Powstał raport o związkach aborcji ze szczepieniami na COVID-19! - zdjęcie
13.10.21, 13:57Fot. pxhere.com

Powstał raport o związkach aborcji ze szczepieniami na COVID-19!

95

Fundacja Pro-Prawo do Życia publikuje bardzo ważny raport: „Abortowane dzieci jako surowiec branży medycznej. O związku aborcji ze szczepieniami na COVID 19”. Ujawnia on kulisy ścisłej współpracy biznesu aborcyjnego z koncernami farmaceutycznymi i środowiskami naukowymi.

„Jednym z najważniejszych tematów bioetycznych w ostatnim czasie jest kwestia moralnej dopuszczalności stosowania preparatów medycznych (w szczególności szczepionek na COVID 19), które zostały wyprodukowane przy użyciu tkanek lub organów dzieci zamordowanych poprzez aborcję. W przestrzeni publicznej dominuje w tej sprawie właściwie tylko jedna narracja – jest to moralnie akceptowalne, gdyż współpraca z aborcją jest w tym przypadku odległa i niewielka. Nasze społeczeństwo utwierdza się również w przekonaniu, że skala powiązań aborcji z przemysłem medycznym jest minimalna. Podaje się, że dzisiejsze produkty farmaceutyczne produkuje się z użyciem linii komórkowych pochodzących od zaledwie kilkorga dzieci abortowanych kilkadziesiąt lat temu, a skoro te aborcje już się wydarzyły i nie możemy tego cofnąć, to w korzystaniu z ich skutków nie ma nic niemoralnego” - napisał we wstępie do opublikowanego raportu prezes Fundacji Pro-Prawo do Życia, Mariusz Dzierżawski.

„Jest to błędne przekonanie” – przekonuje Dzierżawski i dodaje: „W naszym raporcie cytujemy wypowiedzi badaczy z najbardziej prestiżowych ośrodków naukowych na świecie, którzy publicznie argumentują, że eksperymenty na organach abortowanych dzieci są niezbędne dla dalszego rozwoju medycyny i dobra ludzkości. Domniemane korzyści z aborcji dokonanych kilkadziesiąt lat temu, służą uzasadnieniu aborcji dokonywanych dzisiaj, również tych, które polegają na pobieraniu organów od żywych jeszcze dzieci”.

Prezes Pro-Prawo do Życia, zauważa: „Współczesne koncerny farmaceutyczne, korporacje medyczne oraz placówki badawcze masowo korzystają z organów i tkanek dzieci, których dostarcza się poprzez wykonywanie kolejnych aborcji. W latach 2011-2020 Departament Zdrowia i Opieki Społecznej Stanów Zjednoczonych przekazał 867 milionów dolarów na badania z użyciem organów abortowanych dzieci. Pieniądze te trafiają m.in. do największych w USA uniwersyteckich klinik i ośrodków badawczych, w których dokonuje się eksperymentów medycznych na organach pobranych od dzieci poddanych aborcji. Aby organy i narządy były jak najbardziej świeże i zdatne do badań, pobiera się je od dzieci jeszcze żywych, którym wciąż biją serca”.

„Choć przypomina to eksperymenty rodem z obozów koncentracyjnych, to wszystko zostało udokumentowane i dzieje się naprawdę na masową skalę. Proceder ten uzasadniany jest chęcią dokonania postępów w medycynie. Aby mógł się on rozwijać, konieczne jest oswojenie z nim opinii publicznej i przekonanie społeczeństwa, że dla dobra ludzkości niezbędne jest przyzwolenie nie tylko na samą aborcję, ale również na pochodzące od niej produkty, które mają być niezbędne dla dobra ludzkości” – pisze prezes Fundacji zajmującej się ochroną życia.

Treść raportu dostępna jest na serwisie Fundacji Pro-Prawo do Życia – stronazycia.pl.

 

ren/stronazycia.pl, ekai.pl

Komentarze (95):

P2021.10.14 9:07
Wszyscy co chcieli to wiedzieć wiedzą od dawna. Moim zdaniem każdy normalny człowiek z tego powodu nie da się wszczepić - i to uratuje mu życie. Szczepionki za którymi stoją masowe zbrodnie będą zabijać, tych dla których bożkiem jest zdrówko.
JM2021.10.14 8:48
Słynny zbrodniarz Mengele też robił bestialskie doświadczenia na na dzieciach i w ogóle na więźniach dla "dobra ludzkości".
Z galicyjskich parchów Keller-Krawczyk2021.10.14 5:15
wstydzi się, że jest parchem w dosłownym słowa tego znaczeniu, więc wymyśla o sobie historie, pozuje na antysemitę, antysyjonistę... A to zwykła przykrywka jego żydostwa w najgorszym, bo bolszewickim wydaniu. Ale niech on sam się wypowie o swoim pochodzeniu. CYT.: „Zaznaczam też, że mam wśród mych bliskich osoby uważane obecnie w Izraelu za Żydów,… i dalej "..., jako że moja rodzina, mimo że praktycznie czystej niemieckiej krwi,… - Jako potomek niemieckich Żydów…” - - - - 𝐓𝐄𝐆𝐎 𝐉𝐄𝐒𝐙𝐂𝐙𝐄 𝐍𝐈𝐄 𝐁𝐘𝐋𝐎 - 𝐙𝐘𝐃 "𝐂𝐙𝐘𝐒𝐓𝐄𝐉 𝐊𝐑𝐖𝐈 𝐍𝐈𝐄𝐌𝐈𝐄𝐂𝐊𝐈𝐄𝐉"!
JPIII2021.10.14 4:40
Te abortowane płody to szczęściarze. Nie trafią w łapska pedophilej katolickiej sekty.
trzaska2021.10.14 14:26
Widzę ,że gość nie toleruje żadnej konkurencji nawet tej urojonej.
Lucyfer2021.10.14 3:12
A co będzie jak się zaszczepisz? . . . . Podpiszesz cyrograf ze mną, LUCYFEREM, jak Twardowski. A ja Lucyfer się nazywam Bill Gates, Soros oraz ten heretyk z Watykanu. Będziesz miał wszczepionego "czipa", który to powie Gatesowi, Sorosowi i temu heretykowi w Watykanie wszystko o tobie. "Czip" zmusi cię do NIE noszenia pieniędzy wystarczy, że spojrzysz na kaszankę a Gates, Soros i ten heretyk z Watykanu wyśle sygnał i będziesz wiedział, czy cię stać na kupno, czy nie. A wszystko to dzięki 5G. Kobiety stracą płodność, podobnie faceci, ale niezupełnie, bo Gates, Soros i ten heretyk z Watykanu mają specjalną wajchę, za pomocą której podniecą kobietę a facetowi "stanie". Ale tylko na jedno dziecko; z uszami jak radary radzieckie, by wyłapywać sygnały od diabła Gatesa, Sorosa i tego heretyka z Watykanu. I będziesz miał platfusem, abyś nie mógł uciec. Czyli ZASZCZEP SIĘ!
Anonim2021.10.14 1:54
Hmm podobno to dusza jest ważna, a ciało ma cierpieć, przecież tak uczył KK przez 99% swojego istnienia, coś się zmieniło?
trzaska2021.10.14 14:21
ten wyżej ma coś z glową ,to widać ale gwoli ścisłości ; człowiek to dusza i ciało. Dusza jest nieśmiertelna, ciało natomiast z powodu grzechu umiera lecz na końcu czasów Bóg wskrzesi ciało na nowo i wszystko będzie jak na początku ciało i dusza będzie nieśmiertelna. Jedno jest jeszcze pewne, jedni odrodzą się do życia z Bogiem inni dożycia (raczej śmierci) z szatanem.Każdy do własnej zapracowanej tu na ziemi wiecznej rzeczywistości.
Zawi2021.10.13 23:33
Czyli dla osób mających problemy z logiką jasno: 1. Niektóre szczepionki (nie żaden covid, bo np. nie rDNA) korzystają z klonowanej linii płodu z lat 70-tych 2. Płodów używa się nadal W INNYCH celach medycznych 3. Człowiek nie umiejący zestawić tych dwóch punktów nie powinien pisać artykułów
Anonim2021.10.14 1:59
Nie ma nic złego w wykorzystaniu martwego ciała żeby ratować żywych, kiedyś kk zabijał za np. sekcje zwłok ale byli tacy którzy i tak to robili i co? ile osób żyje dziś tylko dlatego że znamy anatomię.
trzaska2021.10.14 14:31
A gdybym to zabił Ciebie, bo takie prawo by ustalono, to też nie badzie w tym nic złego?
ytr2021.10.13 22:33
17 X 2021 r, w Warszawie procesja pokutno-różańcowa katedra na Pradze - PRZYJDŹ
info2021.10.13 22:32
17 X 2021 r, w Warszawie procesja pokutno-różańcowa katedra na Pradze - PRZYJDŹ
Kwartet Żydków PATO-HEJTERÓW przebieranki2021.10.13 21:57
Niektóre jak: . . . adeptus, kloakacjusz, bogdanus claudiusz - żydek "rzymianin. . . . ThomasZNiemiec, Thomas, znad Renu, z Berlina, danzinger - żydek Giermaniec. . . . . tanaka, kot Mordechaj, Teodor Parnicki żydek "literata". . . . . . radzilowJedwabne, lelek 3333 - żydek patologiczny polakożerca ....
xxx2021.10.13 21:41
A papiez Franciszek i Terlikowski promuja szczepionki na potegę - mało tego, ten kto sie nie szczepi jest nawet SUROWO KARANY. Bardzo dziwni z nich katolicy - czy to w ogóle katolicy?
Jak? Wieszany za jaja? Pizdy na haku?2021.10.13 21:43
"mało tego, ten kto sie nie szczepi jest nawet SUROWO KARANY?
DO - WULGARNEGO SZATANA2021.10.13 21:56
https://niezalezna.pl/381117-watykan-niezaszczepieni-straca-prace
Lucyfer2021.10.13 21:58
A co będzie jak się zaszczepisz? . . . . Podpiszesz cyrograf ze mną, LUCYFEREM, jak Twardowski. A ja Lucyfer się nazywam Bill Gates, Soros oraz ten heretyk z Watykanu. Będziesz miał wszczepionego "czipa", który to powie Gatesowi, Sorosowi i temu heretykowi w Watykanie wszystko o tobie. "Czip" zmusi cię do NIE noszenia pieniędzy wystarczy, że spojrzysz na kaszankę a Gates, Soros i ten heretyk z Watykanu wyśle sygnał i będziesz wiedział, czy cię stać na kupno, czy nie. A wszystko to dzięki 5G. Kobiety stracą płodność, podobnie faceci, ale niezupełnie, bo Gates, Soros i ten heretyk z Watykanu mają specjalną wajchę, za pomocą której podniecą kobietę a facetowi "stanie". Ale tylko na jedno dziecko; z uszami jak radary radzieckie, by wyłapywać sygnały od diabła Gatesa, Sorosa i tego heretyka z Watykanu. I będziesz miał platfusem, abyś nie mógł uciec. Czyli ZASZCZEP SIĘ!
Do - WULGARNEGO SZATANA2021.10.13 22:13
A może sie zaszczepiłąm bo MUSIAŁAM, inaczej straciłabym prace? Nikt z katolików nie mówi o karaniu zaszczepionych, to WY chcecie karać niezaszczepionych. Ty i tak ludzkiej mowy nie rozumiesz. Idż tańcz dalej z Gates'em, Sorosem - my i tak wygramy. "Święty Michale Archaniele! Wspomagaj nas w walce, a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne złe duchy, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen."
BĄDŹ FRAJEREM i NIE SZCZEP się2021.10.13 22:17
jak masz: cukrzyce, jesteś tłusty jak świnia, masz chroniczne podwyższone ciśnienie, coś z sercem, masz/miałeś raka, astmę, masz/miałeś gruźlice, jesteś od zawsze palaczem, masz chroniczny kaszel, kłopoty z płucami, masz ponad 65 lat - MASZ 70-90% SZANSY ZGONU. Masz nieco wyższe szanse przeżycia jak jesteś po 50-tce. Nawet jak przeżyjesz to NIE NA DŁUGO!
DO WULGARNEGO SZATANA2021.10.13 22:29
który zwodzi dalej - podszywa sie pod nazwą - BĄDZ FRAJEREM... i dalej wulgarnie obraża ludzi. - Precz szatanie! Święty Michale Archaniele! Wspomagaj nas w walce, a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne złe duchy, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen.
Wulgarny Szatan do HIPOKRYTY!2021.10.13 22:46
SŁUCHAJ NAUKOWCÓW! Nie ma takiego lekarstwa, takiej szczepionki, takiego zioła, rodzaju pokarmu by komu w czymś NIE SZKODZIŁO! ..... Penicylina uratowała miliony ludzi, ale i zabiła kilkaset tych z uczuleniem na penicylinę. ............. Każdy z nas ma inny, tzw. genetic make up dlatego różnimy się od siebie w szczegółach, tym m.in. w reakcjach po przyjęciu lekarstw nawet PO WYPICIU MLEKA! ........... Szczepionki dzisiaj produkowane NIE MAJĄ sobie równych z tymi sprzed choćby 10 lat. Nauka zrobiła dramatyczny postęp w genetyce.
jan2021.10.14 10:29
Dramatyczne to są skutki szczepienia pseudo-szczepionką
Adeptus2021.10.13 21:44
Kurde, doczekaliśmy czasów, gdy głównym wyznaczeniem tego, czy ktoś jest katolikiem, jest sprzeciw wobec szczepieniom ;) adeptusrpg.wordpress.com
Zydokomusza kretynizacja Polski w polin2021.10.13 20:55
.... POPOciotek dr mengele .... morderca jaGut ... lowca srebrnikow z gangu aborcjonistow ... szalom jaro
Po 11 ... czyli żydowska ratyzacja Polski2021.10.13 19:48
Nazywam się Hertrich-Woleński i nie jestem taki se zwykły "szczur"... ..... Nazywam się Jan Hartman i też nie jestem taki se zwykły "szczur"... ... Nazywam się Jerzy Urban, nie jestem taki se zwykły "szczur", jestem zwykła żydowska kürwa ......... Nazywam się Daniel Passent i nie jestem taki se zwykły "szczur" jestem zwykła żydowska kürwa . . . . . . . . . . . . . . . . . . . Mamy tytuły naukowe i byliśmy przez towarzysza rabina sierpem obrzezani, a rodzinny dr. Frojd stwierdził u nas niezwykłą patologię, roboczo nazwana "iudaeus excrementum", tj. wypróżniamy się tak gdzie stoimy.
Zmień "płytę"!... Lechu K....2021.10.13 22:00
Chłoptasiu...! Pytam, ile razy będziesz ten sam tekst wstawiał?!! ..... Co najmniej wstawiłeś go już kilkadziesiąt razy, czytając coraz większe brednie, bzdury! .... To już od dawna... "stare i niemodne"!..... CHCESZ SZACUNKU, .... WIĘC ZACHOWAJ GO DO PISZĄCYCH!
Po 11 ... Daniel Passent krzywelustro2021.10.13 19:46
A żydłaków tępych stada / Wciąż łykają co on gada / Zaślepieni Geremka Michnika czarem / Śpiewają im międzynarodówkę wszyscy razem chórem / .... cdn
Po 11 ... Daniel Passent krzywelustro2021.10.13 19:46
A kto za to płaci pyta naiwny katol / Tak by nie widział ten wierzący matoł / Żyd sk*rwysynek ma sałatę od - bergów / A HEJT ma wrodzony od Abraham - bergów /
Po 11 ... Daniel Passent ... krzywelustro2021.10.13 19:45
Okrągły stoliczek obiecał raj w Polinie / Żydokracje, że Wisła nie popłynie / Tymczasem Paljaki szmalcownicy, nazi mordy / Nie chcą Polinu nie chcą ich żydo-absurdy / Oni, to NIE co strajk kürew tłustych / Chcą kraj budować, nie dla analnych /
Po 11 ... Daniel Passent pisze CYT.:2021.10.13 19:44
"To już nie Polska, tylko PiSlamski katolifat, nic dziwnego, że w mediach zbiorowa masturbacja jakimś brunatnym purpuratem." . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . Tak pisze Kwartet Żydków PATO-HEJTERÓW: DANIEL PASSENT, HERTRICH-WOLEŃSKI, KRAMSZTYK-HARTMAN oraz obywatel sowiecki JERZY URBAN. Żaden NIEspolonizowany.
gumowa kaczka2021.10.13 19:38
a jaki jest wpływ zorzy polarnej na populacje pingwinów
Anonim2021.10.13 19:05
/stp/ Jest przede wszystkim związek z zakazeniem Późniejsze działania są jego pochodną.
Klapaucjusz2021.10.13 18:56
"W latach 2011-2020 Departament Zdrowia i Opieki Społecznej Stanów Zjednoczonych przekazał 867 milionów dolarów na badania z użyciem organów abortowanych dzieci." Male piwo; TVP dostała od 2016 roku dostała 5,9 mld zł.
Po 11 ...2021.10.13 19:38
Zapomniałeś dodać, że TVP dostała od 2016 roku dostała 5,9 mld zł. na abortowanie ludzkich umysłów. Wprawdzie tępych, ale jednak ludzkich.
harry2021.10.13 18:43
Sprawa jest prosta, kobiety przerwały ciążę, przerywają ciążę i będą przerwały ciążę. I albo te ciąże będą usuwane w sposób bezpieczny dla kobiety, albo będzie się ryzykowało ich życie.
xyz1232021.10.13 18:45
PiS interesują tylko i wyłącznie płody, ale jak już się te dzieci urodzą i np. siedzą w zimnym ciemnym lesie, to Prawo i Sprawiedliwość już nie jest tak skore do walki o nie.
Adeptus2021.10.13 18:59
@ xyz 123 Ciekawa rzecz, na ogół ludzie, którzy piszą takie rzeczy, jak Ty, jednocześnie zieją straszliwą nienawiścią do 500+ ;) adeptusrpg.wordpress.com
Adeptus2021.10.13 18:58
Morderstwa popełniano, popełnia się i będzie popełniać, ale depenalizacja morderstw sprawiłaby, że byłyby one mniej ryzykowne, niekomfortowe i stresujące dla morderców. adeptusrpg.wordpress.com
janton2021.10.13 18:20
raport świra smoleńskiego też ponoć powstał i co z niego wynika nie wie nikt ......tyle tylko ,że paśli się na nim przez 5 lat za kasę nie tylko ciemnego luda
Styki2021.10.13 18:10
TRZEBA TO ZOBACZYC O SZCZEPIONKACH https://rumble.com/vnf30p-sjdnsmas-drcarrie-nappl.html?fbclid=IwAR2jlGIqyB1OIATJUh8hyDOAPdQKRkjVB5ysU7z0eXxe5004erYuTpJdAVs
I pewnie2021.10.13 17:53
nikt z tej fundacji nie podałby leku w ten sposób stworzonego gdyby to miało np. uratować jego dziecko.
matis892021.10.13 18:19
Z aborcji to trucizna a nie lek, ani szczepionka. Za ten trujący szajs nawet producenci nie chcą odpowiadać.
katolicka deratyzacja Polski2021.10.13 17:47
Kosciol Katolicki w przeciwienstwie do talmudycznej chasydzkiej Konfederacji,POPIERA stosowanie szczepionek,i je zaleca. Kofederacja morduje katolikow zgodnie ze swoja moralnoscia zydowsko-protestancka.
Qantum2021.10.13 17:42
"dzisiejsze produkty farmaceutyczne produkuje się z użyciem linii komórkowych pochodzących od zaledwie kilkorga dzieci abortowanych kilkadziesiąt lat temu"... chyba tylko lewacki beret może połknąć informacje że komórki macierzyste na których prowadzi sie w zasadzie wiekszość eksperymenty i dokonuje replikacji przy produkcji szczepionek mają kilkadziesiąt lat ... :)
Anonim2021.10.13 16:56
Nigdy nie zrozumie fanatyków religijnych...
Glaudiusman2021.10.13 16:44
A więc mamy zbrodniarski faszyzm do kwadratu. Wmawia się to otumanionym społeczeństwom, że tak trzeba dla dobra rozwoju. Można mordować i ciąć na kawałki bezbronne dzieci. Te matki, które skazują swoje dzieci na tą potworność, chyba nie zdają sobie sprawy, że skazują się tym samym na ogniste męki. Potworne czasy, pełno morderców.
Adeptus2021.10.13 16:50
Jestem przeciwny aborcji na żądanie, ale skoro tak oburzają Cię matki "skazujące swoje dzieci na tę potworność", to co powiesz o Bogu, który skazuje swoje dzieci na wieczne ogniste męki, wspomniane zresztą przez Ciebie? adeptusrpg.wordpress.com
Anonim2021.10.13 18:01
Tylko z tą różnicą że te dzieci w łonach matek były niewinne a Ci którzy pójdą na wieczne potępienie coś złego robili w życiu , niejednokrotnie krzywdząc innych ludzi.
Adeptus2021.10.13 19:04
Bzdura. Ogromna większość "grzechów śmiertelnych", za które według Waszej religii idzie się do piekła, nie ma nic wspólnego ani ze złem, ani krzywdzeniem innych. Wystarczy mieć nieodpowiednie myśli i za nie nie żałować. A co do niewinnych dzieci, to podczas podboju Kanaanu Twój Bóg nakazał mordować Izraelitom miejscową ludność aż do niemowląt. Jeśli wierzysz w potop, to musisz przyznać, że i w nim ginęły dzieci. Już nie mówiąc o tym, że przecież to Stwórca odpowiada za ogromną ilość naturalnych poronień, tudzież za spartaczenie ludzkiej budowy anatomicznej (zbyt wąska kobieca miednica w stosunku do głowy noworodka), przez które porody u ludzi, w przeciwieństwie do większości (wszystkich?) innych stworzeń są znacznym zagrożeniem dla życia matki i dziecka. Przy Twoim Bogu Planned Parenthood to pikuś ;) adeptusrpg.wordpress.com
leszczyna2021.10.13 20:15
Za jakie myśli można dostać się do piekła?
***2021.10.13 20:49
On o tym nie ma pojęcia! Jest obrażony na Boga i wyznaje "dobroludzizm" chociaż i tak nie wie, co to jest prawdziwe dobro i zło.
Marcial Maciel Degollado2021.10.15 19:44
– meksykański prezbiter katolicki, założyciel zgromadzenia Legion Chrystusa też nie wiedział co to jest dobro ale za to wiedział czym jest prawdziwe zło i walił dzieciaki w odbyt aż im wypadały oczy.
Ed2021.10.13 19:08
Proponuję ci stworzyć sobie takiego boga, który nie będzie skazywał nikogo na żadne męki, choćby był najgorszym zbrodniażem. Kłopot w tym, że taki wymyślony bóg nie istnieje i jest bezsilny. Jeżeli chodzi o skazywanie swoich dzieci na ogniste męki przez Boga, to podejżewam, że te dzieci same się skazują na życie bez Boga.
Wikipedia2021.10.13 18:02
"Faszyzm (wł. fascismo, od łac. fasces „wiązki, rózgi liktorskie” i wł. fascio „wiązka, związek”) – skrajnie prawicowa doktryna polityczna powstała w okresie międzywojennym we Włoszech, sprzeciwiająca się demokracji parlamentarnej, głosząca kult państwa (statolatrię, totalitarne silne przywództwo, terror państwowy i solidaryzm społeczny)[1]. Faszyzm podkreślał wrogość wobec zarówno liberalizmu, jak i komunizmu[2]." Aka Pis.
ciekawy2021.10.13 16:20
Hierarchowie Kościelni zachęcają do szczepionek.Normalne?
katolicka deratyzacja Polski2021.10.13 17:51
Konfederacja hipokrytow udaje katolikow ,zeby ich mordowac za pieniadze Putina i Mossadu Normalne ?.
robaczek2021.10.13 16:19
HAHAHAH .......................... biedne zabobońskie pisdeusze ;] ...................................... całe życie na kolanach przed PANEM I PLEBANEM ;]
matis892021.10.13 15:14
Te aborcyjne, demoniczne i okultystyczne szczepionki są wstępną fazą pod porządkującą ludzkość Antychrystowi przez lewackie, szatanistyczne rządy. Przygotowaniem do Znamienia Bestii Chipowania w państwie bezgotówkowym.
katolicka deratyzacja Polski2021.10.13 17:56
Konfederacja to Kryptokomuna,i wrog Kosciola Swietego i Chrystusa Pana i Polski.
Po 11 ...2021.10.13 15:06
Dam przypomniał mi o GMO. Cała nasza żywność (z wyjątkiem runa leśnego) to GMO, czyli żywność powstała w wyniku ludzkiej, celowej genetycznej modyfikacji. Wzywam katolików do zaprzestania jej spożywania. Jest szansa, że katolicy jedzący tylko to co w lesie rośnie i biega, nie lecząc się, spowodują poprawienie się atmosfery w Polsce i wzrostu poziomu średniego wykształcenia.
Anonim2021.10.13 15:19
PO 11 ... spurku, myslisz ze lepszy jestes? wylacz komputer jesli nie jestes hipokrytą
Teofila (w podróży)2021.10.13 15:39
A jak mimo wszystko nie przestanę jeść, to mam zamknąć dziub i nie mówić, że aborcja jest moralnie zła?...
Po 11 ...2021.10.13 17:26
Ależ nie. Przeciwnie. Masz do tego pełne prawo, ale nie rozumiesz problemu. Kwestie etyczne nie są obiektywna, są subiektywne. W jednej kulturze można mieć kilka żon, w innej nie. W czasie pokoju nie zabijamy, w czasie wojny zdarza się itp, itd. Każdy ma prawo zgodnie z własną moralnością żyć i o niej mówić. Ale jednej rzeczy robić NIE wolno. Nie można narzucać własnego modelu moralnego innym. Nie wolno własnej etyki wprowadzać do prawa, które ma wszystkich dotyczyć.
Po 11 ...2021.10.13 15:00
Skoro: "Współczesne koncerny farmaceutyczne, korporacje medyczne oraz placówki badawcze masowo korzystają z organów i tkanek dzieci, których dostarcza się poprzez wykonywanie kolejnych aborcji. " to chyba oczywiste, ze katolicy powinni odrzucić produkty koncernów farmaceutycznych w CAŁOŚCI. W końcu mają skuteczniejszą alternatywę --- modlitwa i zdanie się na boską opatrzność. Co tchórze? Przestajecie się leczyć, czy jednak jesteście parszywymi hipokrytami?
matis892021.10.13 15:10
Zdaje się że hipokrytami są koncerny które nie chcą odpowiadać za swój trujący szajs ''szczepionkowy'' i nie podają ludziom informacji które produkty pochodzą z ich hitlerowskiej, kanibalskiej produkcji na mordowanych dzieciach.
Anonim2021.10.13 15:16
Kanibalska produkcja. Czyli co - kiełbasy z tego robią?
matis892021.10.13 15:20
Gorzej, aborcyjne, kanibalskie ''szczepionki'' wstrzykują prosto w ciało, w krew z pominięciem układu trawiennego, aby miało większą okultystyczną moc.
Anonim2021.10.13 15:30
PO 11 ... popiera kare smierci dla nieszczepionych co wielokrotnie podkreslal , to jest dopiero okultyzm i mengelizm
Po 11 ...2021.10.13 17:31
Ci którzy odmawiają szczepienia powinni zostać rozstrzelani za świadome roznoszenie dwóch śmiertelnych wirusów - wirusa Covid 19 i wirusa GŁUPOTY. Pierwszy jest przeważanie uleczalny, drugi jest śmiertelny.
Anonim2021.10.13 17:55
Pracuj dalej nad poparciem PISu 50% bo 40% to widocznie cie nie satysfakcjonuje. Ty bys wszystkich powystrzelal jak Hitler bo po pol roku nie ma wiekszej roznicy szczepiony/nieszczepiony.
Adeptus2021.10.13 16:52
To, że określone specyfiki wstrzykuje się do krwi, nie spożywa, żeby miały większą "moc" to jest nauka, medycyna, nie żaden okultyzm (przynajmniej nie w tym znaczeniu, w jakim chrześcijanie nadają temu słowu). No ale znając Twoje poglądy, nie zdziwiłbym się, gdybyś uważał medycynę i inne nauki za jakąś szatańską czarną magię. adeptusrpg.wordpress.com
matis892021.10.13 17:26
Plandemia, aborcyjny szczepionkowy szajs od PISu, PISowskie kondony twarzowe.....to nie medycyna i nauka, a PISowska religia stworzona przez PIS dla lewakoateistów.
Anonim2021.10.13 21:46
Ha, no tak, Ty lepiej od lekarzy i naukowców wiesz, co jest medycyną i nauką. Poza tym ciekawe, że jak wierzący chcą skrytykować jakąś ideę, mówią, że "to jest religia". Czyżbyście insktynktownie czuli, że religia to coś złego? :)D
katolicka deratyzacja Polski2021.10.13 17:58
Kabotyni z Konfederacji sluchaja tylko Tamudu razem ze swoimi przyjaciolmi chasydami,po to ,zeby mordowac katolikow.
matis892021.10.13 14:58
Pan Jezus w Orędziach Ostrzeżenie przestrzegał przed TRUJĄCYMI szczepieniami i je przepowiedział 17.06.2012r. tak samo jak przepowiedział obalenie Benedykta XVI i ustanowienie Fałszywego Proroka ........... ,,Moja droga umiłowana córko, plany masońskich grup przejęcia światowych walut są coraz bliższe ukończenia. Ich nikczemne plany obejmują również nowe globalne szczepienia, które spowodują choroby na całym świecie, wywołujące cierpienia na skalę nie widzianą nigdy wcześniej. Unikajcie takiego nagle ogłoszonego globalnego szczepienia ponieważ będzie was ono ZABIJAĆ.......''
man.of.Stagira2021.10.13 14:53
TO JEST raport o związkach współczesnej medycyny z praktykami nazistów z Auschwitz. // Proponuje Pan, Panie Dzierżawski żebyśmy CENTRALNIE zrezygnowali z medycyny jak jest? // Dudni woda. Dudni dziś w głowach jak w ... studni.
Dam2021.10.13 14:51
Ja proponuję, abyście zaprzestali stosowania większości współczesnej medycyny. W końcu do jej rozwoju w znacznym stopniu przyczyniły się eksperymenty w niemieckich obozach zagłady. I nie korzystajcie z insuliny bo produkuje się ją dzięki GMO. Zamiast tego modlitwa na pewno pomoże.
leszczyna2021.10.13 20:14
Co wiesz o eksperymentach w obozach, jakieś dokumenty czytałeś? Ja czytałam, że koncern Farben, ten co produkował cyklon B do gazowania w komorach, ma kontynuatorów w postaci producenta tabletek poronnych.
katolik2021.10.13 14:44
Abp Gądecki usprawiedliwienie, ze trzeba się wyszczepić i nie ma innej opcji jest nieuzasadnione, bo oparte o kłamstwo istnienia pandemii. Jako ktoś kto wydaje dekret nie uzasadniłeś 100 % medycznie swojego stanowiska osobiscie jako Abp, bo stanowisko oparte o kłamstwo, kłamcow z Episkopatu i rządu nie ma uzasadnienia ! Afera, ze umarło wielu Księży na covid jest absolutnie nie uzasadniona, bo testy są w 100% fałszywe, złe leczenie celowo nakazane przez WHO !
Anonim2021.10.13 14:54
moj ksiadz zmarl na covid. Mowili ze byl zdrowy a mial cukrzyce i pare innych kwiatkow. Okolicznosci w jakich sie zarazil byly kuriozalne i sa jego winą.
katolik2021.10.13 15:25
fałszywe testy- ksiedza który miał cukrzycę, naszprycowali sterydami i powiedzieli, ze zmarł na covid, drugi jego zastępca -test falszywy, ale oczywiście zmarł na covid
Wanda2021.10.13 15:29
Ty dziadoku masz diabla za skora a nie ksiedza, juz nawet twoje klamstwa sa tak kalekie jak i twoj parszywy czerwony intelekt
katolik2021.10.13 14:26
co na to KOŚCIÓŁ- Papież, Abp Gądecki, Księża wierni, którzy chca życ za wszelka cenę wyszczepiajac sie na grypę, kłamstwo pandemiczne pochodzi od szatana i pobranie chemii genetycznej jest zadaniem cżłowiekowi szatana, dlatego zło koniec końców ujawnia się jako choroba i nagła śmierć, a wyszczepienie miało być gwarantem życia, a to pech.
Anonim2021.10.13 14:21
Buahhahahahhahaaaaaa 😁😂🤣😂😁a plamami na słońcu nie ma związku?
Anonim2021.10.13 14:19
Ja wybieram tylko te szczepionki z abortowanych płodów. Najlepsze są podobno takie po tygodniu od zabiegu.
Marek2021.10.13 14:12
Gdyby ludzie którzy masowo szczepili się na kowid (po hebrajsku znaczy ponoć opętanie szatańskie) na wiosnę tego roku wiedzieli co naprawdę przyjmują do swego ciała to wielu uciekło by z przerażeniem. Przecież szczepili się tak naprawdę krwią zamordowanych dzieci z błogosławieństwem szatana.
Bulli2021.10.13 14:18
Zmień dilera, proszę.
Marek2021.10.13 17:19
Szczepiłeś się i obudziłem ci sumienie? Agresja wobec prawdy nie zmienia prawdy ale torturuje agresora. Nie zaczepiaj tylko módl się, jeśli zostałeś oszukany to tym szybciej otrzymasz przebaczenie.
Anonim2021.10.13 14:09
Nie tylko aborcja jest w tle. Szczepionki we fazie wstepnej byly testowane na zwierzetach, a teraz ich lewaccy obroncy jak PO 11 ... chca strzelac do nieszczepionych ludzi. Domyslnie takze jak mojego dziadka w Dachau chcą zastrzelic kazdego kto odmowi dawek przypominajacych bez ktorych ochrona przed transmisją jest minimalna. Rozumiem ze gdyby nie pomoc zwierzat to wczesniej by zastrzelili bezdomnych ktorzy odmowiliby udzialu w eksperymencie.
luty 20202021.10.13 14:11
https://k-mag.pl/article/naukowcy-testuja-szczepionke-na-koronawirusa-na-zwierzetach
Anonim2021.10.13 14:13
https://www.nejm.org/na101/home/literatum/publisher/mms/journals/content/nejm/0/nejm.ahead-of-print/nejmoa2114114/20211005/images/img_xlarge/nejmoa2114114_f2.jpeg
wierzący2021.10.13 14:03
A ja wierzę Ojcu Świętemu Franciszkowi, który mówił, że bez obaw etycznych można się szczepić. Z Bogiem!
nie ślepy2021.10.13 14:54
Nie pierwszy to raz jak bredzi zgodnie z nurtem lewackiego świata!
ADAM2021.10.13 14:58
W kogo wierzysz, w papę franka