Premier Mateusz Morawiecki: Służba dla Rzeczypospolitej to zaszczyt  - zdjęcie
15.11.19, 16:00(fot. twitter/Kancelaria Premiera)

Premier Mateusz Morawiecki: Służba dla Rzeczypospolitej to zaszczyt

11

- Służba dla Rzeczypospolitej to zaszczyt nieporównywalny z niczym innym. Odwaga, determinacja i przywiązanie do ojczyzny to wartości potrzebne przy naprawie RP - mówił premier Mateusz Morawiecki podczas uroczystości zaprzysiężenia nowego rządu w Pałacu Prezydenckim 

- Podstawowym celem jest uczynienie z Polski kraju najlepszego do życia w Europie. Wiemy, że w świetle kamer będziemy 1 proc. naszego czasu. 99 proc. to żmudna praca, trudne negocjacje, rozmowy, żeby wypracować jak najlepsze rozwiązania dla Polski i Polaków. Jestem przekonany, że tak jak ślubowanie kojarzy się z rycerskością, szlachetnością, tak my będziemy kierować się szlachetnością we wszystkich czynach, które doprowadzą do piękniejszej Rzeczypospolitej — powiedział Morawiecki.

- Dziękuję za okazane zaufanie. Dziękuję Polakom, którzy potwierdzili nasz kierunek. To zaufanie niezwykle zobowiązuję. Zakończę słowami Jędrzeja Moraczewskiego, który powiedział, że pragniemy pooprawiać los miliona ludzi, prostować drogi dla Polaków. Tak pragniemy i to będziemy czynić — podkreślał 
 
 


Komentarze (11):

Dam2019.11.16 7:47
"Ludzie są tacy głupi, że to działa" - Mateusz Morawiecki
Otto2019.11.15 23:19
Czy będąc doradcą tuska też służył Polsce czy ue i miedzynarodowemu kapitałowi? Czy był zdrajcą onucą niemiecko- rosyjską? targalski wyjaśnij to:)
Otto2019.11.15 23:18
W służbie polin/pisraela ex bankier (nie ma ex bankierów i ex ubeków)Jak tam ciotki z izraela przesłały gratulacje? SUUUUUPER!!!!!!! Ten rząd bedzie lepszy niż ostatni, który rządził przez ostatnie 4 lat bo dotrzyma obietnic:)))) 1. obniży podatki :) 2. podwyższy kwotę wolną :) 3. zakaże aborcji :) 4. powsztrzyma lgbt:) 5. zreformuje sądy:) 6. postawi politykow PO przed Trybunałem Stanu:) 7. wprowadzi w Polin dobrobyt:) 8. wstanie z kolan (nie będie z mossadem ustalał ustaw:)) 9. oprze się lewackiej uE (tak jak l. kaczyński podpisujac raktat Lizboński) no i nie będzie wchodzic w koalicje z neokomuną lgbt sld razem vide Komsija Rodziny :) 10. zwalczy skutecznie śmierdzące ruskie onuce kupując rusi węgiel na potęgę 11. zadba o ochrone zdrowia i edukację :) 12.zmiejszy/powstrzyma imigrację:) (co zrobią z 50 tys. muzułmanów, którsy w ostatnich 2-3 latach zjechali do polin - dostali pozwolenia od pislamskich wjewódów na pobyt:))))))) Lepiej niż za Gierka i Bieruta :)) sldlgbtrazemwiosna sojusznikami pisu w walce przeciw Konfederacji judejskie onuce napletki przeci Konfedracji:))
JESTEM POLAKIEM WSPIERAM PIS2019.11.15 17:56
PRZEZ 8 LAT RZADOW PARTI OSZUSTOW I CZERWONEJ KONICZYNKI ZASZCZYTEM BYLO NIE SLUZENIE POLSCE TYLKO NIEMCOM ROSJI UNII LEWACKIEJ.
mao2019.11.15 18:07
A ja pracuje i nie wspieram nierobów
Mirek T2019.11.15 17:08
Do jełopa (powyżej), który wabi się Albert : Coś ty napisał jełopie ?! A tak cię prosiłem, nie komentuj i nie odpowiadaj na wpisy innych – i co ? Każdy taki twój wpis to stek idiotyzmów, którymi się zdradzasz, że jesteś totalnym przygłupem i ośmieszasz się na własne życzenie. Ty jesteś chorym psychicznie świrem, uczulonym na sierść kota Kaczyńskiego.
Albert2019.11.15 17:43
O jej, jak to się biedny katoćwok rozpłakał... Strasznie się zmartwiłem. A cóż to ci się Mireczku nie podoba w moim komentarzu? Masz cokolwiek do powiedzenia na ten temat, czy tak sobie tylko niezobowiązująco toczysz pianę z pyska, bo cię tak w kościółku nauczyli?
Deutsche2019.11.15 16:28
"Urodzony w Polsce Żyd, który był więźniem niemieckich obozów w Płaszowie i Mauthausen-Gusen, pojawił się w Warszawie na uroczystości z okazji setnych urodzin Sprawiedliwego Wśród Narodów Świata Józefa Walaszczyka. 93-letni Edward Mosberg przypomniał tegoroczną wypowiedź Israela Katza, który cytując słowa byłego izraelskiego premiera, stwierdził, że „Polacy wyssali antysemityzm z mlekiem matki”. – To nie tylko zniewaga wobec Polaków i Polski; to zniewaga chrześcijaństwa na całym świecie."
Albert2019.11.15 16:17
"Premier Mateusz Morawiecki: Służba dla Rzeczypospolitej to zaszczyt " A ściślej to 14 600 zaszczytów. Szacunkowo, bo odmawia podania konkretnej wartości - czyli zapewne o wiele więcej tych zaszczytów się składa na tę służbę dla RP.
Deutsche2019.11.15 16:16
"Ocalony z Holokaustu Edward Mosberg wezwał szefa izraelskiego MSZ Israela Katza do przeprosin za słowa o genetycznym antysemityzmie Polaków. Chodzi o wypowiedź z lutego 2019 r. Mosberg zapowiada, że nie przyjedzie do Izraela, zanim Katz nie przeprosi."
Deutsche2019.11.15 16:10
BRAVO POLSKA.