Premier: PiS to dobry gospodarz polskiej ziemi - zdjęcie
17.05.19, 19:32Zdj. Twitter/PiS_ORG_PL, edytowane

Premier: PiS to dobry gospodarz polskiej ziemi

10

"Ludzie uwierzyli w to cztery lata temu i każdy głos wtedy był na wagę złota, doprowadził do dobrej zmiany, którą dzisiaj państwo widzicie"-mówił premier Mateusz Morawiecki na dzisiejszej konwencji PiS w Łodzi. 

"Prawo i Sprawiedliwość jest dobrym gospodarzem polskiej ziemi".

"Gospodarcze osiągnięcia, reformy i zmiany rządu PiS wymagają kontynuacji; w wyborach do PE trzeba postawić krzyżyk na listę numer 4, listę PiS, bo inaczej ktoś może postawić krzyżyk na naszych reformach"- przekonywał szef rządu. 

-"W naszym społecznym modelu gospodarki nowoczesnej, otwartej i konkurencyjnej zmieniliśmy dużo. Dzisiaj możemy już powiedzieć - z niejaką dumą - że bardzo wiele rzeczy sprawdziło się i że mamy już doświadczenie"-wskazał Morawiecki. Premier zadał również Polakom kilka pytań: kiedy żyło nam się lepiej, łatwiej było nam o pracę, kiedy zarabialiśmy więcej, a możliwości pracowników były lepsze i mocniejsze? Czy teraz- za rządów Zjednoczonej Prawicy, czy może cztery lata temu?

Jak podkreślił Mateusz Morawiecki, wszyscy musimy odpowiedzieć sobie na te pytania. 

"Bo tu też można uruchomić wyobraźnię, co jeszcze możemy zdziałać przez kolejne cztery lata, jeśli wyborcy nam zaufają. A o to prosimy"-powiedział premier. Szef rządu podkreślił, że wszystkie gospodarcze osiągnięcia Dobrej Zmiany wymagają kontynuacji.

Premier przekonywał, że w wyborach liczy się każdy głos.

"Ludzie uwierzyli w to cztery lata temu i każdy głos wtedy był na wagę złota, doprowadził do dobrej zmiany, którą dzisiaj państwo widzicie"-podkreślił polityk. Morawiecki wskazał, że gdyby PiS nie wygrało cztery lata temu w wyborach do parlamentu,  "nie byłoby programu Rodzina 500+, VAT dalej szedłby do kieszeni przestępców, nie byłoby 13 emerytury, CIT byłby wyższy, a PIT nie byłby obniżony"-wyliczał. 

yenn/PAP, Fronda.pl 

Komentarze (10):

zmiecz2019.05.18 7:56
Nie chwal sie sam. Pozwo, niech cie inni chwala.
gośka2019.05.18 0:14
coś służby zbyt wolno pracują...prokuratury się ślamararzą, być może uszczegółowiają procedury aby uniemożliwić prowadzenie spraw, kto ich tam wie, taki niewidzialny włoski strajk.....policja reaguje poniewczasie i takie tam
Polak Ateista Dumny Gej2019.05.17 20:42
Tak dobrym jest gospodarzem PiS i nic tego nie zmieni :) możecie sobie zaklinać rzeczywistość :)
rozbawiony2019.05.17 20:31
Ciemnota to kupi?
Cogito ergo sum2019.05.17 20:30
Cóż Polacy sami widzą jak jest. Widzą jak było w przypadku Amber Gold,
Amelia2019.05.17 20:22
Pomimo chorobliwego NIE totalnej opozycji, pozytywne zmiany na przestrzeni ostatnich czterech lat nie podlegają dyskusji. Naprawdę trzeba być samobójcą, żeby zagłosować na totalnych destruktorów.
Moja Faja.2019.05.17 20:20
"Chwolom nos!! kto? Wy mnie - a jo wos!!!!
Jarku 2019.05.17 20:18
Już przez sam fakt podjęcia negocjacji - obojętnie, czy jawnych, czy konspiracyjnych - rząd legalizuje żydowskie roszczenia do NIENALEŻNEGO im mienia, które tak naprawdę nawet nie istnieje. O co postarali się Niemcy w czasie wojny i wprowadzający po wojnie siłą komunizm sowieccy Żydzi - niszcząc nawet to, co przetrwało wojnę. Staje na tym, że Polacy - ofiary Niemców i sowietów, w tym sowieckich Żydów, mają za nieistniejący, bezspadkowy majątek - ewentualnie należny skarbowi państwa - zapłacić Żydom "odszkodowania". Obustronna bezczelność - rządu i "petentów". A intencje i gotowość sojuszników - w tym zza oceanu - należy sprawdzać, bo lepiej się zawieść na nich WCZEŚNIEJ niż ZA PÓŹNO. O czym - za przyczyną Becka i Rydza-Smigłego - tak boleśnie przekonaliśmy się we wrześniu 1939 r.
Jozin z Bazin2019.05.17 20:11
Tak samo jak dobrym gospodarzem kurnika jest lis.
Polak Ateista Dumny Gej2019.05.17 20:43
:)