8 13:48
Wiele lat temu ustanowiono przepisy dotyczące psów . A do tej pory głodzone psy na krótkich łańcuchach spędzające we wrzynające się w ciało obrożach spędzają tak cały swój żywot . Bez nawet godzinnego spuszczania ich z tego łańcucha . Do tego potrzebna jest policja dla zwierząt . Dodatkowe miejsca pracy , spokojnie utrzymałaby się z mandatów a jeszcze sporo skapłoby do budżetu państwa . Ale to za trudne by rządzący na to wpadli .
Apel2020.09.8 13:48
Psa nie można trzymać na łańcuchu, a człowieka tak - tygodniami na kwarantannie - bez wyroku.
katolicka deratyzacja Polski2020.09.8 15:14
Konfederacja Rosyjska dazy do eksterminacji Narodu Polskiego na polecenie Putina.
Anonim2020.09.8 20:36
I w kagańcu.
Qwucdgcewu2020.09.8 13:45
Zwięrzęta pełnią slużebną funkcję wobec człowieka. Tak postanowił Bóg. Czy Kaczyński tego nie wie?
edi2020.09.8 13:42
NIE POPIERAM PROJEKTU - JESTEM ZA PiS !!!
Ide2020.09.8 13:56
POPIERAM PROJEKT - NIE JESTEM ZA PiS !!!
Michał Jan2020.09.8 14:05
A to, że Geniusz spod Górki Lelewela może tu liczyć na swojego utajonego koalicjanta, to rzecz oczywista.
katolicka deratyzacja Polski2020.09.8 15:16
Konfederacja Rosyjska popiera takze nazistow niemieckich i dazy do Rozbiorow Polski.
Łagodny2020.09.8 13:41
Ta Ustawa to WYROK na PiS.PRZEPRASZAM że głosowałem na PiS.
katolicka deratyzacja Polski2020.09.8 15:17
Konfederacja Rosyjska dazy do eksterminacji Polakow.
Jenny2020.09.8 13:39
Ten koles juz sie moczy w spodnie,wiec I moze z glowka juz nie tak,wytlumacz sie najpierw z zdewastowanej stadniny w Janowie.
kociara2020.09.8 13:33
Ja popieram ustanowienie tego prawa z całego serca . Ale czy organa wykonawcze wyegzekwują przestrzeganie tego prawa : w to wątpię . Rozumiem iż Kaczyński pragnął nam zasugerować iż jest dobrym człowiekiem ? Ma kota lub koty , którymi się opiekuje .
Jahu🐟2020.09.8 13:23
Panie prezesie wszyscy dobrzy ludzie popierają zakaz mordowania dzieci nienarodzonych, ale pan ma to głęboko w .upie!
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2020.09.8 13:27
prezesina ma w düpie dzieci bo ma kota i jego los go interesuje! musi zapewnić swojemu zwierzakowi godne życie gdyby odszedł z tego świata...
Darek2020.09.8 14:19
Dziecko nienarodzone to tak jak sport nieuprawiany, albo woda w proszku - nie istnie coś takiego. Definicja terminu dziecko: człowiek od narodzin do okresu dojrzewania. Przed narodzinami jest zygota, embrion, potem płód i dopiero w momencie narodzin dziecko. Cechy ludzkie nabierze dopiero w procesie socjalizacji.
Dziadyga2020.09.8 14:25
To jakieś nowe pseudonaukowe odkrycie. Poparz se na usg np w 7 miesiącu ciąży. Co tam zobaczysz? Zygotę? Ufoludka? Takie poglądy są już nieaktualne, bo nauka poszła do przodu.
Michał Jan2020.09.8 14:26
Jak widać, to ostatnie nie wszystkim do końca się udaje.
katolicka deratyzacja polski2020.09.8 15:21
Jestes zdrajca Polski i klamca. PIS uznaje stanowisko,jakie zajmuje Episkopat Polski,i ogromna wiekszosc katolikow. I ty dywersancie z Konfederacji dobrze o tym wiesz,tylko chcesz zniszczyc Panstwo Polskie,i dazysz do Rozbiorow.
ladychapel2020.09.8 13:22
Tadeusz R., zwany ojcem będzie zły...
katolicka deratyzacja Polski2020.09.8 15:22
Komuna Konfederacja Jedna Ruska Racja