Powrót do szkół możliwy jeszcze w kwietniu - zdjęcie
06.04.21, 10:30Fot. via Pixabay - Alexandra Koch

Powrót do szkół możliwy jeszcze w kwietniu

3

Dane ze świąt są dużo niższe, ale prawdopodobnie było dużo mniej testów. Raczej w połowie tygodnia wyniki mogą być wiarygodne i pokazać, czy tendencja się przełoży” – mówił w rozmowie na antenie Radia ZET wiceminister edukacji i nauki Dariusz Piontkowski, odnosząc się do stanu epidemii w Polsce.

Jak dalej dodał, powrót dzieci do szkół zależy właśnie od rozwoju epidemii. Podkreślił:

Mamy nadzieję, że być może jeszcze w kwietniu, jeśli to będzie możliwe ze względu na epidemię. Najpóźniej w maju i czerwcu”.

Wskazał też:

Jeżeli III fala epidemii stopniowo będzie za nami, to nie widzę powodu, aby za tydzień czy dwa, kolejne roczniki nie mogły wracać do nauki stacjonarnej”.

dam/Radio ZET,TVP.Info

 

 

Komentarze (3):

katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2021.04.6 10:47
skoro starsi ludzie mogą uczestniczyć w kościelnych zajęciach pedofilnych koloratkowych magów, bo nie ma tam ryzyka zarażenia to nie widzę przeciwwskazań by dzieci mogły chodzić do szkoły!
Sylwester2021.04.6 11:27
Skoro możesz tutaj wypisywać te swoje bzdury na poziomie przedszkolaka, to nie widzę przeciwwskazań żebyś ty też pochodził do szkoły z tymi dziećmi.
Anonim2021.04.6 14:23
Dlaczego chcesz narazić dzieci szkolne na bliskie kontakty trzeciego i czwartego stopnia z pedofilami pod pozorem seksedukacji?