Premier Morawiecki: Podwajamy budżet Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych do 12 mld zł - zdjęcie
23.07.20, 14:22fot. fb/mateusz morawiecki

Premier Morawiecki: Podwajamy budżet Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych do 12 mld zł

10

Po udanych negocjacjach w Unii Europejskiej premier Mateusz Morawiecki zaskakuje kolejną bardzo korzystną dla Polski lokalnej decyzją. Na swoim profilu na Facebooku ogłosił on podwojenie inwestycji dla samorządów w ramach Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych.

Premier pisze:

- Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom Polaków i podwajamy budżet Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych do 12 miliardów złotych!

Dzięki błyskawicznemu działaniu rządowych Tarcz Antykryzysowych, przy współpracy instytucji takich jak Narodowy Bank PolskiPolski Fundusz RozwojuBGK - wspieramy rozwój firm i oczywiście Prezydenta Andrzej Duda, udało nam się uratować dziesiątki tysięcy firm i miliony miejsc pracy.

Widzimy, które działania okazały się skuteczne i przenosimy je na kolejne sektory publiczne.

Oraz:

- Dzięki temu impulsowi makroekonomicznemu zwiększamy możliwości rozwoju małych ojczyzn i społeczności lokalnych. To dwa razy większa szansa na nowe projekty, inwestycje, poprawę infrastruktury i jasny sygnał, że możemy bezpiecznie i z optymizmem patrzeć w przyszłość. Wsparcie dostaną wszyscy – duże miasta i małe gminy. Bo solidarność to nie pusty slogan i historia. To idea, którą konsekwentnie wprowadzamy w życie i która zmienia życie milionów Polaków!

mp/facebook/mateusz morawiecki

Komentarze (10):

Jahu2020.07.23 16:11
Brakuje na pińcet. Szykuje się znowu podwyżka akcyzy.
Ed2020.07.23 15:04
Wezmą i nawet nie podziękują. POstkomuna na 500+, nadaje o rozdawnictwie a 'pińcet+' biorą bez mrugnięcia okiem. Dlatego, moim zdaniem, to powinno być czymś uwarunkowane, tak jak z tymi wozami strażackimi za frekwencje. Coś, za coś, masz wsparcie wykaż się o okaż wdzięczność, a nie "dawaj piniondze i całuj w tyłek"
wycie i jęki POplatfy2020.07.23 14:57
EEEEEEEEEE - kwa-kwa- be be be - zwis pionowy - badanie gleby - nikt nas nie kupi Slawcio -rzyg rzyg - wódzi wódzi ; tupci- tupci - niech żyje Budka
Sex bez kamerki2020.07.23 14:54
Ja, parch Keller-Krawczyk mam lepszą oferte. Jesteś młody to zarobisz, jesteś stary to ci się PRL przypomnie. Darmowe obciąganie każdej lachy: czarnych, żołtych, tych z wirusem. Za lachy do 30-tki to płacę do 100PLN za 10 min. Lokalizacja dowolna.
Szybka Randka2020.07.23 14:48
Cześć- Zapraszam na nowy portal społecznościowy dla dorosłych! Znajdziesz tam osoby na szybkie sex spotkania lub na wyskok na imprezke! Wystarczy wejść aktywować konto i juz randkować! www.lexlale.com.pl
Trójoka wrona2020.07.23 14:43
Niech najpierw ustawa o tym funduszu wyjdzie z Sejmu i niech ją Prezydent podpisze.
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2020.07.23 14:43
Wstyd mi za moją rodzinę, że mnie na skürwysyna wychowali, moją siostre na kürwe. Na szczęście moja kürwa żydowsko-UB-cka matka i żyd-skürwysyn NKWD-wiec ojciec pozdychali. Kolej na mnie.
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2020.07.23 14:35
szMateusz zawszony żyd znowu bredzi! Sporą część tej kasy przeżre w postaci gigantycznych uposażeń,premii itp. rozdęta kosztowna administracja, czyli urzędasy i inni PiSdowaci na stanowiskach którzy są na naszym czyli państwowym garnuszku! Rozdęte państwo jest w stanie połknąć każdą kasę niewiele z tego będzie dla obywateli i kraju. Zapłacimy za wszystko i to słono! A naiwniakom łasym na "darmochę" życzę poczucia dobrego humoru. Nikt nikomu za darmo nic nie dał naiwne biedaki.
APo2020.07.23 14:45
Stek bzdur w twoim wydaniu przechodzi wszelkie dopuszczalne normy społeczne. Tylko insynuacje, pomówienia i obelgi. Typowe komusze słownictwo
katolicka kretynizacja polski pl.2020.07.23 15:33
`uprawim sex z mamusia bo nie chca mnie dymac pedaly ....smierdze pomatolskimi fekaliami...