Premier powołał kierownictwo KPRM. Znamy nazwiska! - zdjęcie
21.11.19, 12:04(fot. Twitter/Kancelaria Premiera)

Premier powołał kierownictwo KPRM. Znamy nazwiska!

8

W czwartek premier Mateusz Morawiecki powołał kierownictwo KPRM. Szefem kancelarii został ponownie Michał Dworczyk, z kolei poseł PiS Krzysztof Kubów - szefem gabinetu politycznego premiera, a Piotr Müller ponownie został powołany na stanowisko rzecznika rządu.

Praca, którą wykonujecie jest niezwykle ważna. Przypomina ona często maraton i sprint, ale daje dużo satysfakcji - podkreślił premier Mateusz Morawiecki.

 

 

 

Komentarze (8):

MirekT2019.11.21 17:18
Piotr Nowak przestań łykać tabletki antykoncepcyjne, bo to niezgodne z Nauką Kościoła !! Proboszcz z wikarym cię oszukują, że zajdziesz po wizytach u nich na Plebanii !!!!!!!
Stachu2019.11.21 12:47
Wy-pie-rda-lać stąd na onet.pl wy czerwone bydlaki, wy pomyleńcy, złodzieje i zdrajcy, wy wieprze i lochy czerwonej i tęczowej zarazy. WON !!!!!!!!!
Stachu2019.11.21 12:47
Wy-pie-rda-lać stąd na onet.pl wy czerwone bydlaki, wy pomyleńcy, złodzieje i zdrajcy, wy wieprze i lochy czerwonej i tęczowej zarazy. WON !!!!!!!!!
Mirek T2019.11.21 12:46
Panie premierze Morawiecki, po sformuowaniu nowego rządu, prosimy jako jedną z pierwszych czynności wprowadzić poprawkę do programu 500 plus. Chodzi o to, żeby ten program zawiesić na czas nieokreślony dla dużych miast w Polsce. Mieszkańcy tych miast nie chcą być beneficjentami tego programu, co udowodnili głosując na przeciwników tego programu, czyli na PO. Ponadto mieszkańcy dużych miast powinni pracować do 67 lat, tak jak chce partia, na którą głosowali ! Panie premierze, prosimy zrobić to samo w nowym programie minimalnego wynagrodzenia i dedykować go tylko dla powiatów i gmin W dużych miastach prosimy pozostawić minimalne wynagrodzenie na poziomie obecnym, czyli 1650 zł/miesiąc . Oni nie potrzebują wzrostu minimalnego wynagrodzenia ponieważ zarabiają i tak za dużo w porównaniu z prowincją !
MirekT2019.11.21 17:14
Ty cwelu Nowak pisz pod swoim imieniem, a nie podszywasz się po de mnie !!!!!!
Björn Karlsson2019.11.21 12:45
Przepraszam pana, panie premierze Morawiecki, za to co te śmierdzące lewactwo i PO-je-by pluli po pańskim expose ! Wystąpienia Schetyny i Lubnauer należy uznać jako mowy debili politycznych ! Ten łom Schetyna nie zrozumiał, że expose to nie obiecanki wyborcze. Lubnauer to już całkowity debilizm ! Z innych wystąpień można było tylko się pośmiać po pachy – nic więcej ! Kamyk z PSL płakał, że rząd rządzi bez konsultacji ze związkami zawodoymi. Biedak zapomniał jak on to robił będąc ministrem. Dokąd będziemy krytykować LGBT – dotąd będziemy ich wrogami ! Lewactwo jest przeciw – co znaczy, że oni nie chcą dobrobytu, im polski model się nie podoba. Mamy więc wielkie nadzieje, że wyemigrują tam, gdzie nie ma dobrobytu !
Piotr Nowak2019.11.21 12:44
W 2019 roku wybraliśmy ponownie centro-prawicową formację polityczną Prawo i Sprawiedliwość ! Ufamy PIS i zjednoczonej prawicy, bo ci ludzie chcą nic innego tylko dobra dla nas i dla Polski !!! PIS to partia ludzi uczciwych i zaufanych, nieskorumpowanych o żelaznych konsekwencjach w tych sprawach, ludzi patriotycznych, odważnych i honorowych, pracowitych, uznających prawo do życia od poczęcia i wiarę katolicką. A przywódcy PIS J. Kaczyński i premier Morawiecki to najlepsi stratedzy i politycy w dziejach Rzeczpospolitej. Ludzi PIS należy podziwiać i chronić za to, że przy takiej fali nienawiści, kłamstw i presji siłowego lub podstępczego odsunięcia ich od demokratycznie wybranej władzy, robią to co obiecali wyborcom, tzn, z jednej strony reformują kolejne instytucje państwa, a z drugiej strony b. dobrze rządzą gospodarką, bezpieczeństwem i ochroną socjalną Polaków. Ich program na najbliższe lata to Polski Model Dobrobytu. Niech rządzą dalej !!!
Polak2019.11.21 13:38
Sprostowanie: PIS nie jest partią prawicową tylko narodowo-socjalistyczną PIS nie popiera ochrony życia od poczęcia (zamrożenie ustawy w komisji, wstrzymywanie przez TK) PIS niczego nie reformuje tylko wymienia kadry na swoich, a system zostaje ten sam, Gospodarka idzie w stronę coraz większej centralizacji, zbiurokratyzowaniu, wydawania nie swoich pieniędzy na nie swoje potrzeby, masowemu rozdawnictwu. Cała reszta to peany na cześć władzy bez obiektywnego spojrzenia na rzeczywistość